10:3300
SON DAKİKA EKREM DERNEK HABERLERİ

Son Dakika Ekrem Dernek Haberleri

  Engellilerin Tekerlekli Sandalye Sevinci

  Engellilerin Tekerlekli Sandalye Sevinci

  Malatya'da, hayırsever bir işadamı tarafından bağışlanan 60 sandalyeden 35'i engellilere dağıtıldı. (20 Ağustos 2011 Cumartesi )

   

  Akülü Olmayınca Talep de Az Oldu

  Malatya'da, hayırsever bir işadamı geçen yıl kaybettiği eşinin anısına engelliler için 60 tekerlekli sandalye bağışlamak isterken, sandalyeler akülü olmadığı için başvuruda bulunan engelli sayısı 35'te kaldı. (20 Ağustos 2011 Cumartesi )

   

  Doğanşehir Polat Ovası Ankara'da Buluştu

  Ankara Doğanşehir Polat Ovası Derneği'nin düzenlediği iftar yemeğinde, Malatya'nın bir çok ünlü siması bir araya geldi. (10 Ağustos 2011 Çarşamba )

   

  Engellilere Müjde

  Türkiye Sakatlar Derneği Malatya Şube Başkanı Ali Haydar Koyun, bir kurum ve hayırsever iş adamı tarafından 60 engelliye tekerlekli sandalye ve burs vereceğini bildirdi. (22 Haziran 2011 Çarşamba )

   

  Malatyalı İş Adamından Engellilere Tekerlekli Sandalye Yardımı

  Malatyalı iş adamı ve Malatya Eğitim Vakfı (MEV) Ankara Şubesi Başkanı Ekrem Dernek tarafından 60 engelliye tekerlekli sandalye yardımı yapılacağını bildirildi. (11 Haziran 2011 Cumartesi )

   

  Alman Bayramı'nda Türk Günü

  Alman Bayramı'nda Türk Günü

  Almanya'nın Nürnberg Büyük şehir Belediyesi ile Güney Almanya Seyahat Eden Şovmenler Derneği, göçün 50. yılında 67 yıllık Nürnberg Halk ve Bahar Bayramında ilk kez Türk günü düzenledi. (29 Nisan 2011 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

 • Kara Kış Kapıda!

  Kara Kış Kapıda! Yurt genelinde hava sıcaklıkları aniden düştü. Önümüzdeki 3 gün içerisinde İstanbul ve Karadeniz'in kıyılarında aralıklı olarak yağış bekleniyor.

 • Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi

  Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi Korel, geçtiğimiz günlerde makyajsız fotoğrafıyla çok beğenilen Tuba Büyüküstün'e, doğal ve makyajsız hali ile nispet yaptı.

 • Sinan Akçıl Türkiye'nin Başını Yaktı!

  Sinan Akçıl Türkiye'nin Başını Yaktı! Türkvizyon yarışmasında jürilik yapan Akçıl yarışmacılara 1 puan verdi. Diğer jüri üyeleri de finalde Türkiye'ye 1 puanla karşılık verince yarışmacımız 15. sıraya düştü.

[Hata Bildir]
23.11.2014 10:33:44. #1.13#