Fenerbahçe ile anlaşan Erol Bulut, iki yardımcısını beraberinde getiriyor

Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sona eren genç teknik adam Erol Bulut, iki yardımcısıyla Fenerbahçe'ye geliyor. Bulut, futbolculuk döneminde formasını giydiği sarı lacivertlilere 21 yıl sonra bu kez teknik direktör olarak geri dönmüş olacak.

Yeni Malatyaspor ve Alanyaspor'da kısa sürede yakaladığı başarılarla dikkat çeken Erol Bulut, Fenerbahçe'nin başına geçmek için gün sayıyor.

Türkiye Kupası finalinde son kez Alanyaspor'un başında sahaya çıkan genç teknik adamın, finalin ardından yönetim ve oyuncularla vedalaştığı öğrenildi. Akdeniz ekibi ile sözleşmesi sona eren Bulut, uzun süredir görüşme halinde olduğu, futbolculuk döneminde de formasını giydiği Fenerbahçe'ye imza atacak.

TARAFLAR ARASINDAKİ SORUN ÇÖZÜLDÜ

Taraflar arasındaki tek sorun da dün çözüldü. Başarılı çalıştırıcı, ekibini de Kanarya'ya getirmek istiyordu ancak yönetim bu duruma müsaade etmemişti. Son yapılan görüşmede Sarı-Lacivertliler, Bulut'un beraberinde iki antrenörünü daha getirmesine izin verdi. Bu doğrultuda genç hoca, analist İbrahim Kemal Menderes ile kondisyoner Pantelis Pantelopoulos'u yanında sarı lacivertli kulübe getirecek.

Genç yaşına rağmen devraldığı takımları ayağa kaldıran Erol Bulut artık Fenerbahçe'nin başarısı için mesai harcayacak. Resmi imzaların en kısa zamanda atılması bekleniyor.

30 Temmuz 2020 Perşembe 15:42
YORUMLAR (20)
  • tunç06 : EMREYİ GÖNDERİN ..YOKSA İŞ KARIŞIR..YATIRIMLAR BOŞA ..AVRUPA YOK PARA DA YOK OLSA DA CORANA VAR TAKIM BİTİK..SENEYE 345 OLURSAK GÜZEL .
  • Özer öztürk : Bence emre erolu döver.
  • sporcu ahlakı : İki tane tavuk görünümlü horoz,bunlar kulübede birbirini yer ,buraya yazıyorum aman bize nee
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika