Son dakika Fen İşleri Müdürlüğü haberleri, Fen İşleri Müdürlüğü son dakika, son dakika Fen İşleri Müdürlüğü

Son Dakika Fen İşleri Müdürlüğü Haberleri

 • Kırklareli'nden kısa kısa
  12:02 Kırklareli'nden kısa kısa

  Belediye Başkanı Recep Gün, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Kışla Altı mevkiinde devam eden kilitli parke taş döşeme çalışmalarını inceledi. Ekiplerin hızla çalışmaları yürüttüğünü ifade eden Gün, ilçenin tamamında bozuk ve deforme olan yolları yenilediklerini kaydetti.

 • Kocasinan Belediye Başkanı, Kayseri Havalimanı çevre yollarının çalışmalarını inceledi
  11:53 Kocasinan Belediye Başkanı, Kayseri Havalimanı çevre yollarının çalışmalarını inceledi

  Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Havalimanı'nın yeni terminal binası yanında yapımı devam eden çevre yollarının çalışmalarını inceledi. Fen İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi'nde devam eden yolları ve çevre düzenlemesi çalışmaları hakkında bilgi alan Çolakbayrakdar, saha çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Hava şartlarının uygun olmasından dolayı çalışmaların kış mevsiminde dahi sürdüğünü ifade eden Çolakbayrakdar, çevre yollarının tamamlandığında bölgeye ve şehre hizmet vereceğini söyledi.

 • Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Havalimanı çevre yollarının çalışmalarını inceledi
  11:15 Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Havalimanı çevre yollarının çalışmalarını inceledi

  Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Havalimanı'nın yeni terminal binası yanındaki çevre yollarının çalışmalarını inceledi. 2024 yılında planlanan çalışmalara hızla başladıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, 'Geçtiğimiz yıl, yaptığımız çalışmaların daha fazlasını yaparak, hemşehrilerime en iyi hizmeti sunacağız' dedi.

 • Kuşadası Belediyesi Yağmur Suyu Hatları Döşüyor
  23 Şub Kuşadası Belediyesi Yağmur Suyu Hatları Döşüyor

  Kuşadası Belediyesi, kentte yaşanabilecek su taşkınlarına karşı önlem almak amacıyla eş zamanlı olarak farklı noktalara yağmur suyu hattı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

 • Kuşadası'nda Altyapı Sorunlarına Yatırım Seferberliği Devam Ediyor
  22 Şub Kuşadası'nda Altyapı Sorunlarına Yatırım Seferberliği Devam Ediyor

  Kuşadası Belediyesi, ilçedeki altyapı sorunlarını çözmek için hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kirazlı Yolu ve Küçükköy Sokak'ta yağmur suyu hattı döşeyerek su taşkınlarına karşı önlem alıyor.

 • Bozüyük Belediyesi Peyzaj Çalışmalarına Devam Ediyor
  22 Şub Bozüyük Belediyesi Peyzaj Çalışmalarına Devam Ediyor

  Bozüyük Belediyesi, ilçenin daha düzenli bir görünüm kazanması için başlattığı peyzaj çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mezarlık içerisinde ağaç budama ve temizlik çalışmaları yaparken, diğer bölgelerde de bordür, taş döşeme ve kaldırım çalışmalarını gerçekleştiriyor.

 • Turgutlu Belediyesi, Kırsal Mahallelere Meyve ve Sebze Alım Yerleri Kuruyor
  22 Şub Turgutlu Belediyesi, Kırsal Mahallelere Meyve ve Sebze Alım Yerleri Kuruyor

  Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, çiftçilerin ve üreticilerin bir ihtiyacını daha çözüme kavuşturuyor. Bu doğrultuda Turgutlu Belediyesinin kendi imkanlarıyla sekiz kırsal mahalleye meyve ve sebze alım yerleri kuruluyor.

 • Bozüyük'te Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor
  22 Şub Bozüyük'te Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor

  Bozüyük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin daha düzenli bir görünüm kazanması amacıyla ağaç budama ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca, Çarşı Mahalle ve Yenidoğan Mahallesi'nde de kaldırım yapımı ve bordür çalışmaları devam ediyor.

 • Vize'de okullar arası akıl ve zeka oyunları turnuvası yapıldı
  22 Şub Vize'de okullar arası akıl ve zeka oyunları turnuvası yapıldı

  Vize Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvada, ilk ve ortaokul öğrencileri 7 farklı kategoride yarıştı. Dereceye giren öğrencilere teşekkür belgesi verildi.

 • Kuşadası Belediyesi Kadınlar Denizi Mahallesi'ne Yeni Yol Yapacak
  22 Şub Kuşadası Belediyesi Kadınlar Denizi Mahallesi'ne Yeni Yol Yapacak

  Kuşadası Belediyesi, Kadınlar Denizi Mahallesi'ne 3 bin 500 metrekare daha yeni yol yapacak. Yol yapım seferberliği kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 21 ve 27'nci sokaklara kilit parke taşı döşüyor.

 • Antalya Serik'te Belediye Personeline Trafik Eğitimi Verildi
  21 Şub Antalya Serik'te Belediye Personeline Trafik Eğitimi Verildi

  Serik ilçesinde bulunan belediye görevlileri, Jandarma Motorlu Trafik Tim Komutanlığı ekipleri tarafından trafik eğitimine tabi tutuldu. Eğitimde, trafik kuralları, işaret ve ışıklar, emniyet tedbirleri ve hız kuralları gibi konular anlatıldı. Toplamda 150 personel eğitime katıldı.

 • Kdz. Ereğli'de sahil bandı onarılıyor
  21 Şub Kdz. Ereğli'de sahil bandı onarılıyor

  Kdz. Ereğli'de geçen Kasım ayında yaşanan afetin ardından sahil bandı, Belediye ekipleri tarafından onarılıp güçlendiriliyor.

 • Nazilli Belediyesi Demirciler Mahallesi'nde Yol Yapım Çalışmalarını Tamamladı
  21 Şub Nazilli Belediyesi Demirciler Mahallesi'nde Yol Yapım Çalışmalarını Tamamladı

  Nazilli Belediyesi ekipleri, Demirciler Mahallesi'nde yaklaşık 5 bin metrekare alanda yeni yol yapım çalışmalarını tamamladı. Mahalle sakinleri tarafından talep edilen zeytin ve incir bahçelerine giden yaklaşık bin metre uzunluğundaki yol, parke taşı döşeme faaliyetleriyle yenilendi. Demirciler Mahalle Muhtarı Mesut Arı, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve belediye ekiplerine teşekkür etti.

 • Osmangazi Belediyesi Soğanlı ve Çukurca Mahallelerinde Asfalt Çalışması Gerçekleştirdi
  20 Şub Osmangazi Belediyesi Soğanlı ve Çukurca Mahallelerinde Asfalt Çalışması Gerçekleştirdi

  Osmangazi Belediyesi, Soğanlı ve Çukurca Mahallelerinde toplam 15 sokakta asfalt çalışması gerçekleştirdi. Yaklaşık 2 bin 700 ton asfalt kullanılan çalışmalar ile yollar yenilendi.

 • Kuşadası Belediyesi Yedieylül İlköğretim Okulu yolunda sıcak asfalt çalışmasını tamamladı
  20 Şub Kuşadası Belediyesi Yedieylül İlköğretim Okulu yolunda sıcak asfalt çalışmasını tamamladı

  Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yedieylül İlköğretim Okulu yolunda başlattığı sıcak asfalt çalışmasını tamamladı. Yaklaşık 3 bin 200 metrekarelik alanda gerçekleştirilen çalışma veliler tarafından memnuniyetle karşılandı.

 • Kuşadası Belediyesi, eğitim kurumlarının bulunduğu bölgelerdeki yolları güvenli hale getiriyor
  20 Şub Kuşadası Belediyesi, eğitim kurumlarının bulunduğu bölgelerdeki yolları güvenli hale getiriyor

  Kuşadası Belediyesi, eğitim kurumlarının bulunduğu bölgelerdeki yolları daha güvenli ve modern bir hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yedieylül İlköğretim Okulu yolunda sıcak asfalt çalışmasını tamamladı.

 • Niğde Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şehirde asfalt serimi gerçekleştiriyor
  20 Şub Niğde Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şehirde asfalt serimi gerçekleştiriyor

  Niğde Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, hava şartlarının uygun olmasıyla Millet Bahçesi önü ile hastane çevresinde asfalt çalışmalarına yeniden başladı. Ayrıca 1. ve 2. Etap Millet Bahçesi önünde yol genişletme çalışmaları tamamlandı. Belediye Başkanı Emrah Özdemir, yaz döneminde rekor sayılabilecek asfalt serimi yapıldığını belirtti.

 • Kuşadası Belediyesi Kadınlar Denizi Mahallesi'nde Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor
  19 Şub Kuşadası Belediyesi Kadınlar Denizi Mahallesi'nde Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

  Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kadınlar Denizi Mahallesi'nde sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Ekipler, kesintisiz mesai yaparak çalışmayı en kısa sürede tamamlamayı hedefliyor.

 • Kuşadası Belediyesi Kadınlar Denizi Mahallesi'nde Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor
  19 Şub Kuşadası Belediyesi Kadınlar Denizi Mahallesi'nde Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

  Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'in göreve gelmesiyle başlayan asfalt seferberliği Kadınlar Denizi Mahallesi'nde sürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 507 ve 509. sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

 • Demirköy Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor
  18 Şub Demirköy Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor

  Demirköy Belediyesi, ilçe mezarlığındaki beton yol çalışmalarını tamamlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca Vize ilçesindeki köylerde altyapı çalışmaları da devam ediyor. Köydes Projesi kapsamında kanalizasyon, rögar ve içme suyu sondaj kuyusu çalışmaları yapılıyor. Pınarhisar Belediyesi ise 'Hoş Geldin Bebek' Projesi ile yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ediyor.

 • Yüksekova'da kar yığınları iş makineleriyle şehir dışına taşınıyor
  17 Şub Yüksekova'da kar yığınları iş makineleriyle şehir dışına taşınıyor

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde çarşı merkezinde biriken kar yığınları iş makineleriyle şehir dışına taşınıyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Cengiz Topel Caddesi ve ara sokaklarda kar temizleme çalışmalarına başladı. Ekipler, kamyonlarla biriken karı şehir dışına taşıdı ve Kuruköy Mahallesi yolunda genişletme çalışması yaptı.

 • Başkan Ömer Günel, Kuşadası'nda Yaptığı Hizmetler İçin Teşekkür Edildi
  17 Şub Başkan Ömer Günel, Kuşadası'nda Yaptığı Hizmetler İçin Teşekkür Edildi

  Belediye Başkanı Ömer Günel, seçim çalışmaları kapsamında Kuşadası'nın farklı noktalarını ziyaret etti. Bölge sakinleri ve esnaf, Günel'e yaptığı hizmetler dolayısıyla teşekkür etti.

 • Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ilçenin 4 farklı noktasını ziyaret etti
  16 Şub Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ilçenin 4 farklı noktasını ziyaret etti

  Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, seçim çalışmaları kapsamında ilçenin farklı noktalarını ziyaret ederek halkın sorunlarını dinledi ve projelerini anlattı.

 • Nazilli Belediyesi Yıldıztepe Mahallesi 51 Sokak'ın Yol Sorununa Çözüm Buluyor
  16 Şub Nazilli Belediyesi Yıldıztepe Mahallesi 51 Sokak'ın Yol Sorununa Çözüm Buluyor

  Nazilli Belediyesi, Yıldıztepe Mahallesi 51 Sokak'ın uzun yıllardır süren yol sorununu çözmek için çalışmalara başladı. Yolun deforme olmasıyla zor durumda kalan mahalle sakinleri ve araç sürücüleri için modern ve ferah bir görünüm sağlanacak.

 • Gölpazarı ilçesinde bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor
  16 Şub Gölpazarı ilçesinde bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor

  Gölpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Orta Mahalle Höyük sokakta üst yapı çalışmaları kapsamında kilit parke taşı döşeme, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Hayri Suer, hizmet odaklı çalışmaların seçim derdinden uzak olduğunu vurguladı.

 • İzmit Belediyesi Engelli Rampa Talebini Hızlıca Karşıladı
  15 Şub İzmit Belediyesi Engelli Rampa Talebini Hızlıca Karşıladı

  Gültepe Fatih Mahallesinde yaşayan Aygül Öksüz ve annesi Asuman Öksüz'ün talebi üzerine evin girişine engelli rampası yapıldı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e teşekkür eden Aygül Öksüz, 'Annemi tekerlekli sandalye ile hastaneye götürüp getirirken çok zorluk yaşıyorduk. Bir telefonla hemen gerekeni yaptılar' dedi.

 • Atakum Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor
  14 Şub Atakum Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor

  Atakum Belediyesi, kentte yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Asfalt yama, taş parke çalışmalarının yanı sıra hasarlı engelli rampaları ve merdivenler onarılıyor.

 • Atakum Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor
  14 Şub Atakum Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor

  Atakum Belediyesi, kentte yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında asfalt yama, taş parke ve engelli rampalarının onarımını gerçekleştiriyor.

 • Kocasinan Belediyesi Yenimahalle İnevler Sokak'ta Asfalt Çalışması Tamamlandı
  13 Şub Kocasinan Belediyesi Yenimahalle İnevler Sokak'ta Asfalt Çalışması Tamamlandı

  Kocasinan Belediyesi, Yenimahalle İnevler Sokak'ta asfalt çalışmasını tamamlayarak, vatandaşın hizmetine sundu. Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan'ın her bir mahallesinde alın teri ve izlerinin olduğunu belirterek, çalışmaların devam ettiğini söyledi.

 • Nazilli Belediyesi Bozyurt Mahallesi'nde yol yapım çalışmalarını tamamladı
  13 Şub Nazilli Belediyesi Bozyurt Mahallesi'nde yol yapım çalışmalarını tamamladı

  Nazilli Belediyesi ekipleri Bozyurt Mahallesi 384 Sokak ve çevresindeki 3 bin metrekare alanda yol yapım çalışmalarını tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışmaların 2. etabı tamamlandı ve 3. etap faaliyetlerinin de başlatılacağı müjdelendi.

 • Adıyaman Belediyesi Şehir Genelinde Kaldırım Düzenleme ve Yol Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor
  12 Şub Adıyaman Belediyesi Şehir Genelinde Kaldırım Düzenleme ve Yol Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor

  Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde kaldırım düzenleme, asfalt ve yol onarım çalışmalarını sürdürüyor. Adıyaman Belediyesi, vatandaşların yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen projeleriyle öne çıkıyor.

 • Lapseki Belediyesi Kanalizasyon Temizliği Çalışmalarına Devam Ediyor
  12 Şub Lapseki Belediyesi Kanalizasyon Temizliği Çalışmalarına Devam Ediyor

  Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde Belediye ekipleri ilçenin kanalizasyon sistemini temizleme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Lapseki Belediyesi'nin gerçekleştirdiği temizlik çalışmaları, çevre sağlığı ve altyapının sürdürülebilirliği açısından büyük önem taşıyor.

 • Adıyaman Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor
  12 Şub Adıyaman Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor

  Adıyaman Belediyesi, kent genelinde yol bakım ve onarım çalışmalarıyla sürüş güvenliğini sağlamak amacıyla asfalt serimi, yama çalışmaları ve kaldırım düzenlemeleri yapıyor. Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, kenti daha yaşanılabilir hale getirmek için çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirtti.

 • Sarıkamış Belediyesi Yoğun Kar Yağışının Ardından Kar Temizleme Çalışması Başlattı
  11 Şub Sarıkamış Belediyesi Yoğun Kar Yağışının Ardından Kar Temizleme Çalışması Başlattı

  Sarıkamış Belediyesi, yoğun kar yağışının ardından ana caddelerde kar temizleme çalışması başlattı. Belediye ekipleri ve makinelerle karla mücadele devam ediyor.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Fen İşleri Çalışmalarını İnceledi
  11 Şub Karabağlar Belediye Başkanı Fen İşleri Çalışmalarını İnceledi

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Vatan Mahallesi'nde yapılan kaldırım ve kilit parke taşı döşeme çalışmalarını inceledi ve vatandaşlarla sohbet etti. Ayrıca, Karabağlar Belediyesi'nin Eskiizmir Mehdiyye Camii'ne kazandırdığı cenaze servis asansörü hizmete açıldı.

 • Iğdır'da 4 Yılda 800 Metruk Bina Yıkıldı
  10 Şub Iğdır'da 4 Yılda 800 Metruk Bina Yıkıldı

  Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ercan Turan, şehirdeki metruk bina yıkımlarının devam ettiğini ve 4 yılda 800 bina yıkımının gerçekleştirildiğini açıkladı.

 • Marmaris Belediyesi Adnan Menderes Caddesi'nde yol yapımı ve üstyapı çalışması başlattı
  09 Şub Marmaris Belediyesi Adnan Menderes Caddesi'nde yol yapımı ve üstyapı çalışması başlattı

  Marmaris Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Armutalan Mahallesi Adnan Menderes Caddesi'nde yol yapım ve üstyapı çalışması başlattı. Çalışma kapsamında yol komple asfalt kaplama yapılacak ve dekoratif yol aydınlatmaları yapılacak.

 • Muğla'da dolu yağışı: Ev, iş yeri, araç ve tarım arazileri zarar gördü
  09 Şub Muğla'da dolu yağışı: Ev, iş yeri, araç ve tarım arazileri zarar gördü

  Muğla'nın Datça ve Milas ilçelerinde ceviz büyüklüğünde yağan dolu nedeniyle ev, iş yeri, araç ve tarım arazileri zarar gördü. Dolu yağışı sonrasında yollar ve tarlalar beyaza büründü. Milas-Ören kara yolunda trafik durma noktasına geldi. Gürceğiz Mahallesi'ndeki okulun istinat duvarı çöktü.

 • Çamaş Belediyesi Altyapı ve Yol Çalışmalarına Devam Ediyor
  09 Şub Çamaş Belediyesi Altyapı ve Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

  Ordu'nun Çamaş ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Ayparçası, altyapı ve yol çalışmalarının devam ettiğini açıkladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından altyapı, yol genişletme ve asfalt onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor.

 • Körfez'deki ibadethanelerde tadilat ve iyileştirme çalışmaları
  08 Şub Körfez'deki ibadethanelerde tadilat ve iyileştirme çalışmaları

  Körfez Belediyesi tarafından ibadethanelere yönelik tadilat ve iyileştirme çalışmaları sürdürülüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 5 noktada daha çalışmalarını tamamladı.

 • Iğdır'da Metruk Binaların Yıkımı Devam Ediyor
  08 Şub Iğdır'da Metruk Binaların Yıkımı Devam Ediyor

  Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ercan Turan, ildeki metruk binaların yıkımının sürdüğünü belirterek, 4 yılda 800 bina yıkımının gerçekleştirildiğini söyledi. Iğdır Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar kapsamında, risk taşıyan binalar tek tek yıkılarak temizleniyor. Vali Turan, temizlik çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini ve tüm metruk yapıları temizlemeyi hedeflediklerini belirtti.

 • Talas Belediyesi ve Hayırsever İşbirliğiyle Abdullah Bağceci Camisi İbadete Açıldı
  07 Şub Talas Belediyesi ve Hayırsever İşbirliğiyle Abdullah Bağceci Camisi İbadete Açıldı

  Talas Belediyesi ve hayırsever işbirliğiyle yapılan Abdullah Bağceci Camisi, Miraç Gecesi'nde ibadete açıldı. Camiye gelen vatandaşlara depremde hayatını kaybedenler anısına lokma ikram edildi. Kocasinan Belediye Başkanı yeni bir çehre kazandıracaklarını belirtti. Kayseri Büyükşehir Belediyesi ise kanalizasyon hattı için 200 milyonluk yatırım gerçekleştirdi.

 • Kuşadası'nda Yıldırım Caddesi'nde Turizm Rotaları Yenileniyor
  04 Şub Kuşadası'nda Yıldırım Caddesi'nde Turizm Rotaları Yenileniyor

  Kuşadası Belediyesi, tarihi Kuşadası evlerinin bulunduğu Yıldırım Caddesi'nde turizm rotalarını yenilemek için çalışmalara devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri begonit taşı döşeme işlemine başladı. Ayrıca Mücessem Hanım Evi'nde restorasyon çalışmaları da sürdürülüyor.

 • Kuşadası Belediyesi, Camiatik Mahallesi'nin yollarını sıcak asfaltla kaplıyor
  03 Şub Kuşadası Belediyesi, Camiatik Mahallesi'nin yollarını sıcak asfaltla kaplıyor

  Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'in göreve geldiği 2019 yılından bu yana kente 933 milyon 702 bin TL'lik yatırımla 218 kilometre yeni yol kazandıran Kuşadası Belediyesi, üst yapıyı yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Camiatik Mahallesi'nin yollarını sıcak asfaltla kaplıyor.

 • Ortaca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol Bakım Çalışmalarına Devam Ediyor
  03 Şub Ortaca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol Bakım Çalışmalarına Devam Ediyor

  Ortaca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından mahallelerde bozuk olan yolların tadilatı ve bakım onarımları yapılıyor.

 • Kocasinan Belediyesi, Turgutreis Mahallesindeki Halı Sahayı Tamamladı
  02 Şub Kocasinan Belediyesi, Turgutreis Mahallesindeki Halı Sahayı Tamamladı

  Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Turgutreis Mahallesindeki halı sahayı gençlerin talebi üzerine tamamladı. Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, gençlerin ve çocukların daha keyifli vakit geçirecekleri sosyal alanlar oluşturma çabalarını belirtti. Kocasinan ilçesindeki bütün mahallelerde halı saha sayısını arttırdıklarını ifade eden Çolakbayrakdar, gençlerin isteklerini yerine getirdiklerini vurguladı. Halı sahaya gelen gençler, Çolakbayrakdar'a teşekkür etti.

 • Bartın Belediyesi Uzunöz Mahallesi'nde Yol Düzenleme Çalışması Yaptı
  02 Şub Bartın Belediyesi Uzunöz Mahallesi'nde Yol Düzenleme Çalışması Yaptı

  Bartın Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü tarafından Uzunöz Mahallesi'nde sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışması yapıldı. Yapılan yol çalışması hakkında bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, çalışmanın tamamlandığını ve kısa sürede yolu trafiğe açacaklarını belirtti.

 • Kocasinan Belediye Başkanı Gençlerin Talebini Yerine Getirdi
  02 Şub Kocasinan Belediye Başkanı Gençlerin Talebini Yerine Getirdi

  Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, gençlerin ve çocukların mahalleye halı saha talebini yerine getirdi. Başkan Çolakbayrakdar, gençlerin ve çocukların daha keyifli vakit geçirecekleri sosyal alanların olması için çalıştıklarını belirtti.

 • Edremit Belediyesi sorunsuz ulaşım için çalışıyor
  02 Şub Edremit Belediyesi sorunsuz ulaşım için çalışıyor

  Balıkesir'in Edremit Belediyesi yol çalışmaları ve bozulan yolların tamiratı konusunda çalışmaları hızlandırdı.

 • Çine Belediyesi, doğal gaz çalışmaları nedeniyle bozulan yolları yeniliyor
  02 Şub Çine Belediyesi, doğal gaz çalışmaları nedeniyle bozulan yolları yeniliyor

  Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, doğal gaz çalışmaları sonucunda bozulan yolları yenilemek için ekiplerin çalışmalarını denetledi. Yol yapım çalışmalarının tüm mahallelerde devam edeceği belirtildi.

 • Didim Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor
  01 Şub Didim Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor

  Didim Belediyesi, kent genelinde yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Didim'de yaşayan vatandaşların daha modern ve konforlu ulaşım ağına sahip olması için Didim Belediyesi ekipleri yol yapım ve sathi kaplama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Hisar Mahallesi Fener Caddesi üzerinden başlayıp, bölgeye 40 bin 800 metrekare sathi kaplama çalışması yapıldı.

 • Didim Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor
  01 Şub Didim Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor

  Didim Belediyesi, kent genelinde yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Didim Belediyesi ekipleri, daha modern ve konforlu ulaşım ağına sahip olmak için yol yapım ve sathi kaplama çalışmalarını sürdürüyor. Hisar Mahallesi Fener Caddesi üzerinde 40 bin 800 metre kare sathi kaplama yapıldı.

 • Bartın Belediyesi Zübeyde Hanım Caddesi ve Esentepe Mahallesi'nde Yenileme Çalışmalarına Başladı
  31 Oca Bartın Belediyesi Zübeyde Hanım Caddesi ve Esentepe Mahallesi'nde Yenileme Çalışmalarına Başladı

  Bartın Belediyesi, Zübeyde Hanım Caddesi ve Esentepe Mahallesi'nde yoğun bir şekilde yenileme çalışmaları yürütüyor. Zemin tesviye iyileştirme ve söküm çalışmalarının ardından sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışmaları gerçekleştirilecek. Esentepe Mahallesi'nde de hasarlı yollarda bakım onarım çalışmaları sürdürülüyor.

 • Adıyaman Belediyesi Kaldırım Yenileme ve Düzenleme Çalışmalarına Devam Ediyor
  31 Oca Adıyaman Belediyesi Kaldırım Yenileme ve Düzenleme Çalışmalarına Devam Ediyor

  Adıyaman Belediyesi ekipleri, şehir genelinde kaldırım düzenleme ve yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yeni Mahalle'de gerçekleştirilen çalışmalarla yayaların daha güvenli şekilde seyahat etmeleri hedefleniyor.

 • Yunanistan'ın gözaltına aldığı kepçe operatörü toprağa verildi
  30 Oca Yunanistan'ın gözaltına aldığı kepçe operatörü toprağa verildi

  Edirne Pazarkule Sınır Kapısı'nda gözaltına alınan ve serbest bırakıldıktan sonra hayatını kaybeden kepçe operatörü Musa Alerik toprağa verildi.

 • Edirne Pazarkule Sınır Kapısı'nda Gözaltına Alınan İşçi Musa Alerik Toprağa Verildi
  30 Oca Edirne Pazarkule Sınır Kapısı'nda Gözaltına Alınan İşçi Musa Alerik Toprağa Verildi

  Edirne Pazarkule Sınır Kapısı'nda su hattı yenileme çalışmaları sırasında gözaltına alınan ve hayatını kaybeden Musa Alerik, toprağa verildi. Alerik'in cenaze namazına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve geçmiş dönem Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi de katıldı.

 • Karesi Belediyesi, ilçeyi kışa hazırlıyor
  30 Oca Karesi Belediyesi, ilçeyi kışa hazırlıyor

  Karesi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kaldırım, yol, park ve oyun alanlarının tamiratını yaparken, çim biçme, bitkilendirme ve ağaç budama çalışmaları da gerçekleştiriyor. Ayrıca haşere ile mücadele çalışmaları da sürüyor.

 • Haliliye Belediyesi Engelli Vatandaşın Talebine Kayıtsız Kalmadı
  30 Oca Haliliye Belediyesi Engelli Vatandaşın Talebine Kayıtsız Kalmadı

  Haliliye Belediyesi, hastalığı sonucu felçli kalan vatandaşın engelli rampası talebine kayıtsız kalmadı. Engeli sonucu hayatı zorlaşan yaşlı kadının ailesinin başvurusu üzerine fen işleri ekipleri, kısa süre içerisinde engelli rampasını tamamladı.

 • Yunanistan'ın gözaltına aldığı kepçe operatörü vefat etti
  30 Oca Yunanistan'ın gözaltına aldığı kepçe operatörü vefat etti

  Edirne Pazarkule Sınır Kapısı'nda su hattı yenileme çalışmaları sırasında yasa dışı olarak Yunanistan'a geçtiği iddiasıyla gözaltına alınan Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Kepçe Operatörü Musa Alerik, uzun süren onkoloji tedavisi sonrası vefat etti.

 • Atakum Belediyesi Yol Düzenleme Çalışmalarına Devam Ediyor
  30 Oca Atakum Belediyesi Yol Düzenleme Çalışmalarına Devam Ediyor

  Samsun'un Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek ve güvenli ulaşımı sağlamak amacıyla özveriyle çalıştıklarını belirtti. Atakum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ağır araç geçişleri ve şiddetli yağışlar nedeniyle hasar gören yolların bakım ve onarımında önemli aşama kaydetti. Yenimahalle, Mevlana, İncesu, Esenevler, Balaç gibi birçok mahallede eş zamanlı yürütülen çalışmalarla, yollar daha güvenli ve konforlu hale getiriliyor.

 • Bilecik Belediyesi Kanalizasyon ve Yol Bakım Çalışmalarına Devam Ediyor
  27 Oca Bilecik Belediyesi Kanalizasyon ve Yol Bakım Çalışmalarına Devam Ediyor

  Bilecik Belediyesi ekipleri, Cumhuriyet ve Bahçelievler Mahallesinde kanalizasyon, yol yapımı ve asfalt bakım-onarım çalışmaları gerçekleştiriyor. Yol yapımı tamamlanarak vatandaşlara daha rahat bir ulaşım imkanı sağlanacak.

 • Niğde Belediyesi Karla Mücadele Çalışmalarına Başladı
  27 Oca Niğde Belediyesi Karla Mücadele Çalışmalarına Başladı

  Niğde Belediyesi, kar yağışının etkili olduğu kent merkezinde karla mücadele çalışmalarına başladı. Ana arterlerde kar küreme ve tuzlama çalışması yapılırken, kaldırımlarda ve ara sokaklara solüsyon atma çalışmaları sürdürülüyor.

 • Kuşadası Belediyesi 7/24 Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor
  26 Oca Kuşadası Belediyesi 7/24 Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor

  Kuşadası Belediyesi, 2019 yılından bu yana 933 milyon 702 bin TL'lik yatırımla 218 kilometre yeni yol kazandırarak çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin pek çok noktasında yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını 7/24 esasına göre yürütüyor. Yol yapım çalışmaları kapsamında sıcak asfalt dökümü, sathi kaplama ve kilit parke taşı döşemesi, yağmur suyu hattı ve ızgarası ile kaldırım ve bordür imalatı gerçekleştiriliyor. Ayrıca, tarihi bölgelerin üstyapısı yenilenirken, su taşkınlarına karşı da önlemler alınıyor. Kuşadası Belediyesi, alt ve üstyapı sorunlarını anında gidermek için belirlenen program dahilinde bakım ve onarım işlerini de gerçekleştiriyor.

 • Niğde Belediyesi Karla Mücadele Çalışmalarına Başladı
  26 Oca Niğde Belediyesi Karla Mücadele Çalışmalarına Başladı

  Niğde Belediyesi, kar yağışının etkili olduğu kent merkezinde karla mücadele çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, bulvar, cadde, sokak ve kaldırımlarda kar küreme, tuzlama, solüsyon atma çalışmaları yapıyor. Belediye Başkanı Emrah Özdemir, karla mücadele ekibinin sabah saatlerinden itibaren çalışmalara başladığını belirtti ve tüm ekiplerin 24 saat görev başında olacağını ifade etti.

 • Edremit Belediyesi Avcılar Mahallesi Meydanı Yeniliyor
  26 Oca Edremit Belediyesi Avcılar Mahallesi Meydanı Yeniliyor

  Edremit Belediyesi, Avcılar Mahallesi'ndeki meydanı vatandaşların talepleri doğrultusunda antik bazalt taşlar ile modern bir görünüme kavuşturuyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, meydan düzenlemesi ve iç sokaklar da dahil olmak üzere 2000 metrekarelik alan antik bazalt taşlar ile kaplanıyor. Yol kenarları, kaldırımlar ve yağmur olukları da yenileniyor. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, mahallelerinin dokusuna uygun olarak sokakları ve mahalle girişini yenilediklerini belirterek, çalışmaların söz verdikleri gibi devam ettiğini ifade etti.

 • Nevşehir Belediyesi Karla Mücadele Çalışmalarına Devam Ediyor
  26 Oca Nevşehir Belediyesi Karla Mücadele Çalışmalarına Devam Ediyor

  Nevşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışı ve soğuk hava ile birlikte kar temizliği ve yollarda oluşabilecek buzlanma tehlikesine karşı tuzlama çalışması yapıyor.

 • Kırşehir Belediyesi Kar Yağışına Anında Müdahale Etti
  26 Oca Kırşehir Belediyesi Kar Yağışına Anında Müdahale Etti

  Kırşehir'de sabahın erken saatlerinde başlayan kar yağışı, Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından hızla karşılandı. Yapılan çalışmalarla hem yaya hem de araç trafiği rahatladı. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, kar yağışının çiftçilere, doğaya ve yeraltı sularına katkı sağlamasını diledi.

 • Marmaris Belediyesi, 225. Sokak'ta yol yapım çalışmalarına başladı
  25 Oca Marmaris Belediyesi, 225. Sokak'ta yol yapım çalışmalarına başladı

  Marmaris Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçenin en sık kullanılan güzergahlarından biri olan 225. Sokak'ta yol yapım çalışmalarına başladı. Beldibi Mahallesi'nin girişi sayılan caddedeki çalışma tamamlandığında yol asfaltlanacak. Toplamda 23 bin metrekarelik alanı kapsayan çalışmada yağmur suyu hattı, kaldırımlar ve üst yapı yenilenecek. Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Marmaris'in her noktasına neşter vuracaklarını ve ilçeyi modernleştirmek için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

 • Kuşadası Soğucak Mahallesi'ne yeni yol yatırımı
  25 Oca Kuşadası Soğucak Mahallesi'ne yeni yol yatırımı

  Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'in 5 yıllık görev süresi boyunca yapılan yatırımlarla Soğucak Mahallesi'ne 13.7 km yeni yol kazandırılıyor.

 • Kuşadası Soğucak Mahallesi'ne 3 bin 750 metrekare daha yeni yol kazandırılıyor
  24 Oca Kuşadası Soğucak Mahallesi'ne 3 bin 750 metrekare daha yeni yol kazandırılıyor

  Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'in 5 yıllık görev süresi boyunca yapılan 36 milyon 374 bin TL'lik yatırım ile 13.7 km yeni yol kazandırılan Soğucak Mahallesi, 3 bin 750 metrekare daha yeni yola kavuşuyor. Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan yol yapım çalışmaları kapsamında, Soğucak Mahallesi'nin 3 sokağında kilit parke döşeme işlemi gerçekleştirilecek.

 • Mersin Akdeniz ilçesinde yol yapım çalışmaları gerçekleştirildi
  24 Oca Mersin Akdeniz ilçesinde yol yapım çalışmaları gerçekleştirildi

  Mersin'in Akdeniz ilçesinde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yanpar, Hal, Huzurkent, Köselerli, Karaduvar ve Şevket Sümer mahallelerinde yol yapım çalışmaları gerçekleştirildi. Ayrıca, Mahmudiye ve Nusratiye mahallelerinde yaşayan engelli vatandaşların evlerinin önünde de çalışma yapıldı. İlçedeki diğer mahallelerde de yol yapım çalışmalarının devam edeceği bildirildi.

 • Didim Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi
  23 Oca Didim Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi

  Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Didim Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hisar Mahallesi Akansu Caddesi ve Poyraz Caddesi'nde yol çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Atabay, bölgede yaşayan vatandaşlarla bir araya gelerek, bilgi alışverişinde bulundu ve vatandaşların memnuniyetini dile getirdi.

 • Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Refüj Düzenleme Çalışmalarına Devam Ediyor
  23 Oca Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Refüj Düzenleme Çalışmalarına Devam Ediyor

  Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yunus Emre Mahallesi Millet Caddesinde refüj düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Yol güvenliğini artırmak ve trafik akışını düzenlemek amacıyla yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

 • Didim Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi
  23 Oca Didim Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi

  Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Didim Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Hisar Mahallesi Akansu Caddesi ve Poyraz Caddesi'nde yol çalışmalarına tüm hızıyla sürdürüyor.

 • Kuşadası Belediyesi, okulların ara tatilini fırsat bilerek altyapı çalışmalarına devam ediyor
  22 Oca Kuşadası Belediyesi, okulların ara tatilini fırsat bilerek altyapı çalışmalarına devam ediyor

  Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Ömer Günel'in göreve gelmesiyle birlikte kentin köklü altyapı sorunlarını çözmek için başlattığı hizmet ve yatırım seferberliği kapsamında, okulların ara tatile girmesini fırsat bilerek Değirmendere Mahallesi okullar bölgesinde yağmur suyu hattı çalışmalarını yoğunlaştırdı. Bu çalışmalarla su taşkınlarına karşı önlem alınacak ve öğrencilerin okullarına daha rahat ve güvenli yollardan ulaşması sağlanacak.

 • Karesi Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı
  22 Oca Karesi Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı

  Karesi Belediyesi, kullanım ömrünü tamamlayan eski hizmet binasından taşınarak yeni bir yerde hizmet vermeye başladı. Beyaz Masa ve beyan hizmetleri ise eski binada devam edecek.

 • Ayvalık'ta fırtına çıktı, hayat felç oldu
  22 Oca Ayvalık'ta fırtına çıktı, hayat felç oldu

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde etkili olan fırtına nedeniyle milyon dolarlık gulet kıyıya oturdu, çardaklar devrildi. Fırtına ayrıca küçük balıkçı teknelerini batırırken, Yunus Emre Parkı rıhtımı ve Gönül Yolu Köprüsü gibi bölgelerde de hasara yol açtı. Ayvalık Belediyesi, BASKİ ekipleri, polis ve jandarma teyakkuz halinde bulunuyor.

 • Yeşilyurt Belediyesi, Malatya'yı 'Türkiye Yüzyılı Şehirleri' arasına yerleştirmek için yatırımlarına hız veriyor
  22 Oca Yeşilyurt Belediyesi, Malatya'yı 'Türkiye Yüzyılı Şehirleri' arasına yerleştirmek için yatırımlarına hız veriyor

  Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya'nın daha güçlü bir şekilde ayağa kalkması için Yeşilyurt'taki 2024 yılı yatırımlarına hız verdiklerini ve ilçedeki yaşam kalitesini artırmak amacıyla görevlendirilen ekiplerin yoğun bir mesai yaptığını söyledi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol düzenleme ve sıcak asfalt serim çalışmalarını inceleyen Başkan Çınar, Yeşilyurt'un dört bir tarafını kaliteli ve konforlu yatırımlarla buluşturduklarını belirtti. Ayrıca, deprem felaketlerinden dolayı bozulan yolların düzenlenerek ilçenin ulaşım ağının akıcı ve güvenli hale getirildiğini vurguladı.

 • Ayvalık'ta şiddetli fırtına hayatı olumsuz etkiledi
  22 Oca Ayvalık'ta şiddetli fırtına hayatı olumsuz etkiledi

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde etkili olan şiddetli fırtına nedeniyle milyon dolarlık gulet kıyıya otururken, iş yerlerinin pergole ve çardakları uçtu. Fırtına ayrıca küçük balıkçı teknelerini batırırken, ekili alanlara da zarar verdi. Kurtarma çalışmaları devam ediyor.

 • Kırşehir Belediyesi, Kar Mücadelesine Hazır
  22 Oca Kırşehir Belediyesi, Kar Mücadelesine Hazır

  Kırşehir Belediyesi, kış mevsiminin başlamasıyla birlikte kar yağışlarına karşı hazırlıklarını tamamladı. 650 ton saf tuz ve 2 bin ton tuz stokuyla anında müdahaleye hazır olan belediye, karla mücadele ekiplerini 7/24 hizmete hazır tutuyor.

Advertisement