Vize'de doğal gaz altyapı çalışmaları sürüyor - Son Dakika
Emlak

Vize'de doğal gaz altyapı çalışmaları sürüyor

Vize\'de doğal gaz altyapı çalışmaları sürüyor

Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp, GAZDAŞ ekiplerinin Evren Mahallesi'nde gerçekleştirdiği doğal gaz altyapı çalışmalarını inceledi. Özalp, doğal gazı ilçenin tamamına ulaştırmayı hedeflediklerini belirtti. Altyapı, servis hattı ve kutulamanın sona erdiği bölgelerde ev içi tesisi hazır olan vatandaşların abonelik işlemlerini yapabileceğini dile getiren Özalp, en kısa sürede tüm çalışmaları tamamlamayı istediklerini bildirdi.

01.10.2023 11:23
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Vize ilçesinde doğal gaz altyapı çalışması sürüyor.

Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp, GAZDAŞ ekiplerinin Evren Mahallesi'nde gerçekleştirdiği doğal gaz altyapı çalışmalarını inceledi.

Çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Özalp, doğal gazı ilçenin tamamına ulaştırmayı hedeflediklerini belirtti.

Ekiplerin hızla ana hattı oluşturmaya çalıştığını ifade eden Özalp, daha sonra servis hatları ve kutulamanın yapılacağını kaydetti.

Altyapı, servis hattı ve kutulamanın sona erdiği bölgelerde ev içi tesisi hazır olan vatandaşların abonelik işlemlerini yapabileceğini dile getiren Özalp, en kısa sürede tüm çalışmaları tamamlamayı istediklerini bildirdi.

Elektrik kesintisi

Kırklareli'nde 2 köyde elektrik kesintisi yapılacak.

TREDAŞ'tan yapılan açıklamada, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında kent merkezine bağlı Dereköy köyü ile Terzidere köyüne 2 Ekim Pazartesi günü bir süre enerji verilmeyecek.

Söz konusu kesintiler, Dereköy köyünde 09.00-17.00, Terzidere köyünde 09.00-18.00 saatlerinde uygulanacak.

Yol yapım çalışması

Vize ilçesinde yol yapım çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Ercan Özalp, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını inceleyip bilgi aldı.

İlçede gerek altyapı gerekse hava koşulları nedeniyle bozulan yolların yeniden bakım ve onarım kapsamına alındığını ifade eden Özalp, ekiplerin hummalı şekilde çalışmalarını yürüttüğünü söyledi.

Vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalıştıklarını anlatan Özalp, çalışmaların tamamlanmasıyla vatandaşların ulaşımının daha konforlu hale geleceğini kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Emlak Vize'de doğal gaz altyapı çalışmaları sürüyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Vietnamlı emlak patronu idam cezasına çarptırıldı
  11 Nis Vietnamlı emlak patronu idam cezasına çarptırıldı

  Vietnamlı emlak patronu Truong My Lan, 12,5 milyar dolarlık rekor mali dolandırıcılık davası kapsamında idam cezasına çarptırıldı.

 • Bilecik'te Drone Denetimlerinde 20 Bin 507 Lira Trafik Cezası Uygulandı
  09 Nis Bilecik'te Drone Denetimlerinde 20 Bin 507 Lira Trafik Cezası Uygulandı

  Bilecik'te yapılan drone denetimlerinde 6 araç ve sürücüsü denetlenerek; 5 araç sürücüsüne 'Kırmızı Işık Kuralına Uymamak' maddesinden 7 bin 530 lira, 1 araç sürücüsüne 'Sürücü Belgesi Geri Alındığı Halde Araç Kullanma' maddesinden 12 bin 977 lira olmak üzere toplam 20 bin 507 lira trafik idari para cezası uygulandı.

 • İçmimarlar, binalardaki tadilat hatalarına dikkat çekti
  09 Nis İçmimarlar, binalardaki tadilat hatalarına dikkat çekti

  İçmimarlar Odası İstanbul Şubesi Başkanı Herdem Süer, binalarda yapılan tadilatların önemli olduğunu belirterek, kolonlara bir delik dahi açılmaması gerekirken kolon ve kiriş kesilmesine kadar, yani komple yok edilmesine kadar giden süreçleri maalesef gördüklerini söyledi. Süer ile Demirarslan, 9 Nisan'daki 'Mimar Sinan'ı Anma ve Mimarlar Günü' dolayısıyla binalardaki ölümcül tadilat hataları ile iç mimari projelerde dikkat edilmesi gereken unsurları AA muhabirine anlattı.

 • Bolu Belediyesi'nden Ramazan Bayramı tatili boyunca hizmet düzenlemesi
  08 Nis Bolu Belediyesi'nden Ramazan Bayramı tatili boyunca hizmet düzenlemesi

  Bolu Belediyesi, Ramazan Bayramı tatili süresince ön ödemeli su sayacı kullanan abonelerin ve emlak vergisi ödemek isteyen mükelleflerin sorun yaşamamaları için veznelerin belirli saatler arasında hizmet vereceğini duyurdu.

 • Bodrum Belediyesi Yollarda Asfaltlama Çalışması Yapıyor
  08 Nis Bodrum Belediyesi Yollarda Asfaltlama Çalışması Yapıyor

  Bodrum Belediyesi, sorumluluk alanında bulunan ve altyapı çalışmaları tamamlanan yollarda asfaltlama çalışması yapıyor. Ulaşım kalitesini artırmak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Bitez Mahallesi Özer Türk Caddesinde yol genişletme, asfaltlama, kaldırım ve bordür döşeme işlemleri yapıldı.

 • Rize'de bir evin çatısında çıkan yangın söndürüldü
  07 Nis Rize'de bir evin çatısında çıkan yangın söndürüldü

  Rize'nin Dağsu Mahallesi'nde bulunan iki katlı bir evin çatısında belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Olay yerine sevk edilen itfaiye, polis ve sağlık ekipleri tarafından yangın kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangının çıkış nedeni ise araştırılmak üzere çalışmalar başlatıldı.

 • Adana'da 2 kilo 600 gram esrar ve 2 tabanca ele geçirildi, 1 şüpheli gözaltına alındı
  06 Nis Adana'da 2 kilo 600 gram esrar ve 2 tabanca ele geçirildi, 1 şüpheli gözaltına alındı

  Adana'nın Kozan ilçesinde İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bir evde yapılan baskında, 2 kilo 600 gram esrar, ruhsatsız 2 tabanca ve çok sayıda mermi ele geçirildi. Operasyonda 1 şüpheli gözaltına alındı.


Advertisement