Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Yüksel Yılmaz haberleri, Yüksel Yılmaz son dakika, son dakika Yüksel Yılmaz

Son Dakika Yüksel Yılmaz Haberleri

Son dakika Yüksel Yılmaz haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son yüksel yılmaz haberleri anında burada.


 • 25.08.2023 25 Ağu 14:44 Kırklareli'nde sıcak hava etkili oluyor: Termometreler 41 dereceyi gösterdi

  Kırklareli'nde sıcak hava etkili oluyor: Termometreler 41 dereceyi gösterdi Kırklareli'nde hava sıcaklıklarının 41 dereceyi göstermesiyle vatandaşlar gölgelik alanlarda vakit geçiriyor. Sıcak havadan etkilenen hayvanlar süs havuzlarında serinliyor. Vatandaşlar, kronik hastalığı olanların dışarı çıkmaması konusunda tavsiyede bulunuyor.

 • 24.08.2023 24 Ağu 13:26 AK Parti'de istifa eden 8 ilçe başkanının yerine atamalar yapıldı

  AK Parti'de istifa eden 8 ilçe başkanının yerine atamalar yapıldı AK Parti Denizli İl Teşkilatında yerel seçimlerde adaylık düşüncesiyle görevlerinden istifa eden 8 ilçe başkanın yerine atanan yeni isimler belli oldu.

 • 24.07.2023 24 Tem 14:12 Şavşat'ta Şuvamtoba Şenlikleri Renkli Görüntülere Sahne Oldu

  Şavşat'ta Şuvamtoba Şenlikleri Renkli Görüntülere Sahne Oldu ARTVİN'in Şavşat ilçesinde Papart bölgesinde tüm köylerin katılımıyla 207'nci Şuvamtoba şenlikleri düzenlendi. Yöre motifli renkli kıyafetli kadınlar, muhteşem doğada Akordion eşliğinde, türkü söyleyip halay çekti. Şenliklere yaklaşık 4 bin kişi katıldı. Şenliklerin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür edildi.

 • 24.07.2023 24 Tem 09:14 207 yıllık geleneği yaşatmak için Papart Yaylasında bir araya geldiler

  207 yıllık geleneği yaşatmak için Papart Yaylasında bir araya geldiler Artvin'in Şavşat ilçesinde yok olmaya yüz tutmuş yaylacılığı kültürü yaşatmak için yüzerce insan bin 800 rakımlı Papart Yaylası'na akın etti. 207.'si düzenlenen Şuvamtoba Şenlikleri'nde horonlar oynandı, türküler söylenerek doyasıya eğlenildi. Papart Yaylası'nda asrın geleneği olarak ifade edilen '207. Şuvamtoba Şenlikleri'nde bölgedeki yayla kültürü yaşatılmaya çalışılıyor. Geleneksel kıyafetlerin giyildiği şenliklerde yöreye özgü yiyecekler pişirilerek misafirlere ikram ediliyor. Papart Platformu Başkanı Yüksel Yılmaz, etkinliğin gelecek kuşaklara aktarılması amacıyla düzenlendiğini belirtirken, bölge halkından Atanur Özcan ise festivallerin birleştirici olduğunu ve organizasyonun önemine vurgu yaptı.

 • 19.07.2023 19 Tem 12:28 Maslak TotalEnergies İstasyonu Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı iş birliğiyle açıldı

  Maslak TotalEnergies İstasyonu Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı iş birliğiyle açıldı Maslak TotalEnergies İstasyonu, Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı'nın iş birliğiyle dün açıldı. Türkiye'de en fazla pompa adası ve yakıt tabancasına sahip olan Maslak İstasyonu aynı zamanda Avrupa'nın en yüksek perakende akaryakıt satış hacmine sahip istasyonlarından biri olma özelliğini taşıyor. OYAK Enerji Sektörü Grup Başkanı Yüksel Yılmaz, Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü E. Tuğgeneral Engin Durak ve çok sayıda davetli katıldığı açılış töreninde konuşmalar yaptılar. Maslak TotalEnergies İstasyonu, çevreye duyarlı, kurumsal yapısı güçlü, operasyonel verimliliği yüksek ürün ve hizmetler sunmayı hedefleyen TotalEnergies İstasyonları markasının bir parçası olarak faaliyet göstermektedir. İstasyon, yenilikçi yaklaşımları ve sürdürülebilirlik alanındaki çalışmalarıyla sektöre örnek olacak niteliktedir. Ayrıca istasyonda yeni nesil enerji teknolojileri kullanılmakta ve çeşitli hizmetler sunulmaktadır.

 • 19.07.2023 19 Tem 12:20 Maslak TotalEnergies İstasyonu Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı iş birliğiyle açıldı

  Maslak TotalEnergies İstasyonu Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı iş birliğiyle açıldı Maslak TotalEnergies İstasyonu, Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı'nın iş birliğiyle dün açıldı. İstasyon, Türkiye'de en fazla pompa adası ve yakıt tabancasına sahip olmasının yanı sıra Avrupa'nın en yüksek perakende akaryakıt satış hacmine sahip istasyonlarından biri olarak öne çıkıyor. Açılış törenine OYAK Enerji Sektörü Grup Başkanı Yüksel Yılmaz, Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü E. Tuğgeneral Engin Durak ve çok sayıda davetli katıldı. TotalEnergies İstasyonları markası, Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı yönetimindeki istasyonlarla büyümesini sürdürüyor. İstasyon, en yüksek araç ve tüketici girişi olma özelliğini taşıyor. OYAK Enerji Sektörü Grup Başkanı Yüksel Yılmaz, açılışta yaptığı konuşmada iş birliklerinin daha da güçleneceğini belirtti. Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü E. Tuğgeneral Engin Durak ise istasyonun sektör için iyi bir örnek olacağını ifade etti. TSK Mehmetçik Vakfı Maslak TotalEnergies İstasyonu, yeni nesil enerjiyi temsil eden özelliklere sahip ve LEED Platinum sertifikasına sahip. İstasyonda ayrıca misafirlerin ihtiyaçlarının gözetildiği yeni market konsepti, araç şarj noktası, yemek servisi hizmeti, yıkama tüneli ve arabaya servis bölümü gibi hizmetler sunuluyor.

 • 19.07.2023 19 Tem 08:34 Bayburtlu sanatçılardan Taşhan'da Dede Korkut'a özel sergi

  Bayburtlu sanatçılardan Taşhan'da Dede Korkut'a özel sergi Bayburt Belediyesi tarafından düzenlenen Bayburt Dede Korkut Uluslararası Kültür ve Sanat Şölenleri kapsamında Bayburtlu sanatçılar tarafından Taşhan Sanat Galerisi'nde karma resim sergisi açıldı. Sergide 65 eser yer alıyor ve 23 Temmuz 2023 Pazar gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.

 • 18.07.2023 18 Tem 16:12 Şavşat'ta Şuvamtoba Şenlikleri için son hazırlıklar tamamlandı

  Şavşat'ta Şuvamtoba Şenlikleri için son hazırlıklar tamamlandı Şavşat ilçesinde Papart bölgesinde tüm köylerin katılımıyla düzenlenecek olan Şuvamtoba şenlikleri öncesi, yöre motifli renkli kıyafetli kadınlar, muhteşem doğada Akordion eşliğinde türkü söyleyip halay çekti. Şenliklere ilçeye bağlı tüm köylerin yanı sıra Trabzon, Rize, Ardahan, Kars ve Artvin'den yoğun katılım bekleniyor. Şenliklerde bu yıldan itibaren sunum ve müzikal anlamda 3 dilde kutlama yapılacak.

 • 30.05.2023 30 May 14:52 Valvoline ile M Oil iş birliği duyuruldu

  Valvoline ile M Oil iş birliği duyuruldu OYAK Grubu bünyesinde hizmet veren GüzelEnerji'nin madeni yağlar markası M Oil, küresel madeni yağ markası Valvoline ile iş birliği düzenledi. İş birliğiyle M Oil, Valvoline markasının ülke distribütörü olacak ve Türkiye'de Valvoline ürünlerinin üretimini gerçekleştirecek.

 • 30.05.2023 30 May 14:28 M Oil, Valvoline ile iş birliği düzenledi

  M Oil, Valvoline ile iş birliği düzenledi OYAK Grubu Şirketleri bünyesinde hizmet veren GüzelEnerji'nin madeni yağlar markası M Oil, kendi yağını üreten küresel madeni yağ markası Valvoline ile iş birliğini düzenlediği basın toplantısıyla duyurdu.

 • 30.05.2023 30 May 14:15 Valvoline Türkiye pazarına M Oil işbirliğiyle girdi

  Valvoline Türkiye pazarına M Oil işbirliğiyle girdi Dünyanın ilk motor yağı markası Valvoline, M Oil Madeni Yağlar işbirliğiyle Türkiye pazarına girdi. M Oil'in münhasır distribütörlük ve lisans anlaşması kapsamında Valvoline markasının ürünlerini satışa sunacağı belirtildi.

 • 27.04.2023 27 Nis 11:41 Mehmetçik Vakfı'nın ikinci TotalEnergies İstasyonu Yenişehir'de açıldı

  Mehmetçik Vakfı'nın ikinci TotalEnergies İstasyonu Yenişehir'de açıldı Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı'nın Başakşehir Mehmetçik 2 No'lu Akaryakıt İstasyonu'nun ardından ikinci TotalEnergies istasyonu Yenişehir'de açıldı.

 • 27.04.2023 27 Nis 10:55 TSK Mehmetçik Vakfı Yenişehir TotalEnergies İstasyonu açıldı

  TSK Mehmetçik Vakfı Yenişehir TotalEnergies İstasyonu açıldı OYAK Grubu Şirketleri bünyesinde hizmet veren GüzelEnerjinin TotalEnergies İstasyonları markası, Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı yönetimindeki istasyonlarla büyümesini sürdürüyor. Yeni açılan ikinci istasyon TSK Mehmetçik Vakfı Yenişehir TotalEnergies İstasyonu oldu. İstasyon, sürdürülebilir enerji kaynaklarına, elektrik enerjisine ve fark yaratan hizmetlere yatırım yapıyor.

 • 09.04.2023 09 Nis 17:30 İYİ Parti'de 28. Dönem Milletvekili adayları açıklandı

  İYİ Parti'de 28. Dönem Milletvekili adayları açıklandı 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde yer alacak İYİ Parti'nin aday listesi yayımlandı.

 • 09.04.2023 09 Nis 17:30 İYİ Parti'de 28. Dönem Milletvekili adayları açıklandı

  İYİ Parti'de 28. Dönem Milletvekili adayları açıklandı 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde yer alacak İYİ Parti'nin aday listesi yayımlandı.

 • 17.03.2023 17 Mar 10:57 "Akaryakıt sektörü, tam kadro Petroleum Istanbul'da yer aldı"

  'Akaryakıt sektörü, tam kadro Petroleum Istanbul'da yer aldı' Dün ziyarete açılan Petroleum Istanbul'da buluşan enerji sektörü liderleri, "Deprem felaketinin ardından hep birlikte yaralarımızı sarıyoruz" mesajı verdi.

 • 11.03.2023 11 Mar 15:20 Belediyeye ait kamyon yol yapımı sırasında dereye uçtu: 1 yaralı

  Belediyeye ait kamyon yol yapımı sırasında dereye uçtu: 1 yaralı Belediyeye ait kamyon yol yapımı sırasında dereye uçtu: 1 yaralı Sürücü yaklaşık 10 metrelik dereden ipe bağlanan sedye yukarı çekilerek çıkartıldı Antalya'nın Manavgat ilçesinde yol için stabilize taşıyan Manavgat Belediyesine ait damperli kamyon dereye uçtu.

 • 11.03.2023 11 Mar 15:20 Belediyeye ait kamyon yol yapımı sırasında dereye uçtu: 1 yaralı

  Belediyeye ait kamyon yol yapımı sırasında dereye uçtu: 1 yaralı Belediyeye ait kamyon yol yapımı sırasında dereye uçtu: 1 yaralı Sürücü yaklaşık 10 metrelik dereden ipe bağlanan sedye yukarı çekilerek çıkartıldı Antalya'nın Manavgat ilçesinde yol için stabilize taşıyan Manavgat Belediyesine ait damperli kamyon dereye uçtu.

 • 28.12.2022 28 Ara 14:17 AK Partili Şahin Tin; "Türkiye Yüzyılı'na hazırlanıyoruz"

  AK Partili Şahin Tin; 'Türkiye Yüzyılı'na hazırlanıyoruz' AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Baklan ve Çal ilçesinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 • 12.12.2022 12 Ara 15:09 Türk dövüş ustası Sijo Yüksel Yılmaz, Kahire'de hünerlerini sergiledi

  Türk dövüş ustası Sijo Yüksel Yılmaz, Kahire'de hünerlerini sergiledi Kocaeli'de yaşayan Türk dövüş ustası Sijo Yüksel Yılmaz, Kahire'de Jeet Kune Do semineri verdi.

 • 19.08.2022 19 Ağu 11:49 PÜİS'ten akaryakıt sektöründe şeffaflık çağrısı

  PÜİS'ten akaryakıt sektöründe şeffaflık çağrısı Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) Genel Başkanı İmran Okumuş, akaryakıt bayilerinin kar paylarının maliyetleri karşılayamayacak kadar düşük olduğunu belirterek, "Bu nedenle bizim taleplerimizin başında akaryakıt sektörünün tümüyle şeffaf olması ve bu gri alanda oluşan yüzde 5'lere...

 • 14.08.2022 14 Ağu 19:45 Düzce'de sıcaktan bunalanlar hafta sonu sahillerde yoğunluk oluşturdu

  Düzce'de sıcaktan bunalanlar hafta sonu sahillerde yoğunluk oluşturdu Düzce'nin Akçakoca ilçesinde sıcak havadan bunalan yerli ve yabancı tatilciler denize girerek serinledi.

 • 21.06.2022 21 Haz 12:08 TOTAL İstasyonları'nın TotalEnergies'e dönüşümü başladı

  TOTAL İstasyonları'nın TotalEnergies'e dönüşümü başladı OYAK Grubu Şirketleri bünyesinde hizmet veren Güzel Enerji'nin TOTAL İstasyonları markası, OYAK'ın enerji sektöründeki atılım ve yatırım kararı ile yeni nesil istasyon ve hizmetlerin görüleceği, küresel faaliyetlerine paralel olarak TotalEnergies'e dönüşüyor.

 • 23.05.2022 23 May 14:00 MOTOSİKLET ÇARPAN ELİF HEMŞİRE, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  MOTOSİKLET ÇARPAN ELİF HEMŞİRE, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI NEVŞEHİR'de, yolun karşısına geçmeye çalışırken motosikletin çarpması sonucu yaşamını yitiren hemşire Elif Yılmaz (47) memleketi Kars'ta yakınlarının gözyaşları arasında toprağa verildi.

 • 22.05.2022 22 May 15:06 MOTOSİKLETİN ÇARPTIĞI ELİF HEMŞİRE, HAYATINI KAYBETTİ

  MOTOSİKLETİN ÇARPTIĞI ELİF HEMŞİRE, HAYATINI KAYBETTİ NEVŞEHİR'de, yolun karşısına geçmeye çalışırken motosikletin çarptığı hemşire Elif Yılmaz (47) yaşamını yitiridi, sürücü yaralandı.

 • 17.05.2022 17 May 16:07 Akçakoca'da turizm sezonu erken açıldı

  Akçakoca'da turizm sezonu erken açıldı "Batı Karadeniz'in incisi" olarak tabir edilen, Düzce'nin 35 kilometrelik sahil şeridine sahip Akçakoca ilçesinde turizm sezonu başladı.

 • 07.12.2021 07 Ara 11:43 Zara'da çiftçiler bilgilendirildi

  Zara'da çiftçiler bilgilendirildi Sivas'ın Zara ilçesinde çiftçilere yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 • 27.11.2021 27 Kas 11:37 Son dakika haberleri | KAN DAVASI CİNAYETİNE 4 İLDE OPERASYON, 7 TUTUKLAMA

  Son dakika haberleri | KAN DAVASI CİNAYETİNE 4 İLDE OPERASYON, 7 TUTUKLAMA Son dakika haberi: DENİZLİ'nin Honaz ilçesinde, 25 Eylül akşamı cami avlusunda silahlı saldırıya uğraması sonucu öldürülen 72 yaşındaki Veysi Özbey'in katil zanlıları, polisin Diyarbakır, Muğla, Sakarya ve Denizli'de düzenlediği eş zamanlı operasyonla yakalandı.

 • 22.11.2021 22 Kas 11:48 Akçakoca Belediye Başkanı Yanmaz, yardımcısının nikahını da kıydı

  Akçakoca Belediye Başkanı Yanmaz, yardımcısının nikahını da kıydı Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz, kız isteme merasimine de katılan Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz'ın kıydığı nikahla dünyaevine girdi.

 • 09.10.2021 09 Eki 17:34 Akçakoca Belediye Başkanı Yanmaz, yardımcısı için kız istedi

  Akçakoca Belediye Başkanı Yanmaz, yardımcısı için kız istedi Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz, Başkan Mehmet Okan Yanmaz'ın katıldığı kız isteme merasimiyle evliliğe ilk adımını attı.

 • 20.09.2021 20 Eyl 10:18 Dünya Şampiyonasına Manisa damgasını vurdular

  Dünya Şampiyonasına Manisa damgasını vurdular Uluslararası Jet Kune Do Federasyonu ve Türkiye Wushu Kung-Fu Federasyonu Jeet kune Do branşının ortaklaşa olarak Adana Sarıçam'da yaptığı Jeet Kune Do Dünya Kulüpler Şampiyonasına 16 ülkeden toplam 173 sporcu katıldı.

 • 06.09.2021 06 Eyl 12:22 Kocaeli Jeet Kune Do'da Dünya şampiyonu oldu

  Kocaeli Jeet Kune Do'da Dünya şampiyonu oldu Adana'da düzenlenen Jeet Kune Do 1. Dünya Kulüpler Şampiyonasına katılan Kocaeli Seka Kağıtspor Kulübü, tüm kulüpler içerisinde aldığı derecelerle Dünya şampiyonu oldu.

 • 26.08.2021 26 Ağu 11:50 Son dakika haberi | Dükkanındaki binlerce malzemeyi tek tek yıkayarak selin izlerini silmeye çalışıyor

  Son dakika haberi | Dükkanındaki binlerce malzemeyi tek tek yıkayarak selin izlerini silmeye çalışıyor Son dakika haberlerine göre BİLAL KAHYAOĞLU/MUHAMMED KAYGIN - Kastamonu'da Bozkurt ilçesinin ardından selden en çok etkilenen İlişi köyünde inşaat malzemeleri satan Yüksel Yılmaz, iş yerinde çamurla kaplanan binlerce malzemeyi tek tek yıkayarak selin izlerini silmeye çalışıyor.

 • 26.08.2021 26 Ağu 11:26 (Özel haber) Ahmed Mohamed Abdullatif: "Türkiye güçlü bir ekip"

  (Özel haber) Ahmed Mohamed Abdullatif: 'Türkiye güçlü bir ekip' - (Özel haber) Ahmed Mohamed Abdullatif: "Türkiye güçlü bir ekip" Uluslararası Jeet Kune Do Federasyonu Başkanı Ahmed Mohamed Abdullatif: "Bu sadece Türkiye'de değil, dünyada ilk Jeet Kune Do şampiyonluğu olacak" Adana'da düzenlenecek 1.

 • 30.07.2021 30 Tem 13:10 1. Jeet Kune Do Dünya Açık Kulüpler Şampiyonası, Adana'da yapılacak

  1. Jeet Kune Do Dünya Açık Kulüpler Şampiyonası, Adana'da yapılacak Merkezi New York'ta olan Uluslararası Jeet Kune Do Federasyonu ile Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu'nun ev sahipliğinde 29 Ağustos'ta Adana'da 1. Jeet Kune Do Dünya Açık Kulüpler Şampiyonası düzenlenecek.

 • 15.06.2021 15 Haz 17:36 PETDER'de Genel Sekreter değişikliği

  PETDER'de Genel Sekreter değişikliği Petrol Sanayi Derneğinde (PETDER) Niyazi İlter, 8 yıldır yürüttüğü Genel Sekreterlik görevini Köksal Onur İnci'ye devretti.

 • 11.06.2021 11 Haz 11:48 Son dakika haberleri: FETÖ'nün iş dünyası yapılanması davasında karar açıklandı

  Son dakika haberleri: FETÖ'nün iş dünyası yapılanması davasında karar açıklandı Son dakika haberleri: Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) iş dünyası yapılanmasına yönelik, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, kapatılan TUSKON'un başkanı Rızanur Meral ve genel sekreteri Mustafa Muhammet Günay'ın da aralarında bulunduğu 35 sanığın yargılandığı dava karara bağlandı.

 • 06.05.2021 06 May 15:47 Kırşehir'de tam kapanma sürecine rağmen caddelerde hareketlilik yaşandı

  Kırşehir'de tam kapanma sürecine rağmen caddelerde hareketlilik yaşandı Kırşehir'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanma sürecinde cadde ve sokaklardaki hareketlilik dikkati çekti.

 • 18.03.2021 18 Mar 16:41 Son dakika haberi! PETDER'de başkan değişti

  Son dakika haberi! PETDER'de başkan değişti Son dakika haber... PETDER'in Olağan Genel Kurul Toplantısı sonucu yeni başkan Yüksel Yılmaz oldu.

 • 17.02.2021 17 Şub 10:35 Son dakika... Telefonuna gelen mesajla dolandırıldığını anlayan avukat 3 bin liralık alışverişe engel olamadı

  Son dakika... Telefonuna gelen mesajla dolandırıldığını anlayan avukat 3 bin liralık alışverişe engel olamadı Edinilen son dakika haberine göre Telefonuna gelen mesajla dolandırıldığını anlayan avukat 3 bin liralık alışverişe engel olamadı Avukat Yüksel yılmaz: " Bunu avukata yapabiliyorlarsa vatandaşa neler yapmazlar" Antalya Barosu avukatlarından Yüksel Yılmaz, kredi kartından bilgisi dışında 3 bin liralık alışveriş yapıldı.

 • 29.01.2021 29 Oca 14:59 Çal Belediye Başkanı Akcan'dan İl Sağlık Müdürü Öztürk'e uzman doktor teşekkürü

  Çal Belediye Başkanı Akcan'dan İl Sağlık Müdürü Öztürk'e uzman doktor teşekkürü Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, ilçedeki devlet hastanesine uzman doktor ataması yapılması nedeniyle İl Sağlık Müdürü Dr. Berna Öztürk'e teşekkür etti.

 • 14.12.2020 14 Ara 13:22 Heyelanlar günler öncesinden tahmin edilecek, yıkımlar en aza indirilecek

  Heyelanlar günler öncesinden tahmin edilecek, yıkımlar en aza indirilecek Bartın Üniversitesince, TÜBİTAK desteğiyle yağmurla tetiklenen heyelanların hidro-mekanik davranışının aydınlatılması ve heyelan erken uyarı sistemlerine katkı sağlanması amaçlanan proje hazırlandı.

 • 10.11.2020 10 Kas 12:33 Son dakika! Yaralı martıya ilk müdahale başkan yardımcısından

  Son dakika! Yaralı martıya ilk müdahale başkan yardımcısından Son dakika haberleri... DÜZCE(İHA) –Düzce'nin Akçakoca ilçesinde sahil kenarında kayalıklara sıkışan ve sıkıştığı yerden yaralı olarak çıkarılan martıya ilk müdahaleyi Akçakoca Belediyesi Başkan Yardımcısı Veteriner Yüksel Yılmaz yaptı.

 • 26.10.2020 26 Eki 18:34 'Yol verme' kavgasında ağır yaralandı, tahliye olan şüphelinin kendisini öldürmesinden korkuyor

  'Yol verme' kavgasında ağır yaralandı, tahliye olan şüphelinin kendisini öldürmesinden korkuyor SAMSUN'da, trafikte 'yol verme' meselesinden 4 ay önce çıkan kavgada tabancayla vurularak, ağır yaralanan ve hastanede tedavisi süren Yüksel Yılmaz (33), olayın şüphelisi Barış E.'nin (26) tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmasının ardından ölüm korkusu yaşamaya başladı.

 • 24.10.2020 24 Eki 11:41 Bekçi köpeği, belediye temizlik işçisinin can dostu oldu

  Bekçi köpeği, belediye temizlik işçisinin can dostu oldu Düzce'nin Akçakoca ilçesinde belediyenin temizlik işlerinde çalışan Sırrı Berber, "can dostum" dediği bekçi köpeğiyle 3 yıldır "mesai arkadaşlığı" yapıyor.

 • 15.10.2020 15 Eki 16:31 Son dakika haberi... TOTAL ve M Oil'in bayi ve bölge temsilcileri Antalya'da bir araya geldi

  Son dakika haberi... TOTAL ve M Oil'in bayi ve bölge temsilcileri Antalya'da bir araya geldi Edinilen son dakika haberine göre Güzel Enerji Akaryakıt AŞ Genel Müdürü Yüksel Yılmaz, 2020'yi hazırlık yılı olarak gördüklerini, 2021'de kararlı adımlarla şirketlerini ileriye taşımayı hedeflediklerini bildirdi.

 • 07.10.2020 07 Eki 11:21 Güzel Enerji Akaryakıt hedeflerini açıkladı

  Güzel Enerji Akaryakıt hedeflerini açıkladı Ordu Yardımlaşma Kurumu (OYAK) çatısı altında enerji sektöründe hizmet veren ve ağustos ayı itibarıyla ticari olarak Güzel Enerji Akaryakıt AŞ unvanı altında birleşen TOTAL ve M Oil istasyonlarının yeni döneme ilişkin hedefleri açıklandı.

 • 01.09.2020 01 Eyl 16:47 Son dakika haberleri! FETÖ'nün iş dünyası yapılanması davası

  Son dakika haberleri! FETÖ'nün iş dünyası yapılanması davası Son dakika habere göre Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) iş dünyası yapılanmasına yönelik, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, kapatılan TUSKON'un başkanı Rızanur Meral ve genel sekreteri Mustafa Muhammet Günay'ın da aralarında bulunduğu 43 sanığın yargılanmasına devam edildi.

 • 16.07.2020 16 Tem 15:50 Samsun'da silahlı 'yol verme' kavgası olayının tanığı o anları anlattı

  Samsun'da silahlı 'yol verme' kavgası olayının tanığı o anları anlattı Samsun'da silahlı 'yol verme' kavgası olayının tanığı o anları anlattıSAMSUN'da, trafikte 'yol verme' meselesinden çıkan ve Yüksel Yılmaz'ın (33) tabancayla vurularak, ağır yaralandığı kavgaya tanık olan kardeşi Aysel Yılmaz (36) o anları anlattı.

 • 11.07.2020 11 Tem 11:10 SAMSUN Yol verme tartışmasındaki silahlı kavga kamerada

  SAMSUN Yol verme tartışmasındaki silahlı kavga kamerada Yol verme tartışmasındaki silahlı kavga kameradaSAMSUN'da trafikte yol verme meselesinden çıkan ve Yüksel Yılmaz'ın (33) vurularak ağır yaralandığı kavga, güvenlik kamerasına yansıdı.

Advertisement