Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Memleket Partisi haberleri, Memleket Partisi son dakika, son dakika Memleket Partisi

Son Dakika Memleket Partisi Haberleri

Son dakika Memleket Partisi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son memleket partisi haberleri anında burada.


 • 01.12.2023 01 Ara 13:28 Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bitmez: "Başta Ankara, İstanbul, İzmir Olmak Üzere Birçok Büyükşehirde Kendi Adaylarımızla Seçime Katılacağız....

  Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bitmez: 'Başta Ankara, İstanbul, İzmir Olmak Üzere Birçok Büyükşehirde Kendi Adaylarımızla Seçime Katılacağız.... Saadet Partisi Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlere ilişkin, "Başta Ankara, İzmir İstanbul olmak kaydıyla birçok büyükşehirde kendi adaylarımızla seçimlere katılacağız” dedi. Bitmez, seçimlerde diğer partilerle iş birliği konusunda ise, "Seçime girdiğimiz Millet İttifakı partilerinde de bazı yerlerde stratejik seçim iş birliği yapma gibi durumlarımız olacak. Yani bir yerel yönetimde değişikliğe sebep olacak bazı adımları hep birlikte atacağız. Cumhur İttifakı partileri ile iş birliği çok etik olmaz. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde birlikte olduğumuz partiler öncelikli olacak" diye konuştu.

 • 21.11.2023 21 Kas 13:52 Memleket Partisi, 2024 yerel seçimleri öncesinde ittifak yetkisi verdi

  Memleket Partisi, 2024 yerel seçimleri öncesinde ittifak yetkisi verdi Memleket Partisi, 2024 yerel seçimleri öncesinde yapılan toplantıda genel başkan Muharrem İnce'ye ittifak yetkisi verdi. Toplantıda, seçim periyodu belirlendi ve yol haritası oluşturuldu. Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık, toplantıda Kırşehir'in en büyük sorunu olan istihdam konusunu ele aldıklarını ve projelerini paylaştıklarını belirtti.

 • 18.11.2023 18 Kas 10:15 Muharrem İnce kapıları kapattı: CHP'ye katılmak gibi bir düşüncem yok

  Muharrem İnce kapıları kapattı: CHP'ye katılmak gibi bir düşüncem yok CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in partiden ayrılanlara ''Bu baba evinin tapusu ne Özgür Özel'dedir ne de Kemal Bey'dedir. Gelin baba evine güçlenelim'' çağrısında bulunması sonrası gözler Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye çevrildi. Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan İnce, ''Ne benim CHP'ye girmek gibi bir düşüncem var, ne de böyle bir teklif var'' dedi.

 • 16.11.2023 16 Kas 02:32 Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Muharrem İnce'nin CHP'ye dönmesini istiyor

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Muharrem İnce'nin CHP'ye dönmesini istiyor Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Muharrem İnce'nin CHP'ye geri dönmesini ve ayrı parti kurmanın kolay olmayacağını belirtiyor. Özcan, İnce'nin CHP'ye dönmesi halinde büyük sevinç duyacağını ifade ediyor.

 • 15.11.2023 15 Kas 15:29 Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Muharrem İnce'nin CHP'ye dönmesini istiyor

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Muharrem İnce'nin CHP'ye dönmesini istiyor Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin CHP'ye geri dönmesini çok istediğini belirtti. Özcan, İnce'nin ayrı parti kurarak sonuç almanın kolay olmayacağını gördüğünü ve CHP'ye dönmesini istediğini söyledi. İnce'nin CHP'nin değerlerinden biri olduğunu ve parti üyelerinin de dönmesini istediğini ifade eden Özcan, İnce'nin CHP'ye dönmesi halinde çok sevineceğini dile getirdi.

 • 09.11.2023 09 Kas 13:12 Muharrem İnce'ye yönelik sahte paylaşımlar yapan sosyal medya kullanıcısı hakim karşısında

  Muharrem İnce'ye yönelik sahte paylaşımlar yapan sosyal medya kullanıcısı hakim karşısında Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye yönelik sahte paylaşımlar yapan 'Ankara Kuşu' adlı sosyal medya hesabının kullanıcısı Oktay Yaşar, terör örgütü ile herhangi bir irtibatının olmadığını ve suçlamaların kendisine yönelik bir kumpas olduğunu belirtti. Mahkeme, Muharrem İnce'nin davaya katılma talebini reddetti ve duruşma 22 Şubat 2024'e ertelendi.

 • 09.11.2023 09 Kas 12:41 Muharrem İnce'ye yönelik sahte sosyal medya paylaşımları davası başladı

  Muharrem İnce'ye yönelik sahte sosyal medya paylaşımları davası başladı Muharrem İnce'ye yönelik sahte sosyal medya paylaşımları yapan 'Ankara Kuşu' adlı hesabın kullanıcıları Oktay Yaşar ve Veli Koçak, 'silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüte yardım' suçundan yargılanmaya başlandı. Mahkeme, Muharrem İnce'nin davaya katılma talebini reddetti.

 • 08.11.2023 08 Kas 23:25 Yargıtay'ın AYM kararına siyasilerden tepki geldi

  Yargıtay'ın AYM kararına siyasilerden tepki geldi Yargıtay 3. Ceza Dairesi, Türkiye İşçi Partisi'nden (TİP) milletvekili seçilen Gezi Parkı davası sanığı Can Atalay'ın Anayasa Mahkemesi'nce (AYM) verilen hak ihlali kararına ilişkin yeniden yargılanması ve tahliyesi kararına uyulmamasını kararlaştırdı. Daire ayrıca, Can Atalay için hak ihlali kararı veren AYM üyeleri hakkında suç duyurusunda bulundu. Söz konusu karara AK Parti, CHP, İYİ Parti ve TİP ile beraber birçok partiden tepki geldi.

 • 05.11.2023 05 Kas 14:59 ''Atatürk gelse kurultayda şansı zor olur'' diyen Muharrem İnce'den Özel'in seçim zaferi sonrası ilk mesaj

  ''Atatürk gelse kurultayda şansı zor olur'' diyen Muharrem İnce'den Özel'in seçim zaferi sonrası ilk mesaj Aylar önce yaptığı ''Atatürk gelse kurultayda şansı zor olur'' yorumuyla tartışma yaratan Memleket Partisi lideri Muharrem İnce, CHP kurultayındaki oylamayı kazanan Özgür Özel için ''Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığı görevine seçilen Sayın Özgür Özel'i tebrik ediyor, başarılar diliyorum'' mesajı paylaştı.

 • 31.10.2023 31 Eki 16:31 Muharrem İnce, Çiftlik köyünde köylülere börek ikram etti

  Muharrem İnce, Çiftlik köyünde köylülere börek ikram etti Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Tokat'ın Zile ilçesine bağlı Çiftlik köyünü ziyaret ederek köylülere börek ikram etti. İnce, köylülerle sohbet ederek, köydeki kadınların okul bahçesinde 100. yıl coşkusunu şiirlerle kutlamasının tüm Türkiye'yi duygulandırdığını belirtti.

 • 31.10.2023 31 Eki 15:40 Muharrem İnce, Cumhuriyet Bayramı'nı şiir okuyan kadınları ziyaret etti

  Muharrem İnce, Cumhuriyet Bayramı'nı şiir okuyan kadınları ziyaret etti Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Tokat'ta, Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet'in 100. yılını kutlayan kadınlara ziyarette bulundu. İnce, köy okulu önünde bir araya gelen ve çocukluklarında öğrendikleri şiirleri okuyan kadınları tebrik etti. Köylülere Türk bayrağı dağıtan İnce, yöresel kıyafetleriyle teyzelerin şiir okumasından çok etkilendiğini dile getirdi.

 • 29.10.2023 29 Eki 19:05 Muharrem İnce, Hatay'da ziyaretlerde bulundu

  Muharrem İnce, Hatay'da ziyaretlerde bulundu Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Hatay'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla ziyaretlerde bulundu. İnce, Antakya ilçesinde Atatürk Anıtı'na çelenk sundu ve depremden etkilenen alanları inceledi. Ardından Altınözü, İskenderun ve Dörtyol ilçelerinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

 • 18.10.2023 18 Eki 14:56 Muharrem İnce ve Danışmanı Hakkında Sahte Dekont Davası Başladı

  Muharrem İnce ve Danışmanı Hakkında Sahte Dekont Davası Başladı MEMLEKET Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile Cumhurbaşkanı Danışmanı Maksut Serim'in adına düzenlenmiş sahte dekont ve sosyal medya paylaşımlarını yaydıkları öne sürülen tutuksuz 15 sanığın yargılanmasına başlandı. Mahkeme, savunması alınan 5 sanık hakkındaki adli kontrol tedbirlerinin kaldırılmasına karar verdi.

 • 18.10.2023 18 Eki 14:33 Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile Cumhurbaşkanı Danışmanı Maksut Serim'in adına düzenlenmiş sahte dekontları paylaşan sanıklar yargılanıyor

  Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile Cumhurbaşkanı Danışmanı Maksut Serim'in adına düzenlenmiş sahte dekontları paylaşan sanıklar yargılanıyor Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile Cumhurbaşkanı Danışmanı Maksut Serim'in adına düzenlenmiş sahte dekontları sosyal medyada paylaşan 15 sanığın yargılandığı dava başladı. Duruşmada sanıklar, dekontların sahte olduğunu iddia ederek suçlamaları reddetti. Mahkeme, savunmaları alınan sanıklar hakkında adli kontrol tedbirlerinin kaldırılmasına karar verdi ve duruşmayı 21 Şubat 2024 tarihine erteledi.

 • 18.10.2023 18 Eki 01:46 Siyasi parti genel başkanları, İsrail'in Gazze'deki hastane saldırısına tepki gösterdi

  Siyasi parti genel başkanları, İsrail'in Gazze'deki hastane saldırısına tepki gösterdi Saadet, Gelecek, Demokratik Sol Parti (DSP), HÜDA PAR, DEVA, Demokrat Parti, Büyük Birlik Partisi (BBP) ve Memleket Partisi genel başkanları, İsrail'in Gazze'deki hastane saldırısını lanetledi.

 • 10.10.2023 10 Eki 23:52 Muharrem İnce: "Tayyip Erdoğan'ın denge politikasını doğru buluyorum"

  Muharrem İnce: 'Tayyip Erdoğan'ın denge politikasını doğru buluyorum' Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İsrail-Filistin çatışmasına ilişkin, "Tayyip Erdoğan'ın denge politikasını doğru buluyorum" dedi.

 • 10.10.2023 10 Eki 21:41 Muharrem İnce: İyi yetişmiş bir nesle ihtiyacımız var

  Muharrem İnce: İyi yetişmiş bir nesle ihtiyacımız var Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Bilkent Üniversitesi'nde öğrencilerle bir araya gelerek iyi eğitim almış bir neslin önemini vurguladı. İnce, öğretmenlerin ileri teknolojiyi bilmelerinin ve öğretmen yetiştirme modelinin değiştirilmesinin gerekliliğine dikkat çekti.

 • 03.10.2023 03 Eki 13:05 Ankara Kuşu hesabı sahipleri hakim karşısına çıkacak

  Ankara Kuşu hesabı sahipleri hakim karşısına çıkacak MEMLEKET Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye yönelik sahte paylaşımlar yapan 'Ankara Kuşu' adlı sosyal medya hesabının kullanıcısı Oktay Yaşar ile Veli Koçak, 9 Kasım'da hakim karşısına çıkacak. İddianame, Ankara 19'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi.

 • 03.10.2023 03 Eki 12:06 Muharrem İnce'ye yönelik paylaşımlar yapan hesapların yargılanması başlıyor

  Muharrem İnce'ye yönelik paylaşımlar yapan hesapların yargılanması başlıyor Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye yönelik paylaşımlar yapan 'Ankara Kuşu' adlı hesabın kullanıcıları Oktay Yaşar ve Veli Koçak'ın yargılanmasına 9 Kasım'da başlanacak. İddianamede, sanıkların 'silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüte yardım' suçundan cezalandırılmaları talep ediliyor.

 • 27.09.2023 27 Eyl 11:47 Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye yönelik sahte paylaşımlar yapan sosyal medya hesabı hakkında iddianame düzenlendi

  Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye yönelik sahte paylaşımlar yapan sosyal medya hesabı hakkında iddianame düzenlendi Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye yönelik sahte paylaşımlar yapan 'Ankara Kuşu' adlı sosyal medya hesabının kullanıcıları Oktay Yaşar ve Veli Koçak hakkında, 'silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüte yardım' suçundan iddianame düzenlendi. İddianamede, FETÖ'nün sosyal medyadan sorumlu yöneticisi Cevheri Güven ve diğer FETÖ mensuplarının, sahte pornografik video görüntüleri ve sahte dekontları kullanarak Muharrem İnce'ye yönelik provokasyon ve tehdit amaçlı paylaşımlar yaptığı belirtildi. Şüphelilerin FETÖ'nün amaçlarına isteyerek yardımda bulundukları ve müştekinin onur ve şerefine yönelik hakaret içeren paylaşımlarda bulundukları ifade edildi. İddianamede, şüphelilerin 'silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüte yardım' suçundan cezalandırılmaları talep edildi.

 • 27.09.2023 27 Eyl 10:34 Muharrem İnce'ye yönelik sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili iddianame hazırlandı

  Muharrem İnce'ye yönelik sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili iddianame hazırlandı Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'yle ilgili sosyal medyadan paylaşım yapan 2 şüpheli hakkındaki soruşturma tamamlandı ve iddianame hazırlandı. İddianameye göre, FETÖ'nün sosyal medyadan sorumlu yöneticisi Cevheri Güven'in darbe girişimini temize çıkarmak ve Muharrem İnce'yi hedef almak amacıyla sahte paylaşımlar yapıldığı belirtildi.

 • 27.09.2023 27 Eyl 09:02 Muharrem İnce'ye yönelik paylaşımlar yapan "Ankara Kuşu" hesabını yönetenler hakkında iddianame düzenlendi

  Muharrem İnce'ye yönelik paylaşımlar yapan 'Ankara Kuşu' hesabını yönetenler hakkında iddianame düzenlendi Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye yönelik paylaşımlar yapan 'Ankara Kuşu' adlı hesabın kullanıcıları Oktay Yaşar ve Veli Koçak hakkında 'silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüte yardım' suçundan iddianame düzenlendi. Yaşar ve Koçak için 1'er yıldan 3'er yıla kadar hapis cezası isteniyor.

 • 25.09.2023 25 Eyl 18:39 CHP Sözcüsü Faik Öztrak, kongrelerdeki tartışmaları değerlendirdi

  CHP Sözcüsü Faik Öztrak, kongrelerdeki tartışmaları değerlendirdi CHP Sözcüsü Faik Öztrak, CHP kongrelerinde yaşanan tartışmaların demokratik bir süreç olduğunu belirterek, bu tartışmaların kavga olarak sunulmasının neye hizmet ettiğini dinleyenlere bıraktığını söyledi. Öztrak ayrıca, başka bir partinin iç işleriyle ilgili yorum yapmayı tercih etmediklerini ifade etti.

 • 25.09.2023 25 Eyl 16:59 İYİ Parti Sözcüsü Zorlu, basın toplantısı düzenledi Açıklaması

  İYİ Parti Sözcüsü Zorlu, basın toplantısı düzenledi Açıklaması İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, dün viral enfeksiyon teşhisiyle hastanede müşahede altına alınarak takip edilen Genel Başkan Meral Akşener'in taburcu edildiğini belirterek, "Bugün evinde istirahate geçti.

 • 25.09.2023 25 Eyl 11:54 İYİ Parti'nin İstanbul adayı mı olacak? Muharrem İnce'den gündem yaratan iddiaya yanıt

  İYİ Parti'nin İstanbul adayı mı olacak? Muharrem İnce'den gündem yaratan iddiaya yanıt Türkiye, 2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin havasına iyiden iyiye girmeye başlarken, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin İYİ Parti'nin İstanbul adayı olacağı iddiası kulisleri hareketlendirdi. Söz konusu iddialara ilişkin konuşan İnce, böyle bir konunun gündemlerinde olmadığını ifade etti.

 • 23.09.2023 23 Eyl 12:43 CHP'li Sevigen'den bomba iddia: Akşener'in 'İstanbul adayımıza çok şaşıracaksınız' dediği isim Muharrem İnce

  CHP'li Sevigen'den bomba iddia: Akşener'in 'İstanbul adayımıza çok şaşıracaksınız' dediği isim Muharrem İnce Yerel seçimde ittifak yapmayacaklarını açıklayan İYİ Parti Genel Başkan Meral Akşener, İstanbul ile ilgili olarak ''Adayımıza çok şaşıracaksınız'' demişti. İYİ Parti'nin İstanbul adayı merak konusu olurken CHP'li eski Devlet Bakanı Mehmet Sevigen ''Son dönemde Muharrem Bey'le görüştüler. 'İstanbul'da ittifak yapalım' diyorlar. 'Çok şaşıracaksınız' dediği aday bana göre Muharrem İnce'dir.'' ifadelerini kullandı.

 • 08.09.2023 08 Eyl 08:06 İnce, Akşener ziyaretinin asıl sebebini anlattı: Bizi linç edenleri konuştuk

   İnce, Akşener ziyaretinin asıl sebebini anlattı: Bizi linç edenleri konuştuk Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etti. İki liderin basına kapalı toplantısı, 1 saat sürdü. Görüşme sonrası açıklama yapılmazken İnce akşam katıldığı programda, ''Sayın Akşener'le ortak bir yanımız var, önce onu linç ettiler sonra beni linç ettiler. Linç edenler de aynı kişiler. Bunları konuştuk, 'Tekrar görüşürüz' dedik. Olay bundan ibaret.'' dedi.

 • 06.09.2023 06 Eyl 18:04 Muharrem İnce, Meral Akşener ile görüştü

  Muharrem İnce, Meral Akşener ile görüştü MEMLEKET Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya geldi. İnce, Akşener'i parti genel merkezinde ziyaret etti ve görüşme 1 saat sürdü.

 • 06.09.2023 06 Eyl 17:36 Muharrem İnce, Meral Akşener'i ziyaret etti

  Muharrem İnce, Meral Akşener'i ziyaret etti Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etti. İnce'yi, İYİ Parti Genel Merkezi'ne gelişinde Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu ve Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu karşıladı. Yaklaşık 1 saat 10 dakika süren görüşmenin ardından İnce ile Akşener herhangi bir açıklama yapmadı. Akşener, görüşme sonrası İnce'yi genel merkezden uğurlarken ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.

 • 06.09.2023 06 Eyl 17:29 Muharrem İnce'den Meral Akşener'e ziyaret

  Muharrem İnce'den Meral Akşener'e ziyaret Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etti. İki liderin basına kapalı toplantısı, 1 saat sürdü. Görüşmenin ardından herhangi bir açıklama yapılmadı.

 • 04.09.2023 04 Eyl 10:34 Muharrem İnce, seçim dönemi servis edilen cinsel içerikli görüntüyü eşine izletmiş: 'Bu sen değilsin' dedi

  Muharrem İnce, seçim dönemi servis edilen cinsel içerikli görüntüyü eşine izletmiş: 'Bu sen değilsin' dedi Seçim dönemi sosyal medyada yayınlanan ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye ait olduğu öne sürülen cinsel içerikli görüntüler gündeme bomba gibi düşmüştü. O görüntülerin servis edilmesinden sonra eşiyle arasında geçen diyalogları ilk kez anlatan İnce, ''Kasetim çıkmış' diye eşime gösterdim, 'Kolunun altında kılı ve saati var, bu sen değilsin' dedi'' ifadelerini kullandı.

 • 01.09.2023 01 Eyl 11:29 "Muhalefet seçimi kimin yüzünden kaybetti?" anketi! İlk sıradaki ismi tahmin etmek zor değil

  'Muhalefet seçimi kimin yüzünden kaybetti?' anketi! İlk sıradaki ismi tahmin etmek zor değil Muhalefetin seçimi kaybetmesiyle ilgili yapılan bir araştırmada vatandaşlara ''Muhalefetin kaybetmesinde en büyük pay kime ait?'' sorusu yöneltildi. Bu soruya yanıt verenlerin yüzde 44.6'sı Kılıçdaroğlu yanıtını verirken, ikinci sırada 19.2 ile Meral Akşener, üçüncü sırada ise yüzde 17 ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yer aldı.

 • 31.08.2023 31 Ağu 10:37 Memleket Partisi Yerel Seçimlerin Başlangıcını İlan Etti

  Memleket Partisi Yerel Seçimlerin Başlangıcını İlan Etti Memleket Partisi tarafından düzenlenen parti meclisi ve il başkanları toplantısında, yerel seçimlerin başlangıcı ilan edildi. Parti, aday belirleme sürecine başlayacak ve halkın beklentilerini dikkate alarak seçim çalışmalarına hız kazandıracak.

 • 31.08.2023 31 Ağu 00:02 Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, Dumlupınar Şehitliği'ni ziyaret etti

  Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, Dumlupınar Şehitliği'ni ziyaret etti Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Kütahya'nın Dumlupınar ilçesindeki şehitliği ziyaret etti.

 • 29.08.2023 29 Ağu 19:51 Muharrem İnce: Yerel Seçimlerde Yarışacağız

  Muharrem İnce: Yerel Seçimlerde Yarışacağız Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimlerde yarışacaklarını duyurdu. İnce, Mahir Bakan'ın Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı, Ali Çetinkaya'nın ise Nazilli Belediye Başkanı adayı olarak gösterileceğini söyledi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 18:50 Muharrem İnce'den yerel seçim mesajı! 2 adayını açıklayarak çağrıda bulundu

  Muharrem İnce'den yerel seçim mesajı! 2 adayını açıklayarak çağrıda bulundu Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerde yarışa katılacaklarını duyurarak, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Mahir Bakan'ı ve Nazilli Belediye Başkanı adayı olarak ise Ali Çetinkaya'nın ismini verdi. Ardından muhalefet bileşenlerine seslenen İnce, "Gelin bir ittifak kuralım. Siyasi partiler kanunu değişmiyorsa bir ittifak kuralım, tüzüğü değiştirelim." dedi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 18:08 Muharrem İnce: "Yerel seçimlere en iyi şekilde hazırlanacağız, ittifaklara açığız"

  Muharrem İnce: 'Yerel seçimlere en iyi şekilde hazırlanacağız, ittifaklara açığız' Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, yerel seçimlere hazırlandıklarını belirterek, "Yerel seçimlere en iyi şekilde hazırlanacağız, ittifaklara açığız" dedi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 17:56 Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu Açıklaması

  Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu Açıklaması Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 2024 yerel seçimlerinde partisinin Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkan adayının Mahir Bakan, Nazilli Belediye Başkan adayının Ali Çetinkaya olduğunu söyledi.

 • 25.08.2023 25 Ağu 19:26 Muharrem İnce, 30 Ağustos hutbesinde Atatürk'ü anmayanları eleştirdi

  Muharrem İnce, 30 Ağustos hutbesinde Atatürk'ü anmayanları eleştirdi Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cuma hutbesinde Atatürk'e yer vermeyen Diyanet İşleri Başkanlığı'nı eleştirdi ve FETÖ ile ilişkilendirdi.

 • 30.07.2023 30 Tem 22:18 Muğla'da Orman Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmaların tamamlandığı açıklandı

  Muğla'da Orman Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmaların tamamlandığı açıklandı Muğla Valiliği, Milas'ın Akbelen ormanında Orman Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmaların tamamlandığını ve bölgede çalışma izni verilen şirketin 130 bin fidan dikeceğini açıkladı. Ayrıca, maden sahalarının rehabilite edileceği ve 130 bin fidanın dikileceği süreçte jandarma ve polise yapılan saldırılara karşı adli ve idari çalışmaların başlatıldığı belirtildi.

 • 30.07.2023 30 Tem 19:09 Muharrem İnce, Muğla'daki ağaç kesimine karşı direnen İkizköylüleri ziyaret etti

  Muharrem İnce, Muğla'daki ağaç kesimine karşı direnen İkizköylüleri ziyaret etti Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Muğla'daki Akbelen Ormanı'nda ağaç kesimine karşı direnen İkizköylüleri ve çevrecileri ziyaret etti. İnce'nin konuşması sırasında tepkiler devam etti ve konuşmasını yarıda kesip alandan ayrıldı. İnce, mücadeleyi şova dönüştürmeden ciddi bir şekilde sürdürmemiz gerektiğini belirtti.

 • 30.07.2023 30 Tem 18:42 Muharrem İnce, Akbelen'deki Ağaç Kesim Protestosuna Destek Verirken Protesto Edildi

  Muharrem İnce, Akbelen'deki Ağaç Kesim Protestosuna Destek Verirken Protesto Edildi Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, ağaç kesimini protesto eden vatandaşlara destek için geldiği Akbelen'de protesto ile karşılaştı. Muharrem İnce, kendisine tepki gösterenlere, "Sonuç almak istiyorsanız ciddi bir şekilde, şov yapmadan eylem yapmanız gerekiyor. Sorunu çözmek istiyor musunuz? Bana öyle gelmiyor" diyerek alandan ayrıldı.

 • 20.07.2023 20 Tem 16:23 Muharrem İnce'nin köylülerinden su isyanı

  Muharrem İnce'nin köylülerinden su isyanı Yalova merkeze bağlı Elmalık köyü Giresun Mahallesi ve Kirazlı köyünde yaklaşık 1 aydır suların kesik olduğunu söyleyen vatandaşlar duruma isyan etti. Muharrem İnce'nin köyünde vatandaşlar suların 1 aydır kesik olmasından dolayı dert yandı. Köylüler ve Yalova Giresunlular Derneği Başkanı İbrahim Arslan, yetkililerden sıkıntının giderilmesini istedi. Suların gelmemesi halinde Ankara'ya yürüme kararı alındı.

 • 12.07.2023 12 Tem 15:39 Muharrem İnce'ye sahte dekontlarla ilgili iddianame düzenlendi

  Muharrem İnce'ye sahte dekontlarla ilgili iddianame düzenlendi MEMLEKET Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile ilgili sosyal medyada yer alan sahte dekontlara ilişkin soruşturmada, 12 şüpheli hakkında 4 yıldan 9 yıl 6'şar aya kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi. İddianamede, İnce'nin şahsına, şerefine, onuruna, saygınlığına, cinsel dokunulmazlığına, siyasi kişiliğine, aile hayatına ve itibarına saldırılar yapıldığı belirtildi. Şüphelilerin, 'sahte özel belgeyi bilerek kullanmak', 'kişisel verileri, hukuka aykırı olarak ele geçirmek veya yaymak' ve 'sesli yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret' suçlarından cezalandırılmaları istendi.

 • 12.07.2023 12 Tem 13:07 Muharrem İnce ve Maksut Serim'in adına düzenlenen sahte dekont soruşturmasında 12 şüpheli hakkında iddianame düzenlendi

  Muharrem İnce ve Maksut Serim'in adına düzenlenen sahte dekont soruşturmasında 12 şüpheli hakkında iddianame düzenlendi Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile Cumhurbaşkanı Danışmanı Maksut Serim'in adına düzenlenmiş sahte dekont soruşturmasında 12 şüpheli hakkında 9 yıl 6'şar aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenledi. İddianamede, Muharrem İnce ile Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Maksut Serim müşteki, Elif Duman ile Kerime Oruç ise mağdur olarak yer aldı. Şüphelilerin, sahte özel belgeyi bilerek kullanmak, kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirmek veya yaymak ve sesli yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret suçlarından cezalandırılmaları istendi.

 • 09.07.2023 09 Tem 20:10 Muharrem İnce: 'Oyları bölme, çekil önümüzden'

  Muharrem İnce: 'Oyları bölme, çekil önümüzden' Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İstanbul İl Örgütü ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. İnce, yerel seçimde aynı palavrayı yeniden sunacaklarını belirterek, 'Oyları bölme, çekil önümüzden' dedi. İnce, partisinin İstanbul İl Örgütü ile düzenlenen kahvaltıda yerel seçim çalışmalarını başlattı. İnce, partisinin yüzde 10'un üzerinde oy oranına sahip olduğunu belirtti ve Cumhuriyet tarihinin en fazla iftiraya uğrayan siyasetçisi olduğunu söyledi. Ayrıca, CHP'deki değişim tartışmalarına da değinen İnce, kişilerin değişmesiyle başarının gelmeyeceğini vurguladı.

 • 09.07.2023 09 Tem 15:09 Muharrem İnce, Memleket Partisi İstanbul İl Örgütü ile buluştu

  Muharrem İnce, Memleket Partisi İstanbul İl Örgütü ile buluştu Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin İstanbul İl Örgütü ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. İnce, yerel seçimde aynı palavrayı yeniden sunacaklar; 'Şimdi zamanı değil, herkes çekilsin, biz seçime gireceğiz' Yok öyle yağma, biz de seçime gireceğiz. Hiç kusura bakma baştan söylüyorum; 'Oyları bölme, çekil önümüzden'. Geç bu işleri, bir kere çekildik. Kendine güvenmiyorsan zorla mı oy verdireceksin kendine? Çıkacaksın aday olacaksın, öyle yağma yok

 • 09.07.2023 09 Tem 15:01 Muharrem İnce: 'Oyları bölme, çekil önümüzden'

  Muharrem İnce: 'Oyları bölme, çekil önümüzden' Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İstanbul İl Örgütü ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. İnce, yerel seçimde aynı palavrayı yeniden sunacaklarını belirterek, 'Oyları bölme, çekil önümüzden' dedi.

 • 06.07.2023 06 Tem 15:55 Muharrem İnce, depremzedeleri ziyaret etti

  Muharrem İnce, depremzedeleri ziyaret etti Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep'in Nurdağı ve İslahiye ilçelerini ziyaret etti. İnce, Nurdağı ilçesindeki konteyner kentte depremzedelerle bir araya geldi ve İslahiye'de kalan vatandaşlarla sohbet etti. Depremzedelere geçmiş olsun dileğinde bulunan İnce, gençlerle fotoğraf çektirdi.

 • 06.07.2023 06 Tem 14:09 Muharrem İnce, Kahramanmaraş'ta depremzedelerle buluştu

  Muharrem İnce, Kahramanmaraş'ta depremzedelerle buluştu Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Kahramanmaraş'ta gerçekleşen 6 Şubat depremlerinin merkez üssünde çeşitli ziyaretlerde bulundu. İnce, depremzedelerle bir araya gelerek yaşadıkları sorunları dinledi ve devletin ve hayırseverlerin desteğini talep etti. Ayrıca, demokrasiye vurgu yaparak, Türkiye'ye demokrasi getireceklerse önce parti içinde demokrasi olması gerektiğini belirtti. İnce, ayrıca konteyner kentlerde incelemelerde bulundu ve esnafla görüştü.

Advertisement