Düzce'den Kısa Kısa - Son Dakika

Düzce'den Kısa Kısa

15.02.2012 16:49
Düzce'den Kısa Kısa

Düzce'de düzenlenecek Tekvando İl Şampiyonası için hazırlıklar sürüyor.

Düzce'de düzenlenecek Tekvando İl Şampiyonası için hazırlıklar sürüyor.

Metek TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Spor Salonunda 18 ve 19 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan şampiyona için hazırlıklarını tamamlayan sporcular, şampiyona gününü beklemeye başladı.

Yaklaşık 150 sporcunun katılması beklenen şampiyonada sporcular, minik, yıldız, genç ve büyük kategorilerinde mücadele edecek.

- Çilimli'de basketbola ilgi büyük-

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce Çilimli'de açılan basketbol kursu yoğun ilgi görüyor.

Basketbol Antrenörü Fevzi Ak, yaptığı açıklamada, basketbol çalışmalarının hem ilçede, hem de Düzce'de devam ettiğini anımsatarak, basketbola olan ilginin büyük olduğunu vurguladı.

Çocukların bu ilgisi karşısında mutlu olduklarını anlatan Ak, "Cumartesi ve pazar günleri 12.00 ve 14.00 saatleri arasında ilçede antrenmanlarımızı yapıyoruz. Çalışmalar sonunda Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek yerel liglere katılarak başarı yakalamaya çalışacağız" diye konuştu.

- DÜZCE

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
İftara yetişemeyenlere hazır gibi yetiştiler İftara yetişemeyenlere hazır gibi yetiştiler Vali Atay depremzedelere yuva yapan işçilerle iftar açtı Vali Atay depremzedelere yuva yapan işçilerle iftar açtı Makaslayan tır Yığılca yolunu trafiğe kapattı Makaslayan tır Yığılca yolunu trafiğe kapattı

Son Dakika Yerel Düzce'den Kısa Kısa - Son Dakika


Advertisement