Dağdelen, Yılın Başkanı Seçildi - Son Dakika
Yerel

Dağdelen, Yılın Başkanı Seçildi

Dağdelen, Yılın Başkanı Seçildi

Bergama ilçesindeki Kuzey Ege Manşet Dergisi tarafından ilk kez düzenlenen anketle, 2012 yılının en iyileri seçildi.

19.03.2013 10:28

Bergama ilçesindeki Kuzey Ege Manşet Dergisi tarafından ilk kez düzenlenen anketle, 2012 yılının en iyileri seçildi. Anketten, yılın başkanı olarak Çandarlı Belediye Başkanı Ahmet Dağdelen çıktı.

İzmir'in kuzeyinde yılın enlerinin açıklandığı ödül töreni Bergama Berksoy Otel'de düzenlendi. Törene Kınık Kaymakamı İlyas Gün, Çandarlı Belediye Başkanı Ahmet Dağdelen, resmi daire müdürleri, sivil toplum örgütleri başkanları, sanatçı Erol Büyükburç'un yanı sıra çok sayıda konuk katıldı. Sunuculuğunu Zafer Toprak'ın yaptığı gecede, Kuzey Ege Manşet Dergisi tarafından yapılan anketin sonuçları açıklandı. Yılın Kaymakamı ödülü Kınık Kaymakamı İlyas Gün'e, Yılın Başkanı ödülü Çandarlı Belediye Başkanı Ahmet Dağdelen'e, Ekonomide Yılın Belediye Başkanı ödülü Poyracık Belediye Başkanı Ahsen Özçam'a, Yılın Yatırımcısı ödülü Fikret Ürper'e, Yılın İş Adamı ödülü Sedat Güzeloğulları ve Suat Güzeloğlulları'na verilirken, Yılın Derneği ödülünü ise Bakırçay Sanayici ve İş Adamları Derneği (BASİAD) aldı.

Yılın Başkanı ödülünü sanatçı Erol Büyükburç'un elinden alan Çandarlı Belediye Başkanı Dağdelen, ekip arkadaşlarına ve kendisinden önceki belediye başkanı Sebahattin Uysal'a teşekkür ederek, "Halka hizmet yolunda çalışırken bedeli ödemekte var, ödül almakta var. Yorgunluk, üzüntü, sıkıntı var. Bazen de sevinmek ve mutluluk var. Bu ödül beni ve çalışanlarımızı sevindirdi, mutlu etti. Beni bu ödüle layık görenlere teşekkür ediyor, herkesi saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum" dedi.

Ödül gecesi, Erol Büyükburçun'un söylediği şarkılarla

son buldu. - İZMİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Dağdelen, Yılın Başkanı Seçildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement