Meslekte Birlik İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor - Son Dakika
Yerel

Meslekte Birlik İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Meslekte Birlik İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı İsmail Turan ve Konya Meslekte Birlik Grubu’nun başkan adayı Seyit Faruk Özselek, ilçelerde meslektaşlarını ziyarete devam ediyor.

04.05.2016 12:55

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı İsmail Turan ve Konya Meslekte Birlik Grubu'nun başkan adayı Seyit Faruk Özselek, ilçelerde meslektaşlarını ziyarete devam ediyor.

Konya SMMM Odası seçimleri öncesi Konya Meslekte Birlik Grubu Başkan Adayı Seyit Faruk Özselek, ilçelerdeki meslektaşlarını ziyaret ediyor. Altınekin, Cihanbeyli ve Kulu ziyaretlerinde meslektaşlarının sorunlarını dinleyerek seçimlerde destek isteyen Özselek, "Meslektaşlarımızın bizlere vereceği destek ile birlikte alacağımız görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Meslektaşlarımın da bildiği üzere Konya Meslekte Birlik Grubunun yakalamış olduğu hizmette başarı ivmesi var. Bugüne kadar edindiğim bilgi ve tecrübe ile birlikte, çalışma azmi ve enerjimi birleştirerek Odamızı en iyi şekilde temsil etmenin gayretinde olacağız. Hiçbir meslektaşımızı dışlamadan, ötekileştirmeden başarılı hizmetlere imza atacağız" şeklinde konuştu. - KONYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Meslekte Birlik İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement