Son dakika Yorgo Papandreu haberleri, Yorgo Papandreu son dakika, son dakika Yorgo Papandreu

Son Dakika Yorgo Papandreu Haberleri

Son dakika Yorgo Papandreu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son yorgo papandreu haberleri anında burada.

 • 03.07.2018 10:42 Yunanistan'dan Livaneli'ye Yunanistan'dan Livaneli'ye "Barış Ödülü"

  ESKİ Dışişleri Bakanı İsmail Cem'in ailesi ve Yunanistan eski başbakanı Yorgo Papandreu tarafından hayata geçirilen "Cem- Papandreu Uluslararası Barış Ödülü", bu yıl Zülfü Livaneli'ye verildi.

 • 11.01.2018 15:31 Uluslararası Vefa Ödülü'nü Yorgo Papandreu Aldı

  CHP'ye önemli katkılarda bulunan isimlere vefa ödüllerinin takdim edildiği törende; ilk kez verilen Uluslararası Vefa Ödülü'nü ise Yunanistan Eski Başbakanı Yorgo Papandreu aldı

 • 11.01.2018 15:06 Yunanistan Eski Başbakanı Papandreu, İmamoğlu'nu Ziyaret Etti Yunanistan Eski Başbakanı Papandreu, İmamoğlu'nu Ziyaret Etti

  Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı’nca düzenlenen "2. Vefa Ödülleri" törenine katılmak için Beylikdüzü’ne gelen Yunanistan eski Başbakanı ve Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu ve beraberindeki heyeti ağırladı.

 • 11.01.2018 09:56 Papandreu Konuşmasına Türkçe Başladı Papandreu Konuşmasına Türkçe Başladı

  Yunanistan eski Başbakanı ve Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu, Cumhuriyet Halk Partisi Beylikdüzü İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 2. Vefa Ödülleri törenine katıldı.

 • 11.01.2018 09:54 Yunanistan Eski Başbakanı Papandreu Konuşmasına Türkçe Başladı Yunanistan Eski Başbakanı Papandreu Konuşmasına Türkçe Başladı

  Vefa Ödülleri töreni düzenlendiİSTANBUL - Yunanistan eski Başbakanı ve Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu, Cumhuriyet Halk Partisi Beylikdüzü İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 2

 • 11.01.2018 09:41 Yunanistan Eski Başbakanı Papandreu Konuşmasına Türkçe Başladı Yunanistan Eski Başbakanı Papandreu Konuşmasına Türkçe Başladı

  Yunanistan eski Başbakanı ve Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu, Cumhuriyet Halk Partisi Beylikdüzü İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 2. Vefa Ödülleri törenine katıldı.

 • 10.01.2018 23:53 CHP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı 2. Vefa Ödülleri CHP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı 2. Vefa Ödülleri

  Esenyurt'ta bir otelde gerçekleştirilen programa, Yunanistan eski Başbakanı ve Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, CHP'li eski yöneticiler, milletvekilleri ve parti üyeleri katıldı

 • 13.01.2017 16:42 Yunanistan'da Potami Milletvekili Ahmet Partisinden İstifa Etti

  Bu arada, Demokratik Sosyalist Hareket Partisi (KİDİSO) lideri Yorgo Papandreu da, dün Gennimatas ile yaptığı görüşmenin ardından Demokratik Oluşuma katıldığını açıklamıştı

 • 15.07.2016 21:34 Bodrum Symi Sempozyumu'nun Kapanışı Bodrum'da Yapıldı Bodrum Symi Sempozyumu'nun Kapanışı Bodrum'da Yapıldı

  Symi Sempozyumu'nun kapanışı Bodrum'da yapıldıYunanistan'ın İstanköy Adası'nda (Kos) bu yıl 17'incisi düzenlenen Symi Sempozyumun kapanışı, ülkenin eski Başbakanı Yorgo Papandreu'nun da katılımıyla Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde gerçekleşti.

 • 15.07.2016 01:00 Yunanistan'ın Eski Başbakanı Papandreu "Yunanistan ile Türkiye İlişkileri Vatandaşlar Düzeyinde"

  Yunanistan eski başbakanı Yorgo Papandreu Türkiye ile ilişkilerin gelişmesi gerektiğini söyleyerek, Türkiye’ye hep destek olduk destek olmaya da devam edeceklerini açıkladı.

 • 15.07.2016 00:57 17. Geleneksel Symi Sempozyumu 17. Geleneksel Symi Sempozyumu

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Feribottan görüntü Yorgo Papandreu ile röportaj Papandreu'nun Kalede gezmesi Umut Oran'ın konuşması Sempozyumdan görüntüler Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Yunanistan'ın eski Başbakanı Yorgo Papandreu'nun katılımıyla, 17. Geleneksel Symi Sempozyumu kapanış toplantısı düzenlendi Bodrum ilçesinde, Yunanistan'ın eski Başbakanı Yorgo Papandreu'nun katılımıyla, 17. Geleneksel Symi Sempozyumu kapanış toplantısı düzenlendi.

 • 15.07.2016 00:26 17. Geleneksel Symi Sempozyumu

  Bodrum ilçesinde, Yunanistan'ın eski Başbakanı Yorgo Papandreu'nun katılımıyla, 17. Geleneksel Symi Sempozyumu kapanış toplantısı düzenlendi.

 • 16.04.2016 21:27 Cem-Papandreu Uluslararası Barış Ödülü Cem-Papandreu Uluslararası Barış Ödülü" İlk Sahiplerini Buldu

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Tören salonundan görüntüler Eski Yunanistan Dışişleri Bakanı Yorgo Papandreu'nun konuşması İsmail Cem hakkında filmin izlenmesi Ödüllerin takdim edilmesi Toplu fotoğraf çekimi Fazıl Say'ın konserinden görüntüler "Cem-Papandreu Uluslararası Barış Ödülü" ilk sahiplerini buldu -Ödüle, Türk Yunan Forumu ile iş adamları Şarık Tara ve Theodore Papaleksopulos layık görüldü Eski Dışişleri Bakanı İsmail Cem'in ailesi ve Yorgo Papandreu tarafından hayata geçirilen ve ilki gerçekleştirilen "Cem-Papandreu Uluslararası Barış Ödülü" Türk Yunan Forumu ile iş adamları Şarık Tara ve Theodore Papaleksopulos'a verildi.

 • 16.04.2016 21:00 Papandreu Uluslararası Barış Ödülleri Sahiplerine Verildi Papandreu Uluslararası Barış Ödülleri Sahiplerine Verildi

  Buna bir çözüm bulunmalı bu yeni bir gerilim nedeni olmamalı"Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: İdris TİFTİKCİ - İstanbul (DHA)Türk -Yunan yakınlaşmasının mimarlarından Eski Dışişleri Bakanı İsmail Cem'in ailesi ile Yunanistan Eski Başbakanı Yorgo Papandreu tarafından hayata geçirilen ve bu yıl ilk kez verilen "Cem - Papandreu Uluslararası Barış Ödülleri" İstanbul'da sahiplerini buldu

 • 16.04.2016 20:53 Cem-Papandreu Uluslararası Barış Ödülleri Sahiplerine Verildi Cem-Papandreu Uluslararası Barış Ödülleri Sahiplerine Verildi

  Yunan yakınlaşmasının mimarlarından Eski Dışişleri Bakanı İsmail Cem'in ailesi ile Yunanistan Eski Başbakanı Yorgo Papandreu tarafından hayata geçirilen ve bu yıl ilk kez verilen "Cem - Papandreu Uluslararası Barış Ödülleri" İstanbul'da sahiplerini buldu.

 • 16.04.2016 19:34 Cem-Papandreu Uluslararası Barış Ödülü" İlk Sahiplerini Buldu

  Eski Dışişleri Bakanı İsmail Cem'in ailesi ve Yorgo Papandreu tarafından hayata geçirilen ve ilki gerçekleştirilen "Cem-Papandreu Uluslararası Barış Ödülü" Türk Yunan Forumu ile iş adamları Şarık Tara ve Theodore Papaleksopulos'a verildi.

 • 15.04.2016 23:49 Papandreou, CHP İl Başkanlığını Ziyaret Etti Papandreou, CHP İl Başkanlığını Ziyaret Etti

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ziyaretten detaylar Sosyalist Enternasyonal Başkanı Papandreu'nun konuşması Papandreou, CHP İl Başkanlığını ziyaret etti Sosyalist Enternasyonal Başkanı Papandreu, CHP İstanbul İl Başkanlığını ziyaret etti Sosyalist Enternasyonal (SE) Başkanı Yorgo Papandreu ile Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcısı Umut Oran, CHP İstanbul İl Başkanlığını ziyaret etti.

 • 15.04.2016 21:11 Papandreou, CHP İl Başkanlığını Ziyaret Etti

  Sosyalist Enternasyonal (SE) Başkanı Yorgo Papandreu ile Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcısı Umut Oran, CHP İstanbul İl Başkanlığını ziyaret etti.

 • 13.04.2016 08:31 Barış İçin Yeni Bir İvme:

  Cem Ailesi ve Yorgo Papandreu tarafından hayata geçirilen "Cem-Papandreu Uluslararası Barış Ödülü" ilk sahiplerini buluyor.

 • 21.12.2015 16:11 Boğaziçi Üniversitesi, Eski Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu'yu Ağırladı

  Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu’nun davetlisi olarak İstanbul’a gelen Yunanistan eski Başbakanı, Sosyalist Enternasyonal (SE) Başkanı Yorgo Papandreu katıldığı konferansta, "Umarım Türkiye ile Rusya arasındaki sorun en kısa zamanda halledilir. Biz Rusya ile dostuz. Türkiye ile dostuz. Filistinlilerle dostuz. İsraillilerle dostuz. Pek çok ihtilafta dostlarımız olabilir.

 • 21.12.2015 15:57 Eski Yunanistan Başbakanı Papandreu Eski Yunanistan Başbakanı Papandreu

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu'nun konuşması- Konferanstan görüntüler İSTANBUL - Eski Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu, Boğaziçi Üniversitesi'nde siyaset okulunun davetlisi olarak "Daha İyi Bir Avrupa'yı Tahayyül Etmek" konulu konferansa katıldı.

 • 21.12.2015 15:54 Duvar da Örsek Mülteciler Avrupa'ya Gitmeye Devam Edecek"

  Eski Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu, dünyanın Suriyeli mülteciler konusunda ciddi bir sorun yaşayacağını belirterek, "Mülteciler, önlerine duvar da örsek Avrupa'ya gitmeye devam edecek çünkü orayı bir cennet olarak görüyorlar.

 • 21.12.2015 15:28 Yorgo Papandreu: Bir Sonraki Mülteci Patlaması Yemen'den Olabilir Yorgo Papandreu: Bir Sonraki Mülteci Patlaması Yemen'den Olabilir

  Sosyalist Enternasyonal Başkanı ve eski Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu, mülteci krizinin yeni olmadığını ve yeni bir mülteci dalgası daha oluşabileceği uyarısında bulundu.

 • 20.12.2015 15:45 Papandreu, Cumhuriyet Gazetesini Ziyaret Etti Papandreu, Cumhuriyet Gazetesini Ziyaret Etti

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Yunanistan Başbakanı ve Sosyalist Enternasyonal (SE) Başkanı Yorgo Papandreu'nun ziyareti- Açıklamaları Papandreu, Cumhuriyet gazetesini ziyaret etti Eski Yunanistan Başbakanı ve Sosyalist Enternasyonal (SE) Başkanı Yorgo Papandreu ile SE Başkan Yardımcısı Umut Oran, Cumhuriyet gazetesini ziyaret etti.

 • 20.12.2015 14:56 Papandreu, Cumhuriyet Gazetesini Ziyaret Etti

  Eski Yunanistan Başbakanı ve Sosyalist Enternasyonal (SE) Başkanı Yorgo Papandreu ile SE Başkan Yardımcısı Umut Oran, Cumhuriyet gazetesini ziyaret etti.

 • 20.12.2015 13:59 Yunanistan Eski Başbakanı Papandreu'dan Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret... Yunanistan Eski Başbakanı Papandreu'dan Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret...

  Haber- Kamera Özkan ARSLAN - Ümit TÜRK - Ezgi ÇAPA İstanbul DHA Yunanistan eski Başbakanı, Sosyalist Enternasyonal (SE) Başkanı Yorgo Papandreu, 'MİT TIR'ları haberi nedeniyle 25 gündür tutuklu olan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara temsilcisi Erdem Gül'e destek olmak için Cumhuriyet Gazetesi'ni ziyaret etti.

 • 20.12.2015 13:46 Yunanistan Eski Başbakanı Papandreu'dan Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret Yunanistan Eski Başbakanı Papandreu'dan Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret

  Yunanistan eski Başbakanı, Sosyalist Enternasyonal (SE) Başkanı Yorgo Papandreu, 'MİT TIR'ları haberi nedeniyle 25 gündür tutuklu olan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara temsilcisi Erdem Gül'e destek olmak için Cumhuriyet Gazetesi'ni ziyaret etti.

 • 03.09.2015 14:06 Yunanistan'da Erken Seçime Doğru

  ATİNA (AA) – Yunanistan'da, Demokratik Sosyalist Hareket Partisi (KIDISO) Başkanı, eski Başbakan Yorgo Papandreu, partisinin ekonomik imkansızlıklar nedeniyle 20 Eylül'deki seçime katılmama kararı aldığını açıkladı.

 • 22.07.2015 14:55 Suruç'taki Terör Saldırısı

  Dünya sol partilerinin çatı örgütü olan SE Başkan Yardımcısı Umut Oran, Yunanistan'da uluslararası bir toplantıdayken Suruç saldırısının yaşanması üzerine konuyu SE Başkanı Yorgo Papandreu ve Genel Sekreter Luis Ayala'ya aktardığını ve dün akşam kınama ve dayanışma mesajı yayımlandıklarını bildirdi

 • 05.07.2015 14:25 Papandreu: Reformlar İçin Euro Bölgesi'nde Kalınması Daha İyi

  Sosyalist Enternasyonal Başkanı ve eski Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu, gerçekten reformlar yapmayı istiyorsa ülkenin Euro Bölgesi'nde kalmasının daha iyi olacağını söyledi.

 • 03.07.2015 00:24 Yunanistan'da Referanduma Doğru Yunanistan'da Referanduma Doğru

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından genel görüntüler- KİDİSO lideri ve eski Başbakan Yorgo Papandreu'nun konuşması- Genel görüntü ve detaylar Yunanistan'da Demokratik Sosyalist Hareket (KİDİSO) lideri ve eski Başbakan Yorgo Papandreu, "Eğer sandıktan 'hayır' çıkarsa bu ülke için bir umut kalmaz" dedi.

 • 02.07.2015 23:52 Yunanistan'da Referanduma Doğru

  Yunanistan'da Demokratik Sosyalist Hareket (KİDİSO) lideri ve eski Başbakan Yorgo Papandreu, "Eğer sandıktan 'hayır' çıkarsa bu ülke için bir umut kalmaz" dedi.

 • 28.02.2015 19:27 Türkiye ve Kıbrıs: Bölgesel Barış ve İstikrar" Konferansı

  Yunanistan'ın eski başbakanı ve Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu, Kıbrıs sorununun çözümüne yönelik, "Geçmişteki farklılıklarımızı unutmalıyız ve geçmişteki farklılıklarımızdan dersler çıkarmalıyız ki bu hataları aşalım ve bunları tekrarlamayalım" dedi.

 • 27.02.2015 23:10 Kılıçdaroğlu, Papandreu ile Bir Araya Geldi Kılıçdaroğlu, Papandreu ile Bir Araya Geldi

  Kılıçdaroğlu, Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu ile JW Marriott Otel'de akşam yemeğinde bir araya geldi

 • 27.02.2015 22:19 Kılıçdaroğlu, Papandreu ile Bir Araya Geldi Kılıçdaroğlu, Papandreu ile Bir Araya Geldi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu Ankara'da akşam yemeğinde bir araya geldi

 • 27.02.2015 21:42 Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Sayın Cumhurbaşkanı'nın Merkez Bankası ile İlgili Açıklama Yapması Doğru Değil"

  Kılıçdaroğlu, Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu ile JW Marriott Otel'de akşam yemeğinde bir araya geldi

 • 27.02.2015 21:35 Kılıçdaroğlu, Papandreu ile Bir Araya Geldi Kılıçdaroğlu, Papandreu ile Bir Araya Geldi

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

 • 27.02.2015 21:27 Kılıçdaroğlu, Papandreu ile Bir Araya Geldi

  Kılıçdaroğlu, Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu ile JW Marriott Otel'de akşam yemeğinde bir araya geldi

 • 27.02.2015 12:03 Kılıçdaroğlu ve Papandreu Akşam Yemeğinde Bir Araya Gelecek

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu'yu akşam yemeğinde ağırlayacak.

 • 27.02.2015 11:46 Kılıçdaroğlu, Papandreu ile Görüşecek

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu ile akşam yemeğinde bir araya gelecek.

 • 27.02.2015 11:41 Kılıçdaroğlu, Yorgo Papandreu ile Akşam Yemekte Buluşacak

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu ile bu akşam yemekte buluşacak.

 • 25.02.2015 17:13 Yunan Bakan Yüce Divan'da Sanık Sandalyesine Oturdu

  Eski Başbakan Yorgo Papandreu’nun PASOK hükümetinin 2009-2011 yılları arasında maliye bakanlığı yapan Papakonstantinu, Yunanistan'da 23 yıl sonra Yüce Divan'da yargılanan ilk bakan oldu

 • 25.01.2015 21:06 İkinci Sandık Çıkışı Anketleri de 'Syriza İktidar' Diyor

  Buna göre Syriza, yüzde 36-38, Yeni Demokrasi 26-28, Potami 6-7, Altın Şafak 6-7, Yunanistan Komünist Partisi 5-6, Pasok 4,2 - 5,2, Bağımsız Yunanlar 4-5, KİNİMA (Yorgo Papandreu) 2,2-3,2, oy alıyor

 • 11.01.2015 16:21 Yunanistan'da Erken Seçime Doğru

  Yunanistan'da, yeni kurulan "Demokratik Sosyalist Hareket" (KİDİSO) lideri, eski başbakan Yorgo Papandreu, ülkedeki mali krizin eski Başbakan Kostas Karamanlis döneminde meydana geldiğini ancak faturanın kendisine kesildiğini ileri sürdü

 • 05.01.2015 17:41 Yunanistan'da Erken Genel Seçimlere Doğru

  Yunanistan ana muhalefet Radikal Sol Koalisyon Partisi (SYRIZA) miletvekili ve parlamento sözcüsü Panayiotis Lafazanis, partisinin PASOK, Potami ya da Yorgo Papandreu'nun kurduğu yeni partiyle ittifak yapmayacağını söyledi

 • 04.01.2015 14:32 Papandreu, Yeni Parti Kurdu Papandreu, Yeni Parti Kurdu

  Yunanistan'ın eski başbakanlarından Yorgo Papandreu, "Demokrat Sosyalistler Hareketi" adıyla yeni bir parti kurdu.

 • 02.01.2015 21:46 Yunanistan'da Eski Başbakan Papandreu Parti Kuruyor

  Yunanistan'da, eski başbakanlardan Yorgo Papandreu, yeni bir siyasi hareket başlattı.

 • 14.11.2013 14:53 Se Başkanı Papandreu'nun Gezi Parkı'na Diktiği Fidan Se Başkanı Papandreu'nun Gezi Parkı'na Diktiği Fidan

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu'nun Gezi Parkı'na diktiği çam fidanının korunması ve yaşatılması için İstanbul Valiliğine başvuruda bulundu

 • 12.11.2013 17:12 Papandreu: Vatandaşlar Gezi Parkı'nda Seslerini Duyurdular Papandreu: Vatandaşlar Gezi Parkı'nda Seslerini Duyurdular

  Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu, Gezi Parkı olaylarında vatandaşların seslerini duyurduğunu söyledi.

 • 12.11.2013 17:06 Sosyalist Enternasyonal Konsey Toplantısı Sosyalist Enternasyonal Konsey Toplantısı

  Sosyalist Enternasyonal (SE) Başkanı Yorgo Papandreu, demokrasinin, kimsenin gücü tek başına ele geçirememesi için oluşturulmuş bir sistem olduğunu belirterek, "Vatandaşlar, Gezi Parkı'nda seslerini duyurdular, tıpkı Avrupa'da, Brezilya'da olduğu gibi