08:5500
SON DAKİKA EKREM DERNEK HABERLERİ

Son Dakika Ekrem Dernek Haberleri

  Engellilerin Tekerlekli Sandalye Sevinci

  Engellilerin Tekerlekli Sandalye Sevinci

  Malatya'da, hayırsever bir işadamı tarafından bağışlanan 60 sandalyeden 35'i engellilere dağıtıldı. (20 Ağustos 2011 Cumartesi )

   

  Akülü Olmayınca Talep de Az Oldu

  Malatya'da, hayırsever bir işadamı geçen yıl kaybettiği eşinin anısına engelliler için 60 tekerlekli sandalye bağışlamak isterken, sandalyeler akülü olmadığı için başvuruda bulunan engelli sayısı 35'te kaldı. (20 Ağustos 2011 Cumartesi )

   

  Doğanşehir Polat Ovası Ankara'da Buluştu

  Ankara Doğanşehir Polat Ovası Derneği'nin düzenlediği iftar yemeğinde, Malatya'nın bir çok ünlü siması bir araya geldi. (10 Ağustos 2011 Çarşamba )

   

  Engellilere Müjde

  Türkiye Sakatlar Derneği Malatya Şube Başkanı Ali Haydar Koyun, bir kurum ve hayırsever iş adamı tarafından 60 engelliye tekerlekli sandalye ve burs vereceğini bildirdi. (22 Haziran 2011 Çarşamba )

   

  Malatyalı İş Adamından Engellilere Tekerlekli Sandalye Yardımı

  Malatyalı iş adamı ve Malatya Eğitim Vakfı (MEV) Ankara Şubesi Başkanı Ekrem Dernek tarafından 60 engelliye tekerlekli sandalye yardımı yapılacağını bildirildi. (11 Haziran 2011 Cumartesi )

   

  Alman Bayramı'nda Türk Günü

  Alman Bayramı'nda Türk Günü

  Almanya'nın Nürnberg Büyük şehir Belediyesi ile Güney Almanya Seyahat Eden Şovmenler Derneği, göçün 50. yılında 67 yıllık Nürnberg Halk ve Bahar Bayramında ilk kez Türk günü düzenledi. (29 Nisan 2011 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

 • Maden Ocağında Çağdışı Yöntem

  Maden Ocağında Çağdışı Yöntem Zonguldak'taki bir ocak, hala taş devrinden çıkamadığımızı gözler önüne serdi. Kömürler 200 yıl öncesinden kalan bir yöntemle yani katırlarla taşındığı tespit edildi.

 • Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda

  Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda Sezon başında kadro dışı bırakılan Sabri Sarıoğlu'nun Kasımpaşa maçı kadrosuna alındı. Prandelli'nin forma vermesi halinde Sabri, 4 ay sonra ilk resmi maçına çıkacak.

 • Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor

  Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor Eski Kültür ve Turizm Bakanı, Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, 2015 genel seçimlerinde aday olmayacağını belirtti

[Hata Bildir]
31.10.2014 08:55:45. #1.12#