01:5000
SON DAKİKA EKREM DERNEK HABERLERİ

Son Dakika Ekrem Dernek Haberleri

   

  Malatyalılar Ankara'da Bir Araya Geldi

  Malatyalılar Ankara'da Bir Araya Geldi

  Ankara’da faaliyet gösteren Malatya dernek başkanları, Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Ankara şube yönetiminin daveti üzerine Arapgir evinde kahvaltıda bir araya geldi. (21 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Ankara'da Malatyalılar Açılışta Bir Araya Geldi

  Ankara'da Malatyalılar Açılışta Bir Araya Geldi

  Ankara'da Kamil Göksu'nun Mali Müşavirlik Şirketinin yeni yerindeki açılışında Malatyalılar bir araya geldi. (04 Mart 2013 Pazartesi )

   

  Basaklılar Bir Araya Geldi

  Ankara'da bulunan 'Hekimhan İlçesi Basak Köylüleri Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Gecesi', her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlendi. (27 Aralık 2012 Perşembe )

   

  Akülü Olmayınca Talep de Az Oldu

  Malatya'da, hayırsever bir işadamı geçen yıl kaybettiği eşinin anısına engelliler için 60 tekerlekli sandalye bağışlamak isterken, sandalyeler akülü olmadığı için başvuruda bulunan engelli sayısı 35'te kaldı. (20 Ağustos 2011 Cumartesi )

   

  Doğanşehir Polat Ovası Ankara'da Buluştu

  Ankara Doğanşehir Polat Ovası Derneği'nin düzenlediği iftar yemeğinde, Malatya'nın bir çok ünlü siması bir araya geldi. (10 Ağustos 2011 Çarşamba )

   

  Engellilere Müjde

  Türkiye Sakatlar Derneği Malatya Şube Başkanı Ali Haydar Koyun, bir kurum ve hayırsever iş adamı tarafından 60 engelliye tekerlekli sandalye ve burs vereceğini bildirdi. (22 Haziran 2011 Çarşamba )

   

  Malatyalı İş Adamından Engellilere Tekerlekli Sandalye Yardımı

  Malatyalı iş adamı ve Malatya Eğitim Vakfı (MEV) Ankara Şubesi Başkanı Ekrem Dernek tarafından 60 engelliye tekerlekli sandalye yardımı yapılacağını bildirildi. (11 Haziran 2011 Cumartesi )

   

  Alman Bayramı'nda Türk Günü

  Alman Bayramı'nda Türk Günü

  Almanya'nın Nürnberg Büyük şehir Belediyesi ile Güney Almanya Seyahat Eden Şovmenler Derneği, göçün 50. yılında 67 yıllık Nürnberg Halk ve Bahar Bayramında ilk kez Türk günü düzenledi. (29 Nisan 2011 Cuma )

   

  Manisa, Malatya Kesin Aday Listeleri

  Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. (29 Nisan 2011 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri