Konyalı Esnaf: Ben Halk Tv'yi, Fox Tv'yi Kapatmadığım İçin İşinden Ettiler Benim Çocuğumu - Son Dakika

Konyalı Esnaf: Ben Halk Tv'yi, Fox Tv'yi Kapatmadığım İçin İşinden Ettiler Benim Çocuğumu

05.07.2022 12:45

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici’nin Seydişehir ilçesinde ziyaret ettiği bir esnaf, “Benim kızım Kızılay’da hemşireydi. Ben Halk TV’yi, Fox TV’yi kapatmadığım için işinden ettiler benim çocuğumu” dedi.

TANER ÖZAY

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici'nin Seydişehir ilçesinde ziyaret ettiği bir esnaf, "Benim kızım Kızılay'da hemşireydi. Ben Halk TV'yi, Fox TV'yi kapatmadığım için işinden ettiler benim çocuğumu" dedi.

Hasan Ekici, Konya'nın Seydişehir ilçesinde esnafın sorunlarını dinledi. Ekici'nin ziyaret ettiği bir esnaf, "İçim yanıyor" diyerek yaşadığı sorunları Ekici'ye anlattı. Konyalı esnaf, şunları söyledi:

"BEN HALK TV'Yİ, FOX TV'Yİ KAPATMADIĞIM İÇİN İŞİNDEN ETTİLER BENİM ÇOCUĞUMU"

"Benim kızım Kızılay'da hemşireydi. Ben Halk TV'yi, Fox TV'yi kapatmadığım için iki gün kala işinden ettiler benim çocuğumu. Bu topraklar hepimizin. Şimdi ne başladı? Memlekette buğday, un… Şu nar ekşisini ben 200 küsur liraya alırım. Bugün geliyor fiyatı 300 lira. Fabrikalar satılırken, devletin malı satılırken alkışladılar. Şimdi 'hangi market ucuz' diye şeker arıyorlar. Biz, bu vatanımıza sahip çıkmalıyız. Konya Büyükşehir Belediyesi, TOKİ için ihaleler yapıyor. Bu ihaleler gereken yerler için yapılsın. Yani verimsiz araziye gidilsin evler yapılsın.

"MİLLET BETONU YEMEYECEK"

Millet betonu yemeyecek, yemeyecek. Bizim dert yandığımız yerler çok. İçim yanıyor diye konuşuyorum ben, yanlış anlama beni. Bundan bir yıl önce, beş yıl önce vardım esnafa sordum; 'Kardeşim, gidişat nasıl?' Bana, 'İyi, Allah'a şükür çorba kaynıyor' diyor. 'BAĞ-KUR'unu yatırıyor musun' dedim, 'Yatırmıyorum, olsun' diyor. Senin çorbanın dibi tutmuş yanıyor, haberin yok. Böyle bir toplum istemiyorum, böyle bir Müslümanlık da istemiyorum, böyle bir adalet de istemiyorum. Gerçekten istemiyorum. İçim yanıyor. Kimse aç kalmaz ama birileri kral gibi yerken birileri de ezilmesin."

YORUMLAR
500
TIR'a çarpan kamyonetteki 3 kişi öldü! Sürücü ehliyetsiz çıktı TIR'a çarpan kamyonetteki 3 kişi öldü! Sürücü ehliyetsiz çıktı EHLİYETSİZ SÜRÜCÜNÜN KULLANDIĞI KAMYONET, TIR'A ÇARPTI: 3 ÖLÜ EHLİYETSİZ SÜRÜCÜNÜN KULLANDIĞI KAMYONET, TIR'A ÇARPTI: 3 ÖLÜ Ehliyetsiz sürücünün kullandığı kamyonet, TIR'a çarptı: 3 ölü Ehliyetsiz sürücünün kullandığı kamyonet, TIR'a çarptı: 3 ölü
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Konyalı Esnaf: Ben Halk Tv'yi, Fox Tv'yi Kapatmadığım İçin İşinden Ettiler Benim Çocuğumu - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement