Son Dakika Haberleri: Beni Affet'te Tatsız Sürpriz

Beni Affet'te Tatsız Sürpriz

Beni Affet, yeni bölümleri ile hafta içi 17.00'de Star'da.

06.02.2013 15:30
Beni Affet'te Tatsız Sürpriz,
304.Bölüm

Kadir'in tehdidiyle Doğan'la birlikte olmayı kabul eden Eylül oyunun çözülmesiyle kurtulduğunu düşünürken bilinmeyen bir adresten gelen görüntülerle bir kez daha çıkmaza düşer. Eylül ve Doğan'ın otel odasındaki görüntüleri kimin elindedir? Eylül'ü bu çıkmazdan kurtaracağını söyleyen Tunç'un şaşırtıcı bir teklifi vardır. Öte yandan Feride ve Cüneyt her geçen gün daha da yakınlaşırken kendilerini bekleyen kötü sürprizden habersizlerdir.

Verdiği yaşam mücadelesini kazanarak iyileşmeye başlayan Kemal, Bahar ve ailesi ile birlikte mutlu zamanlar geçirirken Osman Kozan'ın ikiliye bir sürprizi vardır. Şahin'in hastalığı Bahar'ın ailesini bir araya getirirken yaşanan tatsız sürpriz mutlu aile tablosuna gölge düşürecektir.

Derya ve Ferman'ın ihanetine daha fazla sessiz kalamayan Yıldız intikamını almakta kararlıdır. Yaşadıklarının hesabını sormaya giden Yıldız'ı ne beklemektedir?

Yayın Günü: 7 Şubat Perşembe

Yayın Saati: 17.00 – Yeni Bölüm

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.04.2015 05:49:22. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Beni Affet'te Tatsız Sürpriz
  [Hata Bildir]