Mumcular'da Cami ve Kuran Kursu Açılışı Yapıldı - Son Dakika

Mumcular'da Cami ve Kuran Kursu Açılışı Yapıldı

10.07.2013 15:40
Mumcular'da Cami ve Kuran Kursu Açılışı Yapıldı

Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Mumcular Beldesi Bayır Mahallesinde hayırsever bir vatandaş tarafından Cami ve Kız Kuran Kursu'nun açılış yapıldı.

Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Mumcular Beldesi Bayır Mahallesinde hayırsever bir vatandaş tarafından Cami ve Kız Kuran Kursu'nun açılış yapıldı.

İş adamı Sudi Özkan tarafından yaptırılan Cami ve Kız Kuran Kursu'nun açılış töreni Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan'ın da katılımı ile gerçekleştirildi. Bodrum Mumcular Beldesi Bayır Mahallesinde 2011 yılında temeli atılan hayırsever iş adamı Sudi Özkan tarafından yaptırılan Cami ve Kuran Kursu tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu.

Mumcular Belediyesi tarafından hazırlanan açılış törenine, Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Muğla İl Müftüsü Hasan Başiş, İlçe Müftüsü Emin Arık, İş Adamı Sudi Özkan, çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Dr. Mehmet Gödekmerdan; "Ramazan ayı içerisindeyiz. İnşallah buradan çocuklarımız, kızlarımız, hanım efendiler Kuran'ı Kerimi öğrenirler, dinimizi öğrenirler camimizde de insanlarımız cemaatimiz ibadetlerini yerine getirirler çok güzel bir hizmet. Bu hizmetten dolayı hayırseverimize teşekkür ediyoruz" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Cami ve Kuran Kursunun yapımında emeği geçenlere teşekkür plaket verildi. Cami ve Kuran Kursu açılış kurdeleleri kesildi. - MUĞLA

Bodrum ve Fethiye'de arızalanan tekneleri KIYEM kurtardı Bodrum ve Fethiye'de arızalanan tekneleri KIYEM kurtardı Son dakika haberleri | Bodrum'da otluk alanda çıkan ve iş yerine sıçrayan yangın söndürüldü Son dakika haberleri | Bodrum'da otluk alanda çıkan ve iş yerine sıçrayan yangın söndürüldü Son Dakika | Fırında çıkan yangın, makilik alana sıçradı Son Dakika | Fırında çıkan yangın, makilik alana sıçradı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Mumcular'da Cami ve Kuran Kursu Açılışı Yapıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement