Doğu Aday Adaylığını Açıkladı - Son Dakika

Doğu Aday Adaylığını Açıkladı

18.03.2015 17:14
Doğu Aday Adaylığını Açıkladı

Eski Kurşunlu Belediye Başkanı İbrahim Doğu, MHP’den milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Eski Kurşunlu Belediye Başkanı İbrahim Doğu, MHP'den milletvekili aday adaylığını açıkladı.

İbrahim Doğu, partisinde düzenlediği basın toplantısında, 20 yıl belediye başkanı olarak görev yaptığını ve kentin sorunlarını iyi bildiğini aktardı. 1970'li yıllardan bu yana MHP'nin çeşitli kadrolarında görev yaptığını anlatan Doğu, bugüne kadar en ufak bir yolsuzluk ve usulsüzlükte adının geçmediğini kaydetti.

Ülkenin içinde bulunduğu zor durumdan tek kurtuluş yolunun MHP olduğunu işaret eden İbrahim Doğu, "Ülkemizin içinde bulunduğu kritik durumu ve Çankırı'nın her geçen gün eriyen ekonomik ve siyasi gücü düşünüldüğünde sadece benim değil, hepimizin taşın altına elini koyması gerekir. Türkiye'yi şirket sananlara ve şirket gibi yönetenlere, ona karşılıksız sevdalananların arasındaki farkın sınanacağı 7 Haziran seçimlerinde aday sıram ve olursa olsun hizmette geri durmayacağıma sizlerin huzurunda söz veriyorum. MHP'nin iktidara yürüyüşünün meşalesini Çankırı'dan yakalım. Bu vesileyle adaylığımı açıklıyor, adaylığını açıklayan diğer kardeşlerime başarılar diliyorum" dedi.

MHP İl Başkanı Çetin Kapdan ise Çanakkale Zaferi'nin 100. yıl dönümünü kutlayarak başladığı konuşmasında, MHP'de 12 Mart'ta başlayan aday adaylığı sürecinin 18 Mart'ta tamamlandığını belirtti.

7 Haziran seçimlerinin ülke geleceği açısından önemli olduğuna dikkat çeken Kapdan, MHP kadrolarının iktidara yürüdüğünü ve bu kutlu yürüyüşe Çankırı'nın 2 vekil çıkartarak destek vereceğini kaydetti.

Türkiye'yi şirket sananlara 'dur' deme zamanının geldiğini ifade eden Kapdan, partisinden aday adaylığı müracaatında bulunan arkadaşlarına başarılar diledi.

Kapdan, MHP Merkez İlçe Başkanı Vahit Öztürk ve eski İl Başkanı Ali Acıbunar'a geçirdikleri rahatsızlık nedeniyle geçmiş olsun dileklerini iletti. - ÇANKIRI

YORUMLAR
500
AK Parti'li Akbaşoğlu: 'Pazar günkü seçim sipariş anketlerin geçersizliğini ilan etmektedir' AK Parti'li Akbaşoğlu: 'Pazar günkü seçim sipariş anketlerin geçersizliğini ilan etmektedir'
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Doğu Aday Adaylığını Açıkladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement