SON DAKİKA EGE AKDENİZ HABERLERİ

Son Dakika Ege Akdeniz Haberleri

 • 22 Ekim 2017 14:14 Meteoroloji'den Tüm Türkiye İçin Uyarı: Yarın Serin ve Yağışlı Hava Geliyor Meteoroloji'den Tüm Türkiye İçin Uyarı: Yarın Serin ve Yağışlı Hava Geliyor Meteoroloji'den gelen son verilere göre Türkiye, yarın akşam saatlerinden sonra Orta Akdeniz üzerinden gelen serin ve yağışlı sistemin etkisine girecek.
 • 30 Eylül 2017 09:01 Meteoroloji'den Çok Kuvvetli Yağış Uyarısı: Ulaşımda Aksamalar Olabilir Meteoroloji'den Çok Kuvvetli Yağış Uyarısı: Ulaşımda Aksamalar Olabilir İstanbul ve Trakya için bugün çok kuvvetli yağış uyarısında bulunan Meteoroloji, yıldırım düşme tehlikesinin bulunduğunu ve ulaşımda aksamalar yaşanabileceğine dikkat çekti.
 • 30 Eylül 2017 08:43 Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, ülke genelinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara, İç Ege, Akdeniz, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun güneydoğusu ile Muğla, Sinop, Ankara, Eskişehir, Erzurum, Kars, Ardahan, Mardin, Batman ve Siirt çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak...
 • 28 Eylül 2017 16:09 Bornova Becker'e Yeni Sponsor Bornova Becker'e Yeni Sponsor Sözleşme törenine Bornova Beckerspor Başkanı Volkan Kebir, Anadolu Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Küçükkuş, Kulüp Başkan Yardımcısı Burcu Kebir, Ege Akdeniz Bölge Müdürü Emre Yılmaz ve Anadolu Tekstil Finans Müdürü Hürriyet Yıkıcı katıldı
 • 28 Eylül 2017 12:35 Bornova Becker Spor'a Yeni Sponsor Bornova Becker Spor'a Yeni Sponsor Bornova Becker Spor Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Kebir, Anadolu Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Küçükkuş, Bornova Becker Spor Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burcu Kebir, Bornova Becker Spor Ege Akdeniz Bölge Müdürü Emre Yılmaz ve Anadolu Tekstil Finans Müdürü Hürriyet Yıkıcı'nın hazır bulunduğu törende sponsorluk anlaşması imzalandı
 • 05 Eylül 2017 10:41 Burası Akdeniz Sahilleri Değil, Çıldır Gölü (Yeniden) KIŞIN yüzeyi tamamen buz tutan ve üzerinde festivaller düzenlenen Ardahan'ın Çıldır ilçesindeki Çıldır Gölü,kavurucu sıcaklarda tatilcilerin akınına uğrarken, Ege-Akdeniz sahillerini aratmıyor.
 • 05 Eylül 2017 10:01 Burası Akdeniz Sahilleri Değil, Çıldır Gölü KIŞIN yüzeyi tamamen buz tutan ve üzerinde festivaller düzenlenen Ardahan'ın Çıldır ilçesindeki Çıldır Gölü,kavurucu sıcaklarda tatilcilerin akınına uğrarken, Ege-Akdeniz sahillerini aratmıyor.
 • 05 Eylül 2017 09:55 Ardahan'daki Çıldır Gölü, Sıcaklardan Kaçanların Akınına Uğradı Ardahan'daki Çıldır Gölü, Sıcaklardan Kaçanların Akınına Uğradı Ardahan'da bulunan ve kış aylarında yüzeyi tamamen buzla kaplanan Çıldır Gölü'ne akın eden vatandaşlar, gölde yüzmenin keyfini çıkararak deniz özlemlerini gideriyorlar.
 • 30 Ağustos 2017 09:06 Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara’nın doğusu, İç Ege, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Karadeniz ile Tekirdağ, Hatay’ın kuzey kıyı ilçeleri ile Gaziantep’in batı ilçelerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı...
 • 30 Ağustos 2017 09:06 Yurtta Hava Durumu Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre yurtta hava durumu bugün şöyle. Marmara'nın doğusu, İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Karadeniz ile Tekirdağ, Hatay'ın kuzey kıyı ilçeleri ile Gaziantep'in batı ilçelerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü...
 • 26 Ağustos 2017 10:12 Çıldır Gölü, Sahilleri Aratmıyor Çıldır Gölü, Sahilleri Aratmıyor TÜRKİYE'nin doğusundaki sınır kentleri Kars ve Ardahan illeri arasında bulunan Çıldır Gölü, sıcaklarla birlikte Ege, Akdeniz sahillerini aratmıyor.
 • 25 Ağustos 2017 19:28 Kars Çıldır Gölü, Sahilleri Aratmıyor Kars Çıldır Gölü, Sahilleri Aratmıyor Çıldır Gölü, sahilleri aratmıyorTürkiye'nin doğusundaki sınır kentleri Kars ve Ardahan illeri arasında bulunan Çıldır Gölü, sıcaklarla birlikte Ege, Akdeniz sahillerini aratmıyor.
 • 10 Ağustos 2017 17:25 Tamer Kıran, Deniz Ticaret Odası Başkanlığına Aday İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Kıran Holding Başkan Vekili Tamer Kıran, kasım ayında yapılacak oda seçimlerinde yönetim kurulu başkanlığına aday olduğunu duyurdu.
 • 02 Ağustos 2017 13:58 Meteorolojik Uyarı Meteoroloji Genel Müdürlüğünden, İç Batı Anadolu için yarından itibarın pazar gününe kadar kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu.
 • 25 Temmuz 2017 21:00 İzdeniz'deki Grev İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası (DTO) İzmir Şubesi Başkanı Yusuf Öztürk, İZDENİZ'de 10 Temmuz'da başlayan greve ilişkin, "İzmir'i denizden uzaklaştıracak şeylerin yaşanmaması gerektiğine inanıyor ve grevin, her iki tarafın da istediği bir...
 • 21 Temmuz 2017 10:46 Kos'ta Deprem Sonrası Görüntüler – Ege'de meydana gelen 6,4 büyüklüğündeki deprem Kos Adası'nda biri Türk, diğeri İsveçli olmak üzere 2 kişinin ölümüne, 5'i ağır 80'den fazla kişinin yaralanmasına neden oldu.
 • 21 Temmuz 2017 10:31 2 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kos'ta Deprem Sonrası Yaşananlar Kamerada – Ege'de meydana gelen 6,4 büyüklüğündeki deprem Kos Adası'nda biri Türk, diğeri İsveçli olmak üzere 2 kişinin ölümüne, 5'i ağır 80'den fazla kişinin yaralanmasına neden oldu.
 • 21 Temmuz 2017 09:59 Kos'ta Deprem Sonrası Görüntüler Kos'ta Deprem Sonrası Görüntüler – Ege'de meydana gelen 6,4 büyüklüğündeki deprem Kos Adası'nda biri Türk, diğeri İsveçli olmak üzere 2 kişinin ölümüne, 5'i ağır 80'den fazla kişinin yaralanmasına neden oldu.
 • 21 Temmuz 2017 09:59 Kos'ta Deprem Sonrası Görüntüler Kos'ta Deprem Sonrası Görüntüler – Ege'de meydana gelen 6,4 büyüklüğündeki deprem Kos Adası'nda biri Türk, diğeri İsveçli olmak üzere 2 kişinin ölümüne, 5'i ağır 80'den fazla kişinin yaralanmasına neden oldu.
 • 21 Temmuz 2017 09:46 2 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kos'ta Deprem Sonrası Yaşananlar Kamerada 2 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kos'ta Deprem Sonrası Yaşananlar Kamerada 2 kişinin hayatını kaybettiği Kos'ta deprem sonrası yaşananlar kameradaIo Chokona, Ender DURUEL Atina, 21 Temmuz 2017 (DHA) ? Ege'de meydana gelen 6,4 büyüklüğündeki deprem Kos Adası'nda biri Türk, diğeri İsveçli olmak üzere 2 kişinin ölümüne, 5'i ağır 80'den fazla kişinin yaralanmasına neden oldu.
 • 21 Temmuz 2017 09:25 2 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kos'ta Deprem Sonrası Yaşananlar Kamerada 2 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kos'ta Deprem Sonrası Yaşananlar Kamerada – Ege'de meydana gelen 6,4 büyüklüğündeki deprem Kos Adası'nda biri Türk, diğeri İsveçli olmak üzere 2 kişinin ölümüne, 5'i ağır 80'den fazla kişinin yaralanmasına neden oldu.
 • 21 Temmuz 2017 09:24 2 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kos'ta Deprem Sonrası Yaşananlar Kamerada 2 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kos'ta Deprem Sonrası Yaşananlar Kamerada – Ege'de meydana gelen 6,4 büyüklüğündeki deprem Kos Adası'nda biri Türk, diğeri İsveçli olmak üzere 2 kişinin ölümüne, 5'i ağır 80'den fazla kişinin yaralanmasına neden oldu.
 • 26 Haziran 2017 08:45 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 2016'da hayata geçirilen "Defne Eylem Planı" gibi uygulamaların kırsal kalkınmanın lokomotifi olacağını belirterek, "2016 yılında üretimi gerçekleştirilen defnenin üretim aşamalarında yer alan orman köylülerine 18,5 milyon lira kaynak aktardık.
 • 19 Haziran 2017 10:11 Yurtta Hava Durumu Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta bugün hava durumu şöyle.Ülke genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara, Kuzey ve İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz ile Erzincan, Ardahan ve Erzurum'un kuzey kesimlerinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı...
 • 19 Haziran 2017 09:57 Yurtta Hava Durumu Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, ülke genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara, Kuzey ve İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz ile Erzincan, Ardahan ve Erzurum’un kuzey kesimlerinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 • 10 Haziran 2017 16:29 Drone Pilotları Türkiye'nin Tanıtımında Buluştu Drone Pilotları Türkiye'nin Tanıtımında Buluştu Türkiye'nin farklı bölgelerinden bir araya gelen 35 drone pilotu, tarihi ve doğal güzellikleri tanıtabilmek için "Ülken için uç" sloganıyla hava görüntüleri çekti.
 • 10 Haziran 2017 13:10 Drone Pilotları Türkiye'nin Tanıtımında Buluştu Drone Pilotları Türkiye'nin Tanıtımında Buluştu Türkiye'nin farklı bölgelerinden bir araya gelen 35 drone pilotu, tarihi ve doğal güzellikleri tanıtabilmek için "Ülken için uç" sloganıyla hava görüntüleri çekti.
 • 09 Haziran 2017 13:01 Orman ve Su İşleri Bakanı: Bu Yaz Sıcaklıklar Mevsim Normallerinin Üzerinde Olacak Orman ve Su İşleri Bakanı: Bu Yaz Sıcaklıklar Mevsim Normallerinin Üzerinde Olacak Bakan Veysel Eroğlu hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altında seyrettiğini ancak 20 Haziran'dan itibaren artmaya başlayacağını ifade etti.
 • 28 Mayıs 2017 10:05 Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, ülke genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın güneydoğusu, Ege, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısı ile Edirne, Kırklareli, Sinop, Samsun ve Bingöl çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı...
 • 22 Mayıs 2017 10:51 Yurtta Hava Nasıl Olacak? Yurtta Hava Nasıl Olacak? Yapılan son değerlendirmelere göre, Güney Ege, Akdeniz, İç Anadolu (Ankara ve Eskişehir hariç), Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı, Güneydoğu Anadolu'nun batısı ile Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, muş ve Bingöl çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı...
 • 22 Mayıs 2017 09:31 Yurtta Hava Durumu Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu bugün şöyle.Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, Güney Ege, Akdeniz, İç Anadolu (Ankara ve Eskişehir hariç), Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı, Güneydoğu Anadolu'nun batısı ile Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Muş...
 • 22 Mayıs 2017 09:10 Yurtta Hava Durumu Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, Güney Ege, Akdeniz, İç Anadolu (Ankara ve Eskişehir hariç), Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısı, Güneydoğu Anadolu’nun batısı ile Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Muş ve Bingöl çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı...
 • 19 Mayıs 2017 09:16 Meteoroloji'den Uyarı Üstüne Uyarı: Sağanak ve Fırtına Geliyor Meteoroloji'den Uyarı Üstüne Uyarı: Sağanak ve Fırtına Geliyor Türkiye'nin genelinde aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Yağışla birlikte hava sıcaklığı da düşecek.
 • 19 Mayıs 2017 08:49 Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara’nın güneydoğusu, Güney ve İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 • 18 Mayıs 2017 17:00 Egafed Yik Başkanı Ceylan'dan 19 Mayıs Mesajı Egafed Yik Başkanı Ceylan'dan 19 Mayıs Mesajı Ege Akdeniz Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu (EGAFED) Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Efkan Ceylan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili mesaj yayınladı.
 • 18 Mayıs 2017 09:51 Meteoroloji'den Yağış Uyarısı! Meteoroloji'den Yağış Uyarısı! Marmara'nın güney ve doğusu, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı ile Bingöl, Muş, Adıyaman ve Diyarbakır çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor Yapılan son değerlendirmelere...
 • 18 Mayıs 2017 09:16 Yurtta Hava Durumu Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu bugün şöyle. Marmara'nın güney ve doğusu, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı ile Bingöl, Muş, Adıyaman ve Diyarbakır çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az...
 • 18 Mayıs 2017 09:10 Yurtta Hava Durumu Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara’nın güney ve doğusu, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısı ile Bingöl, Muş, Adıyaman ve Diyarbakır çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
 • 17 Mayıs 2017 11:58 19 Mayıs Serin ve Yağışlı Geçecek Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın kutlanacağı 19 Mayıs'ta yurtta hava serin ve yağışlı olacak.
 • 07 Mayıs 2017 16:26 Dünya Talasemi Günü Talasemi Federasyonu Genel Başkanı Burhan Kerimoğlu, Türkiye'de 1 milyon 600 bin talasemi taşıyıcısı bulunduğunu belirtti.
 • 03 Mayıs 2017 09:01 Yurtta Hava Durumu Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu bugün şöyle.İç Ege, Akdeniz'in iç ve doğu kesimleri, İç Anadolu'nun doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği...
 • 03 Mayıs 2017 08:56 Yurtta Hava Durumu Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre; İç Ege, Akdeniz’in iç ve doğu kesimleri, İç Anadolu’nun doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 • 02 Mayıs 2017 09:01 Yurtta Hava Durumu Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu bugün şöyle.Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, Marmara'nın doğusu, İç Ege, Akdeniz'in iç ve doğu kesimleri, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin...
 • 02 Mayıs 2017 08:58 Yurtta Hava Durumu Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara’nın doğusu, İç Ege, Akdeniz’in iç ve doğu kesimleri, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı...
 • 01 Mayıs 2017 09:11 Meteoroloji'den Yağış Uyarısı Meteoroloji'den Yağış Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yurdun bazı kesimleri için yağış uyarısında bulundu.
 • 01 Mayıs 2017 09:04 Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, İç Ege, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun güneydoğusu ile Bilecik, Şanlıurfa, Batman ve Siirt çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı...
 • 28 Nisan 2017 11:14 Egafed Yik Başkanı Efkan Ceylan'dan AB Konusunda Aklıselim Olma Çağrısı Egafed Yik Başkanı Efkan Ceylan'dan AB Konusunda Aklıselim Olma Çağrısı Ege Akdeniz Genç İşadamları Federasyonu (EGAFED) Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanı Efkan Ceylan Türkiye gündeminin sıcak konusu Avrupa Birliği (AB) ilişkilerinde gelinen noktayla ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 24 Nisan 2017 13:49 Egeli İş Adamları Gerilim, Kutuplaşma ve İç Çekişme İstemiyor Egeli İş Adamları Gerilim, Kutuplaşma ve İç Çekişme İstemiyor Ege Akdeniz Genç İş Adamları Dernekleri Federasyonu (EGAFED) 115. Yönetim Kurulu toplantısını, Kuşadası Genç İş Adamları Derneği (KUGİAD)’nin ev sahipliğinde yaptı.
 • 21 Nisan 2017 15:21 Meteoroloji: 23 Nisan Pazar Günü Çok Kuvvetli Fırtına, Soğuk Hava ve Kar Yağışlarına Dikkat METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, 23 Nisan Pazar günü; Marmara'nın kuzey ve doğusu, İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu ile Güneydoğu Anadolu'nun yağışlı; diğer yerlerin parçalı bulutlu geçeceğinin tahmin edildiğini bildirdi.
 • 21 Nisan 2017 15:20 Dha Ankara - Meteoroloji: 23 Nisan Pazar Günü Çok Kuvvetli Fırtına, Soğuk Hava ve Kar Yağışlarına... METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, 23 Nisan Pazar günü; Marmara'nın kuzey ve doğusu, İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu ile Güneydoğu Anadolu'nun yağışlı; diğer yerlerin parçalı bulutlu geçeceğinin tahmin edildiğini bildirdi.