SON DAKİKA ALİCAN ÖNLÜ HABERLERİ

Son Dakika Alican Önlü Haberleri

 • 14 Şubat 2019 12:10 Hdp'li Önlü'ye 'Terör Propagandası'ndan 1,5 Yıl Hapis Hdp'li Önlü'ye 'Terör Propagandası'ndan 1,5 Yıl Hapis HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, 'terör örgütü propagandası yapmak' suçundan yargılandığı davada, mahkeme heyeti tarafından 1 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 08 Temmuz 2018 01:59 27. Dönem Tunceli Milletvekilleri Yemin Ederek Görevlerine Başladı 27. Dönem Tunceli Milletvekilleri Yemin Ederek Görevlerine Başladı - TBMM Genel Kurulu 27. Dönem Tunceli Milletvekilleri HDP Milletvekili Alican Önlü CHP Milletvekili Polat ŞaroğluTBMM - TBMM Genel Kurulu'nda, 27. Dönem 1. Yasama Yılı başladı.
 • 21 Mart 2018 18:06 Tunceli'de Nevruz Kutlamaları Etkinlikleri HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü ile çok sayıda sivil toplum örgütü ve siyasi parti temsilcisi de katıldı
 • 21 Mart 2018 16:19 Tunceli'de Nevruz Kutlamaları Etkinlikleri HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü ile çok sayıda sivil toplum örgütü ve siyasi parti temsilcisi de katıldı
 • 21 Mart 2018 15:52 Tunceli'de Nevruz Kutlamaları Etkinlikleri HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü ile çok sayıda sivil toplum örgütü ve siyasi parti temsilcisi de katıldı
 • 22 Ocak 2018 13:02 Dha Ankara- Hdp Tunceli Milletvekili Önlü Hakkında Soruşturma Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü hakkında, Afrin'deki terörist gruplara yönelik düzenlenen harekat ile ilgili paylaşımları nedeniyle soruşturma başlattı.
 • 22 Ocak 2018 12:32 Hdp Tunceli Milletvekili Önlü Hakkında Soruşturma ANKARA Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü hakkında, Afrin'deki terörist gruplara yönelik düzenlenen harekat ile ilgili paylaşımları nedeniyle soruşturma başlattı.
 • 22 Ocak 2018 12:10 Hdp'li Önlü Hakkında Soruşturma HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü hakkında, Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar nedeniyle soruşturma başlatıldı.
 • 22 Ocak 2018 11:52 HDP'li Alican Önlü'ye Afrin Soruşturması! HDP'li Alican Önlü'ye Afrin Soruşturması! HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü hakkında, Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar nedeniyle soruşturma başlatıldı.
 • 21 Ocak 2018 22:45 Milletvekili Önlü'nün Sosyal Medya Paylaşımlarına İnceleme HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'nün sosyal medyadaki paylaşımlarına ilişkin başsavcılıkça inceleme başlatıldı.
 • 04 Ocak 2018 16:01 Hdp'li Önlü, Gözaltına Alınıp, Serbest Bırakıldı HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, Şırnak Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen 2 davasında hakkında çıkarılan yakalama kararı üzerine bugün Diyarbakır Adliyesi önünde gözaltına alındı.
 • 03 Ekim 2017 17:36 Hdp Eş Genel Başkanı Kemalbay, Tunceli'de Aşure Dağıttı HDP Tunceli İl Başkanlığı ve Demokratik Alevi Derneği'nin 12 günlük Muharrem Oruçları'nın dün bitmesi ile birlikte bugün düzenlenen aşure etkinliğine, HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay, Milletvekili Alican Önlü ve bazı Parti Meclisi üyeleri katıldı
 • 03 Ekim 2017 16:50 Tunceli Hdp Eş Genel Başkanı Kemalbay, Tunceli'de Aşure Dağıttı Tunceli Hdp Eş Genel Başkanı Kemalbay, Tunceli'de Aşure Dağıttı HDP Tunceli il Başkanlığı ve Demokratik Alevi Derneği'nin 12 günlük Muharrem Oruçları'nın dün bitmesi ile birlikte bugün düzenlenen aşure etkinliğine, HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay, Milletvekili Alican Önlü ve bazı Parti Meclisi üyeleri katıldı
 • 03 Ekim 2017 16:24 Hdp Eş Genel Başkanı Kemalbay, Tunceli'de Aşure Dağıttı Hdp Eş Genel Başkanı Kemalbay, Tunceli'de Aşure Dağıttı  HDP Tunceli İl Başkanlığı ve Demokratik Alevi Derneği'nin 12 günlük Muharrem Oruçları'nın dün bitmesi ile birlikte bugün düzenlenen aşure etkinliğine, HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay, Milletvekili Alican Önlü ve bazı Parti Meclisi üyeleri katıldı
 • 05 Eylül 2017 14:48 Tunceli'de Hdp Milletvekili ve Çevrecilerden Protesto Eylemi TUNCELİ'de bir grup çevreci ve HDP Milletvekili Alican Önlü, PKK'lı 8 teröristin ölü ele geçtiği operasyon bölgesinde çıkan ve halen süren orman yangınına orman işletmesinin müdahale edilmediğini ileri sürerek protesto eylemi yaptı.
 • 05 Eylül 2017 14:24 Tunceli'de Orman ve Su İşleri Bakanlığına Yangın Protestosu Tunceli'de Orman ve Su İşleri Bakanlığına Yangın Protestosu Pülümür Vadisi'nde bulunan Hanköy ve Dokuzkaya köyleri bölgelerinde operasyon sırasında çıkan orman yangınlarına Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından müdehale edilmesine tepki göstermek amacıyla 5 kişilik çevre gönüllüsü ile HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, Tunceli Orman ve Su İşleri İl Müdürlüğü önüne gelerek protesto eylemi düzenlendi
 • 05 Eylül 2017 13:50 Tunceli'de Hdp Milletvekili ve Çevrecilerden Protesto Eylemi Tunceli'de Hdp Milletvekili ve Çevrecilerden Protesto Eylemi TUNCELİ'de bir grup çevreci ve HDP Milletvekili Alican Önlü, PKK'lı 8 teröristin ölü ele geçtiği operasyon bölgesinde çıkan ve halen süren orman yangınına orman işletmesinin müdahale edilmediğini ileri sürerek protesto eylemi yaptı.
 • 14 Ağustos 2017 10:04 Tunceli'de Orman Yangınları Tunceli'de Orman Yangınları Tunceli'de orman yangınları (2)HDP'Lİ VEKİL VE POLİS ARASINDA GERGİNLİK ÇIKTIHDP Milletvekili Alican Önlü'nün de aralarında bulunduğu bir grup, Tunceli'deki orman yangınlarına dikkat çekmek amacıyla, bugün akşam saatlerinde ellerine tırmık ve kürek alarak Sanat Sokağı'nda bir araya geldi.
 • 13 Ağustos 2017 22:33 Dha Yurt Bülteni-14 Dha Yurt Bülteni-14  Haber: HAKKARİ, ==========================================Tunceli'de orman yangınları (2)HDP'Lİ VEKİL VE POLİS ARASINDA GERGİNLİK ÇIKTIHDP Milletvekili Alican Önlü'nün de aralarında bulunduğu bir grup, Tunceli'deki orman yangınlarına dikkat çekmek amacıyla, bugün akşam saatlerinde ellerine tırmık ve kürek alarak Sanat Sokağı'nda bir araya geldi
 • 13 Ağustos 2017 22:03 Tunceli'de Orman Yangınları (2) Tunceli'de Orman Yangınları (2) HDP'Lİ GRUBUN YÜRÜYÜŞÜNE POLİS İZİN VERMEDİHDP Milletvekili Alican Önlü'nün de aralarında bulunduğu bir grup, Tunceli'deki orman yangınlarına dikkat çekmek amacıyla, bugün akşam saatlerinde ellerine tırmık ve küreklerle Sanat Sokağı'nda bir araya geldi.
 • 13 Ağustos 2017 21:57 Dha Yurt - Tunceli'de Orman Yangınları (2) Dha Yurt - Tunceli'de Orman Yangınları (2) HDP'Lİ VEKİL VE POLİS ARASINDA GERGİNLİK ÇIKTIHDP Milletvekili Alican Önlü'nün de aralarında bulunduğu bir grup, Tunceli'deki orman yangınlarına dikkat çekmek amacıyla, bugün akşam saatlerinde ellerine tırmık ve kürek alarak Sanat Sokağı'nda bir araya geldi.
 • 13 Ağustos 2017 21:31 Tunceli Orman Yangını Eylemi Tunceli Orman Yangını Eylemi Aralarında HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'nün de bulunduğu grubun yürüyüşüne polis tarafından izin verilmedi
 • 13 Ağustos 2017 21:26 Tunceli'deki Orman Yangınları Tunceli'deki Orman Yangınları Tunceli'de, aralarında HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'nün de olduğu bir grup, kentte çıkan bazı yangınlara müdahale edilmediğini ileri sürerek, protesto düzenledi.
 • 13 Ağustos 2017 21:09 Tunceli Orman Yangını Eylemi Tunceli Orman Yangını Eylemi Aralarında HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'nün de bulunduğu grubun yürüyüşüne polis tarafından izin verilmedi
 • 13 Ağustos 2017 19:52 Tunceli'deki Orman Yangınları Tunceli'deki Orman Yangınları Tunceli'de, aralarında HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'nün de olduğu bir grup, kentte çıkan bazı yangınlara müdahale edilmediğini ileri sürerek, protesto düzenledi.
 • 13 Haziran 2017 17:07 Hdp'li Milletvekilinin Dokunulmazlığının Kaldırılması İstendi Hdp'li Milletvekilinin Dokunulmazlığının Kaldırılması İstendi HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü hakkında silahlı terör örgütü üyesi ve örgüt propagandası yapmak suçundan fezleke hazırlanarak dokunulmazlığının kaldırılması istendi.
 • 13 Haziran 2017 17:03 Hdp'li Milletvekilinin Dokunulmazlığının Kaldırılması İstendi Hdp'li Milletvekilinin Dokunulmazlığının Kaldırılması İstendi HDP'li Milletvekilinin dokunulmazlığının kaldırılması istendi HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü hakkında silahlı terör örgütü üyesi ve örgüt propagandası yapmak suçundan fezleke hazırlanarak dokunulmazlığının kaldırılması istendi.
 • 13 Haziran 2017 14:36 Hdp Tunceli Milletvekili Önlü Hakkında Fezleke Hazırlandı TUNCELİ Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'nün dokunulmazlığının kaldırılması talebiyle hazırladığı fezlekeyi Adalet Bakanlığı'na gönderdi.
 • 13 Haziran 2017 13:27 Hdp'li Önlü Hakkında Fezleke Hdp'li Önlü Hakkında Fezleke HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü hakkında, teröristlerin cenazelerine katılıp yaptığı konuşmalar nedeniyle "silahlı terör örgütü üyesi olmak", "terör örgütünün propagandasını yapmak" suçundan fezleke hazırlandı.
 • 12 Haziran 2017 10:32 Dha Yurt;tunceli Valiliği'nden Hdp'li Önlü ile ve Askerin Tartışmasına Soruşturma Dha Yurt;tunceli Valiliği'nden Hdp'li Önlü ile ve Askerin Tartışmasına Soruşturma TUNCELİ Valiliği, HDP Milletvekili Alican Önlü'nün yol kontrol noktasında görevli askerlerle ilgili tartışmasına ilişkin soruşturma başlatıldığı açıkladı.
 • 12 Haziran 2017 10:22 Tunceli Valiliği'nden Hdp'li Önlü ile ve Askerin Tartışmasına Soruşturma Tunceli Valiliği'nden Hdp'li Önlü ile ve Askerin Tartışmasına Soruşturma TUNCELİ Valiliği, HDP Milletvekili Alican Önlü'nün yol kontrol noktasında görevli askerlerle ilgili tartışmasına ilişkin soruşturma başlatıldığı açıkladı.
 • 12 Haziran 2017 09:31 Askerden Hdp'li Vekile Tokat Gibi Yanıt Askerden Hdp'li Vekile Tokat Gibi Yanıt Tunceli Erzincan Karayolu'nda bir asker, kendisiyle tartışmaya giren HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'ye, "Ben senin için değil, bu bayrak için ölürüm" diye yanıt verdi.
 • 12 Haziran 2017 04:32 Askerden, Hdp'li Vekile, 'Ben Senin İçin Değil, Bu Bayrak İçin Ölürüm Askerden, Hdp'li Vekile, 'Ben Senin İçin Değil, Bu Bayrak İçin Ölürüm" Askerden, HDP'li vekile, 'Ben senin için değil, bu bayrak için ölürüm"TUNCELİ - HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'nün güvenlik güçleri ile tartışmasında,noktada görevli askeri personel," Ben senin için değil,bu bayrak için ölürüm" diye cevap verdi.
 • 12 Haziran 2017 04:14 Askerden, Hdp'li Vekile, 'Ben Senin İçin Değil, Bu Bayrak İçin Ölürüm Askerden, Hdp'li Vekile, 'Ben Senin İçin Değil, Bu Bayrak İçin Ölürüm" Cevabı HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü’nün güvenlik güçleri ile tartışmasında,noktada görevli askeri personel," Ben senin için değil,bu bayrak için ölürüm" diye cevap verdi.
 • 12 Haziran 2017 01:21 Güvenlik Güçleri Hdp'li Vekilden Şikayetçi Oldu Güvenlik Güçleri Hdp'li Vekilden Şikayetçi Oldu Tunceli'de yol kontrol noktasındaki güvenlik güçleri, HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'nün, görevlerini yerine getirmelerine engel olduğu gerekçesiyle şikayette bulundu.
 • 11 Haziran 2017 22:21 HDP'li Alican Önlü, Twitter Hesabından Cinsel İçerikli Video Beğenince Olay Oldu HDP'li Alican Önlü, Twitter Hesabından Cinsel İçerikli Video Beğenince Olay Oldu Tunceli'de bir askerle tartışması sonrası bugün gündeme oturan HDP milletvekili Alican Önlü'nün twitter hesabına girenler şoke oldu. Önlü'nün, cinsel içerikli bir videoyu beğendiği görüldü.
 • 11 Haziran 2017 16:30 Hdp'li Önlü ile Astsubay Arasında Fetö'cü- Terörist Tartışması HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'e ait olan ve eşi Hayriye Önlü'nün kullandığı otomobilin Tunceli kent girişindeki kontrol noktasında aranmak istenmesi olaya neden oldu.
 • 11 Haziran 2017 16:14 Tunceli Hdp'li Önlü Ile Astsubay Arasında Fetö'cü- Terörist Tartışması Tunceli Hdp'li Önlü Ile Astsubay Arasında Fetö'cü- Terörist Tartışması Hdp Tunceli Milletvekili Alican Önlü'e ait olan ve eşi Hayriye Önlü'nün kullandığı otomobilin Tunceli kent girişindeki kontrol noktasında aranmak istenmesi olaya neden oldu.
 • 11 Haziran 2017 15:49 Dha Yurt Bülteni-8 1)HDP'Lİ ÖNLÜ İLE ASTSUBAY ARASINDA FETÖ'CÜ- TERÖRİST TARTIŞMASI HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'e ait olan ve eşi Hayriye Önlü'nün kullandığı otomobilin Tunceli kent girişindeki kontrol noktasında aranmak istenmesi olaya neden oldu.
 • 11 Haziran 2017 15:41 Dha Yurt: Hdp'li Önlü ile Astsubay Arasında Fetö'cü- Terörist Tartışması HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'e ait olan ve eşi Hayriye Önlü'nün kullandığı otomobilin Tunceli kent girişindeki kontrol noktasında aranmak istenmesi olaya neden oldu.
 • 11 Haziran 2017 14:25 FETÖ'cüsün Dediği Askerden HDP'li Vekile Tokat Gibi Cevap: Sen Benim Vekilim Değilsin FETÖ'cüsün Dediği Askerden HDP'li Vekile Tokat Gibi Cevap: Sen Benim Vekilim Değilsin HDP'li Alican Önlü, kontrol noktasında aracını aramak isteyen askere, "Sen FETÖ'cüsün" dedi. Vekilin sözlerine sinirlenen astsubay ise "Sen benim vekilim değilsin" diyerek yanıt verdi.
 • 08 Mayıs 2017 14:13 Dha Yurt Bülteni-8 1)HDP'Lİ VEKİLLER DEMİRTAŞ İLE GÖRÜŞEMEDİHDP İstanbul milletvekili Garo Paylan ve Tunceli milletvekili Alican Önlü, Edirne Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde tutuklu olan HDP eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve Abdullah Zeydan'ı bakanlık izni olmadığı gerekçesiyle ziyaret edemedi.
 • 21 Mart 2017 17:16 Tunceli'de 2 Ayrı Nevruz Kutlaması Yapıldı Tunceli'de 2 Ayrı Nevruz Kutlaması Yapıldı HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, sivil toplum kuruluşu ile diğer siyasi parti temsilcileri hep birlikte Nevruz ateşini yakmasıyla birlikte kutlamalara başlandı
 • 21 Mart 2017 16:57 Tunceli'de 2 Ayrı Nevruz Kutlaması Yapıldı HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, sivil toplum kuruluşu ile diğer siyasi parti temsilcileri hep birlikte Nevruz ateşini yakmasıyla birlikte kutlamalara başlandı
 • 21 Mart 2017 16:53 Tunceli'de 2 Ayrı Nevruz Kutlaması Yapıldı Tunceli'de 2 Ayrı Nevruz Kutlaması Yapıldı HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, sivil toplum kuruluşu ile diğer siyasi parti temsilcileri hep birlikte Nevruz ateşini yakmasıyla birlikte kutlamalara başlandı
 • 21 Mart 2017 16:06 Tunceli'de Nevruz Kutlaması Tunceli'de Nevruz Kutlaması Gerçekleştirilen kutlamalara, HDP Milletvekili Alican Önlü, siyasi parti ve bazı sivil toplum örgütü temsilcilerinin yanı sıra vatandaşlar katıldı
 • 06 Mart 2017 13:57 Güncelleme - Hdp Tunceli Milletvekili Önlü Serbest Bırakıldı Güncelleme - Hdp Tunceli Milletvekili Önlü Serbest Bırakıldı HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, gözaltına alındığı Tunceli Ağır Ceza Mahkemesinde işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.
 • 06 Mart 2017 12:39 Flaş Flaş DHA YURT: Tunceli' de gözaltına alınan HDP Milletvekili Alican Önlü, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.
 • 06 Mart 2017 12:37 Hdp Tunceli Milletvekili Önlü Gözaltına Alındı Hdp Tunceli Milletvekili Önlü Gözaltına Alındı HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, hakkında yürütülen terör soruşturması kapsamında başka bir duruşmayı izlediği mahkeme salonu çıkışında gözaltına alındı.
 • 06 Mart 2017 12:33 Hakkında Zorla Getirilme Kararı Bulunan Hdp'li Vekil Önlü, İfade Verdi Hakkında Zorla Getirilme Kararı Bulunan Hdp'li Vekil Önlü, İfade Verdi - Hakkında zorla getirilme kararı bulunan HDP'li vekil Önlü, ifade verdiTUNCELİ - Terör örgütü propagandası yaptığı iddiasıyla hakkında zorla getirilme kararı bulunan HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, Tunceli Adliyesi çıkışında polis tarafından gözaltına alınıp ifadesi alındıktan...