Muharrem İnce'nin Bozüyük'te Dinlediği Vatandaş: "Dün Çay Aldım, 39 Liraya Alırdım, 76 Liraya Aldım" - Son Dakika

Muharrem İnce'nin Bozüyük'te Dinlediği Vatandaş: "Dün Çay Aldım, 39 Liraya Alırdım, 76 Liraya Aldım"

28.05.2022 12:10

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin Bilecik Bozüyük’te dinlediği yaşlı bir vatandaş, “Dün çay aldım, 39 liraya alırdım, 76 liraya aldım” dedi.

GÖKAY ŞİMŞEK

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin Bilecik Bozüyük'te dinlediği yaşlı bir vatandaş, "Dün çay aldım, 39 liraya alırdım, 76 liraya aldım" dedi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Bilecik Bozüyük'teki esnafı ziyaret etti. İnce, ziyaretleri sırasında iki yaşlı vatandaş ile çay içti ve sohbet etti. Yaşlı kadın, "Dün çay aldım. 39 liraya alırdım. 76 liraya aldım. Yüzde yüz zam. 100 lira alıyorsunuz yanınıza eve giderken hiç bir şey kalmıyor" dedi.

YORUMLAR
500
Otomobil ile bisiklet çarpıştı Otomobil ile bisiklet çarpıştı Çaltı Köyü Muhtarı Osman Akçe'nin acı günü Çaltı Köyü Muhtarı Osman Akçe'nin acı günü Başkanlık görevini yürüten ilk kadın olarak tarihe geçti Başkanlık görevini yürüten ilk kadın olarak tarihe geçti
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Muharrem İnce'nin Bozüyük'te Dinlediği Vatandaş: 'Dün Çay Aldım, 39 Liraya Alırdım, 76 Liraya Aldım' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement