SON DAKİKA BERGAMA HABERLERİ

Son Dakika Bergama Haberleri

 • 29 Mayıs 2017 17:04 Bergama Belediyespor Stoper Ahmet'le Anlaştı Bergama Belediyespor Stoper Ahmet'le Anlaştı SPOR Toto 3'üncü Lig ekiplerinden Bergama Belediyespor, geride bıraktığımız sezon Çorum Belediyespor'la Play Off heyecanı yaşayan stoper Ahmet Köseoğlu ile anlaştı.
 • 29 Mayıs 2017 14:27 Basketbol Efsanelerinden Dikkat Çeken Final Basketbol Efsanelerinden Dikkat Çeken Final Basketbolun efsanelerinin İzmir’in Bergama ilçesinde bir araya geldiği, Türkiye’nin ilk veteran basketbol turnuvası olma özelliğini taşıyan 6.Uluslararası Bergama Veteran Basketbol Turnuvası nefes kesen bir final ile sona erdi.
 • 29 Mayıs 2017 08:56 Dha Yurt Bülteni-1 Dha Yurt Bülteni-1 1)BAKAN SOYLU İFTARINI ASKERLERLE BİRLİKTE AÇTI Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesi ve Kato dağı ziyaretinin ardından helikopterle Çakırsöğüt 1'inci Jandarma Komando Tugay Komutanlığı'na gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu Tugay Komutanı Tuğgeneral Ercan Yaşin karşıladı.
 • 28 Mayıs 2017 18:36 Antalya Çevreci Çiftin Katledilmesini Protesto Etmek Için Yurdun Dört Bir Yanından Gelen Doğa... Antalya Çevreci Çiftin Katledilmesini Protesto Etmek Için Yurdun Dört Bir Yanından Gelen Doğa... Antalya'nın Finike İlçesi'nde, taş ocaklarına karşı verdiği mücadeleyle tanınan Aysin ve Ali Ulvi Büyüknohutçu çiftinin katledilmesini protesto için Türkiye'nin dört bir yanından gelen doğa savaşçıları, çevre sorunlarına karşı güçbirliği çağrısında bulundu.
 • 28 Mayıs 2017 18:12 Dha Yurt Bülteni-10 Dha Yurt Bülteni-10 1)DOĞU ANADOLU'YU AKDENİZ BÖLGESİ'NE BAĞLAYAN ERKENEK TÜNELİ AÇILDIMalatya'yı, Güneydoğu ve Akdeniz illerine bağlayan yol güzergahında yapılan Erkenek Tüneli'nin açılışı gerçekleştirildi.
 • 28 Mayıs 2017 17:51 Daha Fazla Dayak Yemek Zorundayız' Daha Fazla Dayak Yemek Zorundayız' ANTALYA'nın Finike İlçesi'nde, taş ocaklarına karşı verdiği mücadeleyle tanınan Aysin ve Ali Ulvi Büyüknohutçu çiftinin katledilmesini protesto için Türkiye'nin dört bir yanından gelen doğa savaşçıları, çevre sorunlarına karşı güçbirliği çağrısında bulundu.
 • 28 Mayıs 2017 11:24 Aliağa'da İlk İftar Yapıldı Aliağa'da İlk İftar Yapıldı Toplu iftar geleneğini sürdüren Aliağa Belediyesi, Aliağalılar için Avcı Ramadan Çocuk Oyun Rekreasyon Alanı’na bin 500 kişilik iftar sofrası kurdu.
 • 28 Mayıs 2017 09:04 Dha Yurt Bülteni-1 1)MANİSA'DA 5.1'LİK DEPREM MANİSA ve çevresi, dün akşam saatlerinde merkez üssü Saruhanlı İlçesi olan Richter ölçeğine göre 5.1 büyüklüğünde depremle sallandı.
 • 27 Mayıs 2017 20:23 Çevreciler, Katledilen Büyüknohutçu Çifti İçin Eylem Yaptı Çevreciler, Katledilen Büyüknohutçu Çifti İçin Eylem Yaptı ANTALYA'nın Finike İlçesi'nde, taş ocaklarına karşı verdiği mücadeleyle tanınan Aysin ve Ali Ulvi Büyüknohutçu çiftinin katledilmesini protesto için Türkiye'nin dört bir yanından gelen çevreciler eylem yaptı.
 • 27 Mayıs 2017 20:19 Antalya Çevreciler, Katledilen Büyüknohutçu Çifti Için Eylem Yaptı Antalya Çevreciler, Katledilen Büyüknohutçu Çifti Için Eylem Yaptı Çevreciler, katledilen Büyüknohutçu çifti için eylem yaptıANTALYA'nın Finike İlçesi'nde, taş ocaklarına karşı verdiği mücadeleyle tanınan Aysin ve Ali Ulvi Büyüknohutçu çiftinin katledilmesini protesto için Türkiye'nin dört bir yanından gelen çevreciler eylem yaptı.
 • 27 Mayıs 2017 19:27 Aymesem'li Çıraklar Avrupa'da Aymesem'li Çıraklar Avrupa'da Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü (AYMESEM) Şefik Açar, Öğretmen Adnan Çakıroğlu, öğrencileri ile birlikte, Mesleki Eğitim Merkezi’nin yürüttüğü, Ulusal Ajans tarafından desteklenen “İstihdam Öncesi Farklı Meslek Dallarında Otomasyon Sistemleri Eğitimi”...
 • 27 Mayıs 2017 19:25 Dha Yurt Bülteni-11 Manisa'da 5.2'lik depremMANİSA ve İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi, akşam saatlerinde Richter ölçeğine göre 5.2 büyüklüğündeki depremle sallandı.
 • 27 Mayıs 2017 18:21 Çevreciler, Katledilen Büyüknohutçu Çifti İçin Eylem Yaptı ANTALYA'nın Finike İlçesi'nde, taş ocaklarına karşı verdiği mücadeleyle tanınan Aysin ve Ali Ulvi Büyüknohutçu çiftinin katledilmesini protesto için Türkiye'nin dört bir yanından gelen çevreciler eylem yaptı.
 • 27 Mayıs 2017 14:03 En Mübarek Temel Bergama'da Atıldı En Mübarek Temel Bergama'da Atıldı İzmir’in Bergama ilçesinde Bahçelievler Mahallesi Ilıca Camii ve Kuran Kursu Yapma ve Yaşatma Derneği öncülüğünde, Bergama Belediyesi ve Bergama Müftülüğü ’nün destekleriyle yapılacak olacak Bayatlı Ilıca Camii’nin temel atma töreni gerçekleştirildi.
 • 27 Mayıs 2017 13:05 Bergama Belediyespor'da Çifte İmza Bergama Belediyespor'da Çifte İmza SPOR Toto 3'üncü Lig'de gelecek sezon hedefini üst sıralar olarak belirleyen Bergama Belediyespor, iki futbolcuyla daha sözleşme imzaladı.
 • 27 Mayıs 2017 12:03 Bayatlı Ilıca Camii'nin Temeli Atıldı Bayatlı Ilıca Camii'nin Temeli Atıldı Bahçelievler Mahallesi Ilıca Camii ve Kuran kursu Yapma ve Yaşatma Derneği öncülüğünde, Bergama Belediyesi ve Bergama Müftülüğü'nün destekleriyle yapılacak olacak Bayatlı Ilıca Camii'nin temel atma töreni gerçekleştirildi.
 • 27 Mayıs 2017 11:24 Kırsalda Kalkınma Desteğine Devam Kırsalda Kalkınma Desteğine Devam İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kırsal kalkınma stratejisi doğrultusunda üreticiye verdiği desteği Bergama'nın Kozak bölgesine küçükbaş hayvan dağıtımı ile sürdürdü.
 • 26 Mayıs 2017 20:30 MHP Bergama İlçe Teşkilatından İstifalar MHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Sayit Şanlı, MHP Bergama ilçe teşkilatı üyesi bir grup partilinin istifasını arınmanın bir parçası olarak gördüklerini belirtti.
 • 26 Mayıs 2017 16:29 Bergamalı Bisikletliler Aliağa'da Bergamalı Bisikletliler Aliağa'da İzmir’in en uzun sahil bandına sahip ilçelerinden biri olan Aliağa, ‘Bisiklet kenti’ imajını her geçen gün daha da güçlendirerek bisiklet tutkunlarının en sık tercih ettiği yer oldu.
 • 26 Mayıs 2017 14:16 Basketbolun Efsaneleri Yeniden Bergama'da Basketbolun Efsaneleri Yeniden Bergama'da - Basketbolun efsaneleri yeniden Bergama'daİZMİR - Türkiye'nin ilk ve tek veteran basketbol turnuvası olma özelliğini taşıyan Uluslararası Bergama Veteran Basketbol Turnuvası kıyasıya mücadelelerle başladı.
 • 26 Mayıs 2017 13:57 Zeytinyağında Kalitenin Adı Zeytinyağında Kalitenin Adı "HARVENA" İş dünyasının yakından tanıdığı İper ailesinin üçüncü kuşak temsilcisi Alican İper tarafından Bergama'da kurulan Korudağ Zeytin Çiftliği ilk markası olan "Harvena"yı piyasaya sürdü.
 • 26 Mayıs 2017 13:38 Bergama Belediyespor Samet'i Aldı Bergama Belediyespor Samet'i Aldı SPOR Toto 3'üncü Ligi ekiplerinden Bergama Belediyespor, dış transferde Kırıkkalespor'dan orta saha oyuncusu Samet Albayrak'la anlaştı.
 • 26 Mayıs 2017 13:27 Basketbolun Efsaneleri Yeniden Bergama'da Basketbolun Efsaneleri Yeniden Bergama'da Türkiye’nin ilk ve tek veteran basketbol turnuvası olma özelliğini taşıyan Uluslararası Bergama Veteran Basketbol Turnuvası kıyasıya mücadelelerle başladı.
 • 26 Mayıs 2017 13:10 Hastanede Resim Sergisi Açıldı İSTANBUL Cerrahi Hastanesi, "Art in Hospital" adını verdikleri proje ile hastane içerisinde resim sergisi açtı.
 • 26 Mayıs 2017 13:08 Hastanede Resim Sergisi Açıldı Hastanede Resim Sergisi Açıldı Hastanede resim sergisi açıldıİSTANBUL, (DHA) İSTANBUL Cerrahi Hastanesi, "Art in Hospital" adını verdikleri proje ile hastane içerisinde resim sergisi açtı.