Çinli işçi yaşananlara dayanamadı! İğrenç salam ve sosis üretimini görüntüledi - Son Dakika

Çinli işçi yaşananlara dayanamadı! İğrenç salam ve sosis üretimini görüntüledi

26.11.2022 07:13

Koronavirüs salgınının yayıldığı Çin'deki bir fabrikada işçi tarafından kaydedilen mide bulandıran görüntülerde salam ve sosislerin bozuk etlerden ve sakatatlardan yapıldığı öne sürüldü.

Çin'deki bir et işleme tesisinde kaydedilen görüntüler izleyenlerin midesini bulandırdı. Bir işçi tarafından kaydedilen ve insanları bilinçlendirmek için paylaşılan video infiale neden oldu.

SAKATATLARDAN DA SALAM YAPTILAR

Videoda bozuk etler ve atılacak sakatatlardan sosis ve salam yapıldığı anların görüntüsü yer alıyor. Hijyenik olmayan tesisin görüntüleri sosyal medyada büyük tepki çekti.

YORUMLAR
500
Koronavirüsle mücadele ederken hastalanan 'yılın doktoru' hayatını kaybetti Koronavirüsle mücadele ederken hastalanan 'yılın doktoru' hayatını kaybetti Doğal bal öksürüğün 'saf' ilacı Doğal bal öksürüğün 'saf' ilacı Çin'de 'pes' dedirten görüntü! 'Koronavirüs test sonucun yok' denilerek hastaneye alınmayan hamile kadın, sokak ortasında doğum yaptı Çin'de 'pes' dedirten görüntü! 'Koronavirüs test sonucun yok' denilerek hastaneye alınmayan hamile kadın, sokak ortasında doğum yaptı

Son Dakika Dünya Çinli işçi yaşananlara dayanamadı! İğrenç salam ve sosis üretimini görüntüledi - Son Dakika


Advertisement