SON DAKİKA KINIK HABERLERİ

Son Dakika Kınık Haberleri

 • 25 Mayıs 2017 17:32 Kızılay'ın Ramazan Yardım Gemileri Hazırlanıyor Kızılay'ın Ramazan Yardım Gemileri Hazırlanıyor Mehmet OKUR/SİLİFKE (Mersin) - TÜRK Kızılayı, Somali, Yemen ve Sudan'a Ramazan ayı içerisinde üç yardım gemisi gönderecek.
 • 25 Mayıs 2017 17:31 Mersin Kızılay'ın Ramazan Yardım Gemileri Hazırlanıyor Mersin Kızılay'ın Ramazan Yardım Gemileri Hazırlanıyor Türk Kızılayı, Somali, Yemen ve Sudan'a Ramazan ayı içerisinde üç yardım gemisi gönderecek.
 • 25 Mayıs 2017 17:16 Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık: (Somali'ye Yardım) Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık: (Somali'ye Yardım) "Bölgeye Çok Büyük Bir Destek Olacak" Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, Mersin'in Silifke ilçesinde demirli bulunan ve ramazan ayında un, şeker, ilaç ve çocuk malzemelerinden oluşan 15 bin tonluk yardım malzemesini Somali'ye götürecek Sebat adlı gemide incelemelerde bulundu.
 • 25 Mayıs 2017 17:14 Dha Yurt  Bülteni-15 ŞEMDİNLİ'DE 1 ASKER ŞEHİT OLDU, 2 PKK'LI ÖLDÜRÜLDÜHAKKARİ'nin Şemdinli İlçesi Karakoç Üs Bölgesi'nde yapılan arama çalışmaları sırasında çıkan çatışmada 1 asker şehit olurken, 2 PKK'lı terörist ölü ele geçirildi.
 • 25 Mayıs 2017 17:08 Dha Yurt Bülteni-15 1)ŞEMDİNLİ'DE 1 ASKER ŞEHİT OLDU, 2 PKK'LI ÖLDÜRÜLDÜHAKKARİ'nin Şemdinli İlçesi Karakoç Üs Bölgesi'nde yapılan arama çalışmaları sırasında çıkan çatışmada 1 asker şehit olurken, 2 PKK'lı terörist ölü ele geçirildi.
 • 25 Mayıs 2017 17:08 Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık: Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık: "Somali'ye Gönderdiğimiz Gemi Sayısı 12 Oluyor" Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, Mersin'in Silifke ilçesinde demirli bulunan ve ramazan ayında un, şeker, ilaç ve çocuk malzemelerinden oluşan 15 bin tonluk yardım malzemesini Somali'ye götürecek Sebat adlı gemide incelemelerde bulundu.
 • 25 Mayıs 2017 16:59 Kızılay'ın Ramazan Yardım Gemileri Hazırlanıyor Kızılay'ın Ramazan Yardım Gemileri Hazırlanıyor Mehmet OKUR/SİLİFKE (Mersin) - TÜRK Kızılayı, Somali, Yemen ve Sudan'a Ramazan ayı içerisinde üç yardım gemisi gönderecek.
 • 25 Mayıs 2017 16:39 Kızılay Yardım Gemileri Ramazanın Bereketini Afrika'ya Taşıyacak Kızılay Yardım Gemileri Ramazanın Bereketini Afrika'ya Taşıyacak - Kızılay yardım gemileri Ramazan'ın bereketini Afrika'ya taşıyacak Kızılay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Somali, Yemen ve Sudan'a Ramazan ayı içerisinde üç yardım gemisi gönderecek SEKA Limanı'nda yüklenen Kızılay yardım gemilerinin her biri yaklaşık 3 milyon insanın bir...
 • 25 Mayıs 2017 16:27 Kızılay Yardım Gemileri Ramazan'ın Bereketini Afrika'ya Taşıyacak Kızılay Yardım Gemileri Ramazan'ın Bereketini Afrika'ya Taşıyacak Afrika ülkelerinde yaşanan insani krizlere sessiz kalmayan Kızılay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Somali, Yemen ve Sudan’a Ramazan ayı içerisinde üç yardım gemisi gönderecek.
 • 25 Mayıs 2017 12:20 Bayındırlı Kadınlara Büyükşehir'den Arıcılık Desteği Bayındırlı Kadınlara Büyükşehir'den Arıcılık Desteği Çiçekleriyle ünlü Bayındır’da 109 kadın, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile arıcılığa başladı.
 • 25 Mayıs 2017 11:28 Kan Bağışına Ramazan Mesaisi Kan Bağışına Ramazan Mesaisi Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, ramazan ayında kan bağışı oranlarında düşüş yaşandığını belirterek, "Önlem olarak kan bağışı alım saatlerinde düzenlemeye gittik. İftar sonrası da kan bağışı alacağız." dedi.
 • 25 Mayıs 2017 08:51 Bayındırlı kadınlara Büyükşehir'den Bayındırlı kadınlara Büyükşehir'den "arıcılık desteği" Çiçekleriyle ünlü Bayındır'da 109 kadın, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile arıcılığa başladı. Eğitimlerini tamamladıktan sonra sertifikalarını Başkan Aziz Kocaoğlu'nun elinden alan girişimci kadınlara arılı ve arısız kovan ile arıcılık malzemesi seti de dağıtıldı.
 • 25 Mayıs 2017 01:27 Ali Kınık, Ahmet Şafak Konseri Yoğun İlgi Gördü Ali Kınık, Ahmet Şafak Konseri Yoğun İlgi Gördü Ali Kınık, Ahmet Şafak konseri yoğun ilgi gördüKARS - Kars'ta sahne alan Ali Kınık ve Ahmet Şafak, söyledikleri bir birinden güzel türkülerle binlerce Karslıyı kendinden geçirdi.
 • 25 Mayıs 2017 01:08 Ali Kınık ve Ahmet Şafak Konseri Yoğun İlgi Gördü Ali Kınık ve Ahmet Şafak Konseri Yoğun İlgi Gördü Kars’ta sahne alan Ali Kınık ve Ahmet Şafak, söyledikleri bir birinden güzel türkülerle binlerce kişiyi kendinden geçirdi.
 • 24 Mayıs 2017 16:26 Kızılay, Ramazan'da da milyonların yüzünü güldürecek Kızılay, Ramazan'da da milyonların yüzünü güldürecek Kızılay, Ramazan'da daha fazla iftar ve sahur sofrasına hayırseverlerin yardımlarını ulaştırmak için "Ramazan'ı Bu Hilalin Altında Paylaşalım" sloganıyla Ramazan kampanyasını başlattı.
 • 24 Mayıs 2017 14:35 Kızılaydan Kızılaydan "Ramazanı Bu Hilalin Altında Paylaşalım" Çağrısı Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, 'Ramazanı Bu Hilalin Altında Paylaşalım' sloganıyla yardımları, bağışseverlerin katkı ve desteğiyle dünyanın geniş bir coğrafyasındaki ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaklarını belirterek, "Kızılay olarak bu sene 19 ülkede ramazan faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.
 • 24 Mayıs 2017 14:16 Kızılaydan Kızılaydan "Ramazanı Bu Hilalin Altında Paylaşalım" Çağrısı Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, "Ramazanı bu hilalin altında paylaşalım" sloganıyla yardımları, bağışseverlerin katkı ve desteğiyle dünyanın geniş bir coğrafyasındaki ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaklarını belirterek, "Kızılay olarak bu sene 19 ülkede ramazan faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.
 • 24 Mayıs 2017 10:55 Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa Kırıkkalelilerle Buluştu Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa Kırıkkalelilerle Buluştu Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa Kırıkkalelilerle buluştuKIRIKKALE - Kırıkkale Ülkü Ocakları, düzenlediği "Ülküde Birlik Şöleni" ile Ülkü Ocakları'na gönül vermiş kişileri buluşturdu.
 • 24 Mayıs 2017 09:51 Kınık Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açıldı Kınık Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açıldı İzmir'in Kınık İlçesine bağlı Poyracık Mahallesinde açılan Dikiş ve Nakış kurslarının yıl sonu sergisi 23 Mayıs Salı günü açıldı.
 • 24 Mayıs 2017 09:26 Kırıkkale'de Kırıkkale'de "Ülküde Birlik Şöleni" Kırıkkale Ülkü Ocakları düzenlediği "Ülküde Birlik Şöleni" ile Ülkü Ocakları’na gönül vermiş kişileri buluşturdu.
 • 23 Mayıs 2017 18:05 Düzeltme "Türk Kızılayından Afrika Ülkelerine İnsani Yardım" Başlıklı Haberimizin 3. ve 4.... Türk Kızılayı, ramazan dolayısıyla Somali, Yemen ve Sudan'a 3 gemi insanı yardım malzemesi gönderecek.
 • 23 Mayıs 2017 18:02 Emine Erdoğan'a Emine Erdoğan'a "Yılın Kişisi" Ödülü Emine Erdoğan'a "Yılın Kişisi" ödülü Cumhurbaşkanı eşi Emine Erdoğan: "Afrika Evi, Afrika'ya yaptığımız ziyaretlerin güzel bir meyvesidir" "Önümüzdeki dönemlerde de Afrika ziyaretlerini sürdürecek ve katkılarımızı yapmaya devam edeceğiz" "Türkiye olarak Afrika'nın küllerinden yeniden doğmasının...
 • 23 Mayıs 2017 17:51 Emine Erdoğan'a Emine Erdoğan'a "Yılın Kişisi" Ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Gazi Üniversitesi Akdeniz Havzası ve Afrika Medeniyetleri Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından "Yılın Kişisi" ödülüne layık görüldü.
 • 23 Mayıs 2017 17:37 Emine Erdoğan'a Emine Erdoğan'a "Yılın Kişisi" Ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Gazi Üniversitesi Akdeniz Havzası ve Afrika Medeniyetleri Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından "Yılın Kişisi" ödülüne layık görüldü.
 • 23 Mayıs 2017 17:26 Kızılay Afrika'ya Üç Yardım Gemisi Gönderecek Kızılay Afrika'ya Üç Yardım Gemisi Gönderecek Türk Kızılayı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Somali, Sudan ve Yemen'e Ramazan ayı içerisinde üç yardım gemisi gönderecek.