Bornova'da Sahne Kursiyerlerin - Son Dakika

Bornova'da Sahne Kursiyerlerin

13.06.2022 10:18

Bornova Belediyesi’nin Hobi ve Beceri Edindirme Kursları’nda eğitim alan Bornovalılar'ın yıl sonu etkinlikleri ediyor. Resim, seramik ve el sanatları kursiyerlerinin sergilerinin ardından bale, zumba, Latin dansları ve halk oyunları alanında eğitim alan kursiyerler, sahne heyecanı yaşadı.

Bornova Belediyesi'nin Hobi ve Beceri Edindirme Kursları'nda eğitim alan Bornovalılar'ın yıl sonu etkinlikleri ediyor. Resim, seramik ve el sanatları kursiyerlerinin sergilerinin ardından bale, zumba, Latin dansları ve halk oyunları alanında eğitim alan kursiyerler, sahne heyecanı yaşadı.

Bornova Belediyesi tarafından düzenlenen Kış Dönemi Hobi ve Beceri Edindirme Kursları bünyesinde düzenlenen bale, zumba, Latin dansları ve halk oyunları eğitimlerine katılan kursiyerler sahneye çıkmanın mutluluğu ve heyecanı yaşadı. Çocuk ve yetişkin olmak üzere toplam 250 kursiyer, Büyükpark içindeki Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu'nda yeteneklerini sergiledi. Çoğu ilk kez sahne deneyimi yaşayan ve kursiyerler performanslarıyla profesyonelleri aratmadı. Onların heyecanına aileleri de ortak olurken, bol bol fotoğrafı çekti.

YORUMLAR
500
CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sınavı hakkında Bakan Özer'e çağrı: Gelin birlikte çözelim bu işi CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sınavı hakkında Bakan Özer'e çağrı: Gelin birlikte çözelim bu işi Savcı Sayan'ın Ekrem İmamoğlu hakkındaki sözleri spiker Fulya Kalfa'yı bunalttı! O anlar sosyal medyada gündem oldu Savcı Sayan'ın Ekrem İmamoğlu hakkındaki sözleri spiker Fulya Kalfa'yı bunalttı! O anlar sosyal medyada gündem oldu Futbol dünyası bu görüntüyü konuşuyor! Antonio Conte ile Thomas Tuchel birbirine girdi Futbol dünyası bu görüntüyü konuşuyor! Antonio Conte ile Thomas Tuchel birbirine girdi
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Bornova'da Sahne Kursiyerlerin - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement