ETÜ'de Türk-Ermeni İlişkileri Paneli Düzenlendi - Son Dakika

ETÜ'de Türk-Ermeni İlişkileri Paneli Düzenlendi

25.04.2014 16:08
ETÜ'de Türk-Ermeni İlişkileri Paneli Düzenlendi

Erzurum Teknik Üniversitesinde Tarihi Belgelere Göre 1. Dünya Savaşında Türk Ermeni İlişkileri ve Erzurum konulu panel düzenlendi.

Erzurum Teknik Üniversitesi'nde (ETÜ) "Tarihi belgelere göre 1. Dünya Savaşı'nda Türk-Ermeni ilişkileri ve Erzurum" konulu panel düzenlendi.

Edebiyat Fakültesi tarafından Merkezi Derslikler Binası salonunda düzenlenen ve çok sayıda davetli ile akademik personelin katıldığı panelin açılış konuşmasını Rektör Prof. Dr. Muammer Yaylalı yaptı.

Moderatörlüğünü ETÜ Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyelesi Yrd. Doç. Dr. Uğur Akbulut'un yaptığı panele, Prof. Dr. Erol Kürkçüoğlu, Doç. Dr. Murat Küçükuğurlu ve Yüksek Mühendis Selami Oğuz konuşmacı olarak katıldı.

Türk-Ermeni ilişkileri ve bu ilişkilerde Erzurum ilinin tarihsel misyonunun ele alındığı panel sonunda Rektör Yaylalı panelist ve katılımcılara plaket verdi. - Erzurum

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
ETÜ'de hibrit eğitim başarıyla devam ediyor ETÜ'de hibrit eğitim başarıyla devam ediyor

Son Dakika Yerel ETÜ'de Türk-Ermeni İlişkileri Paneli Düzenlendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement