Son Dakika Haberleri: Soner Sarıkabadayı "Uludağ'ı Yakacak!"

Soner Sarıkabadayı "Uludağ'ı Yakacak!"

Türkiye'deki en iyi üniversite festivali olan "Uludağ Winterfest" yoğun talep üzerine bu sezon Soner Sarıkabadayı'yı ağırlayacak.

24.01.2014 16:31
Soner Sarıkabadayı 'Uludağ'ı Yakacak!',

Yıllardır müziğiyle müzik listelerinde bir numara olan, gençler tarafından en çok talep gören sanatçılardan biri olan Soner Sarıkabadayı, kendisine Twitter'dan Uludağ'da soğuk var diyenlere yanıtı gecikmedi.

"Winterfest yanacak ne soğuğu!" diyerek esprili bir tweet atan Sarıkabadayı ile her yıl ülkenin dört bir yanından binlerce üniversite öğrencisinin akın ettiği Uludağ Winterfest'te bu sene deyim yerindeyse yer yerinden oynayacak!

29 Ocak Çarşamba akşamı Grand Yazıcı Otel'de sahne alacak Sarıkabadayı, dillerden düşmeyen, müzik sektörüne damgasını vuran şarkıları ile unutulmayacak bir performans sergileyecek.

Ardından sahneyi Ozan Doğulu'ya bırakacak ve eğlence binlerce gençle birlikte sabahların ilk ışıklarına kadar sürecek.

Kış aylarının en eğlenceli festivaline katılmak ve Soner Sarıkabadayı ile eğlenceye doymak isteyenler, bilet ve rezervasyon için winterfest.com.tr adresini ziyaret edebilir.

Tarih : 29 Ocak 2014 / Çarşamba

Yer : Grand Yazıcı Otel / Uludağ

Kapı Açılışı: 23.30

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.04.2015 03:33:37. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Soner Sarıkabadayı "Uludağ'ı Yakacak!"
[Hata Bildir]