Muharrem İnce'nin adaşı olan Tekirdağlı vatandaş: Oyumu Erdoğan'a vermeyi düşünüyorum - Son Dakika

Muharrem İnce'nin adaşı olan Tekirdağlı vatandaş: Oyumu Erdoğan'a vermeyi düşünüyorum

18.03.2023 20:41

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde yaşayan ve Memleket Partisi Genel Başkanı ile aynı isim ve soyadını taşıyan Muharrem İnce, oyunu Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğini söyledi. Arkadaşlarının kendisine "Cumhurbaşkanı" dediğini söyleyen İnce, "Ama Muharrem İnce'ye hiç oy vermedim. Devamlı Recep Tayyip Erdoğan'a oy verdim ben." ifadelerini kullandı.

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde Kızılpınar Mahallesi'nde oturan ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile aynı isim ve soyadını taşıyan vatandaş, arkadaşları tarafından "Cumhurbaşkanı" lakabı ile anılıyor. Anne adı da Zekiye olan İnce, Muharrem İnce'ye hiç oy atmadığını söyledi.

Muharrem İnce'nin adaşı: 'Oyum Erdoğan'a'

"ERDOĞAN'A OY VERMEYİ DÜŞÜNÜYORUM"

İnce, "Samsun Çarşamba doğumluyum. 1965 doğumluyum. Son 1 yıldır burada ikamet ediyorum, 3 çocuk babasıyım. Bana 'Cumhurbaşkanı' olarak hitap ediyorlar. Ama Muharrem İnce'ye hiç oy vermedim. Devamlı Recep Tayyip Erdoğan'a oy verdim ben. Bu seçimlerde de Erdoğan'a oy vermeyi düşünüyorum" dedi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR (2)
  • Abdullah Ademoğlu: Bi TURGUT ÖZAL var kimsenin haberi yok 14 yıllık yazar. MALATYA lı 19 Mayıs 1993Doğumlu milletimize alternatif aday olmak için çabalıyor. Görmezden gelmek en kolayı memleket sevdası var onu tanıyanlardan dinleyin sesine kulak verin dünyayı yönetenlerin tekerine çomak sokun yeter artık söz milletin deyin kendi liderinizi kendiniz belirleyin. Tüm bölücü faaliyetlere dur deyip kenetlenip sandıktan kardeş olarak çıkalım bizim gidecek yerimiz yok ya birlik olacağız yada yok olacağız. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • FATİH ARSLAN: kaptın yine ballı bi iş ...... Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
500
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: 'Türkiye'yi marjinallere teslim etmeyeceğiz' Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: 'Türkiye'yi marjinallere teslim etmeyeceğiz' Fazıl Say'dan Muharrem İnce'ye sert tepki: Muhalefetin oylarına göz dikmiş biri, bu halka kötülük ediyor Fazıl Say'dan Muharrem İnce'ye sert tepki: Muhalefetin oylarına göz dikmiş biri, bu halka kötülük ediyor Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Adaylığı İçin Gereken 100 Bin İmzaya Ulaştı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Adaylığı İçin Gereken 100 Bin İmzaya Ulaştı

Son Dakika Yerel Muharrem İnce'nin adaşı olan Tekirdağlı vatandaş: Oyumu Erdoğan'a vermeyi düşünüyorum - Son Dakika


Advertisement