Polis Memuruna Hemşehrilik Beratı - Son Dakika

Polis Memuruna Hemşehrilik Beratı

10.04.2012 13:51
Polis Memuruna Hemşehrilik Beratı

Ordu'nun Kumru ilçesinde görevli bir trafik polis memuruna belediye tarafından hemşehrilik beratı verildi.

Ordu'nun Kumru ilçesinde görevli bir trafik polis memuruna belediye tarafından hemşehrilik beratı verildi.

Polis teşkilatının 167. yılı sebebiyle 10 Nisan Polis Haftası kutlamaları esnasında Kumru İlçe Emniyet Amirliği Trafik Tescil ve Denetleme Büro'da görevli polis memuru Hakan Serpen, Kumru Belediye Meclisi kararıyla "Kumru Fahri Hemşehrilik Beratı"na layık görüldü. İlçe Emniyet Amirliği'nde Kumru Kaymakamı Ahmet Özkan, Kumru Belediye Başkanı Ticabi Civelek tarafından, daire amirlerimin ve İlçe Emniyet Amiri Mehmet Öztürk'ün hazır bulunduğu törenle polis memuru Hakan Serpen'e, hemşehrilik beratı ve plaketi verildi.

Kumru Belediye Başkanı Ticabi Civelek yaptığı konuşmada, "İlçemiz Emniyet Amirliği'nde görev yapan polis memurumuz Hakan Serpen, ilçemizde göreve başladığı tarihten itibaren, trafik sorunlarının çözümü için gece-gündüz özverili bir şekilde çalışmıştır. Yasalar çerçevesinde dürüst bir yönetim göstermiştir. Bunları yaparken de belediyemiz ile birlik ve beraberlik içerisinde örnek çalışmalar yapmıştır. Örnek bir devlet memuru olarak devletin kapılarını sonuna kadar halkımızın hizmetine açmış ve sorunlarıyla bizzat ilgilenmiştir. Bu davranışı halkımız tarafından da takdirle karşılanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı bizler de Belediye Meclisimizin kararıyla fahri hemşehrilik beratıyla kendisini ödüllendirdik" dedi.

Polis Memuru Hakan Serpen de yaptığı açıklamada, "Meslek hayatım içerisinde 3 ekim 2006 yılında Siirt Belediye Başkanımız Mervan Gül ve belediye meclis üyeleri kararıyla Siirt Fahri Hemşehriliği aldım. Aslen Balıkesir ili Dursunbey ilçesindenim. Kumru Fahri Hemşehrilik Beratı'nın verilmesinden dolayı onur ve şeref duydum. Kumru halkına, Kumru Belediye Meclis üyelerine, Sayın Belediye Başkanıma teşekkür ederim" diye konuştu. - ORDU

YORUMLAR
500
Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt'un gazeteci döven koruması cezaevine gönderildi Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt'un gazeteci döven koruması cezaevine gönderildi Gazeteci Latif Şimşek'i Darp Eden Şüpheli Tutuklandı Gazeteci Latif Şimşek'i Darp Eden Şüpheli Tutuklandı Sudan'da askeri yönetime müzahir siyasi grup: 'Ülkeyi, tek bir taraf yönetemez' Sudan'da askeri yönetime müzahir siyasi grup: 'Ülkeyi, tek bir taraf yönetemez'
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Polis Memuruna Hemşehrilik Beratı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement