Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Nazilli Belediye Başkanı İlk Yardım ve Afet Farkındalık Eğitimine Davet Etti - Son Dakika

Nazilli Belediye Başkanı İlk Yardım ve Afet Farkındalık Eğitimine Davet Etti

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, NAFAD tarafından düzenlenecek olan İlk Yardım ve Afet Farkındalık Eğitimine tüm Nazilli halkını davet etti. Eğitimde, afet ve acil durum birimi tarafından temel bilgi ve kavramlar, afet öncesi yapılması gerekenler, afet sırasında doğru davranış şekilleri, afet sonrası ilk anlar ve tahliye gibi kavramlar detaylı olarak ele alınacak. Eğitim programı yaklaşık 2 saat sürecek.

Nazilli Belediye Başkanı İlk Yardım ve Afet Farkındalık Eğitimine Davet Etti
07.05.2023 - 13:54,

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 8 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00'de Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro Salonu'nda N AFAD tarafından düzenlenecek olan İlk Yardım ve Afet Farkındalık Eğitimi'ne tüm Nazilli halkını davet etti.

Söz konusu eğitimin ilk yardım ve afet konusunda alanında uzman kişiler tarafından verileceğini kaydeden Başkan Özcan eğitime katılanlara AFAD Afet farkındalık katılım belgesi verileceğini ifade etti. Nazilli Belediyesi Afet ve Acil Durum Birimi'nin vereceği eğitimde temel bilgi ve kavramlar, afet öncesi yapılması gerekenler, afet sırasında doğru davranış şekilleri, afet sonrası ilk anlar ve tahliye gibi kavramlar detaylı olarak ele alınacak. Eğitim programı yaklaşık 2 saat sürecek. - AYDIN

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Yerel Nazilli Belediye Başkanı İlk Yardım ve Afet Farkındalık Eğitimine Davet Etti - Son Dakika


Advertisement