Son dakika Ankara Ticaret Odası haberleri, Ankara Ticaret Odası son dakika, son dakika Ankara Ticaret Odası

Son Dakika Ankara Ticaret Odası Haberleri

Son dakika Ankara Ticaret Odası haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ankara ticaret odası haberleri anında burada.

 • 09:20 TBMM Başkanı Şentop, Necmettin Erbakan'ı anma programına katıldı TBMM Başkanı Şentop, Necmettin Erbakan'ı anma programına katıldı

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (ESAM) tarafından organize edilen '4'üncü Uluslararası Necmettin Erbakan ve Milli Görüş Sempozyumu'na katıldı.

 • Dün Dün 15:12 TBMM Başkanı Şentop, Necmettin Erbakan'ı anma programına katıldı (2) TBMM Başkanı Şentop, Necmettin Erbakan'ı anma programına katıldı (2)

  ANKARA KİTAP FUARI AÇILIŞINA KATILDITBMM Başkanı Mustafa Şentop, Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium'da düzenlenen 16'ncı Kitap Fuarı açılışına katıldı.

 • 21.10.2021 21 Eki 21:15 Son dakika: KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: 'Birlik ve beraberliğimizi sonuna kadar sürdüreceğiz' Son dakika: KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "Birlik ve beraberliğimizi sonuna kadar sürdüreceğiz"

  Edinilen son dakika gelişmesine göre Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Avrupa Birliği'ne (AB) girmek için KKTC'ye sunulan entrikalara "evet" diyerek Kıbrıs'ın geleceğini tehlikeye atmaya ve böyle bir yanlışı yapmaya kimsenin hakkı olmadığını belirterek, "Birlik ve beraberliğimizi sonuna kadar sürdüreceğiz.

 • 21.10.2021 21 Eki 20:11 KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: 'Türkiye Cumhuriyeti her zaman yanımızda olmuştur' KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "Türkiye Cumhuriyeti her zaman yanımızda olmuştur"

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "Biz Kıbrıs'ta çok zahmet çektik, yok oluşun eşiğinden döndük, katliamlardan soykırımlardan geçtik, var olduk. Her zaman Türkiye Cumhuriyeti yanımızda olmuştur.

 • 21.10.2021 21 Eki 19:31 Son dakika... Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, uluslararası toplumun 'KKTC gerçeğiyle yüzleşmesini' istedi (2) Son dakika... Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, uluslararası toplumun "KKTC gerçeğiyle yüzleşmesini" istedi (2)

  Son dakika haberleri... Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, uluslararası toplumun KKTC'nin varlığıyla yüzleşmesi gerektiğini belirterek, "Artık Adanın tek sahibinin Güney Kıbrıs Rum Yönetimi olduğu safsatasını, yalanını bir kenara bırakmak zorundasınız." dedi.

 • 21.10.2021 21 Eki 18:18 ATO Başkanı Baran, Odanın ekim ayı meclis toplantısında konuştu Açıklaması ATO Başkanı Baran, Odanın ekim ayı meclis toplantısında konuştu Açıklaması

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Kıbrıs'ı uğruna can verecek topraklardan biri olarak gördüklerini belirterek, "Türkiye her zaman için KKTC'nin eşit hak ve hürriyetinin olduğu bir anlaşma zemini aramaktadır.

 • 21.10.2021 21 Eki 16:19 Ankara'daki 12'nci LG mağazası, ATO Başkanı Baran'ın katılımıyla açıldı Ankara'daki 12'nci LG mağazası, ATO Başkanı Baran'ın katılımıyla açıldı

  LG Electronics, Ankara'daki yeni mağazasını (LG Brandshop) Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran'ın katılımıyla hizmete açtı.

 • 20.10.2021 20 Eki 13:41 ATO Başkanı Baran: 'Tacikistan'la ticaret hacmimiz orta vadede 1 milyar dolara çıkabilir' ATO Başkanı Baran: "Tacikistan'la ticaret hacmimiz orta vadede 1 milyar dolara çıkabilir"

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Serbest Ticaret Anlaşması imzalanması ve vizesiz geçiş imkanı sağlanması durumunda Tacikistan'la ticari ilişkilerin gelişebileceğini belirterek, "Üyelerimize vizesiz seyahat ve güvenli ticaret imkanı sağlanmasıyla birlikte...

 • 19.10.2021 19 Eki 12:06 Son dakika haber... BAKAN SOYLU 10'UNUZ DEĞIL, 100'ÜNÜZ GELSE TÜRKIYE'YE ZERRE TOZ KONDURAMAZSINIZ - TAMAMI FTP'DE Son dakika haber... BAKAN SOYLU 10'UNUZ DEĞIL, 100'ÜNÜZ GELSE TÜRKIYE'YE ZERRE TOZ KONDURAMAZSINIZ - TAMAMI FTP'DE

  Son dakika haberler... İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, 10 büyükelçinin Osman Kavala hakkındaki açıklamasına tepki göstererek, Hukukun üstünlüğünden ve demokrasiden bahseden Batı, Türk yargısına talimat veremez. 'Derhal birisini serbest bırakın' diyemez. Bunu kabul etmiyoruz.

 • 19.10.2021 19 Eki 11:54 Başkan Köse'den, girişimci kadınlara kovan desteği Başkan Köse'den, girişimci kadınlara kovan desteği

  Ankara Mamak Belediyesi Yeşil Belediyecilik Projesi Kapsamında, arıcılığı yaygınlaştırmak, kadın istihdamını artırmak ve tüketicilerin sağlıklı bala ulaşması için Mamak Kadın Kooperatifi (MAKKOP) aracılığı ile 50 girişimci kadına 100 arı kovanı hibe etti.

 • 19.10.2021 19 Eki 11:09 İçişleri Bakanı Soylu: 'Onunuz değil yüzünüz gelse Türkiye'ye zerre toz konduramazsınız' İçişleri Bakanı Soylu: "Onunuz değil yüzünüz gelse Türkiye'ye zerre toz konduramazsınız"

  İçişleri Bakanı Soylu: "Onunuz değil yüzünüz gelse Türkiye'ye zerre toz konduramazsınız" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Dün 10 tane büyükelçi bildiri yayımlamış.

 • 18.10.2021 18 Eki 10:56 Marmaris'e bir teşekkür de Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan geldi Marmaris'e bir teşekkür de Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan geldi

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü ve UNICEF iş birliğinde 15 Ekim 2021 tarihinde Ankara Ticaret Odası Kongre ve Fuar Merkezinde düzenlenen "Sosyal Yardımlarda Çocuk Refahı" Konferansında Marmaris Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi...

 • 16.10.2021 16 Eki 00:47 Son dakika... Bakan Yanık: 'Bugün itibarıyla sosyal yardım başvurularını e-Devlet kapısı üzerinden almaya başlıyoruz' Son dakika... Bakan Yanık: "Bugün itibarıyla sosyal yardım başvurularını e-Devlet kapısı üzerinden almaya başlıyoruz"

  Son dakika haber... Bakan Yanık: "Bugün itibarıyla sosyal yardım başvurularını e-Devlet kapısı üzerinden almaya başlıyoruz" "'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyası ile 7,2 milyon haneye 10.

 • 15.10.2021 15 Eki 16:52 Son dakika haberleri... Bakan Yanık: Sosyal yardım başvurularını e-Devlet üzerinden almaya başlıyoruz Son dakika haberleri... Bakan Yanık: Sosyal yardım başvurularını e-Devlet üzerinden almaya başlıyoruz

  Son dakika haber... AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Bugün itibarıyla, dijitalleşen Türkiye vizyonuna uygun olarak sosyal yardım başvurularını e-Devlet kapısı üzerinden almaya başlıyoruz.

 • 15.10.2021 15 Eki 12:03 ATO Başkanı Baran'dan 'tasarruf' çağrısı ATO Başkanı Baran'dan "tasarruf" çağrısı

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, iklim değişikliğinin getirdiği sorunlar ve enerji krizi nedeniyle dünya genelinde sıkıntılar yaşanmaya başlandığını belirterek, "Kapımıza dayanan enerji ve iklim krizi karşısında israfı önleyelim.

 • 12.10.2021 12 Eki 10:20 ATO Başkanı Baran, Ankara'nın başkent oluşunun 98. yılını kutladı ATO Başkanı Baran, Ankara'nın başkent oluşunun 98. yılını kutladı

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara'nın başkent oluşunun 98'inci yılı nedeniyle mesaj yayımladı.

 • 11.10.2021 11 Eki 08:58 ATO Başkanı Baran, Dünya Pentatlon Şampiyonu Sertkaya ile görüştü ATO Başkanı Baran, Dünya Pentatlon Şampiyonu Sertkaya ile görüştü

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, 11 yaş kategorisinde modern pentatlon dünya şampiyonu olan Türk sporcu Mustafa Sertkaya'yı makamında konuk etti.

 • 10.10.2021 10 Eki 14:07 Bahçeli: HDP'yle ortaklık PKK'yla ortaklıktır Bahçeli: HDP'yle ortaklık PKK'yla ortaklıktır

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "HDP, terörist devşirme mekanizmasını ara durağıdır.

 • 10.10.2021 10 Eki 10:51 ATO Başkanı Baran, Dünya Pentatlon Şampiyonu Sertkaya ile bir araya geldi ATO Başkanı Baran, Dünya Pentatlon Şampiyonu Sertkaya ile bir araya geldi

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Dünya Pentatlon Şampiyonası'nda Türkiye'yi 11 yaş kategorisinde temsil ederek altın madalyayla dönen Modern Pentatlon Sporcusu Mustafa Sertkaya ile görüştü.

 • 09.10.2021 09 Eki 14:42 'Anuga 2021' gıda ve içecek fuarı "Anuga 2021" gıda ve içecek fuarı

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, "Lojistiğin bu kadar pahalı olduğu bir dönem geçiriyoruz.

 • 09.10.2021 09 Eki 11:30 Ankara turizmine destek Ankara turizmine destek

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, Başkent ekonomisinin yüzde 72'sini oluşturan hizmet sektörünün pandemiden negatif yönde etkilendiğini, Ankara turizmini geliştirmeye yönelik tüm çalışmaların hizmet sektörüne de katkı sağlayacağını belirterek,...

 • 08.10.2021 08 Eki 17:09 Ankaralı berberler ve kuaförler hünerlerini sergileyecek Ankaralı berberler ve kuaförler hünerlerini sergileyecek

  Ankaralı berber ve kuaförler, "Güzellik, Hijyen ve Kozmetik Festivali"nin son gününde yarışmalar ve gösterilerle hünerlerini sergileyecek.

 • 08.10.2021 08 Eki 12:17 ATO üyeleri yeni markalarıyla kozmetik fuarında stant açtı ATO üyeleri yeni markalarıyla kozmetik fuarında stant açtı

  Ankara Ticaret Odası (ATO) üyesi kuaför, berber ve güzellik salonlarının kooperatif çatısı altında oluşturdukları markanın ürünleri, Kozmetik, Hijyen ve Güzellik Günleri Fuarı'nda sergilendi.

 • 08.10.2021 08 Eki 11:53 Küba'nın Ankara Büyükelçisi Nunez'den ATO üyelerine yatırım ve iş birliği daveti Küba'nın Ankara Büyükelçisi Nunez'den ATO üyelerine yatırım ve iş birliği daveti

  Küba'nın Ankara Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez, ülkelerindeki Mariel Özel Kalkınma Bölgesi'nde ihracatı geliştirmeye yönelik projeler yürütüldüğünü belirterek, gıda ve yenilenebilir enerji yatırımları da gerçekleştirilen bölgeye Türk yatırımcıları davet etti.

 • 08.10.2021 08 Eki 11:07 ATO Başkan Baran: 'Türkiye-Küba ticaretini 100 milyon dolar düzeyine yükseltelim' ATO Başkan Baran: "Türkiye-Küba ticaretini 100 milyon dolar düzeyine yükseltelim"

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Türkiye ile Küba'nın ticaret hacminin iki ülke arasındaki ilişkileri yansıtmaktan uzak olduğunu belirterek, "Tarım, sanayi ve turizm alanlarında işbirliğine giderek ülkelerimiz arasındaki ticaret miktarını 100 milyon dolar...

 • 07.10.2021 07 Eki 13:42 ATO, serebral palsili gençler için 'E-ticaret ve E-ihracat Eğitimi Projesi' başlattı ATO, serebral palsili gençler için "E-ticaret ve E-ihracat Eğitimi Projesi" başlattı

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, serebral palsili gençler için başlattıkları "E-ticaret ve E-İhracat Eğitimi Projesi" ile söz konusu gençlerin ekonominin büyümesine katkı sağlayacağını bildirdi.

 • 07.10.2021 07 Eki 12:34 ATO, vergide 'yerinde denetim' uygulamasının devam etmesini istedi ATO, vergide "yerinde denetim" uygulamasının devam etmesini istedi

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, TBMM gündemindeki yasa teklifiyle vergi denetimlerinin uzaktan yapılmasının mümkün hale getirileceğini belirterek, reel sektörün uzaktan incelemeye hazır olmadığını ifade etti.

 • 06.10.2021 06 Eki 21:35 TSE tarafından 'Standartlara Yön Ver' semineri düzenlendi TSE tarafından "Standartlara Yön Ver" semineri düzenlendi

  TSE tarafından "Standartlara Yön Ver" semineri düzenlendi TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin: "Standartlar;

 • 06.10.2021 06 Eki 12:34 Ticaretin kuralını oluşturan standartlar Ankara'daki seminerde ele alındı Ticaretin kuralını oluşturan standartlar Ankara'daki seminerde ele alındı

  Türk Standardları Enstitüsü tarafından standardizasyon sistemini ülke geneline yaymayı ve etkinliğini artırarak bu konuda kamuoyu bilincini oluşturmak amacıyla "Standartlara Yön Ver" semineri düzenlendi.

 • 06.10.2021 06 Eki 12:13 TSE'den sanayicilere 'standartların hazırlanma süreçlerine katılın' çağrısı TSE'den sanayicilere "standartların hazırlanma süreçlerine katılın" çağrısı

  Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Başkanı Adem Şahin, standartların hazırlandığı süreçlere dahil olmanın sanayiciye büyük katma değer sağlayacağını belirterek, "Sanayicilerimizin, üniversitelerimizin ve tüketici birliklerimizin ayna komitelerde bulunmasıyla standartların daha kapsayıcı...

 • 06.10.2021 06 Eki 11:05 ATO Başkanı Baran'dan çekte miktar ve süre limiti önerisi ATO Başkanı Baran'dan çekte miktar ve süre limiti önerisi

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, reel sektörün finansman ihtiyacını karşılayan ancak tahsilat sorunları nedeniyle iş adamlarının kullanmaktan kaçındığı çeke yeniden itibar kazandırmak için çek miktarına ve süresine limit getirilmesi önerisinde bulundu.

 • 03.10.2021 03 Eki 11:08 Ankara'nın Ulus semtindeki Posta Caddesi'nin yenilenmesine ilişkin ATO'da toplantı yapıldı Ankara'nın Ulus semtindeki Posta Caddesi'nin yenilenmesine ilişkin ATO'da toplantı yapıldı

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, başkentin en işlek semtlerinden Ulus'taki Posta Caddesi'nin yenilenmesinin bölgedeki işletmeler için olumlu sonuçlar doğuracağını belirterek, "İyileştirme çalışmalarıyla birlikte burada da yerli ve yabancı turist sayısında artış olacak.

 • 02.10.2021 02 Eki 10:54 ATO ile Seylan Ticaret ve Sanayi Odası arasında iyi niyet anlaşması imzalandı ATO ile Seylan Ticaret ve Sanayi Odası arasında iyi niyet anlaşması imzalandı

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran ve Seylan Ticaret Odası Başkanı Vish Govindasamy, Türkiye ile Sri Lanka arasındaki ticari iş birliğinin geliştirilmesi için iyi niyet anlaşması imzaladı.

 • 01.10.2021 01 Eki 15:56 ATO Meclis Üyesi Karabıyık: 'FETÖ'yle mücadele edenleri yalnız bıraktık' ATO Meclis Üyesi Karabıyık: "FETÖ'yle mücadele edenleri yalnız bıraktık"

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Meclis Üyesi Üner Karabıyık, ATO'nun 2013 yılı seçimlerinde FETÖ'nün ATO'yu ele geçirmesine karşı duruş gösteren ve FETÖ tarafından kumpas kurulan ATO çalışanlarına gereken hukuki ve manevi desteğin verilmediğini söyledi.

 • 01.10.2021 01 Eki 12:53 ATO Başkanı Baran'dan Getir'e çağrı: 'Alımlarınızı yerel KOBİ'lerden yapın' ATO Başkanı Baran'dan Getir'e çağrı: "Alımlarınızı yerel KOBİ'lerden yapın"

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, mobil teknoloji, perakende ve lojistik hizmetlerini bir arada yürüterek uygulama üzerinden gıda ve ihtiyaç malzemeleri satışı yapan Getir'in, Ankara'da satışa sunduğu ürünleri Ankara'da bulunan KOBİ'lerden temin etmesi...

 • 01.10.2021 01 Eki 12:11 ATO Başkanı Baran: 'Ekonomisi güçlü bir KKTC için her türlü katkıyı sağlamaya hazırız' ATO Başkanı Baran: "Ekonomisi güçlü bir KKTC için her türlü katkıyı sağlamaya hazırız"

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Kıbrıs Türk halkının ortaya koyduğu yeni çözüm vizyonunu Ankara iş dünyası olarak desteklediklerini belirterek, "Ekonomisi güçlü bir Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) için her türlü katkıyı sağlamaya hazırız." ifadesini kullandı.

 • 29.09.2021 29 Eyl 15:43 TOBB'dan AFAD'a doğal afetler için 50,5 milyon lira yardım TOBB'dan AFAD'a doğal afetler için 50,5 milyon lira yardım

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yangın ve sel afeti yardım kampanyasına 961 milyon 351 bin lira bağışta bulunulduğunu bildirdi.

 • 29.09.2021 29 Eyl 13:13 Bakan Bilgin, ATO Başkanı Baran'ı ziyaret etti Bakan Bilgin, ATO Başkanı Baran'ı ziyaret etti

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran'ı ziyaret etti.

 • 28.09.2021 28 Eyl 11:23 Son Dakika | Bakan Pakdemirli, Bitkisel Gıdalar Araştırma Merkezi'nin açılış törenine katıldı Son Dakika | Bakan Pakdemirli, Bitkisel Gıdalar Araştırma Merkezi'nin açılış törenine katıldı

  Gelen son dakika haberine göre TAGEM Genel Müdürü Dr. Nevzat Birişik'in konuşması Türkiye Makarna Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Külahçıoğlu'nun konuşması Ankara Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Deryal'ın konuşması Ankara Milletvekili Prof. Dr.

 • 26.09.2021 26 Eyl 16:18 TDP'de Sarıgül yeniden Genel Başkanlığa seçildi TDP'de Sarıgül yeniden Genel Başkanlığa seçildi

  Mustafa Sarıgül, yeniden Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanlığına seçildi.

 • 23.09.2021 23 Eyl 11:05 ATO Başkan Yardımcısı Yılmaz, Kızılay Metro Çarşısı işletmecilerinin sorunlarını dinledi ATO Başkan Yardımcısı Yılmaz, Kızılay Metro Çarşısı işletmecilerinin sorunlarını dinledi

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, ATO 2 No'lu Konfeksiyon-Hazır Giyim-Triko Meslek Komitesi üyeleri ile Kızılay Metro Çarşısı'nda faaliyet gösteren üyelerle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

 • 21.09.2021 21 Eyl 10:59 Ankara'da 'Teknoloji Geliştirme Merkezi Projesi' hayata geçiriliyor Ankara'da "Teknoloji Geliştirme Merkezi Projesi" hayata geçiriliyor

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkan Gürsel Baran, Türkiye'nin sanayi ve ticaretini ile ekonomisini daha da geliştirmesi ve ihracatını artırması için yeni genç girişimcilere ihtiyaç olduğunu belirterek, "Gençlerimizi, ekonomik kalkınmamızda rol üstlenecek, ülkemizi girişimci liginde üst...

 • 20.09.2021 20 Eyl 11:48 ATO'dan 'Gelenekten Geleceğe Çıkrıkçılar Yokuşu' belgeseli ATO'dan "Gelenekten Geleceğe Çıkrıkçılar Yokuşu" belgeseli

  Ankara Ticaret Odası (ATO), ahilik geleneği kapsamında ticari ve kültürel değerlerin gelecek nesillere aktarılabilmesi amacıyla "Gelenekten Geleceğe Çıkrıkçılar Yokuşu" isimli belgesel hazırladı.

 • 17.09.2021 17 Eyl 10:42 ATO, başkentin tanıtımında sosyal medya kullanıcılarından destek alacak ATO, başkentin tanıtımında sosyal medya kullanıcılarından destek alacak

  Ankara Ticaret Odası (ATO), başkentin dünyadaki tanıtımı için yüksek takipçi sayısına sahip sosyal medya kullanıcılarından destek alınmasını sağlayacak "Ankara'da Bir Ankaralı Gibi Olmak" projesini hayata geçiriyor.

 • 15.09.2021 15 Eyl 22:23 Ankara Tiftiği'ne Coğrafi İşaret tescili kazandırıldı Ankara Tiftiği'ne Coğrafi İşaret tescili kazandırıldı

  - Ankara Tiftiği'ne Coğrafi İşaret tescili kazandırıldı Ankara Ticaret Odası tarafından, başkentin yöresel değerleri arasında bulunan "Ankara Tiftiği"ne Coğrafi İşaret tescili kazandırıldı.

 • 15.09.2021 15 Eyl 21:44 Ankara tiftiği coğrafi işaret olarak tescil edildi Ankara tiftiği coğrafi işaret olarak tescil edildi

  Türk Patent ve Marka Kurumu, Ankara tiftiğini coğrafi işaret olarak tescil etti.

 • 15.09.2021 15 Eyl 14:15 ATO Başkanı Baran: 'Ahiliğe başkentlik yapan Ankara'nın Ticaret Odası olarak bu değerlere sahip çıkıyoruz' ATO Başkanı Baran: "Ahiliğe başkentlik yapan Ankara'nın Ticaret Odası olarak bu değerlere sahip çıkıyoruz"

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Anadolu halkını hem ekonomik hem de ahlaki yönden geliştiren, kamil insanı temel alarak çalışma hayatını düzenleyen Ahiliğin bugünün modern dünyasında ticaret ahlakı, müşteri memnuniyeti, kalite standardı, tüketici hakkı,...

 • 15.09.2021 15 Eyl 11:49 Gölbaşı'nda 34. Ahilik Haftası kutlandı Gölbaşı'nda 34. Ahilik Haftası kutlandı

  Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, ATO Doğal Taş, Mermer ve Hazır Beton İmalatçıları Komitesi tarafından 34. Ahilik Haftası kutlamaları çerçevesinde etkinlik düzenlendi.

 • 10.09.2021 10 Eyl 11:24 Son dakika haber! Nijerya'ya yatırım daveti Son dakika haber! Nijerya'ya yatırım daveti

  Son dakika haberler: Nijerya'nın Borno Eyalet Valisi Babagana Umara ve beraberindeki heyet, Ankara Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Temel Aktay'ı ziyaret etti.

 • 09.09.2021 09 Eyl 11:43 ATO bazı mesleklerde yeterlilik belgesi almak isteyenlere ücretsiz sınav hizmeti verecek ATO bazı mesleklerde yeterlilik belgesi almak isteyenlere ücretsiz sınav hizmeti verecek

  Ankara Ticaret Odası (ATO), satış danışmanı, satış sorumlusu ve pazarlama yöneticisi gibi bazı mesleklerde mesleki yeterlilik belgesi almak isteyenlere ücretsiz sınav hizmeti verecek.

Advertisement