İstanbul-Bursa seferi yapan otobüste şemsiyeli yolculuk - Son Dakika

İstanbul-Bursa seferi yapan otobüste şemsiyeli yolculuk

19.05.2022 11:25
İstanbul-Bursa seferi yapan otobüste şemsiyeli yolculuk

İstanbul'dan Bursa'ya otobüs ile yolculuk yapmak isteyen vatandaşlar, yağmur sürprizi ile karşılaştı.

İstanbul'dan Bursa'ya otobüs ile yolculuk yapmak isteyen vatandaşlar, yağmur sürprizi ile karşılaştı. Otobüsün tavanından akan su nedeniyle vatandaşlar şemsiye ile yolculuk yaptı.

Dün akşam İstanbul ve çevresini etkisi altına alan yağmur, İstanbul-Bursa seferini yapan Metro Turizm otobüsünde de etkili oldu. Otobüs tavanın su akıtması nedeniyle vatandaşlar şemsiye ile yolculuk yapmak zorunda kaldı. Tavanın su akıtması dışında otobüsün yolcuk esnasında arıza yaptığı vatandaşlar tarafından belirtildi.

Olaya ilişkin paylaşılan fotoğrafta vatandaşların otobüs içerisinde ıslanmamak için şemsiye açtıkları görüldü. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
İski: Tarihi Patrikhane Çeşmesi Restore Edildi İski: Tarihi Patrikhane Çeşmesi Restore Edildi Ah Nerede 2. Bölüm 2. Fragman Ah Nerede 2. Bölüm 2. Fragman İmamoğlu: Yapımına Tam Gaz Devam Ettiğimiz Göztepe-Ataşehir Metro Hattı İçin 6 Aydır Hazine Onayı Bekliyoruz İmamoğlu: Yapımına Tam Gaz Devam Ettiğimiz Göztepe-Ataşehir Metro Hattı İçin 6 Aydır Hazine Onayı Bekliyoruz
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel İstanbul-Bursa seferi yapan otobüste şemsiyeli yolculuk - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement