Öztürk'ten Sivas Ticaret Borsası Başkanına Ziyaret - Son Dakika

Öztürk'ten Sivas Ticaret Borsası Başkanına Ziyaret

08.05.2014 17:10
Öztürk'ten Sivas Ticaret Borsası Başkanına Ziyaret

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve KTO Başkanı Selçuk Öztürk, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu'nu ziyaret etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu'nu ziyaret etti.

Sivas Ticaret Borsasından yapılan yazılı açıklamaya göre, mayıs ayında gerçekleştirilecek TOBB Genel Kurulu öncesinde oda ve borsa yönetimleriyle istişarelerde bulunan Öztürk'ün ziyareti sırasında konuşan Hastaoğlu, ziyaretten duyduğu mutluluğu belirtti.

Öztürk de oda ve borsaların birlik ve beraberliğinin cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı için Türk özel sektörünün katkısı açısından önemli olduğunu ifade ederek, "TOBB yönetimi olarak tüm oda ve borsalarımızla istişareler yaparak, talep ve önerilerini dinleyerek verdikleri hizmetin kalitesini artırmaya çalışıyoruz" ifadesini kullandı.

Ziyarette Sivas Ticaret Borsası Meclisi Başkanı İhsan Aksoy ve Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Günhan da hazır bulundu. 

YORUMLAR
500
Konya'da Tekvando Yıldızlar Milli Takım seçmeleri başladı Konya'da Tekvando Yıldızlar Milli Takım seçmeleri başladı 61 kiloda 223 kilo kaldırarak Türkiye ikincisi oldu 61 kiloda 223 kilo kaldırarak Türkiye ikincisi oldu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, İklim Şurası kararlarını açıkladı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, İklim Şurası kararlarını açıkladı
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Öztürk'ten Sivas Ticaret Borsası Başkanına Ziyaret - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement