Dilovası Kent Meydanında Bayramlaştı - Son Dakika
Yerel

Dilovası Kent Meydanında Bayramlaştı

Dilovası Kent Meydanında Bayramlaştı

Dilovalılar bayramın birinci gününde kent meydanında bayramlaştı.

29.07.2014 10:11

Dilovalılar bayramın birinci gününde kent meydanında bayramlaştı.

Dilovası kent meydanında düzenlenen bayramlaşma törenine AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Dilovası İlçe Kaymakamı Hulisi Şahin, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe Jandarma Komutan Vekili Mehmet Hamali, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, yönetimi ve il yöneticileri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, Sendika Başkanları, STK Başkanları, daire müdürleri, muhtarlar ve vatandaşların yoğun katılımı ile kent bayramlaşması gerçekleşti.

Başkan Ali Toltar törendeki koşmasında bayramların önemi ve birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma ortamına sağladığı katkısına değinerek, "Temennimiz kardeşlerimize yapılan zulmün biran önce son bulmasıdır. Şükrediyoruz ki ülkemizde birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde yaşıyoruz. Ramazan'ın Ülkemize, ilçemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum" dedi.

İlçe protokolü daha sonra bayramda görevi başında bulunan İlçe Emniyet Müdürlüğünü, İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek Polis ve Askerlerin bayramlarını kutladı. Dilovası Devlet Hastanesi'ni de ziyaret eden İlçe protokolü hastalara acil şifalar dileyerek, hasta ve hasta yakınlarının bayramını tebrik etti, daha sonra Tavşancıl Huzur Evini ziyaret ederek Huzur Evi sakinlerinin bayramını kutladılar. - KOCAELİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Dilovası Kent Meydanında Bayramlaştı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement