Sinop'lu Çiçekçilerde "Sevgililer Günü" Hareketliliği - Son Dakika

Sinop'lu Çiçekçilerde "Sevgililer Günü" Hareketliliği

14.02.2012 16:40
Sinop'lu Çiçekçilerde "Sevgililer Günü" Hareketliliği

Sinop'ta Sevgililer Günü sebebiyle çiçekçiler hareketli bir gün geçiriyor.14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla kentteki birçok işletmede özel indirimler yapılırken, en güzel çiçeklerini tezgahlarda sergileyen çiçekçilere yoğun bir ilgi...

Sinop'ta Sevgililer Günü sebebiyle çiçekçiler hareketli bir gün geçiriyor.

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla kentteki birçok işletmede özel indirimler yapılırken, en güzel çiçeklerini tezgahlarda sergileyen çiçekçilere yoğun bir ilgi gösterildiği gözlendi.

Çiçekçi Erhan Dolu, Sevgililer Günü'nün satışlarını arttırdığını belirtti ve vatandaşların sevgililerine vermek üzere daha çok gül aldıklarını söyledi.

Dolu, "Satışlardan memnunuz, vatandaşların bugün yoğun bir ilgisi var. Daha çok ekonomik olması ve klasik olması sebebiyle gül satışı yapıyoruz. Sattığımız ürünlerin göze hoş görünmesi adına, çiçek buketlerine çeşitli süslerle renklendiriyoruz. Bu da müşterilerin hoşuna gidiyor" dedi.

- SİNOP

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Sinop'ta torbacıya baskın: 1017 sentetik hap ele geçirildi Sinop'ta torbacıya baskın: 1017 sentetik hap ele geçirildi Sinop'ta hayvanseverlerce kurulan 'Scak Yuvam' sahipsiz hayvanların yeni evleri olacak Sinop'ta hayvanseverlerce kurulan 'Scak Yuvam' sahipsiz hayvanların yeni evleri olacak Kullanılamaz raporu olduğu için yıkılan Gelincik Ortaokulu binası yapımı nisan ayında ihaleye çıkacak Kullanılamaz raporu olduğu için yıkılan Gelincik Ortaokulu binası yapımı nisan ayında ihaleye çıkacak

Son Dakika Yerel Sinop'lu Çiçekçilerde 'Sevgililer Günü' Hareketliliği - Son Dakika


Advertisement