SON DAKİKA BURAK MERT HABERLERİ

Son Dakika Burak Mert Haberleri

  • 19 Şubat 2019 18:56 Voleybol: Efeler Ligi Salon: TVF BaşkentHakemler: Erhan Alparslan, Hatice Özmen YıldızJeopark Kula Belediyespor: Rahmi Çağlar Aksoy, Demirhan Durul, Ertuğrul Gazi Metin, Jekic, Ali Berkay Dağlar, Bünyamin Aslan (Selim Yıldırım, Hassanloo)Arkas Spor: Bravo, Hasan Sıkar, Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic, Radke (Burak Mert, Caner Ergül, Muhammet Kaya, Burak Çevik)Setler: 14-25, 12-25, 15-25Süre: 63 dakika (20, 20, 23)Voleybol Efeler Ligi'nin 19
  • 16 Şubat 2019 18:08 Voleybol: Efeler Ligi Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Yavuz Akdemir, Cahit KüçükboyacıArkas Spor: Radke, Taht, Mustafa Koç, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic (Burak Mert, Muhammet Kaya)İnegöl Belediyespor: Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu, Cepeda, Cacic, Cüneyt Dağcı, Hüseyin...
  • 09 Şubat 2019 19:13 Voleybol: Efeler Ligi Salon: Burhan FelekHakemler: Erdal Akıncı, Recep KarakoçGalatasaray: Gergye, Duff, Selçuk Keskin, Yasin Aydın, Doğukan Ulu, Venno (Onurcan Çakır, Can Ayvazoğlu, Emin Gök, Antonov, Özgür Türkmen)Arkas Spor: Taht, Mustafa Koç, Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic, Radke (Bravo, Burak Mert, Muhammet Kaya, Hasan Sıkar)Setler: 25-27, 25-15, 25-19, 19-25, 15-9Süre: 119 dakika (28, 22, 25, 28, 16)Voleybol Efeler Ligi 17
  • 30 Ocak 2019 03:38 Voleybol: Erkekler Cev Şampiyonlar Ligi Salon: Atatürk Voleybol Vestel VenusHakemler: Sinisa Isajlovic (Avusturya), Wim Cambre (Belçika)Arkas Spor: Radke, Taht, Hasan Sıkar, Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Koç (Burak Mert, Bravo, Muhammet Kaya, Mustafa Cengiz)Dinamo Moskova: Bezrukov, Berezhko, Vlasov, Shkulyavichus,...
  • 29 Ocak 2019 21:33 Cev Erkekler Şampiyonlar Ligi: Arkas Spor: 0 - Dinamo Moskova: 3 Cev Erkekler Şampiyonlar Ligi: Arkas Spor: 0 - Dinamo Moskova: 3 Salon: Vestel Venüs Atatürk Voleybol KompleksiHakemler: Sinisa Isajlovic, Wim CambreArkas Spor: Murilo Radke, Hasan Sıkar, Robert Taht, Mustafa Koç, Yiğit Gülmezoğlu, Adis Lagumdzija (Burak Mert, Paulo Bravo, Muhammet Kaya, Mustafa Cengiz)Dinamo Moskova: Vlasov, Berezhko, Dick Kooy, Shcherbinin, Bezrukov, Shkulyavichus (Kabeshov, Ostapenko, Sieemshchikov, Eremin, Terentev, Kruglov)Setler: 22-25, 16-25, 18-25Süre: 74 dakika (27, 23, 24) - İZMİR
  • 29 Ocak 2019 21:26 Arkas Dinamo Moskova'ya da Kaybetti Arkas Dinamo Moskova'ya da Kaybetti --KÜNYE---Salon: Vestel Venüs Atatürk Voleybol Kompleksi Hakemler: Sinisa Isajlovic, Wim Cambre Arkas Spor: Murilo Radke, Hasan Sıkar, Robert Taht, Mustafa Koç, Yiğit Gülmezoğlu, Adis Lagumdzija (Burak Mert, Paulo Bravo, Muhammet Kaya, Mustafa Cengiz) Dinamo Moskova: Vlasov, Berezhko, Dick Kooy, Shcherbinin, Bezrukov, Shkulyavichus (Kabeshov, Ostapenko, Sieemshchikov, Eremin, Terentev, Kruglov) Setler: 22-25, 16-25, 18-25 Süre: 74 dakika (27, 23, 24)(İHA)
  • 26 Ocak 2019 18:32 Voleybol: Efeler Ligi Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne, Enes Atlı, Selim Demir, Yunus Emre Tayaz, Cafer Kırkıt)Arkas Spor: Taht, Mustafa Koç, Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Matic, Radke (Burak Mert, Bravo, Hasan Sıkar, Muhammet Kaya)Setler: 20-25, 23-25, 25-21, 18-25Süre: 107 dakika (27, 29, 27, 24)Voleybol Efeler Ligi'nin 15
  • 22 Ocak 2019 19:33 Arkasspor - İkbal Afyon Belediye Yüntaş: 3-0 SALON: Atatürk VoleybolHAKEMLER: Sadettin Deneri (xx), Ferhat Büyükpamukçu (xx)ARKASSPOR: Mert Matic (xxx), Radke (xxx), Taht (xxx), Mustafa Koç (xxx), Yiğit (xxx), Lagumdzija (xxx), Burak Mert (xxx) İKBAL AFYON BELEDİYE YÜNTAŞ: Muhammed (xx), Tunç (x), Mehmet (xx), Ekrem Caner (x), Fatih...
  • 22 Ocak 2019 19:32 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Sadettin Deneri, Ferhat BüyükpamukçuArkas Spor: Mert Matic, Radke, Taht, Mustafa Koç, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu (Burak Mert)İkbal Afyon Belediye Yüntaş: Ekrem Caner Çiçekoğlu, Stankovic, Fatih Fırat Kartal, Tunç Ayhan,...
  • 19 Ocak 2019 18:00 Arkasspor-Arhavi Belediyespor: 3-0 Arkasspor-Arhavi Belediyespor: 3-0 SALON: Atatürk Voleybol KompleksiHAKEMLER: Hakkı Demiralay (xx), Yılmaz Duman (xx)ARKASSPOR: Radke (xxx), Yiğit (xxx), Mustafa Koç (xxx), Lagumdzija (xxx), Taht xxx), Mert Matic (xxx), Burak Mert (xxx), Hasan (xx), Burak Çevik (xxx), Muhammet Kaya (xx)ARHAVİ BELEDİYESPOR: Mustafa (x), Roman...
  • 19 Ocak 2019 17:52 Voleybol: Efeler Ligi Salon: Atatürk Voleybol Vestel VenusHakemler: Hakkı Demiralay, Yılmaz DumanArkas Spor: Taht, Mustafa Koç, Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic, Radke (Burak Mert, Bravo, Hasan Sıkar, Muhammet Kaya, Burak Çevik)Arhavi Belediyespor: Murat Palavar, Danilov, Iereshchenko, Fatih Cihan,...
  • 15 Ocak 2019 21:31 Arkas Spor Galibiyetle Tanışamadı Arkas Spor Galibiyetle Tanışamadı Salon: Vestel Venüs Atatürk Voleybol Hakemler: Goran Gradinski xx, Tibor Halasz xx Arkas Spor: Murio Radke xx, Mert Matic xx, Robert Taht xx, Mustafa Koç xx, Yiğit Gülmezoğlu xx, Adis Lagumdzija xx (Burak Mert, Hasan Sıkar, Joao Bravo) Sir Colussi Perugia: Fabio Ricci xxx, Nicholas Hoag xxx, Wilfred Leon xxx, Aleksand Atanasijevic xxx, Luciano de Cecco xxx, Marko Podrascanin xxx (Vito Colaci, Jonah Seif) Setler: 10-25, 19-25, 25-22, 23-25 Süre: 99 dakika (18, 24, 26, 31)(Tolga Tahçı /İHA)
  • 15 Ocak 2019 21:28 Cev Erkekler Şampiyonlar Ligi: Arkas Spor: 1 - Sir Colussi Perugia: 3 Cev Erkekler Şampiyonlar Ligi: Arkas Spor: 1 - Sir Colussi Perugia: 3 Salon: Vestel Venüs Atatürk VoleybolHakemler: Goran Gradinski xx, Tibor Halasz xxArkas Spor: Murio Radke xx, Mert Matic xx, Robert Taht xx, Mustafa Koç xx, Yiğit Gülmezoğlu xx, Adis Lagumdzija xx (Burak Mert, Hasan Sıkar, Joao Bravo)Sir Colussi Perugia: Fabio Ricci xxx, Nicholas Hoag xxx, Wilfred Leon xxx, Aleksand Atanasijevic xxx, Luciano de Cecco xxx, Marko Podrascanin xxx (Vito Colaci, Jonah Seif)Setler: 10-25, 19-25, 25-22, 23-25Süre: 99 dakika (18, 24, 26, 31) - İZMİR
  • 15 Ocak 2019 21:08 Voleybol: Erkekler Cev Şampiyonlar Ligi Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Goran Gradinski (Sırbistan), Tibor Halasz (Macaristan)Arkas Spor: Taht, Mustafa Koç, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic, Radke (Burak Mert, Bravo, Hasan Sıkar)Sir Colussi Sicoma: Hoag, Podrascanin, Atanasijevic, Leon...
  • 15 Aralık 2018 16:30 Voleybol: Efeler Ligi Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: İlhami Şenyurt, Caner Çıldırİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Caner Pekşen)Arkas Spor: Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Koç, Lagumdzija, Taht, Mert Matic, Radke (Burak Mert, Bravo, Hasan Sıkar, Muhammet Kaya)Setler: 25-23, 25-18, 20-25, 25-21Süre: 118 dakika (31, 30, 26, 31)Voleybolda Efeler Ligi'nin 11
  • 12 Aralık 2018 20:20 Voleybol: Efeler Ligi Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Erdal Akıncı, Cihat KüçükboyacıArkas Spor: Radke, Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Koç, Lagumdzija, Taht, Mert Matic (Burak Mert, Bravo)Maliye Piyango: Bruno, Sercan Yüksel Bidak, Ali Berke Sağır, Halil İbrahim Yücel, Çağatay Durmaz,...
  • 09 Aralık 2018 16:18 Voleybol: Efeler Ligi Salon: TVF BaşkentHakemler: İlhami Şenyurt, Meryem Tekol PelenkHalkbank: Hakkı Çapkınoğlu, Baranowicz, Burutay Subaşı, Faik Samet Güneş, Luburic, Sket (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Efe Bayram, Abdullah Çam, Furkan Aydın)Arkas Spor: Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Koç, Lagumdzija, Taht, Mert Matic, Radke (Burak Mert, Caner Ergül, Bravo, Burak Çevik, Muhammet Kaya)Setler: 25-20, 32-30, 25-18Süre: 92 dakika (28, 38, 26)Voleybol Efeler Ligi'nin 9
  • 02 Aralık 2018 17:36 Voleybol: Efeler Ligi Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Ferhat Büyükpamukçu, Fikret FidanArkas Spor: Yiğit Gülmezoğlu, Hasan Sıkar, Radke, Taht, Mustafa Koç, Adis Lagumdzija (Burak Mert, Muhammet Kaya)Jeopark Kula Belediyespor: Bünyamin Aslan, Rahmi Çağlar Aksoy, Vladimir Jekic, Ertuğrul...
  • 25 Kasım 2018 19:34 Voleybol: Efeler Ligi Salon: İnegöl Hakemler: Sadettin Deneri, Ali Bağde İnegöl Belediyespor: Hüseyin Koç, Marshall, Cansın Çınar, Kemal Kıvanç Elgaz, Cacic, Cüneyt Dağcı (Burak Hazırol, Berkay Bayraktar, Berkan Bozan, Efe Er) Arkas Spor: Radke, Taht, Mustafa Koç, Adis, Yiğit Gülmezoğlu, Matic (Burak Mert,...
  • 21 Kasım 2018 20:41 Voleybol: Erkekler Cev Şampiyonlar Ligi Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Vladimir Simonovic (Sırbistan), Sinisa Ovuka (Bosna Hersek)Arkas Spor: Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Koç, Radke, Taht, Mert Matic, Adis Lagumdzija (Burak Mert, Hasan Sıkar, Bravo, Caner Ergül)Tours VB: Chinenyeze, Trinidad de Haro,...
  • 18 Kasım 2018 18:17 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Yavuz Akdemir, Arzu EmiroğluArkas Spor: Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Koç, Radke, Taht, Mert Matic, Adis Lagumdzija (Burak Mert)Galatasaray: Yasin Aydın, Duff, Selçuk Keskin, Melih Sıratça, Emin Gök, Venno (Can Ayvazoğlu, Onurcan...
  • 18 Kasım 2018 18:08 Arkasspor - Galatasaray: 3-0 SALON: Vestel Venüs AtatürkHAKEMLER: Yavuz Akdemir (xx), Arzu Emiroğlu (xx)ARKASSPOR: Radke (xxx), Taht (xxx), Adis (xx), Yiğit (xx), Mustafa Koç (xxx), Mert Matic (xxx), Burak Mert (xx)GALATASARAY: Selçuk (x), Melih (xx), Oliver Venno (xx), Justin Duff (xx), Yasin (x), Emin (x), Can (x),...
  • 11 Kasım 2018 16:10 Voleybol: Efeler Ligi Salon: Burhan FelekHakemler: Sadettin Deneri, Caner ÇıldırFenerbahçe: Cupkovic, Halil Kurt, Ter Maat, Klinkenberg, Emre Batur, Ulaş Kıyak (Caner Dengin, İzzet Ünver, Oguzhan Karasu, Ogulcan Yatgın)Arkas Spor: Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Koç, Radke, Taht, Matic, Lagumdzija (Burak Mert,...
  • 04 Kasım 2018 19:58 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Yavuz Akdemir, Ferhat BüyükpamukçuArkas Spor: Taht, Mustafa Koç, Adis Lagumdzija,Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic, Radke (Burak Mert, Bravo, Hasan Sıkar)Ziraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Enes Atlı, Koray Şahin...
  • 20 Ekim 2018 17:00 Türkiye Voleybol Efeler Ligi: Arkas Spor: 3 - Tokat Belediye Plevne: 2 Türkiye Voleybol Efeler Ligi: Arkas Spor: 3 - Tokat Belediye Plevne: 2 Salon: Vestel Venüs Atatürk Voleybol KompleksiHakem: Yavuz Akdemir, Arzu EmiroğluArkas Spor: Radke, Mustafa, Yiğit, Adis, Bravo, Hasan (Burak Mert, Burak Çevik, Taht)Tokat Belediye Plevne: Mert, Halil, Murathan, Grzegorz, Daudi, Bahov (Semih, Çağlar)Setler: 22-25, 20-25, 25-18, 25-18, 15-11Süre: 124 dakika (26, 25, 26, 24, 23) - İZMİR
  • 20 Ekim 2018 16:30 Arkasspor - Tokat Belediye Plevne: 3-2 SALON: İzmir AtatürkHAKEMLER: Yavuz Akdemir (xx), Arzu Emiroğlu (xx)ARKASSPOR: Radke (xxx), Bravo (xx), Mustafa (xx), Adis (xxx), Yiğit (xx), Hasan (xx), Burak Mert (xx), Burak Çevik (xx), Taht (xxx)TOKAT BELEDİYE PLEVNE: Grzegorz (xxx), Mert (xx), Murathan (xx), Daudi (xxx), Bahov (xx),...
  • 20 Ekim 2018 16:27 Voleybol: Efeler Ligi Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Yavuz Akdemir, Arzu EmiroğluArkas Spor: Radke, Bravo, Mustafa Koç, Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Hasan Sıkar (Burak Mert, Burak Çevik, Taht)Tokat Belediye Plevne: Grzegorz, Mert Tetik, Murathan Kısal, Daudi, Bahov, Halil İbrahim...
  • 01 Ağustos 2018 13:54 Burak Mert Can'dan Çifte Madalya Burak Mert Can'dan Çifte Madalya Kağıtsporu’un uluslararası arenada temsil eden engelli karate branşındaki başarılı sporcusu Burak Mert Can, Isparta’da düzenlenen İşitme Engelliler Türkiye Karate Şampiyonasında altın madalya kazandı.
  • 27 Temmuz 2018 22:21 Karate: İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonası Erkeklerde +84 kiloda Mehmet Şahin birinci, Şükrü Dündar ikinci, Yücel Taşkulak üçüncü, 67 kiloda Burak Mertcan birinci, Ümit Özçevik ikinci, Rıfat Onay üçüncü, 75 kiloda Volkan Kardeşler birinci, İsa Akgün ikinci, Rıfat Can Şişman üçüncü, 84 kiloda Burak Tiryaki birinci, Doğan Kazmacı ikinci, Abdullah Ataş üçüncü, kata genç erkeklerde Sabri Kıroğlu birinci, Burak Mert Can ikinci, Mehmet Şahin üçüncü oldu
  • 06 Haziran 2018 23:38 Voleybol: 2018 Cev Altın Avrupa Ligi Salon: Beden Eğitimi KolejiHakemler: Wim Cambre (Belçika), Oleksiy Skibitskyy (Ukrayna)Ukrayna: Semeniuk, Kovalchuk, Plotnytskyi, Drozd, Tevkun, Kovalov (Fomin, Didenko, Viietskyi, Rohozhyn, Brova )Türkiye: Mustafa Koç, Oğulcan Yatgın, Yasin Aydın, Hakkı Çapkınoğlu, Adis Lagumdzija, Abdullah Çam (Burak Mert, Alperay Demirciler, Baturalp Burak Güngör, Murat Yenipazar, Gökhan Gökgöz, Vahit Emre Savaş, Mert Matic)Setler: 31-29, 23-25, 23-25, 25-19, 15-11Süre: 131 dakika (35, 27, 26, 28, 15)A Milli Erkek Voleybol Takımı, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından düzenlenen Altın Avrupa Ligi B Grubu altıncı ve son maçında Ukrayna'ya 3-2 yenildi
  • 05 Haziran 2018 11:36 Arkasspor'da Milli Gurur Arkassporlu pasör çaprazı Adis Lagumdzija, libero Burak Mert, orta oyuncular Marko Mert Matic ve Mustafa Koç, Altın Avrupa Ligi B Grubu'nda liderliği garantileyen Türkiye ile son 4'te şampiyonluk mücadelesi verecek
  • 30 Mayıs 2018 18:06 A Milli Erkek Voleybol Takımı 4'te 4 Yaptı A Milli Erkek Voleybol Takımı 4'te 4 Yaptı SALON: Samsun Mustafa Dağıstanlı Spor SalonuHAKEMLER: Andrea Puecher (İtalya), Ozan Sarıkaya (Türkiye)TÜRKİYE: Murat, Burak, Vahit Emre, Metin, Gökhan, Mert Matic, Burak Mert (L) (Yasin, Alperay (L), Hakkı)SLOVENYA: Klobucar, Stalekar, Detela, Stern, Kozamernik, Planinsic, Toman (L) (Jereb, Okroglic, Videcnik, Mijatovic)SETLER: 25-22, 25-15, 25-19SÜRE: 76 dakika
  • 30 Mayıs 2018 17:58 Voleybol: 2018 Cev Avrupa Ligi Salon: Mustafa DağıstanlıHakemler: Andrea Puecher (İtalya), Ozan Sarıkaya (Türkiye)Türkiye: Murat Yenipazar, Burak Baturalp Güngör, Vahit Emre Savaş, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, Mert Matic (Burak Mert, Yasin Aydın, Hakkı Çapkınoğlu, Alperay Demirciler)Slovenya: Klobucar, Stalekar, Detela,...
  • 30 Mayıs 2018 17:54 Filenin Prensleri 4'te 4 Yaptı Filenin Prensleri 4'te 4 Yaptı Salon: Mustafa DağıstanlıHakemler: Andrea Puecher (İtalya), Ozan Sarıkaya (Türkiye)Türkiye: Murat, Burak, Vahit Emre, Metin, Gökhan, Mert Matic, Burak Mert (L) (Yasin, Alperay (L), Hakkı)Slovenya: Klobucar, Stalekar, Detela, Stern, Kozamernik, Planinsic, Toman (L) (Jereb, Okroglic, Videcnik, Mijatovic)Setler: 25-22, 25-15, 25-19Süre: 76 dakika (29,22,25) - SAMSUN
  • 27 Mayıs 2018 23:25 Voleybol: 2018 Cev Avrupa Ligi Salon: Dvorana TaborHakemler: Daniele Rapisarda (İtalya), Marko Seifried (Slovenya)Slovenya: Klobucar, Stalekar, Toncek Stern, Ziga Stern, Kozamernik, Planinsic (Toman, Okroglic, Detela, Videcnik, Mijatovic) Türkiye: Mert Matic, Murat Yenipazar, Burak Baturalp Güngör, Vahit Emre Savaş, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Burak Mert, Yasin Aydın, Mustafa Koç, Hakkı Çapkınoğlu, Adis Lagumdzija, Oğulcan Yatgın, Abdullah Çam)Setler: 21-25, 20-25, 16-25Süre: 76 dakika (26, 26, 24)A Milli Erkek Voleybol Takımı, 2018 CEV Avrupa Ligi Altın Kategori B Grubu üçüncü maçında deplasmanda Slovenya'yı 3-0 yendi
  • 05 Mayıs 2018 16:02 A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın Ankara Kampı Milli Takım kampında şu sporcular yer alıyor: "Burutay Subaşı, Murat Yenipazar, Oğulcan Yatkın, Muzaffer Yönet, Metin Toy, Adis Lagumdzija, Abdullah Çam, Beytullah Hatipoğlu, Burak Mert, Alperay Demirciler, Gökhan Gökgöz, Burak Baturalp Güngör, Yasin Aydın, Yiğit Gülmezoğlu, Marko Mert Matic, Faik Samet Güneş, Vahit Emre Savaş, Koray Şahin, Hakkı Çapkınoğlu, Mustafa Koç
  • 23 Nisan 2018 17:17 Şampiyon Sporculardan 23 Nisan Gösterisi Şampiyon Sporculardan 23 Nisan Gösterisi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor'da başarıları ile adından söz ettiren Karete sporcusu Burak Mert Can sergilediği birbirinden zorlu hareketlerle çocukları hayran bıraktı
  • 20 Nisan 2018 19:09 Arkas Spor'da Milli Heyecan Özden, yaptığı yazılı açıklamada, A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın aday kadrosunda, Arkas Spor'dan Muzaffer Yönet, Adis Lagumdzija, Burak Mert, Gökhan Gökgöz, Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic ve Mustafa Koç'in yer aldığını aktardı
  • 20 Nisan 2018 00:02 Filenin Efeleri'nde Aday Kadro Belli Oldu Filenin Efeleri'nde Aday Kadro Belli Oldu Milli takımın 22 kişilik aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor: Pasör: Murat Yenipazar (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Oğulcan Yatgın (Fenerbahçe), Muzaffer Yönet (Arkas Spor)Pasör çaprazı: Metin Toy (Fenerbahçe), Adis Lagumdzija (Arkas Spor), Abdullah Çam (Halkbank)Libero: Beytullah Hatipoğlu (Afyon Belediyesi Yüntaş), Burak Mert (Arkas Spor), Hasan Yeşilbudak ve Alperay Demirciler (Halkbank)Smaçör: Burutay Subaşı (Halkbank), Gökhan Gökgöz ve Yiğit Gülmezoğlu (Arkas Spor), Burak Baturalp Güngör (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Yasin Aydın (Galatasaray), Batuhan Avcı (Beşiktaş)Orta oyuncu: Faik Samet Güneş ve Hakkı Çapkınoğlu (Halkbank), Vahit Emre Savaş ve Koray Şahin (Ziraat Bankası), Marko Mert Matic ve Mustafa Koç (Arkas Spor)Ay-yıldızlı ekibin Avrupa Ligi Altın Kategori grup etabında yapacağı maçların programı şöyle: 20 Mayıs Pazar15
  • 18 Nisan 2018 17:07 A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın Aday Kadrosu Açıklandı Milli takımın 22 kişilik aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor: Pasör: Murat Yenipazar (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Oğulcan Yatgın (Fenerbahçe), Muzaffer Yönet (Arkas Spor)Pasör çaprazı: Metin Toy (Fenerbahçe), Adis Lagumdzija (Arkas Spor), Abdullah Çam (Halkbank)Libero: Beytullah Hatipoğlu (Afyon Belediyesi Yüntaş), Burak Mert (Arkas Spor), Hasan Yeşilbudak ve Alperay Demirciler (Halkbank)Smaçör: Burutay Subaşı (Halkbank), Gökhan Gökgöz ve Yiğit Gülmezoğlu (Arkas Spor), Burak Baturalp Güngör (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Yasin Aydın (Galatasaray), Batuhan Avcı (Beşiktaş)Orta oyuncu: Faik Samet Güneş ve Hakkı Çapkınoğlu (Halkbank), Vahit Emre Savaş ve Koray Şahin (Ziraat Bankası), Marko Mert Matic ve Mustafa Koç (Arkas Spor)Ay-yıldızlı ekibin Avrupa Ligi Altın Kategori grup etabında yapacağı maçların programı şöyle: 20 Mayıs Pazar: 15
  • 09 Nisan 2018 23:50 Halkbankası 9. Şampiyonluğunu Kazandı Halkbankası 9. Şampiyonluğunu Kazandı Salon: TVF BaşkentHakemler: Erdal Akıncı, Burhan İlhanHalkbank: Hierrezuelo, Burutay, Faik Samet, Hernandez, Petric, Emre Batur, Hasan (L), Alperay (L) (Lucas Loh, Mustafa, Abdullah)Arkas Spor: Jovovic, Bravo, Mert Matic, Adis, Fromm, Mustafa Koç, Burak Mert (L) (Gökhan, Yiğit, Çağatay, Hasan, Sanchez Bozhuleva, Muhammet)Setler: 25-21, 25-21, 20-25, 25-19Süre: 2 saat 1 dakika (31, 29, 31, 31) - ANKARA
  • 09 Nisan 2018 21:10 Efeler Ligi'nde Şampiyon Halkbank Oldu SALON: TVF BaşkentHAKEMLER: Erdal Akıncı, Burhan İlhanHALKBANK: Hierrezuelo, Burutay, Faik Samet, Hernandez, Petric, Emre Batur, Hasan (L), Alperay (L) (Lucas Loh, Mustafa, Abdullah) ARKAS SPOR: Jovovic, Bravo, Mert Matic, Adis, Fromm, Mustafa Koç, Burak Mert (L) (Gökhan, Yiğit, Çağatay,...
  • 09 Nisan 2018 20:51 Voleybol: Efeler Ligi Play-off Salon: TVF BaşkentHakemler: Erdal Akıncı, Burhan İlhanHalkbank: Hierrezuelo, Burutay Subaşı, Faik Samet Güneş, Hernandez, Petric, Emre Batur (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Loh, Mustafa Ramazanoğlu, Abdullah Çam)Arkas Spor: Jovovic, Bravo, Mert Matic, Lagumdzija, Fromm, Mustafa Koç (Burak Mert, Osman Çağatay Durmaz, Gökhan Gökgöz, Yiğit Gülmezoğlu, Hasan Sıkar, Sanchez, Muhammet Kaya)Setler: 25-21, 25-21, 20-25, 25-19Süre: 121 dakika (31, 28, 31, 31)Voleybolda Efeler Ligi play-off final etabı 4
  • 07 Nisan 2018 19:05 Halkbank - Arkas Spor: 3-2 SALON: TVF BaşkentHAKEMLER: Onur Hoşnut, Salim BektaşHALKBANK: Hernandez, Petric, Hakkı Çapkınoğlu, Hierrezuelo, Burutay Subaşı, Emre Batur (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Loh, Abdullah Çam, Faik Samet Güneş)ARKAS SPOR: Jovovic, Bravo, Mustafa Koç, Lagumdzija, Fromm, Mert Matic (Burak Mert, Sanchez, Yiğit Gülmezoğlu, Muhammet Kaya, Osman Çağatay Durmaz, Gökhan Gökgöz)SETLER: 26-28, 22-25, 25-22, 25-18, 15-11SÜRE: 131 dakika (32, 28, 31, 24, 16)Efeler Ligi Play-off Final Etabı üçüncü maçında Halkbank kendi sahasında Arkas Spor'u 3-2 mağlup etti ve seride 2-1 öne geçti
  • 07 Nisan 2018 19:00 Voleybol: Efeler Ligi Play-off Salon: TVF BaşkentHakemler: Onur Hoşnut, Salim BektaşHalkbank: Hernandez, Petric, Hakkı Çapkınoğlu, Hierrezuelo, Burutay Subaşı, Emre Batur (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Loh, Abdullah Çam, Faik Samet Güneş)Arkas Spor: Jovovic, Bravo, Mustafa Koç, Lagumdzija, Fromm, Mert Matic (Burak Mert, Sanchez, Yiğit Gülmezoğlu, Muhammet Kaya, Osman Çağatay Durmaz, Gökhan Gökgöz)Setler: 26-28, 22-25, 25-22, 25-18, 15-11Süre: 131 dakika (32, 28, 31, 24, 16)Voleybol Efeler Ligi play-off final etabı üçüncü maçında Halkbank, sahasında Arkas Spor'u 3-2 mağlup ederek, seride 2-1 öne geçti
  • 03 Nisan 2018 22:14 Voleybol: Efeler Ligi Play-off Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: İlhami Şenyurt, Cihat KüçükboyacıArkas Spor: Mert Matic, Jovovic, Bravo, Adis Lagumdzija, Fromm, Mustafa Koç (Burak Mert, Çağatay, Gökhan Gökgöz, Sanchez, Yiğit Gülmezoğlu)Halkbank: Hierrezuelo, Burutay Subaşı, Faik Samet...
  • 01 Nisan 2018 18:06 Voleybol: Efeler Ligi Play-off Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Erdal Akıncı, Yavuz AkdemirArkas Spor: Mert Matic, Jovovic, Bravo, Mustafa Koç, Adis Lagumdzija, Gökhan Gökgöz (Burak Mert, Sanchez, Yiğit Gülmezoğlu, Fromm, Muhammet Kaya)Halkbank: Hierrezuelo, Burutay Subaşı, Faik Samet...
  • 24 Mart 2018 19:21 Efeler Ligi: Arkasspor: 3 - Galatasaray: 1 Efeler Ligi: Arkasspor: 3 - Galatasaray: 1 Salon: İzmir AtatürkHakemler: Ozan Çağı Sarıkaya xx, Ebru Ayata xxArkasspor: Mert Matic xxx, Jovovic xx, Bravo xxx, Mustafa Koç xxx, Adis Lagumdzija xx, Gökhan Gökgöz xx (Burak Mert xx, Yiğit Gülmezoğlu x, Fromm x, Sanchez xx, Çağatay Durmaz x)Galatasaray HDI Sigorta: Emin Gök xx, Okello xx, Akhrem xx, Todorov xxx, Hüseyin Koç x, Melih Sıratça xx (Can Ayvazoğlu xx, Boğaçhan Zambak x, Özgür Türkmen x, Ertuğrul Gazi Metin xx, Ufuk Minici x, Doğukan Ulu x)Setler: 25-20, 25-27, 25-13, 25-22Süre: 117 dakika (28, 36, 25, 28) - İZMİR
  • 24 Mart 2018 19:08 Voleybol: Efeler Ligi Play-off Voleybol: Efeler Ligi Play-off Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Ozan Çağı Sarıkaya, Ebru AyataArkas Spor: Mert Matic, Jovovic, Bravo, Mustafa Koç, Adis Lagumdzija, Gökhan Gökgöz (Burak Mert, Yiğit Gülmezoğlu, Fromm, Sanchez, Çağatay Durmaz)Galatasaray HDI Sigorta: Emin Gök, Okello, Akhrem,...
  • 18 Mart 2018 18:55 Voleybol: Efeler Ligi Play-off Salon: Burhan FelekHakemler: Onur Hoşnut, Metin KorkutGalatasaray HDI Sigorta: Doğukan Ulu, Okello, Akhrem, Emin Gök, Hüseyin Koç, Yasin Aydın (Can Ayvazoğlu, Onurcan Çakır, Melih Sıratca, Boğaçhan Zambak, Ufuk Minici Todorov)Arkas Spor: Matic, Jovovic, Bravo, Mustafa Koç, Lagumdzija, Gökhan Gökgöz (Burak Mert, Sanchez, Muhammet Kaya, Yiğit Gülmezoğlu, Fromm)Setler: 17-25, 23-25, 25-19, 22-25Süre: 108 dakika (25, 33, 24, 26)Voleybol Efeler Ligi play-off yarı final ilk maçında Arkas Spor, deplasmanda Galatasaray HDI Sigorta'yı 3-1 yenerek seride 1-0 öne geçti