SON DAKİKA BİLİNÇALTI HABERLERİ

Son Dakika Bilinçaltı Haberleri

 • 15 Kasım 2018 08:46 CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün'e Trabzon'dan Tepkiler Sürüyor CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün’ün Trabzon şehrini hedef alan açıklamalarına Trabzonlular’ın tepkisi sürüyor.
 • 12 Kasım 2018 19:17 Mustafa Cengiz: Mustafa Cengiz: "Tff Hukuk Kurulu'nun İstifa Etmesini Bekliyoruz" -4- - Mustafa Cengiz: "TFF Hukuk Kurulu'nun istifa etmesini bekliyoruz"İSTANBUL - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe maçında verilen cezalarda çifte standart uygulandığını ve bu bağlamda da TFF Hukuk Kurulu'nun istifa etmesini beklediklerini söyledi.
 • 12 Kasım 2018 19:05 Mustafa Cengiz: Mustafa Cengiz: "Tff Hukuk Kurulu'nun İstifa Etmesini Bekliyoruz" -3- - Mustafa Cengiz: "TFF Hukuk Kurulu'nun istifa etmesini bekliyoruz"İSTANBUL - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe maçında verilen cezalarda çifte standart uygulandığını ve bu bağlamda da TFF Hukuk Kurulu'nun istifa etmesini beklediklerini söyledi.
 • 12 Kasım 2018 18:37 Mustafa Cengiz: Mustafa Cengiz: "Tff Hukuk Kurulu'nun İstifa Etmesini Bekliyoruz" -1- - Mustafa Cengiz: "TFF Hukuk Kurulu'nun istifa etmesini bekliyoruz"İSTANBUL - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe maçında verilen cezalarda çifte standart uygulandığını ve bu bağlamda da TFF Hukuk Kurulu'nun istifa etmesini beklediklerini söyledi.
 • 12 Kasım 2018 18:28 Tff Hukuk Müşavirliğinin İstifasını Bekliyorum" Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliğinin, Spor Toto Süper Lig'deki Fenerbahçe derbisinden sonra Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevklerde çifte standart uyguladığını savunarak üyelerinin istifasını beklediğini söyledi.
 • 12 Kasım 2018 18:07 Mustafa Cengiz: "Tff Hukuk Kurulu'nun İstifa Etmesini Bekliyoruz" Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe maçında verilen cezalarda çifte standart uygulandığını ve bu bağlamda da TFF Hukuk Kurulu’nun istifa etmesini beklediklerini söyledi.
 • 08 Kasım 2018 18:45 Hamilelik Bulaşıcı Mı? Hamilelik Bulaşıcı Mı? Amerikan Sosyoloji Derneği dergisi, bilim insanlarının ilginç bir sonuca varmasına neden olan bir çalışma yayınladı. Söz konusu çalışma gebeliğin bulaşıcı olabilme ihtimali ile ilgiliydi. İşte yapılan çalışma sonuçları...
 • 01 Kasım 2018 13:25 Ekonomi Kitaplığı - Ali Perşembe'den Ekonomi Kitaplığı - Ali Perşembe'den "Paranın Kuralı" Ekonomist Ali Perşembe'nin, "finans dünyasının en başarılı yatırımcı ve işletmecilerinden tavsiyeleri" derlediği, "Paranın Kuralı" adlı kitabı, Scala Yayıncılık'tan yayınlandı.
 • 31 Ekim 2018 09:22 Vize Dönemindeki Kaygı Başarısızlık Getiriyor Vize Dönemindeki Kaygı Başarısızlık Getiriyor ÜNİVERSİTELERDE vize döneminin yaklaşmasıyla öğrencilerde kaygı seviyesinin arttığını söyleyen Psikolog Cansu Yurtseven bu dönemde kaygı seviyesinin azalması ve başarı oranının artması için yapılması gerekenlere dair bilgilendirmede bulundu.
 • 30 Ekim 2018 12:30 Cumhuriyet Kutlamasını, Kuruyan Kuyucuk Kuş Cenneti'nde Yaptılar TEMA Vakfı Kars Şubesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasını, farkındalık yaratmak için tamamen kuruyan Kuyucuk Gölü Kuş Cenneti'nin bulunduğu alanda yaptı.
 • 30 Ekim 2018 11:12 Cumhuriyet Kutlamasını, Kuruyan Kuyucuk Kuş Cenneti'nde Yaptılar Cumhuriyet Kutlamasını, Kuruyan Kuyucuk Kuş Cenneti'nde Yaptılar TEMA Vakfı Kars Şubesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasını, farkındalık yaratmak için tamamen kuruyan Kuyucuk Gölü Kuş Cenneti'nin bulunduğu alanda yaptı.
 • 26 Ekim 2018 15:47 Azerbaycan'da "Yanlış Bilgilendirme-Çağdaş Dünyada İstikrara Tehdit" Paneli Azerbaycan'ın başkenti Bakü'deki 6. Uluslararası İnsani Forumu kapsamında "Yanlış Bilgilendirme-Çağdaş Dünyada İstikrara Tehdit" konulu panel düzenledi.
 • 25 Ekim 2018 12:22 MHP'den CHP Açıklamalarına Tepki MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "CHP ve onun sözcüleri Türkiye'nin meselelerine makul ve mantıklı çözümler üretemeyince çareyi çirkeflik, kavga ve husumet siyasetini TBMM'ye, parti kongrelerine ve meydanlara taşımakta bulmuşlardır.
 • 18 Ekim 2018 15:32 Vali Gül, Şarkışla ve Gemerek'te Toplantılara Katıldı Sivas Valisi Davut Gül, Şarkışla ve Gemerek ilçelerinde eğitim değerlendirme toplantılarına katıldı.
 • 18 Ekim 2018 13:00 Normal Doğumun Anne ve Bebeğe Faydaları Normal Doğumun Anne ve Bebeğe Faydaları Anne ile bebeğin birlikte gerçekleştirdiği eşsiz ve büyüleyici bir süreç olan doğumda, her ikisinin de sağlığının korunması için doğum yöntemleri özellikle öne çıkarıyor. Op. Dr. Nalan Karacaoğlu, normal doğumun faydaları hakkında bilgi verdi.
 • 17 Ekim 2018 09:23 İstanbul'da Narkotik Operasyonunda İstanbul'da Narkotik Operasyonunda "Sihirli Mantar" Ele Geçirildi İstanbul'da narkotik operasyonunda "sihirli mantar" ele geçirildi Kadıköy'de rezidansa düzenlenen operasyonda çeşit çeşit uyuşturucu madde bulundu Buzdolabının içinde yurt dışından kaçak yollarla getirilen "sihirli mantar" ele geçirildi Gözaltına alınan torbacı tutuklanarak...
 • 17 Ekim 2018 09:06 İstanbul'da Narkotik Operasyonunda 'Sihirli Mantar' Ele Geçirildi İstanbul'da Narkotik Operasyonunda 'Sihirli Mantar' Ele Geçirildi Kadıköy’de bir rezidansa operasyon düzenleyen narkotimler, aramalarda çok miktarda çeşitli uyuşturucu madde ele geçirdi.
 • 14 Ekim 2018 16:53 Niğde Belediyesi'nden Bilime Destek Niğde Belediyesi'nden Bilime Destek Niğde Belediyesi'nden bilime destekNİĞDE - Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Niğde Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen Bilim Güneşi Niğde İçin Doğuyor Programı'na katıldı.
 • 12 Ekim 2018 13:15 Sürekli El Yıkamak, Takıntılı Olduğunuzu Gösterebilir Sürekli El Yıkamak, Takıntılı Olduğunuzu Gösterebilir Takıntılar arasında en sık görülenlerden biri “bulaşma” ve “kirlenme” olarak karşımıza çıkıyor. Obsesif Kompulsif Bozukluğuna dikkat çeken Uzman Psikolog Aziz Görkem Çetin, takıntılar hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.
 • 10 Ekim 2018 18:33 Ali Koç: Ali Koç: "Volkan Bana Saygısızlık Yaparak Sesini Yükseltti" -2- - Ali Koç: "Volkan bana saygısızlık yaparak sesini yükseltti" Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: "Devre arasına kadar teknik direktör değişikliği düşünmüyoruz"İSTANBUL - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kaleci Volkan Demirel'in takımdaki liderlik vasfı beklentilerini karşılamadığını ve kendisine...
 • 10 Ekim 2018 18:24 Ali Koç: Ali Koç: "Volkan Bana Saygısızlık Yaparak Sesini Yükseltti" -1- - Ali Koç: "Volkan bana saygısızlık yaparak sesini yükseltti" Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: "Devre arasına kadar teknik direktör değişikliği düşünmüyoruz"İSTANBUL - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kaleci Volkan Demirel'in takımdaki liderlik vasfı beklentilerini karşılamadığını ve kendisine...
 • 10 Ekim 2018 18:10 Ali Koç: 'Volkan, Erwin Koeman'ın Üzerine Yürüdü' Ali Koç: 'Volkan, Erwin Koeman'ın Üzerine Yürüdü' Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, kaptan Volkan Demirel'in kadro dışı bırakılma nedenini açıkladı.
 • 10 Ekim 2018 17:21 Volkan Bana Saygısızlık Yaparak Sesini Yükseltti Volkan Bana Saygısızlık Yaparak Sesini Yükseltti" Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kaleci Volkan Demirel'in takımdaki liderlik vasfı beklentilerini karşılamadığını ve kendisine yaptığı saygısızlık sebebiyle kadro dışı kaldığını söyledi.
 • 10 Ekim 2018 16:26 Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Camiaya Seslendi (2) (Volkan Demirel hakkında) "Üstüne basarak söylüyorum, ne Comolli, ne de Cocu benim inanmadığım bir kararı bana aldıramaz""Volkan, takıma liderlik yapmadı""Volkan, teknik direktör yardımcısının üzerine yürümüş""Zamanı geldiğinde yıllar sonra Volkan'ın jübilesi yapılan ilk futbolcu...
 • 10 Ekim 2018 13:16 Şırnak Barosunda Mazbata Töreni Şırnak Barosunda Mazbata Töreni Şırnak Barosunda düzenlenen ruhsat töreninde stajyerlik dönemini başarı ile tamamlayan Ahmet İşlek, avukatlık mazbatasını Şırnak Baro Başkanı Nuşirevan Elçi’nin elinden aldı.
 • 04 Ekim 2018 09:52 Erkeklerde İletişim Kuramayan İş Kadını, Hipnoz Sırasında Tacize Uğradığını Anlattı Erkeklerde İletişim Kuramayan İş Kadını, Hipnoz Sırasında Tacize Uğradığını Anlattı Karşı cinsle iletişim kuramayan iş ve cemiyet dünyasının 51 yaşındaki çok ünlü bir ismi, hipnoz sırasında Ankara'da yan evdeki komşusu tarafından tacize uğradığını anlattı.
 • 02 Ekim 2018 00:21 Fizik Erkekler Tarafından İnşa Edildi Fizik Erkekler Tarafından İnşa Edildi" Diyen Cern'de Görevli Bilim İnsanı Açığa Alındı İsviçre'deki Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi (CERN), bir sunumunda "Fizik erkekler tarafından icat ve inşa edildi" açıklamasını yapan CERN çalışanı İtalyan bilim insanı Alsessandro Strumia'nın açığa alındığını açıkladı.
 • 01 Ekim 2018 15:13 Üç Beyazı Bıraktı Üç Beyazı Bıraktı "Beyaz Altın"I Bırakamadı Eskişehir'in Alpu ilçesinde yarım asrı aşan süredir ocakçılık mesleğini sürdüren 70 yaşındaki Mehmet Sarıkaya, halen ekmeğini kazandığı lüle taşıyla 4 çocuğunu büyüttü.
 • 28 Eylül 2018 22:16 Bu Duruşumuzdan Geri Adımımız Düşünülemez Bu Duruşumuzdan Geri Adımımız Düşünülemez" MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "MHP olarak teröristler, çocuk istismarcıları, tecavüzcüler, kadın katilleri hariç olmak üzere kader kurbanlarına şartlı ceza indirimi çıkarılmasıyla ilgili kararlılığımız sürmektedir.
 • 28 Eylül 2018 22:10 MHP'li Büyükataman: "(Şartlı Ceza İndirimi) Bu Duruşumuzdan Geri Adımımız Düşünülemez" MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "MHP olarak teröristler, çocuk istismarcıları, tecavüzcüler, kadın katilleri hariç olmak üzere kader kurbanlarına şartlı ceza indirimi çıkarılmasıyla ilgili kararlılığımız sürmektedir.
 • 25 Eylül 2018 16:13 Şırnak Barosunda Mazbata Töreni Düzenlendi Şırnak Barosunda Mazbata Töreni Düzenlendi Şırnak Barosunda düzenlenen ruhsat töreninde stajyerlik dönemini tamamlayan Sabri Çatıkaş, Servet Aşrak ve Sami Sakçak, avukatlık mazbatalarını Baro Başkanı Nuşirevan Elçi’nin elinden aldı.
 • 22 Eylül 2018 11:46 Homofobiyi Tedavi Etmek Mümkün Mü? Homofobiyi Tedavi Etmek Mümkün Mü? Bilim, bir kişinin cinsel yönelimini değiştirme fikrini terk edeli çok oldu.
 • 20 Eylül 2018 17:06 Utangaçlık Yalnızlığa Neden Oluyor ! Utangaçlık Yalnızlığa Neden Oluyor ! Utangaçlık kişiyi sosyallikten uzaklaştıran ve yalnızlığa iten kişilik bozukluğu olarak tanımlanabilir.Ancak bu sorun çözümsüz değil ! Psikolog Batuhan Toprak konu hakkında önemli bilgiler verdi.
 • 12 Eylül 2018 16:01 Sosyal Medyada Çok Rahat Yalan Üretiliyor Sosyal Medyada Çok Rahat Yalan Üretiliyor" - Edirne Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ferhan Odabaşı, günümüzde en çok yalanın üretildiği alanın başında sosyal medyanın geldiğini söyledi.
 • 08 Eylül 2018 09:44 Türk Cerrah, Nakilde İnsan Kalbine İhtiyacı Kaldıracak Türk Cerrah, Nakilde İnsan Kalbine İhtiyacı Kaldıracak DOKTOR Dilek Gürsoy, Ordu Fatsalı bir işçi ailesinin çocuğu olarak Almanya'da doğdu.
 • 26 Ağustos 2018 12:08 Asimder Başkanı Gülbey: Asimder Başkanı Gülbey: "Hemşinliler Özbeöz Türktür" Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey, Karadeniz bölgesinde Rize ve Artvin’de yaşayan Hemşinlilerin özbeöz Türk olduklarını belirterek, Ermenistan devlet yetkilileri ile Ermeni lobisinin Müslüman olmuş Ermenilersiniz açıklamalarına ve...
 • 17 Ağustos 2018 10:19 Onun Hayali Dünyanın En Güzel Matematik Müzesini Açmak Onun Hayali Dünyanın En Güzel Matematik Müzesini Açmak İZMİR'in Karşıyaka ilçesinde, 'Matematik ciddi bir iştir, eğlence gerektirir' sloganıyla matematiği korkulan ders olmaktan çıkarmak için çalışmalar yapan, 'Herkes için matematik' ve 'Merhaba matematik' adı altında iki öğrenim modeliyle eğitim veren emekli öğretmen Nurten Alpaslan (62),...
 • 13 Ağustos 2018 16:26 Uzmanlardan 'Stres Çarkı' Uyarısı Uzmanlardan 'Stres Çarkı' Uyarısı Uzman Psikolog Seda Gün, stres çarkının çocuklarda dikkat dağınıklığına sebep olabileceğini ve ilerde büyük sorunlar doğurabileceğini söyledi.
 • 06 Ağustos 2018 16:18 İdam Cezasının Karşısında Olan Bir Partiyiz" CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, hem pozitif hukuk normları hem de evrensel kazanımlar olarak idam cezasının karşısında olduklarını söyledi.
 • 31 Temmuz 2018 14:10 Bu Yaz Tankurt Manas Ve Ayşe Akın'la Turlamaya Hazır Mısınız? Bu Yaz Tankurt Manas Ve Ayşe Akın'la Turlamaya Hazır Mısınız? "Bilinçaltı" albümüyle dijital müzik platformlarının listelerinde zirveden düşmeyen, Türkçe Rap'in yıldızlaşmış ismi Tankurt Manas, albümün büyük ilgi gören, kıpır kıpır şarkısı "Turluyorum"u kliplendirdi!
 • 30 Temmuz 2018 15:42 Çocuklarınıza Kitap Seçerken Dikkat Edin Çocuklarınıza Kitap Seçerken Dikkat Edin Çocuklarınıza kitap seçerken dikkat edinİSTANBUL - Çocuklara kitap seçmenin ciddi bir iş olduğunu vurgulayan Beykent Üniversitesi Çocuk Gelişimi Program Başkanı Öğr. Gör.
 • 30 Temmuz 2018 01:00 Zannettiğiniz Kişi Olmayabilirsiniz.duygularınız ve Söyledikleriniz Sizin Aynanız Zannettiğiniz Kişi Olmayabilirsiniz.duygularınız ve Söyledikleriniz Sizin Aynanız Bilinçaltınızı mantıklı düşünen zihninizle eşitlemek, sadece duygularınızı, düşüncelerinizi ve davranışlarınızı etkilemez; aynı zamanda enerji alanınızı dönüştürür ve hayatın size getirdiklerini de değiştirir
 • 28 Temmuz 2018 17:23 Bakan Selçuk'tan Öldürülen 'Ayşegül Öğretmen'le İlgili Paylaşım Bakan Selçuk'tan Öldürülen 'Ayşegül Öğretmen'le İlgili Paylaşım MİLLİ Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İstanbul'da eşi tarafından öldürülen öğretmen Ayşegül Çelik'le ilgili paylaşımında, "Kız çocuklarına verilmesi gereken önemi önce eve, sonra okul sıralarına, devamında da hayatın tamamına taşıyabildiğimiz, bütün bir toplum yek avaz 'Şiddete son' diyebildiğimiz...
 • 28 Temmuz 2018 17:18 Bakan Selçuk'tan 'Şiddete Son' Mesajı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İstanbul'da eşi tarafından öldürülen öğretmen Ayşegül Çelik'le ilgili paylaşımında, "Kız çocuklarına verilmesi gereken önemi önce eve, sonra okul sıralarına, devamında da hayatın tamamına taşıyabildiğimiz, bütün bir toplum yek avaz 'Şiddete son' diyebildiğimiz...
 • 28 Temmuz 2018 15:39 Bakan Selçuk'tan "Şiddete Son" Paylaşımı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İstanbul'da eşi tarafından öldürülen öğretmen Ayşegül Çelik'le ilgili paylaşımında, "Kız çocuklarına verilmesi gereken önemi önce eve, sonra okul sıralarına, devamında da hayatın tamamına taşıyabildiğimiz, bütün bir toplum yek avaz 'Şiddete son' diyebildiğimiz...
 • 25 Temmuz 2018 15:57 Yoga Ne Değildir? Yoga Ne Değildir? Yoga yapıyor musun soruma 'ayben gülerim' diye cevap verenlerin çoğunlukta olduğu kitleye bu yazı.Hocam şimdi siz yoga yapıyorsunuz ya bacaklarınızı boynunuzdan geçirip ellerinizin üzerinde durabiliyor musunuz?Şimdi bağdaş kurarken havalanıp uçabiliyor musunuz?
 • 24 Temmuz 2018 13:07 Vaski'den 'Etkili İletişim' Semineri Vaski'den 'Etkili İletişim' Semineri Bilinçaltı her söyleneni kaydeder
 • 21 Temmuz 2018 12:06 Midyat'ta Yetişkinlere Bilinçaltı Semineri Verildi Midyat'ta Yetişkinlere Bilinçaltı Semineri Verildi Bilinçaltı terapisti Nazan Öztürk tarafından verilen seminerde 18 yaş üstüne hitap edildi
 • 17 Temmuz 2018 17:35 Din Görevlilerine, Dini İstismar Eden Terör Örgütlerine Yönelik Seminer Din Görevlilerine, Dini İstismar Eden Terör Örgütlerine Yönelik Seminer Din görevlilerine, dini istismar eden terör örgütlerine yönelik seminer Din istismarı yapan örgütlere karşın din görevlileri bilgilendirildiMARDİN - Mardin Müftülüğü ve Mardin İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği ekipleri...
 • 17 Temmuz 2018 17:33 Din Görevlilerine Dini İstismar Eden Terör Örgütlerine Yönelik Seminer Din Görevlilerine Dini İstismar Eden Terör Örgütlerine Yönelik Seminer Mardin Müftülüğü ve Mardin İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği ekipleri kentte görev yapan din görevlilerine dini istismar eden terör örgütlerine karşı ’Terörü hep birlikte durdurabiliriz’ projesi kapsamında konferans verdi.