Gürbüz Dinç: "Adları iyi, niyetleri kötü" - Son Dakika

Gürbüz Dinç: "Adları iyi, niyetleri kötü"

26.05.2022 12:37
Gürbüz Dinç: "Adları iyi, niyetleri kötü"

Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay'ın ortaya attığı iddialara cevap verdi.

Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay'ın ortaya attığı iddialara cevap verdi.

İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Adı iyi; niyetleri kötü, şer ve nifak olan cenahın il başkanı zat; zillet ortağınız CHP Genel Başkanı gibi hayatınız, siyasetiniz, her şeyiniz yalan, iftira ve çamur at izi kalsın siyaseti olmuştur. İYİ Parti İl Başkanı Ay, insanların özel hayatlarına dil uzatıyor. Yaptığım resmi evliliğime de dil uzatan Ay, kadınlarımızı da aşağılayıcı ifade kullanmıştır. Genel Başkanı da bir kadın olan partinin İl Başkanına yatışmayan bu ifadeleri sonrası Genel Başkanının bu kişi hakkında ne yapacağını da merakla bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Nevşehir'in, bu zamana kadar bu kadar alçakça, hadsizce bir siyasi söylem görmediğini söyleyen Dinç, aile ve kadın üzerinden yapılan siyasi açıklamalara da tepki gösterdi. - NEVŞEHİR

YORUMLAR
500
GTB Haziran ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi GTB Haziran ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi Son dakika haber... Malatya'da atlı jandarma timi göreve başladı Son dakika haber... Malatya'da atlı jandarma timi göreve başladı Cüneyt Arkın'ın ardından: 'Yılmaz Güney'e verilecek ödül siyasi yasaklı diye Arkın'a verilmek istendi; o reddetti' Cüneyt Arkın'ın ardından: 'Yılmaz Güney'e verilecek ödül siyasi yasaklı diye Arkın'a verilmek istendi; o reddetti'
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gürbüz Dinç: 'Adları iyi, niyetleri kötü' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement