Hollandalı bisikletli çift Konya'da mola verdi - Son Dakika

Hollandalı bisikletli çift Konya'da mola verdi

16.05.2022 15:41
Hollandalı bisikletli çift Konya'da mola verdi

Ülkelerinden bisikletleriyle dünya turuna çıkan Hollandalı turist çift, Konya'nın Kulu ilçesinde mola verdi.

Ülkelerinden bisikletleriyle dünya turuna çıkan Hollandalı turist çift, Konya'nın Kulu ilçesinde mola verdi.

Ülkelerinden bisiklet turuna çıktıktan sonra Türkiye'ye gelen Hollandalı Bouke ve Sanne çifti güzergahları üzerindeki Konya'nın Kulu ilçesinde mola verdi. Ürgüp, Göreme gibi tarihi yerleri gezerek İran'a oradan da Vietnam'a gideceklerini söyleyen Hollandalı çift, "Avrupa ülkelerinde çok sayıda Kululu vatandaşın yaşadığını duyup Türkiye'ye gelmişken Kulu'yu da görmek istedik. Bir gece Kulu'da öğretmenevinde dinlenip istirahat ettik şimdi ise yola devam ediyoruz. Buradan Ürgüp, Göreme ve ardından da İran ve daha sonra da Vietnam'a kadar bisiklet turu yapacağız" dedi.

Turistler Kulu'yu sevdiklerini, insanlarının sıcakkanlı misafirperver olduklarını belirttiler. - KONYA

YORUMLAR
500
Kadir Şeker'in babası oğlunun beraat etmesi gerektiğini söyleyerek isyan etti: Bir kadının çığlığına gitti Kadir Şeker'in babası oğlunun beraat etmesi gerektiğini söyleyerek isyan etti: Bir kadının çığlığına gitti 'Hafta sonu sporu, haftaya yayılan spor kadar sağlıklı olabilir' 'Hafta sonu sporu, haftaya yayılan spor kadar sağlıklı olabilir' Fransa Bisiklet Turu Fransa Bisiklet Turu
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Hollandalı bisikletli çift Konya'da mola verdi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement