SON DAKİKA EKREM DERNEK HABERLERİ

Son Dakika Ekrem Dernek Haberleri

09:13
Ankara'daki Malatyalılar Sünnet Düğününde Buluştu Ankara’daki Malatyalılar sünnet düğününde bir araya geldi.
Ankara'daki Malatyalılar Sünnet Düğününde Buluştu
14:19
Malatyalılar Ankara'da Bir Araya Geldi Ankara’da faaliyet gösteren Malatya dernek başkanları, Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Ankara şube yönetiminin daveti üzerine Arapgir evinde kahvaltıda bir araya geldi.
Malatyalılar Ankara'da Bir Araya Geldi
18:14
Ankara'da Malatyalılar Açılışta Bir Araya Geldi Ankara'da Kamil Göksu'nun Mali Müşavirlik Şirketinin yeni yerindeki açılışında Malatyalılar bir araya geldi.
Ankara'da Malatyalılar Açılışta Bir Araya Geldi
12:19
Basaklılar Bir Araya Geldi Ankara'da bulunan 'Hekimhan İlçesi Basak Köylüleri Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Gecesi', her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlendi.
18:20
Polatlılar, Ankara'da Eğlence Programı Düzenledi Polatlılar, Ankara'da eğlence programı düzenledi.
09:53
Polat Ovası'nın Ankara Coşkusu Polat Ovası hemşerilerini Ankara'da buluşturdu.
Polat Ovası'nın Ankara Coşkusu
13:54
Engellilerin Tekerlekli Sandalye Sevinci Malatya'da, hayırsever bir işadamı tarafından bağışlanan 60 sandalyeden 35'i engellilere dağıtıldı.
Engellilerin Tekerlekli Sandalye Sevinci
13:36
Akülü Olmayınca Talep de Az Oldu Malatya'da, hayırsever bir işadamı geçen yıl kaybettiği eşinin anısına engelliler için 60 tekerlekli sandalye bağışlamak isterken, sandalyeler akülü olmadığı için başvuruda bulunan engelli sayısı 35'te kaldı.
11:30
Doğanşehir Polat Ovası Ankara'da Buluştu Ankara Doğanşehir Polat Ovası Derneği'nin düzenlediği iftar yemeğinde, Malatya'nın bir çok ünlü siması bir araya geldi.
13:06
Engellilere Müjde Türkiye Sakatlar Derneği Malatya Şube Başkanı Ali Haydar Koyun, bir kurum ve hayırsever iş adamı tarafından 60 engelliye tekerlekli sandalye ve burs vereceğini bildirdi.
12:30
Malatyalı İş Adamından Engellilere Tekerlekli Sandalye Yardımı Malatyalı iş adamı ve Malatya Eğitim Vakfı (MEV) Ankara Şubesi Başkanı Ekrem Dernek tarafından 60 engelliye tekerlekli sandalye yardımı yapılacağını bildirildi.
19:50
Alman Bayramı'nda Türk Günü Almanya'nın Nürnberg Büyük şehir Belediyesi ile Güney Almanya Seyahat Eden Şovmenler Derneği, göçün 50. yılında 67 yıllık Nürnberg Halk ve Bahar Bayramında ilk kez Türk günü düzenledi.
Alman Bayramı'nda Türk Günü
10:15
Manisa, Malatya Kesin Aday Listeleri Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
18:32
CHP Malatya Milletvekili Adayları Doğanşehir'de CHP Malatya milletvekili adayı Veli Ağbaba, Doğanşehir ilçesinde miting düzenledi.
12:45
Balkan Dernekleri İzmir'de AK Parti Adayı Sait'e Destek Verecek İzmir'de faaliyette olan 17 Balkan derneği, AK Parti İzmir 1. bölge 6. sıra adayı Rifat Sait'e tam destek verdiklerini açıkladı.
Balkan Dernekleri İzmir'de AK Parti Adayı Sait'e Destek Verecek
09:10
Balkan Dernekleri İzmirde Rifat Sait'i Ortak Tek Aday Olarak Destekliyor İzmir'de faaliyette olan 17 Balkan Derneği AK Parti İzmir I.Bölge adayı Rifat Sait'e tam destek verdiklerini açıkladılar.
Balkan Dernekleri İzmirde Rifat Sait'i Ortak Tek Aday Olarak Destekliyor
16:33
AK Parti İlçe Başkanı Aslan Açıklaması "Hazreti Muhammed'in yaydığı nur kainatı aydınlatıyor" dedi.
15:01
Ak Parti, Malatya'da Adayların Yarısını Yeniledi AK Parti, 6 milletvekilinin seçildiği Malatya'da 3 yeni aday ile 12 Haziran'daki genel seçime girecek.
19:40
CHP'nin Tam Aday Listesi CHP'nin 12 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesi açıklandı.
CHP'nin Tam Aday Listesi
18:20
CHP'nin Ysk'ya Sunduğu Milletvekili Aday Listesi CHP 81 ilden milletvekili aday adaylarını belirlemesinin ardından 550 kişilik listeye son şeklini vererek Yüksek Seçim Kurulu (YSK)'ya teslim etti.
CHP'nin Ysk'ya Sunduğu Milletvekili Aday Listesi
18:10
CHP'nin Milletvekili Aday Listesi Chp, Yüksek Seçim Kurulu'na 12 Haziran milletvekili seçimleri için aday listesini verdi.
18:10
Chp Milletvekili Aday Listesi(2) CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi şöyle. (ANKA/SON).
Chp Milletvekili Aday Listesi(2)
16:32
İşte CHP'nin Aday Listesi Kimler aday oldu kimler liste dışı kaldı? İşte CHP'nin tartışmalara sebep olan aday listesi...
İşte CHP'nin Aday Listesi
10:50
CHP Malatya Milletvekili Adayları Belli Oldu CHP Malatya Milletvekili adayları belli oldu.
18:10
Avcılardan Belediye Başkanına Ziyaret Körfez Avcılar Derneğinin yeni yöneticileri, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan'ı ziyaret etti.
18:59
Empati Derneği Okul Yapımı İçin Para Yardımında Bulundu Gaziantep Valisi Süleyman Kamçı, "Eğitime yapılan yardım, ilelebet hayrı kaybolmayan yardımlardandır" dedi.
15:09
Empati İlköğretim Okulu'nun Protokolü İmzalandı Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği tarafından yaptırılacak ilköğretim okulunun protokolü imzalandı.
12:59
Gapgiad 12 Derslikli İlköğretim Okulu Yaptıracak Gaziantep Valisi Süleyman Kamçı, "Türkiye'de en çok hayırseveri olan iliz" dedi.
19:09
Ege Üniversitesi'nde Balkanlar Anlatıldı İzmir Buca Rumeli Derneği'nce hazırlanan 'göç belgeseli' büyük ilgi gördü.
Ege Üniversitesi'nde Balkanlar Anlatıldı
15:30
Çumed 18. Uluslararası Ekspomed Fuarı'nda Çukurova Medikalciler Derneği (ÇUMED) üyesi medikal firmaları, İstanbul'da düzenlenen 18.
Çumed 18. Uluslararası Ekspomed Fuarı'nda
17:03
Milletvekili Genel Seçimine Doğru CHP Malatya milletvekili aday adaylığı için 22 kişinin başvuru yaptığı aktarıldı.
15:29
Sakız'lı İş Adamları İzmir'de Buluştu Sakız Adası ve Karditsa Ticaret Odalarından Gelen Çok Sayıda Oda ve Dernek Başkanının İzmir Ticaret Odası'ndaki Buluştu.
12:42
İzto Heyeti, Balık Halini Ziyaret Etti Demirtaş, Kültür Balıkçılığının Gelişimi İçin Bir Organize Sanayi Bölgesi ile Lojistik Tesislerin Kurulması Gerektiğini Söyledi.
16:52
Kütahya'dan Bir Grup Doktor Gine Bissau'da İnceleme Yaptı Kütahya Sağlık Eğitim Kültür Çevre Yardımlaşma Derneği (Gülder) Üyesi 4 Doktor, Afrika Ülkelerinden Gine Bissau'da Sağlık Alanında İncelemelerde Bulundu.
13:49
Misi Köyü Tarihi Bursa Yemeklerini Yaşatacak İlçe Kaymakamı Ekrem Çalık ve Köy Muhtarı Yakut Dülgerin Hazır Bulunduğu Ziyarette Yemeklerin Tek Tek Tadına Baktılar.
11:10
Misi Köyü, Bursa Yemeklerini Yaşatacak Funda Harput ile Birlikte Sivas'ta Düzenlenen Anadolu Ateşi Yemek Yarışmasında Birinci Olan Misi Köyü Kadınları Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ni Ziyaret Etti.
Misi Köyü, Bursa Yemeklerini Yaşatacak
15:40
Huzur Derneği Üyeleri Aydınlar Köyü'nde Fidan Dikti Zonguldak'ın Ereğli İlçesi Huzur Derneği Tarafından Organize Edilen Fidan Dikimi Aydınlar Köyü Kocabelen Mahallesi'nde Devam Etti.
Huzur Derneği Üyeleri Aydınlar Köyü'nde Fidan Dikti
14:49
Anamur Yüksekokul Derneği'nde Genel Kurul Anamur'da Faaliyet Gösteren Yüksekokul Yaptırma ve Yaşatma Derneği Olağan Genel Kurulu Yapıldı.
16:13
Seyyid Burhaneddin ve Mevlana'ya Göre "Aşk ve Sevgi" Konferansı Seyyid Burhaneddin Derneği Tarafından, Seyyid Burhanettin ve Mevlana'ya Göre 'aşk ve Sevgi' Konulu Konferans Düzenledi.
15:40
- Oğlu Cezaevinde Ölen 'baba'dan Anlamlı Girişim - Oğlu Cezaevinde Ölen 'baba'dan Anlamlı Girişim
11:26
Aydıncık'ta Köylüler Yaban Domuzu Avına Çıktı Mersin'in Aydıncık İlçesine Bağlı Karaseki ve Civarında Yaban Domuzlarının Ekili Alanlara Zarar Verdiği Gerekçesiyle Köylüler, Ava Çıktı.
23:29
Rize İlinde Üniversite Geliştirme Derneği Başkanı Metin: Rize İlinde Üniversite Geliştirme Derneği Başkanı Rahmi Metin, Onkoloji Merkezini Tamamlayarak En Kısa Sürede Rize'nin Hizmetine Sunmak İstediklerini Söyledi.
19:55
Kız Çocukları Mesleğini Seçiyor Projesi Gaziantep Turizm Elçileri Derneği, "Kız Çocukları Mesleğini Seçiyor Projesi" ile İlköğretime Giden Kız Öğrencilere Meslekleri Tanıtılıyor.
12:45
Yazar Armağan: Osmanlı Viyana'ya Gitmeseydi, Bugün Anadolu'da Duramazdık Tarihçi Yazar Mustafa Armağan, "Osmanlı Eğer Viyana'ya ve Balkanlar'a Gitmeseydi, Bugün Anadolu'da Duramazdık.
Yazar Armağan: Osmanlı Viyana'ya Gitmeseydi, Bugün Anadolu'da Duramazdık
12:31
MÜSİAD Sakarya Şube Yönetimi, 2011’e Hazır MÜSİAD Sakarya Şubesi; Önceki Hafta Gerçekleştirdiği 13'üncü Olağan Genel Kurulu'nun Ardından Halit İnci Başkanlığı'nda İlk Toplantısını Yaparak, Yeni Yönetimini Şekillendirdi.
MÜSİAD Sakarya Şube Yönetimi, 2011’e Hazır
18:03
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Genel Seçimlerde Çok İyi Bir Sonuç Beklediklerini İfade Ederek, 'Yaptıklarımızı En İyi Şekilde Halkımıza Maledersek İnanıyorum Ki Destek Artacak
11:51
Bayraklı Belediyesi Engelli Basketbol Takımı Kuruyor Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Engelliler İçin Basketbol Takımı Kurma Kararı Aldıklarını Söyledi.
17:02
Dilovası Belediye Başkanı Yaman'dan Kars Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Diliskelesi Mahallesi'ndeki Kars-ardahan-ığdır Derneğini Ziyaret Etti
16:31
Türk Kadınlar Birliği Üyeleri Romanlar Derneği'ne Üye Oldu Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Romanlar Dayanışma ve Kültür Derneği'ne İade-i Ziyarette Bulunarak Üye Oldu.
15:07
Danimarka?Da Gardiyan Kurbanı Ekrem İçin Dualar Okundu Tutuklu Bulunduğu Kolding Şehri Cezaevinde Gardiyanların Şiddeti Sonrası Komaya Giren ve Kaldırıldığı Odense Üniversitesi Hastanesinde Yaşamını Yitiren 23 Yaşındaki Ekrem Şahin İçin Ringsted Türk Kültür Derneği?nde Dualar Okundu. Din Müşaviri Ahmet Onay Vatandaşlarımızın Tepkilerini Gösterirken Dikkatli Olmaları ve Demokratik Kurallar İçinde, Yasaların Dışına Çıkmadan Göstermelerini İstedi.
Danimarka?Da Gardiyan Kurbanı Ekrem İçin Dualar Okundu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 20:53:53. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EKREM DERNEK HABERLERİ
[Hata Bildir]