Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Çilimli haberleri, Çilimli son dakika, son dakika Çilimli

Son Dakika Çilimli Haberleri

Son dakika Çilimli haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son çilimli haberleri anında burada.


 • 02.12.2023 02 Ara 14:29 Düzce'de 138 dönüm alan üzerine millet bahçesi açıldı

  Düzce'de 138 dönüm alan üzerine millet bahçesi açıldı Düzce'nin Çilimli ilçesinde, 138 dönüm alan üzerine inşa edilen millet bahçesi hizmete girdi. Restoran, oyun alanları, paintball alanı ve yürüyüş alanları gibi birçok aktiviteye ev sahipliği yapacak olan bahçe, ilerleyen dönemlerde yeni projelerle genişletilecek.

 • 14.11.2023 14 Kas 11:53 Düzce Şeker Kamışı Pekmezi Üretimine Başlandı

  Düzce Şeker Kamışı Pekmezi Üretimine Başlandı Düzce'nin Çilimli ilçesinde üretilen şeker kamışı pekmezi, coğrafi işaret tescili alarak üretimine başlandı. Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, şeker kamışı pekmezinin kentin önemli yöresel zenginliklerinden biri olduğu belirtildi. Coğrafi işaretli ürünlerin markalaşma, tanıtım ve katma değer konularında büyük avantaj sağladığı vurgulandı.

 • 09.11.2023 09 Kas 16:10 Düzce Şeker Kamışı Pekmezi Coğrafi İşaret Denetiminden Geçti

  Düzce Şeker Kamışı Pekmezi Coğrafi İşaret Denetiminden Geçti Düzce Tarım ve Orman Müdürlüğü, coğrafi işaret tescili alan 'Düzce Şeker Kamışı Pekmezi' üretimini yerinde inceleyerek denetim gerçekleştirdi. Çiftçi Ahmet Kutlu'nun pekmez üretim aşamasını inceleyen Tarım ve Orman Müdürü Esra Uzun, coğrafi işaretli ürünlerin tarımsal üretimde markalaşma ve katma değerin yükseltilmesi gibi avantajları olduğunu belirtti. Düzce'ye özgü ürünlerin coğrafi işaret tesciliyle bilinirliğini ve marka değerini arttırmayı hedeflediklerini ifade eden Uzun, üreticilere teşekkür ederek bereketli kazançlar diledi.

 • 27.10.2023 27 Eki 15:08 Siyah Pirincin Hasadına Başlandı

  Siyah Pirincin Hasadına Başlandı Düzce'de proje çerçevesinde 400 dönüm araziye ekilen siyah pirinçin hasadına başlandı. Çilimli Belediyesi tarafından geçen yıl yapılan deneme ekiminden başarılı sonuç alınması üzerine bu yıl 400 dönüm araziye çeltik ekimi gerçekleştirildi. Hasat tamamlandıktan sonra pirinçler kurutularak kullanıma hazır hale getirilecek. Pirinç üretimi, biçer döverler ve kurutma fabrikalarıyla gerçekleştirilmektedir. Çiftçi Berkan Özdemir, pirincin fındıktan daha avantajlı olduğunu belirterek, çamur ve suyla uğraşmayı sevdiğini ifade etti. Hasat edilip kurutulan pirinçlerin kilosu 55 ila 60 lira arasında değişmektedir.

 • 27.10.2023 27 Eki 13:14 Düzce'de 400 dönüm arazide siyah pirinç hasadı başladı

  Düzce'de 400 dönüm arazide siyah pirinç hasadı başladı Çilimli Belediyesi tarafından geçen yıl yapılan deneme ekiminden başarılı sonuç alınan siyah pirinç, bu yıl 400 dönüm araziye ekildi. Hasat işlemleri biçer döverlerle gerçekleştirilerek kurutma fabrikalarında işleniyor. Pirinçlerin kilosu 55 ila 60 lira arasında değişiyor.

 • 26.10.2023 26 Eki 12:14 Çilimli Belediyesi İstanbul Arel Üniversitesi ile İş Birliği Protokolü İmzaladı

  Çilimli Belediyesi İstanbul Arel Üniversitesi ile İş Birliği Protokolü İmzaladı Çilimli Belediyesi, Çilimli Siyah Pirinci için İstanbul Arel Üniversitesi ile ortak çalışma yapmak üzere iş birliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında, girişimcilik, gıda teknolojisi, inovasyon ve tarım gibi alanlarda projeler hayata geçirilerek bölge ekonomisinin güçlenmesi ve yerel halkın yaşam kalitesinin artırılması hedefleniyor.

 • 23.10.2023 23 Eki 18:23 Düzce'de Gasp, Yağma ve Cinsel Saldırı Şüphelileri Yakalandı

  Düzce'de Gasp, Yağma ve Cinsel Saldırı Şüphelileri Yakalandı Düzce'de Jandarma ekipleri, gasp, yağma, cinsel saldırı ve oto hırsızlığı olayları şüphelisi olan 3 kişiyi yakaladı. Şüpheliler tutuklanarak Çilimli Kapalı Cezaevine teslim edildi.

 • 22.10.2023 22 Eki 10:14 Çilimli Kaymakamı Furkan Alpay, köy ziyaretlerine devam ediyor

  Çilimli Kaymakamı Furkan Alpay, köy ziyaretlerine devam ediyor Çilimli Kaymakamlığı görevine atanmasının ardından köy ziyaretlerini hızlandıran Kaymakam Furkan Alpay, köylüler ile buluşmasını sürdürüyor. Alpay, Kırkharman ve Karaçörtlen köylerini ziyaret ederek köylülerin sorunlarını dinledi ve çözüm için çalışmalar yapılacağını belirtti.

 • 18.10.2023 18 Eki 17:20 Çilimli Belediyesi Personeli Ölü Köpekleri Subaşı Köyüne Bıraktı

  Çilimli Belediyesi Personeli Ölü Köpekleri Subaşı Köyüne Bıraktı DÜZCE'de, Çilimli Belediyesi personeli, belediyeye ait resmi plakalı kamyonetle, köpek ölülerini Akçakoca ilçesinde bulunan Subaşı köyüne bıraktığı sırada bölge halkı tarafından yakalandı. Durumun jandarmaya bildirilmesiyle Çilimli Belediyesi personeli gözaltına alındı.

 • 15.10.2023 15 Eki 10:16 BAMYAD, Düzce'deki STK'larla iş birliği çalışmalarını geliştiriyor

  BAMYAD, Düzce'deki STK'larla iş birliği çalışmalarını geliştiriyor Düzce Bağımlılıkla Mücadele Arama Kurtarma ve Yardımlaşma Derneği (BAMYAD), Düzce'de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini ağırlayarak iş birliği çalışmalarını geliştirmeyi hedefliyor. BAMYAD, bağımlılıkla mücadele, yardım ulaştırma ve arama kurtarma çalışmalarının yanı sıra proje geliştirme ve Düzce'nin tanıtımına ilişkin çalışmalar yapmak amacıyla STK'larla bir araya gelerek güçlü bir STK oluşumunu desteklemeyi planlıyor.

 • 12.10.2023 12 Eki 10:38 Düzce'de Konuralp pirinci hasadı devam ediyor

  Düzce'de Konuralp pirinci hasadı devam ediyor Düzce'de yetiştirilen coğrafi işaretli Konuralp pirincinin hasadı devam ediyor. Düzce Merkez Kaymakçı, Kadıoğlu, Taşköprü köyleri ile Çilimli ilçesi Esenli, Kuşoğlu, Yenivakıf köylerinde eylül ayında başlayan çeltik hasadının sürdüğü belirtildi. Konuralp pirinci, Düzce için önemli bir tarım ürünü olup, hasatta Tarım ve Orman Müdürlüğü teknik personeli denetim yapmaktadır. İl Tarım ve Orman Müdürü Esra Uzun, çeltiğin yetiştiriciliğinde Düzce İl Özel İdaresi'nin de destekleri olduğunu belirterek, 2023 yılı çeltik hasadının hayırlı olmasını diledi.

 • 06.10.2023 06 Eki 10:20 45 il diri fay hattı üzerinde! Marmara'da tehlike çanları sadece İstanbul için çalmıyor

  45 il diri fay hattı üzerinde! Marmara'da tehlike çanları sadece İstanbul için çalmıyor Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğü diri fay hatları haritasını güncelledi. Aralarında Aydın, Bursa, Düzce, Hatay, Kocaeli, Manisa ve Sakarya'nın da olduğu 45 il diri fayların geçtiği alan üzerinde bulunuyor. Haritayı inceleyen Jeofizik Yüksek Mühendisi Celasun, ''Kuzey Anadolu kırığının Marmara'daki kırılmasını beklediğimiz kısım şu anda öncelikli; ama sadece İstanbul değil Marmara'ya yakın illerin tamamında bu deprem hissedilecek'' ifadelerini kullandı.

 • 04.10.2023 04 Eki 14:57 Çilimli Siyah Pirincinin Coğrafi İşareti İçin Görüşme Yapıldı

  Çilimli Siyah Pirincinin Coğrafi İşareti İçin Görüşme Yapıldı Düzce Milletvekili Ercan Öztürk ve Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Cemil Başpınar ile bir araya gelerek, Çilimli Siyah Pirincinin coğrafi işaretini belirlemek için görüştü. Gayeleri, Çilimli Siyah Pirincinin değerini ve bilinirliğini artırarak, ülkemiz sınırları dışında da kullanılmasını sağlamaktır.

 • 27.09.2023 27 Eyl 09:39 Eskişehirspor'un Bölgesel Amatör Lig fikstür çekimi ekim ayında yapılacak

  Eskişehirspor'un Bölgesel Amatör Lig fikstür çekimi ekim ayında yapılacak Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Eskişehirspor'un da 2023-2024 sezonu Bölgesel Amatör Lig'de fikstür çekiminin ekim ayının ilk haftasında yapılacağını duyurdu. Eskişehirspor, BAL'da 6. Grupta yer alacak ve Eskişehir Demirspor, Eskişehir Yunusemrespor, Ankara Sincan, Ankara Gölbaşı, Ankara TKİ, Ankara Polatlı, Zonguldak Karadeniz Ereğli, Zonguldak Kozlu, Zonguldak Alatlı, Düzce Kaynaşlı, Düzce Çilimli, Bolu Gerede ve Kırşehir Gençlik Hizmetleri ile karşılaşacak.

 • 24.09.2023 24 Eyl 13:38 Düzce'de Otomobil Aydınlatma Direğine Çarptı: Sürücü Yaralandı

  Düzce'de Otomobil Aydınlatma Direğine Çarptı: Sürücü Yaralandı Düzce'de meydana gelen kazada sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, aydınlatma direğine çarptı. Kazada yaralanan sürücü, hastaneye kaldırıldı. Kaza sebebiyle trafik kontrollü olarak verildi.

 • 23.09.2023 23 Eyl 10:54 Eskişehirspor'un Bölgesel Amatör Ligdeki rakipleri belli oldu

  Eskişehirspor'un Bölgesel Amatör Ligdeki rakipleri belli oldu Eskişehirspor, Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edeceği 6. Grupta Eskişehir Demirspor, Eskişehir Yunusemrespor, Ankara Gölbaşı Belediye SK, Ankara 1926 Polatlı SK, Ankara TKİ, Ankara Sincan Belediyespor, Bolu Gerede 1970 SK, Düzce Çilimli Belediyespor, Düzce Kaynaşlı Belediyespor, Kırşehir Gençlik Hizmetleri, Zonguldak Alaplı Belediye SK, Zonguldak Karadeniz Ereğli ve Zonguldak Kozluk Belediye SK takımlarıyla mücadele edecek.

 • 22.09.2023 22 Eyl 13:34 AK Parti Düzce İl Başkanı, istifa eden ilçe başkanlarına teşekkür etti

  AK Parti Düzce İl Başkanı, istifa eden ilçe başkanlarına teşekkür etti AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, aday adaylığı için istifasını sunan Akçakoca, Çilimli, Gümüşova ve Merkez ilçe başkanlarına, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için istişare ve değerlendirmelerin sürdüğü AK Parti'de 4 ilçede değişim sürecine girildi. Aday adaylık başvurusunda bulunmak üzere istifalarını sunan Akçakoca, Çilimli, Gümüşova ve Merkez ilçe başkanlarının istifalarını alan Şengüloğlu, üstlendikleri görevler ve katkıları için teşekkür etti.

 • 20.09.2023 20 Eyl 15:21 Cezaevinden firar eden hükümlüler aranıyor

  Cezaevinden firar eden hükümlüler aranıyor Düzce'de Çilimli T Tipi Cezaevi'nden firar eden 2 hükümlünün yakalanması için çalışma başlatıldı.

 • 15.09.2023 15 Eyl 23:01 Tekstil atıklarında çıkan yangın ormana sıçradı

  Tekstil atıklarında çıkan yangın ormana sıçradı Düzce'nin Çilimli ilçesinde tekstil atıklarında çıkan yangın ormana sıçradı. Ekiplerin yoğun çalışmasıyla yangın güçlükle söndürüldü. Olay, Fevziye köyünde meydana geldi. Yangın kısa sürede büyüyerek ormana sıçradı. Çilimli, Cumayeri ve Düzce Belediyesi'ne ait itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Yangın kontrol altına alınırken, tekstil atıklarını söndürmek için kepçe çağrıldı. Ekiplerin müdahalesiyle yangın ve tekstil atıkları güçlükle söndürüldü. Jandarma ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

 • 15.09.2023 15 Eyl 12:23 Düzce'de tekstil atıklarında çıkan yangın ormana sıçradı

  Düzce'de tekstil atıklarında çıkan yangın ormana sıçradı Düzce'nin Çilimli ilçesinde bulunan bir tekstil atığı bölgesinde çıkan yangın, kısa sürede büyüyerek ormana sıçradı. Çilimli, Cumayeri ve Düzce Belediyesi'ne ait itfaiye ekiplerinin yoğun çalışmasıyla yangın kontrol altına alındı ve tekstil atıkları da söndürüldü. Jandarma ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

 • 10.09.2023 10 Eyl 13:17 Düzce'de Otluk Alanında Çıkan Yangın Lamine Fabrikasına Sıçradı

  Düzce'de Otluk Alanında Çıkan Yangın Lamine Fabrikasına Sıçradı Düzce'nin Çilimli ilçesinde otluk alanda çıkan yangın, lamine fabrikasının bahçesindeki ağaçlara sıçradı. Yangın uzun süren çalışmayla söndürüldü.

 • 07.09.2023 07 Eyl 15:24 Düzce'de kasten adam yaralama suçundan aranan iki zanlı yakalandı

  Düzce'de kasten adam yaralama suçundan aranan iki zanlı yakalandı Düzce'de polis ekipleri, kasten adam yaralama suçundan aranan 2 şahsı mahalle aralarında kaçarken yakaladı. B.G. ve İ.G. tutuklandı ve Çilimli Cezaevine sevk edildi.

 • 30.08.2023 30 Ağu 15:51 Düzce'de Uyuşturucu ve Kredi Kartı Dolandırıcılığından Aranan 2 Şahıs Yakalandı

  Düzce'de Uyuşturucu ve Kredi Kartı Dolandırıcılığından Aranan 2 Şahıs Yakalandı Düzce'de uyuşturucu bulundurmak ve kredi kartı dolandırıcılığından kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 şahıs polis ekipleri tarafından yakalandı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler aranan şahıslara yönelik operasyon yaptı. Ekiplerin yaptığı çalışmada uyuşturucu bulundurma suçundan 10 yıl 6 ay cezası bulunan Y.Ç. ile kredi kartı dolandırıcılığı 3 yıl cezası bulunan A.Y. yakalandı. Yakalanan iki kişi yapılan işlemlerin ardından ise Çilimli Cezaevine konuldu.

 • 24.08.2023 24 Ağu 14:05 Düzce'nin Çilimli ilçesinde kentsel dönüşüm çalışmaları heyecanla devam ediyor

  Düzce'nin Çilimli ilçesinde kentsel dönüşüm çalışmaları heyecanla devam ediyor Düzce'nin Çilimli ilçesinde yerinde kentsel dönüşüm planına dahil olan vatandaşlar, deprem felaketine karşı kendilerini güvende hissedecekleri yeni ev ve iş yerlerine kavuşmayı heyecanla bekliyor. Çilimli Belediyesi ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı işbirliğiyle yürütülen çalışmalar kapsamında, 1999 öncesi yapılan yorgun binalar da kentsel dönüşüme alınıyor. İlk etapta eski çarşı bölgesinde 79 konut, 119 dükkan ve 40 ofis inşa edilecek. Toplamda 198 hak sahibinin bulunduğu kentsel dönüşüm çalışmalarının 300 gün içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

 • 24.08.2023 24 Ağu 11:57 İlkokul öğretmenleri, fındık işçilerinin çocuklarına melodika ve kalimba çalmayı öğretti

  İlkokul öğretmenleri, fındık işçilerinin çocuklarına melodika ve kalimba çalmayı öğretti DÜZCE'nin Çilimli ilçesinde İbrahim Hoşver İlkokulu'nda görevli öğretmenler tarafından, başka illerden kente fındık toplamak için gelen mevsimlik işçilerin küçük yaştaki çocuklarına 'Tarla değil, okul' projesi kapsamında çeşitli eğitimler verildi.

 • 22.08.2023 22 Ağu 22:46 Düzce'de trafik uygulamasında 209 araç sürücüsüne 303 bin 457 lira ceza

  Düzce'de trafik uygulamasında 209 araç sürücüsüne 303 bin 457 lira ceza Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen trafik uygulamasında 209 araç sürücüsüne toplamda 303 bin 457 lira cezai işlem uygulandı. Yapılan denetimlerde alkollü araç kullanma, emniyet kemeri takmama, sis farı açık kullanma, kırmızı ışık ihlali, hız sınırına uymama ve ehliyetsiz araç kullanma gibi ihlaller tespit edildi.

 • 11.08.2023 11 Ağu 23:54 Düzce'de feci kaza: Kafa kafaya çarpışan araçlar hurdaya döndü - 3 araçlı zincirleme kazada 2 kişi yaralandı

  Düzce'de feci kaza: Kafa kafaya çarpışan araçlar hurdaya döndü - 3 araçlı zincirleme kazada 2 kişi yaralandı Düzce D-100 Karayolu Döngelli mevkiinde meydana gelen trafik kazasında, 3 araç birbirine çarptı ve araçlar hurda haline geldi. Kazada 2 kişi yaralandı. Kazanın ardından yol trafiğe açıldı ve inceleme başlatıldı.

 • 09.08.2023 09 Ağu 11:17 Düzce'de Hamile Çiftin Aracına Alkol Şişesi Atıldı, Tedbir Kararı Alındı

  Düzce'de Hamile Çiftin Aracına Alkol Şişesi Atıldı, Tedbir Kararı Alındı Düzce'de seyir halindeyken aracına alkol şişesi atılan ve trafikte tacize uğrayan 6 aylık hamile Nuray ve Ahmet Erdem Çelik çiftinin şikayeti üzerine, şüphelilere 1 ay boyunca ailenin çevresine yaklaşmama tedbiri konuldu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 • 08.08.2023 08 Ağu 18:02 Husumetlilerin saldırısına uğrayan hamile çift için tedbir kararı

  Husumetlilerin saldırısına uğrayan hamile çift için tedbir kararı Düzce'de seyir halindeyken husumetliler tarafından aracına alkol şişesi atılan ve trafikte tacize uğrayan 6 aylık hamile çiftin şikayeti üzerine, şüphelilere ailenin çevresine yaklaşmama tedbiri konuldu. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • 30.07.2023 30 Tem 02:45 Düzce'de çıkan yangında ahır, samanlık, otomobil ve traktör zarar gördü

  Düzce'de çıkan yangında ahır, samanlık, otomobil ve traktör zarar gördü Düzce'nin Çilimli ilçesine bağlı Kiraztarla köyünde M.S'ye ait ahırda çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Yangın, ahırı saran alevlerin rüzgarın etkisiyle samanlıklara sıçraması sonucu genişledi. İtfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda yangın tamamen kontrol altına alındı. Yangında, ahır, samanlıklar, bir otomobil ve traktör zarar gördü.

 • 29.07.2023 29 Tem 22:01 Köyde çıkan yangında 4 samanlık küle döndü

  Köyde çıkan yangında 4 samanlık küle döndü Düzce'de Kiraztarla köyünde çıkan yangında, bir evin ahır kısmında başlayan yangın, rüzgarın etkisiyle 4 samanlığa sıçradı. İtfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda yangın söndürüldü ancak 1 traktör, 1 otomobil ve 4 samanlık tamamen küle döndü. Yangınla ilgili inceleme başlatıldı.

 • 29.07.2023 29 Tem 20:19 Düzce'de Köyde Çıkan Yangında 4 Samanlık, 1 Otomobil ve 1 Traktör Küle Döndü

  Düzce'de Köyde Çıkan Yangında 4 Samanlık, 1 Otomobil ve 1 Traktör Küle Döndü Düzce'nin Çilimli ilçesine bağlı Kiraztarla köyünde meydana gelen yangında, M.S.'ye ait evin ahır kısmında çıkan yangın, rüzgarın etkisiyle 4 samanlığa sıçradı. İtfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda yangın tamamen söndürüldü. Yangında 1 traktör, 1 otomobil ve 4 samanlık tamamen küle döndü. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

 • 09.07.2023 09 Tem 20:11 Düzce'de Sağanak Nedeniyle Ulaşım Aksıyor

  Düzce'de Sağanak Nedeniyle Ulaşım Aksıyor Düzce'de etkili olan sağanak yağışlar nedeniyle D-100 kara yolunda ulaşım, Kaynaşlı ilçesi Üçköprü mevkisinden Ankara istikametine kapatıldı. Karayolları ve Devlet Su İşleri ekipleri, yolun çökme tehlikesine karşı önlem aldı. Ayrıca Asar Deresi'nin Fevzi Çakmak Mahallesi kesimindeki istinat duvarında çökmeler meydana geldi. Düzce Valisi Cevdet Atay, yağışın şiddetini arttırdığını belirterek, ekiplerin olaylara müdahale ettiğini ve vatandaşları uyarmaya devam ettiklerini söyledi. Ayrıca Düzce-Yığılca kara yolu bölgesinde de taşkınlar ve toprak kaymaları nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşandı.

 • 04.07.2023 04 Tem 13:12 Tarımda Dron Dönemi

  Tarımda Dron Dönemi Düzce İl Özel İdaresi tarafından çiftçilere kolaylık sağlamak amacıyla tarımda kullanılmak üzere 3 dron alındı. Dronlar sayesinde tarlalarda tohum ekimi ve ilaçlama çalışmaları yapılabilecek. Dronlar, zamandan, ilaçlamadan ve tohumdan tasarruf sağlayacak ve traktörlerin ekine verdiği zararı ortadan kaldıracak. Düzce İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, dron kullanımının tarımda yaygınlaştığını belirterek, dronların tohumlama, gübreleme ve ilaçlama gibi işlemlerde kullanılacağını söyledi. Dronlar yaklaşık 45 kilograma kadar yük taşıyabiliyor ve projenin güzel bir proje olduğunu düşündüklerini ifade etti.

 • 29.06.2023 29 Haz 22:02 Düzce'de Ciple Çarpışan Otomobilde 4 Kişi Yaralandı

  Düzce'de Ciple Çarpışan Otomobilde 4 Kişi Yaralandı Düzce'de meydana gelen kazada ciple çarpışan otomobildeki 1'i ağır 4 kişi yaralandı. Kazada ağır yaralanan kişi, Akçakoca İlçesi Belediye Meclis üyesi Özgür Seçkin oldu. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

 • 29.06.2023 29 Haz 21:23 Düzce'de cip ile otomobil çarpışması: 4 yaralı

  Düzce'de cip ile otomobil çarpışması: 4 yaralı Düzce'nin Çilimli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, Serdar Topçu idaresindeki otomobil ile Özgür Seçkin yönetimindeki cip çarpıştı. Kazada dört kişi yaralandı ve yaralılar hastaneye kaldırıldı. Özgür Seçkin'in hayati tehlikesi devam ediyor.

 • 29.06.2023 29 Haz 19:53 İki ayrı kazada 7 kişi yaralandı

  İki ayrı kazada 7 kişi yaralandı Düzce'de meydana gelen iki ayrı trafik kazasında toplamda 7 kişi yaralandı. Sağanak yağışın etkisiyle Çilimli ve Yığılca yolu üzerinde meydana gelen kazalarda 5 araç birbirine çarptı. Çilimli'deki kazada bir otomobil fındık tarlasına uçarken, diğer araçta bulunan yaralılar hastaneye kaldırıldı. Yığılca yolu üzerindeki kaza ise otomobillerin birbirlerine çarpması sonucu meydana geldi ve üç kişi hafif yaralandı. Kazalarla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • 26.06.2023 26 Haz 22:03 Düzce Cezaevinde 15 Mahkum Gıda Zehirlenmesi Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı

  Düzce Cezaevinde 15 Mahkum Gıda Zehirlenmesi Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı Düzce T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan 15 mahkum, gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. Mahkumlardan hiçbirinin durumu ciddi değil ve tedavileri devam ediyor. Polis ve jandarma ekipleri hastanelerde güvenlik önlemi aldı.

 • 21.06.2023 21 Haz 15:00 Burcu Köksal: "Şimdi Tek Tek Ortaya Çıkıyor Ki Kamu Kaynaklarını AKP ve Erdoğan'ın Seçim Harcamaları İçin Finanse Etmişler"

  Burcu Köksal: 'Şimdi Tek Tek Ortaya Çıkıyor Ki Kamu Kaynaklarını AKP ve Erdoğan'ın Seçim Harcamaları İçin Finanse Etmişler' CHP Grup Başkanvekili Burcu Köksal, “Seçimler sonrasında ülkenin durumunu özetlersek; ampulle kararan yegane ülkeyiz. Seçimler öncesi uyardık dedik ki; ‘ülkenin ekonomisi uçuruma gidiyor, sakın seçim ekonomisi uygulamayın.’ Şimdi tek tek ortaya çıkıyor ki kamu kaynaklarını AKP ve Erdoğan’ın seçim harcamaları için finanse etmişler. İşçinin, memurun, emeklinin, çiftçinin, esnafın, yoksulun, yetimin parasını seçimlerde çarçur etmişler. Kamu kaynaklarıyla AKP’nin ve Erdoğan’ın seçimi yürütülmüş. Milletin dişiyle, tırnağıyla ödediği vergileri seçimlerde bol kepçeden dağıtmışlar. Ayıbı, günahı, vicdanı unutmuşlar” dedi.

 • 17.06.2023 17 Haz 15:01 Osmanlı Saray Mutfağının Pirinci Tarlaya Dron ile Ekildi

  Osmanlı Saray Mutfağının Pirinci Tarlaya Dron ile Ekildi Düzce'de çiftçilerin büyük emeklerle hazırladığı Konuralp Pirinci, dron ile ekilip sofralara ulaştırılıyor. Çiftçiler, dron ile üretim sürecinin hem zaman hem de bedenen avantajlarından memnun olduklarını belirtti. Düzce'de teknolojinin tarımla buluştuğuna işaret eden Milletvekili Ercan Öztürk, Düzce pirincinin markalaşma yolunda hızla ilerlediğine dikkat çekti. Tarımın savunma sanayi kadar önemli olduğunu vurgulayan Öztürk, tarım ve turizm üzerinde daha çok durulması gerektiğinin altını çizdi.

 • 16.06.2023 16 Haz 02:51 Polisin Operasyonu Aksiyon Filmlerini Aratmadı

  Polisin Operasyonu Aksiyon Filmlerini Aratmadı Düzce'de aranan şahısların yakalanması için operasyon başlatan polis ekipleri, kapıların açılmaması durumunda pencerelerden evlere girerek şahısları kıskıvrak yakaladı. Toplam 6 şahıs cezaevine teslim edildi.

 • 15.06.2023 15 Haz 22:34 Düzce'de Polisler Aksiyon Filmlerini Aratmayan Operasyon Yaptı

  Düzce'de Polisler Aksiyon Filmlerini Aratmayan Operasyon Yaptı Düzce'de aranan şahısların yakalanması için operasyon başlatan polis ekipleri, evlere pencerelerden girerek kaçmaya çalışan şahısları kıskıvrak yakaladı. Toplam 6 şahıs cezaevine gönderildi.

 • 14.06.2023 14 Haz 20:22 Düzce'de baba, bıçakla ailesine saldıran oğlunu silahla öldürdü

  Düzce'de baba, bıçakla ailesine saldıran oğlunu silahla öldürdü Düzce'nin Çilimli ilçesinde, bıçakla ailesine zarar vermeye çalıştığı iddiasıyla oğlunu silahla öldüren baba tutuklandı. Ahmet A'nın emniyetteki işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi ve çıkarıldığı nöbetçi mahkemece cezaevine gönderildi. Olay, evlerinin bahçesinde zihinsel engelli oğlu Murat A. ile kavga eden diğer oğlu Mustafa A'yı ayırmak isteyen Ahmet A'nın, müdahale ettiği Mustafa A'nın bıçak çekerek saldırmaya çalışması sonucu yaşandı. Baba Ahmet A, evden aldığı pompalı tüfekle ateş ederek Mustafa A'yı öldürmüştü.

 • 13.06.2023 13 Haz 15:34 Düzce'de baba, bıçakla ailesine saldıran oğlunu silahla öldürdü

  Düzce'de baba, bıçakla ailesine saldıran oğlunu silahla öldürdü Düzce'nin Çilimli ilçesinde, bıçakla ailesine zarar vermeye çalıştığı iddiasıyla oğlunu silahla öldüren baba gözaltına alındı. Baba, diğer oğlu ile kavga ederken zihinsel engelli oğluna zarar verdiği için müdahale ettiği Mustafa A, bıçak çekerek babasına ve diğer aile bireylerine tehditler savurup saldırmaya çalıştı. Baba, evden aldığı pompalı tüfekle ateş etmesi sonucu Mustafa A. göğsünden yaralandı ve kurtarılamadı. Maktulün daha önce de 4 kez hapse girdiği öğrenildi.

 • 10.06.2023 10 Haz 14:59 Tarihi İpek Yolu Trail Koşusu Düzce'de yapıldı

  Tarihi İpek Yolu Trail Koşusu Düzce'de yapıldı Düzce'deki Prusias Ad Hypium Antik Kenti'nde düzenlenen Tarihi İpek Yolu Trail Koşusu, yaklaşık 700 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Koşuda, 20 kilometrelik 'İpekyolu', 13 kilometrelik 'Su Kemeri' ve 5 kilometrelik 'Atlı Kapı' adı verilen parkurlarda sporcular mücadele etti. Yarışların sonunda dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

 • 10.06.2023 10 Haz 12:07 Düzce'de siyah pirinç üretim alanı genişletildi

  Düzce'de siyah pirinç üretim alanı genişletildi Düzce'de tarımsal ürün çeşitliliğinin artırılması amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında iyi verim alınan siyah pirincin üretim alanı genişletildi. Çilimli Belediyesi tarafından üretimi yaygınlaştırılan siyah pirinçten bu yıl yaklaşık 100-120 ton ürün elde edilmesi bekleniyor. Bölgede uzun yıllar önce üretilen siyah pirincin sağlık açısından faydaları bilinirken, proje kapsamında üreticilere ücretsiz tohum dağıtıldı ve ürün alım garantisi verildi.

 • 07.06.2023 07 Haz 11:48 Düzce'de Tarihi İpek Yolu Trail Koşusu için hazırlıklar sürüyor

  Düzce'de Tarihi İpek Yolu Trail Koşusu için hazırlıklar sürüyor Düzce'de yapılacak olan Tarihi İpek Yolu Trail Koşusu için Vali Cevdet Atay başkanlığında toplantı yapıldı. Koşu 10 Haziran'da gerçekleştirilecek ve Düzce'nin tarihi tüm Türkiye'ye tanıtılacak.

 • 05.06.2023 05 Haz 16:33 Çilimli Belediyesi, Çanakkale gezisi seferlerini sürdürüyor

  Çilimli Belediyesi, Çanakkale gezisi seferlerini sürdürüyor Çilimli Belediyesi, 'Çanakkale'yi Görmeyen Genç Kalmasın' sloganıyla düzenlediği Çanakkale gezisi seferlerini sürdürüyor. Gençler, belediye önünden hareket eden otobüslerle Çanakkale'ye uğurlanıyor ve rehberler eşliğinde Çanakkale savaşları ve kazanılan zafer hakkında bilgilendiriliyor. Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, gençlere tavsiyelerde bulunarak, onları başka etkinliklerle de buluşturacağını söyledi.

 • 30.05.2023 30 May 13:47 Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası Tamamlandı

  Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası Tamamlandı Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurumlar arası masa tenisi turnuvası sona erdi. 11 kurumun katıldığı turnuvada dereceye giren takımlar ödüllendirildi.

 • 26.05.2023 26 May 13:43 Düzce Yüzme Havuzu İnşaatı Hızla İlerliyor

  Düzce Yüzme Havuzu İnşaatı Hızla İlerliyor Düzce'nin Çilimli ilçesinde yapımına başlanan kapalı yarı olimpik yüzme havuzu inşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor. Gençlik ve Spor Müdürü İsa Yazıcı, havuzun sezona yetiştirilmesi için çalıştıklarını belirtti.

Advertisement