İskenderunlu Junior Yelkenciler 5'inci Oldu - Son Dakika
Yerel

İskenderunlu Junior Yelkenciler 5'inci Oldu

İskenderunlu Junior Yelkenciler 5\'inci Oldu

Hatay’da İskenderun Yelken Sporcuları, Bodrum’da gerçekleştirilen ve 10 ülkeden 60 kulüp ile 243 sporcunun katıldığı Uluslar arası Optimist Yelken Yarışları’nda junior klasmanında beşinci oldu.

16.03.2016 16:37

Hatay'da İskenderun Yelken Sporcuları, Bodrum'da gerçekleştirilen ve 10 ülkeden 60 kulüp ile 243 sporcunun katıldığı Uluslar arası Optimist Yelken Yarışları'nda junior klasmanında beşinci oldu.

İskenderun Yelken Kulübü, 13 Mart 2016 tarihleri arasında Bodrum'da gerçekleştirilen Uluslararası Optimist Yelken Yarışları'na 4 sporcusu ile katıldı. 4 gün süren yarışlarda toplam 10 yarış yapıldı. İskenderun Yelken Kulübü sporcularından Mert Sütlü, junior klasmanında 5. olarak podyuma çıktı.

Yarışlar sonunda değerlendirme yapan İskenderun Yelken Kulübü Antrenörü Gökhan Durkal, "Bizim için önemli bir test yarışı idi. Bireysel ve takım olarak eksikliklerimizi gördük. Seviyesi yüksek ve kaliteli bir yarışta ödül alma başarısı gösterdiğimiz içinde mutluyuz. Bizlere bu imkanı sunan Kulüp Başkanımız Meriç Özkaya'ya, yönetim kurulu üyelerimize, sporcularımızın değerli ailelerine teşekkür ediyorum. İskenderun Yelken Kulübü derece ve başarılarıyla adını, hem ülke içinde hem Avrupa da hem de dünya da duyurma gayretini sürdürecektir" diye konuştu. - HATAY

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel İskenderunlu Junior Yelkenciler 5'inci Oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement