Muratpaşa Belediyesi'nden Şantiyede Babalık Semineri - Son Dakika

Muratpaşa Belediyesi'nden Şantiyede Babalık Semineri

29.06.2022 11:02

Muratpaşa Belediyesi, Anne Çocuk Eğitim Vakfı’yla (AÇEV) gerçekleştirdiği ve kısa adı BADEP olan Baba Destek Programı kapsamında Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarına yönelik seminer düzenledi.

Muratpaşa Belediyesi, Anne Çocuk Eğitim Vakfı'yla (AÇEV) gerçekleştirdiği ve kısa adı BADEP olan Baba Destek Programı kapsamında Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarına yönelik seminer düzenledi.

Muratpaşa Belediyesi'nin, daha demokratik, daha mutlu bir aile ve toplum yapısının oluşmasına destek amacıyla 3- 11 yaşlarında çocuğu olan babalara yönelik sürdürdüğü BADEP, bu kez şantiyede gerçekleşti. Belediye'nin Topçular Mahallesi'nde bulunan Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesinde AÇEV uzmanı Mustafa Keleş, her gün parkları, cadde ve sokakları temizleyen işçilere seminer verdi.

Keleş, seminerin 'Çocukların gelişimi ve korunmasında destekleyici çevre' başlığında gerçekleştiğini belirtirken, çocuk gelişiminin temel özellikleri, gelişimi etkileyen olumsuz koşullar, buna neden olan ihmal ve istismar türleri üzerinde durduklarını söyledi. Yaklaşık 1.5 saat seminerde, sokakta şiddete maruz kalan ya da kalmış bir çocuk gördüklerinde işçilerin ne yapması gerektiği konusunda da bilgilendirildiğini de aktaran Keleş, "Amacımız, daha mutlu çocuklar, daha mutlu babalar, daha mutlu Muratpaşa ve Antalya" dedi.

YORUMLAR
500
Antalya'da, denizde erkek cesedi bulundu Antalya'da, denizde erkek cesedi bulundu DENİZDE ERKEK CESEDİ BULUNDU DENİZDE ERKEK CESEDİ BULUNDU Bu sefer brandanın üzerine atlamadı... 15'inci kattan atlayıp intihar etti Bu sefer brandanın üzerine atlamadı... 15'inci kattan atlayıp intihar etti
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Muratpaşa Belediyesi'nden Şantiyede Babalık Semineri - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement