Çankaya Belediyesi, 'Uluslararası Gençlik ve İklim Krizi' Paneli Düzenledi - Son Dakika

Çankaya Belediyesi, 'Uluslararası Gençlik ve İklim Krizi' Paneli Düzenledi

30.06.2022 11:04
Çankaya Belediyesi, 'Uluslararası Gençlik ve İklim Krizi' Paneli Düzenledi

Çankaya Belediyesi Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi, dünyanın farklı ülkelerinden gelen gençleri ve genç diplomatları, “Uluslararası Gençlik ve İklim Krizi” panelinde ağırladı.

Çankaya Belediyesi Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi, dünyanın farklı ülkelerinden gelen gençleri ve genç diplomatları,"Uluslararası Gençlik ve İklim Krizi" panelinde ağırladı.

Çankaya Belediyesi düzenlediği iklim krizi paneliyle, dünya gençleri ve genç diplomatları bir araya geldi. Panele konuşmacı ve izleyici olarak Türkiye'nin yanı sıra Danimarka, Fransa, Avusturya, İtalya, Hollanda, Romanya, Kamerun, Azerbaycan, İsrail, Endonezya, Meksika, Amerika Birleşik Devletleri ve Peru'dan gençler katıldı.

Panelde, 'İklim Krizi ve Gençlik Alanında Uluslararası Durum', 'Gençler İklim Krizinden Nasıl Etkileniyor', 'Gençler İklim Krizi Konusunda Nasıl Eyleme Geçmeli' konu başlıkları ele alındı. Gençler, ülkelerindeki değişimi, deneyimlerini ve gözlemlerini katılımcılarla paylaştı; Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarında, iklim krizinin ne boyutlara geldiğini aktardı.

YORUMLAR
500
Kartal Belediyesi Satranç Akademisi kayıtları başlıyor Kartal Belediyesi Satranç Akademisi kayıtları başlıyor Üniversite Öğrencileri, İki Bakanlığın Ortak 'Barınma' Genelgesini Protesto Etti: 'Öğrencilerinin Haklı Taleplerini Görmezden Gelmektedir' Üniversite Öğrencileri, İki Bakanlığın Ortak 'Barınma' Genelgesini Protesto Etti: 'Öğrencilerinin Haklı Taleplerini Görmezden Gelmektedir' Bakan Kasapoğlu'ndan gençlere 'Seyahatsever' müjdesi Bakan Kasapoğlu'ndan gençlere 'Seyahatsever' müjdesi
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Çankaya Belediyesi, 'Uluslararası Gençlik ve İklim Krizi' Paneli Düzenledi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement