Kasaptaki Müşteriyi Yaralayan Zanlı - Son Dakika
Yerel

Kasaptaki Müşteriyi Yaralayan Zanlı

Konya'da yeğenleriyle ciğer almak için kasaba giren müşteriyi yanlışlıkla vuran zanlı tutuklandı.

13.01.2012 18:00

Konya'da yeğenleriyle ciğer almak için kasaba giren müşteriyi yanlışlıkla vuran zanlı tutuklandı. Çok kan kaybeden yaralıya olayı takip eden bir gazetecinin kan verdiği bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, Bayram Özkara'yı (53), yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan Hanifi Ö. (35) polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Hanifi Ö, tutuklandı.

Dün, gerçekleşen olayda hayati tehlikesi bulunan ve çok kan kaybeden yaralıya acil kan gerektiği için olayı takip eden bölgesel yayın yapan Kontv muhabiri Halit Turan'ın kan verdiği bildirildi.

Bayram Özkara, yeğenleri İbrahim (30) ve Sibel Özkara (27) ile birlikte ciğer almak için merkez Meram ilçesi Sahipata Mahallesi'ndeki bir kasap dükkanına gitmiş, fiyat sorduğu sırada Özkara birden nereden geldiği bilinmeyen kurşunların hedefi olmuştu.

Ağır yaralanan Özkara'ya ilk müdahaleyi hemşire olan yeğeni Sibel Özkara yapmıştı.

Yaklaşık 5 ay önce uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve koltuk değnekleriyle hareket eden Hanifi Ö, yakalanmış, zanlının Özkara ile hiçbir ilgisinin olmadığı, hasımlarının iş yerine ateş ettiği ortaya çıkmıştı.

- KONYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kasaptaki Müşteriyi Yaralayan Zanlı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement