Hedef 2014 Yerel Seçimleri - Son Dakika

Hedef 2014 Yerel Seçimleri

15.02.2012 11:03
Hedef 2014 Yerel Seçimleri

Teşkilattan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sinan Aydın, Siyasi ve Hukuk İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mahmut Badem, Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Atilla Kaya'da hazır bulundu.konusunda bilgilendirildi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay'ın başkanlığında yapılan toplantıda

Teşkilattan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sinan Aydın, Siyasi ve Hukuk İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mahmut Badem, Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Atilla Kaya'da hazır bulundu.

Geniş katılımlı toplantıda İlçe Teşkilat Başkanlarına 2014 yerel seçimleri öncesi İlçelerinde yapacakları çalışmalar ile mahalle temsilcileri ve

ilçe koordinatörlerinin belirlenmesi

konusunda bilgilendirildi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, İlçe Teşkilat başkanları ile il ve belediye meclis üyeleri ile koordineli olarak alan çalışmalarına ağırlık vermelerini, ilçelerinde gezmedik sokak ve çalmadık kapı bırakmamalarını istedi. İl Başkanı Akay, 2014 yerel seçimleri öncesi ayrıca tüm ilçe teşkilatlarının üye kayıtlarına ağırlık vermelerini ve üye oralarını yüzde 15 seviyesine çıkarılmasını istedi. Akay üye sayılarını artıran ve hedeflenen seviyeye getiren ilçe teşkilatlarının kadın ve gençlik kolları ile yürütme üyeleri için Çanakkale gezisi sözünü yineledi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, 2014 yerel seçimlere hazırlık

sürecinde toplantıların ve benzer çalışmaların aralıksız olarak devam edeceğini söyledi.

(AH-)

15.02.2012 10: 43 TSİ

NNNN - İZMİR

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Hedef 2014 Yerel Seçimleri - Son Dakika


Advertisement