SON DAKİKA EMLAK HABERLERİ

Son Dakika Emlak Haberleri

 • 14 Ağustos 2018 22:15 7.5 Milyon Binanın Acilen Yenilenmesi Lazım 7.5 Milyon Binanın Acilen Yenilenmesi Lazım İnşaat Sektörünün önde gelen isimleri 17 Ağustos depreminin 19. yıl dönümü yaklaşırken açıklamalarda bulundu.
 • 14 Ağustos 2018 20:19 Ünlü Filmlerden Mutfak Dekorasyonu Fikirleri Ünlü Filmlerden Mutfak Dekorasyonu Fikirleri Mutfak dekorasyonu hem ev sahiplerinin konforu hem de ev dekorasyonunun tamamlanması için hayati bir önem taşır. Şık bir mutfak misafirlerin ağırlanabileceği sıcacık sofralara ev sahipliği yapabilir, ancak ufacık bir dekorasyon hatası ev sahiplerinin ve misafirlerin keyfini kaçırır. Siz de mutfaklarınızda şıklık ve konfor arayanlardansanız, yerli ve yabancı filmlerde tanık olduğumuz mutfak tasarımlarından ilham alabilirsiniz. Kimi kalabalık sofraları, kimi dekoratif tasarımı, kimi ise eğlenceli atmosferi ile mutfak dekorasyonunuza ilham verecek o filmleri sizler için
 • 10 Ağustos 2018 20:19 Mutfak Tadilatı İçin En Uygun Zaman Nedir? Mutfak Tadilatı İçin En Uygun Zaman Nedir? Ferah, şık ve kullanışlı bir mutfağa sahip olmayı kim istemez? Hepimiz mutfağa adım attığımız anda huzur bulmayı ve mis gibi yemekler pişirip sevdiklerimiz  ile paylaşmayı hayal ederiz. Ancak hayalinizdeki mutfağa ulaşmak için gereken mutfak tadilatı, biraz göz korkutucu olabilir. Kırılan seramikler, değişen tesisat, dolaplar… Yine de sonunda ortaya çıkan manzaraya bakınca “hepsine değdi” diyeceğiniz bir mutfağa sahip olmak için adım atmaya değer. Mutfak tadilatı amacına ne kadar uygunsa o kadar
 • 10 Ağustos 2018 20:19 Buhurdanlık Nedir? Buhurdanlık Nedir? Arapça kökenli bir kelime olan buhur, yakıldığında kendine özgü güzel koku ve duman çıkaran tohum, kök ve bitkilere verilen genel bir isimdir. Eski çağlardan beri kullanılan buhur sözcüğünün Türkçe karşılığı tütsüdür. Özellikle dini ayinlerde ve sosyal yaşamda kullanılan buhurun kurbanların manevi olarak iyice temizlenmesini sağladığına inanılıyordu. Modern dünyada ise buhurdanlıklar evlerde oda spreyleri yerine doğal bir koku verici araç olarak kullanılmaktadır. Hem Dekoratif Hem De Kullanışlı Evlerde ve işyerlerinde sıklıkla
 • 10 Ağustos 2018 20:19 Bayram Tatilinde Evde Kalacaklara Öneriler Bayram Tatilinde Evde Kalacaklara Öneriler Bayram sözcüğünü duyduğunuzda çoğunuzun aklına gezmek, dinlenmek ve eğlenmek gibi etkinlikler gelir. Dolu dolu değerlendirebileceğiniz 9 günlük bir tatil süreci sizleri bekliyor. Evinden farklı bir mekanda olmayı tercih edenler, yurt içi ya da yurt dışı yolculuk ya da konaklama planlarını ve rezervasyonlarını önceden yaptı. Kiminiz bayram tatilinde ailesiyle ve sevdikleriyle bir arada olurken, kimileriniz başka bir şehir ya da ülkede olduğu için bayram tatilini yalnız olarak geçirecek. Bayram tatilinde evde kalacaklara öneriler ışığında gerçekleştirebileceğiniz faaliyetler oldukça fazla. Bayram tatilinde evde kalacaklara öneriler ile
 • 09 Ağustos 2018 02:55 Eski İstanbul'un Sınırları Yeniden Çiziliyor Eski İstanbul'un Sınırları Yeniden Çiziliyor Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından açıklanan yeni eylem planıyla İstanbul eski eşsiz sülietine yeniden kavuşuyor.
 • 08 Ağustos 2018 02:15 Unıva ve Tog Konaklama İhtiyaçlarını Araştırdı Unıva ve Tog Konaklama İhtiyaçlarını Araştırdı Univa Öğrenci Evleri Kampüsü ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (Tog) ortak bir araştırma projesinde buluştu.
 • 04 Ağustos 2018 00:25 İnegöl Avm'den Bir Dolu Bayram Etkinliği İnegöl Avm'den Bir Dolu Bayram Etkinliği İnegöl AVM 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramını dopdolu geçirecek.
 • 03 Ağustos 2018 23:45 1610 Yaşındaki Boukoleon Sarayı Restore Ediliyor 1610 Yaşındaki Boukoleon Sarayı Restore Ediliyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi yeni bir restorasyona başladı.
 • 01 Ağustos 2018 15:25 Görevlendirme Yapılan Belediye Yaşlı Çifti Sevindirdi İçişleri Bakanlığınca kanun hükmünde kararname (KHK) kapsamında görevlendirme yapılan Şırnak'ın Silopi Belediyesince, yardıma muhtaç yaşlı çifte evlerinin yenilenmesi desteği sağlandı.
 • 01 Ağustos 2018 14:24 Antalya'da Konteyner Eve Tatilci İlgisi Hazır ev üreticisi Karmod'un konteyner evleri, turizm sezonunda Antalya'ya gelen tatilcilerden önemli talep aldı.
 • 01 Ağustos 2018 12:42 Yeşilli'de "Kentsel Dönüşüm Projesi" Başladı Mardin'in Yeşilli ilçesinde, kentsel dönüşüm projesi kapsamında 501 binanın yıkımına başlandı.
 • 01 Ağustos 2018 12:39 Karşıyaka'da Büyükkarcı'dan Stat Çıkışı Karşıyaka'da 10 yılı aşkın süredir gündemden düşmeyen yeni stadın ihalesi Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından ikinci kez iptal edilirken, Başkan Turgay Büyükkarcı, statlarından kesinlikle vazgeçmeyeceklerini söyledi.
 • 01 Ağustos 2018 11:41 Enerji İsrafının Yüzde 40'ı Binalardaki Yetersiz Yalıtımdan Kaynaklanıyor Ülkemizdeki enerji israfının yaklaşık yüzde 40'ı binalardaki yetersiz yalıtım sorunundan kaynaklanıyor.
 • 01 Ağustos 2018 03:35 Dap Yapı'dan Kazandıran Ödeme Yöntemleri Dap Yapı'dan Kazandıran Ödeme Yöntemleri İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Dap Yapı, kazandıran ödeme planlarıyla, konut alıcılarının yüzünü güldürüyor.
 • 01 Ağustos 2018 00:05 Geleceğin Mimarları, Kadıköy Yaz Atölyesi'nde Yetişiyor Geleceğin Mimarları, Kadıköy Yaz Atölyesi'nde Yetişiyor Erzurum Atatürk Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencilerine yönelik yaz atölyesi başladı.
 • 31 Temmuz 2018 20:19 Yatağınızın Şekli Karakterinizi Yansıtıyor Yatağınızın Şekli Karakterinizi Yansıtıyor Her insanın kendine has yatak toplama şekli vardır. Kimisi sıkı sıkı bir örtüyle örterken, kimisi “nasılsa akşam tekrar bozulacak” diyerek dağınık bırakıp evden çıkar. Güne başlarken yatağı ardınızda bırakır gidersiniz, ancak evden çıkarken yatağı bıraktığınız hâl, karakteriniz hakkında pek çok ip ucu barındırır. Yatak toplama şeklini analiz ederek hem kendinizi hem de çevrenizdekileri daha iyi anlayabilirsiniz. Boşver dağınık kalsın Yatağını toplamadan güne başlayan insanlar, genelde düşünüldüğü üzere tembel kişiler değildirler. Bu insanlar daha çok; plan
 • 31 Temmuz 2018 20:19 Pratik Mutfak Temizleme Rehberi Pratik Mutfak Temizleme Rehberi Mutfak temizliği, barındırdığı ince detaylardan dolayı genel olarak zorlu ve yorucu bir süreçtir. Çok fazla uğraşmadan temiz bir mutfağa kavuşmak istiyorsanız, bazı püf noktaları ile mutfak temizleme sürecini pratik bir hâle getirebilirsiniz. Temizliğe mutfaktaki ev aletlerinden başlayın Kendinize vakit ayırmayı seviyorsanız, hayatınızı kolaylaştıran pratik ve işlevsel ev aletlerini temiz tutmaya ihtiyacınız var demektir. Mutfağın önemli unsurları arasında yer alan buzdolabını temiz tutmak için uygulanabilecek en kestirme çözüm, rafları streç filmle
 • 31 Temmuz 2018 20:19 Bavul Nasıl Temizlenir? Bavul Nasıl Temizlenir? Seyahatimiz boyunca ne yapacağımız, nerede kalacağımız, bavulumuza hangi eşyalarımızı koyacağımız ve diğer birçok şey için uzun zaman harcıyoruz. Ancak yolculuğun tamamlayıcı ve önemli parçasını genelde unutuyoruz; bavulumuzu temizlemek ve geri yerine kaldırmak. Çok zevkli bir iş sayılmasa da, sürekli peşimizden oradan oraya sürüklediğimizi düşününce… Bavulumuz da biraz ilgiyi hak ediyor. Değil mi? Bavul Neden Temizlenmelidir? Sırt çantası ya da bavul, fark etmez. Büyük bir yolculuktan sonra, eşyalarınızı taşıdığınız çantayı mutlaka temizlemelisiniz. Eğer bavulunuz kumaşsa, yolculuğunuz
 • 31 Temmuz 2018 20:19 Dağınık Ev Psikolojiyi Olumsuz Etkiliyor Dağınık Ev Psikolojiyi Olumsuz Etkiliyor Yoğun bir günün ardından eve gittiğinizde, tek yapmak istediğiniz ayaklarınızı uzatıp dinlenmek olabilir. Mutfakta birikmiş bulaşıklar, dağılmış kıyafetler ve yıkanmayı bekleyen çamaşırlar gözünüzü korkutsa da, evde yapılması gereken işleri ertelemek sonunda hiç ummadığınız sonuçlar doğurabilir.
 • 31 Temmuz 2018 20:19 Yastık Temizliği Nasıl Yapılır? Yastık Temizliği Nasıl Yapılır? Yastık temizliği çok dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Ancak kimi zaman yastık kılıfları sık sık yıkansa da yastık temizliği senede bir kere bile yapılmamaktadır. Özellikle pamuk ya da yün yastıkların temizliği silikon ya da elyaf yastıklara oranla çok daha incelikli olduğundan yastıklar senelerce hiç temizlenmeden kullanılabiliyor. Gece uyurken yüzümüz ve saçlarımız yastıkla bütünleşmektedir. Bilhassa yaz aylarında artan terleme ve saçlardaki yağın yastıkla temas etmesiyle yastık kılıflarının yanı sıra, yastıkların kendisi
 • 31 Temmuz 2018 04:05 İzmir'e 5 Yılda 50 Bin Ucuz Konut Müjdesi İzmir'e 5 Yılda 50 Bin Ucuz Konut Müjdesi Ak Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, İzmir'de tüm olumsuzluklara rağmen 5 yıl içerisinde 50 bin konut projesi hedeflediklerini müjdeledi.
 • 31 Temmuz 2018 01:05 Dere Tepe İstanbul Çöküyor Mu? Dere Tepe İstanbul Çöküyor Mu? İstanbul bir haftada çökmeye başladı.
 • 30 Temmuz 2018 23:55 Sultanahmet'e Turist Akını Sultanahmet'e Turist Akını Son 2 yıldır ağırlıklı olarak Arap turistlere ev sahipliği yapan Sultanahmet’te, turist profili yeniden çeşitlenmeye başladı.
 • 30 Temmuz 2018 22:15 Lux*den Bodrum'da Benzersiz Villa Deneyimi Lux*den Bodrum'da Benzersiz Villa Deneyimi LUX* Bodrum Resort & Residences, yenilenmiş haliyle kapılarını misafirlerine açtı.
 • 28 Temmuz 2018 04:35 Maket Konut Satış Hızı Neden Düşüyor? Maket Konut Satış Hızı Neden Düşüyor? GYODER tarafından Haziran ayında açıklanan Yeni Konut Fiyat Endeksi sonuçlarına göre İnşaat sektöründeki maket konut satış hızı düşüyor.
 • 27 Temmuz 2018 23:35 Pendik'e Üst Düzey Yöneticilerden Yoğun İlgi Pendik'e Üst Düzey Yöneticilerden Yoğun İlgi Bölgelerin konut fiyat endeksi ve değerlerini ölçen ENDEKSA verilerine göre, Pendik'te son 5 yılda fiyat artışı yaklaşık yüzde 77 seviyesinde seyrediyor.
 • 27 Temmuz 2018 20:19 Çöp Kutusundaki Kötü Koku Nasıl Giderilir? Çöp Kutusundaki Kötü Koku Nasıl Giderilir? Temizlik ve hijyen, sağlıklı yaşamak için hepimizin büyük önem verdiği bir konudur. En özel yaşam alanımız olan evlerimizde steril bir ortam yaratmak ve mis gibi kokmasını sağlamak adına, çeşitli  temizlik ürünleri kullanırız. Yatak odası, salon, oturma odası, çocuk odası, banyo derken sıra mutfağa geldiğinde; her yerini titizlikle dezenfekte etmemize rağmen, kısa bir süre sonra burnumuza oldukça sinir bozucu ve ağır bir çöp kokusu gelebilir. Mutfaktaki kötü kokuların gizli kahramanı! Pratik olması açısından tezgahlarımızın üzerine kapaklı çöp
 • 27 Temmuz 2018 20:19 Eski Kavanozlar Nasıl Değerlendirilir? Eski Kavanozlar Nasıl Değerlendirilir? Her mutfağın olmazsa olmazı kavanoz… Günü gelince yetersiz gelen, günü gelince de neredeyse dolabın koca bir rafını işgal eden kavanozlarımız… Peki, artık eskidiğinde, kapakları gevşeyip tam kapanmadığında ya da gıda saklamak için uygun olmadığını düşündüğünüzde onları ne yapmalıyız? Tabi ki de değerlendirmeli, yine işlevsel bir hale getirip kullanmalıyız! İşte bu noktada “Eski kavanozlar nasıl değerlendirilir?” sorusunun birçok cevabı var ama biz sizin için en kolay ve pratik olanları kısaca anlatacağız.
 • 25 Temmuz 2018 20:19 Buz Küpleri ile Yapabileceğiniz 7 Şey Buz Küpleri ile Yapabileceğiniz 7 Şey Buz küpleri sadece içecekleri soğutmakla yetinmeyip, birden fazla işte yararlı oluyor. Günlük hayatta oldukça faydalı olan buz küpleri ile yapabileceğiniz 7 şey, sizlere bazı konularda yardımcı olarak işlerinizi çok daha kolay bir şekilde halletmenizi sağlıyor. Giysilerinize yapışan sakızlardan kurtulun Herhangi bir giysiye veya kumaşa yapışan sakızdan bir buz küpü ile rahatlıkla kurtulabilirsiniz. İster halıya ister kıyafetinize yapışmış bir sakız olsun bir parça buz küpü ile sakızı kolayca söküp alabilirsiniz. Bunun için
 • 25 Temmuz 2018 20:19 Medcezir Dizisi Nerede Çekildi? Medcezir Dizisi Nerede Çekildi? Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Medcezir dizisi, üç sene önce final yapmasına rağmen hala konuşulmaya devam ediyor. Birçok ödüle aday gösterilen ve ödül alan dizi, Amerikan yapımı The O.C.’den uyarlanarak yapılmış olması ile biliniyor. Yönetmenliğini Ali Bilgin’in, senaristliğini ise Ece Yörenç’in üstlendiği Medcezir dizisi, bir Ay Yapım klasiği olarak Türk sinema ve televizyon tarihinde oldukça önemli bir yer kaplıyor. Hem oyuncu kadrosu hem de senaryosu ile herkesi ekran başına toplayan
 • 23 Temmuz 2018 20:19 Sıcaklardan Bunalanlara Daha Serin Bir Ev İçin 7 İpucu Sıcaklardan Bunalanlara Daha Serin Bir Ev İçin 7 İpucu Yaz mevsiminin o en bunaltıcı, en ağır, en sıcak dönemi geldi ve artık nefes almanın bile zorlaştığı günler maalesef bizi bekliyor. Böyle sıcak günlerde evde oturmak da çok daha zor oluyor haliyle. Ama dışarıda da bizi kavurucu güneş bekliyor ve bu yüzden de çoğumuz tam da bu sıralar evimize bir klima almanın aslında iyi bir fikir olduğunu düşünüyoruz ya da bütün günümüzü vantilatörün önünde bezgin bir halde geçiriyoruz. Ancak klima
 • 21 Temmuz 2018 20:19 Her Evde Bulunması Gereken 5 Temizlik Ürünü Her Evde Bulunması Gereken 5 Temizlik Ürünü Piyasada neredeyse yüzlerce ürün varken, hangilerini almanız gerektiği ise kafa karıştırıcı bir konu.
 • 19 Temmuz 2018 20:19 Dekorasyonla İlgilenen Herkesin Bilmesi Gereken 8 Yeni Nesil Kural Dekorasyonla İlgilenen Herkesin Bilmesi Gereken 8 Yeni Nesil Kural Evinizin kusursuz ve dekorasyon trendlerine uygun mu olmasını istiyorsunuz? Bu yazımızda dekorasyonla ilgilenen ve yaşam alanlarını güzelleştirmek için çabalayan okurlarımıza profesyonel dekoratör ve mimarların sıklıkla uyguladığı yeni nesil dekorasyon kurallarından bahsedeceğiz. Aslında hepsi çok kolay, pratik ve uygulanabilir… 1.Mix & match Modeller III Eren Öztekin Tasarım   Farklı dönemlere ait tasarımların dekorasyonda bir araya getirilmesinin her zaman kolayca yapılabilecek bir iş olmadığının farkındayız ama bu akım son yılların en gözde
 • 17 Temmuz 2018 20:19 Teknolojik Yoga Eğitmeni: Nadi X Akıllı Yoga Taytı Teknolojik Yoga Eğitmeni: Nadi X Akıllı Yoga Taytı Yalnız başınıza spor yapmayı tercih edenlerdenseniz muhtemelen en büyük endişeniz egzersiz ve hareketleri doğru yapıp yapmadığınız olabilir. Aslında bu, düşünüldüğünden daha ciddi bir sorun. Yanlış yapılan hareketler anlık acı, kramp gibi sorunlara sebep olabildiği gibi, uzun vadeli sakatlanmalar da yaratabiliyor. Kişisel bir eğitmenle çalışmayı düşünmüyorsanız kişisel eğitmenliğinize talip olan yeni teknolojileri kullanmayı deneyebilirsiniz. Daha önce çeşitli bedensel engellere destek olan teknolojik ekipmanlar bulunuyordu. Yeni akıllı yoga taytı Nadi X ise özel olarak yoga
 • 17 Temmuz 2018 20:19 Portatif Gezici Otel: Hitch Hotel Portatif Gezici Otel: Hitch Hotel Bir karavan sahibi olmak, istediğiniz yerde duraklayıp istediğiniz zaman yola koyulmak, geceleri kalacak otel aramadan, oda ücreti ödemeden beğendiğiniz yerde uyuyabilmek sizin de hayaliniz olabilir. Karavan fiyatları, park sorunu, tatil süresi gibi pek çok faktör bu hayalin gerçeğe dönüşmesini engeller. Peki, bu işin bir alternatifi yok mu sizce? Çadır gibi kurması uzun zaman almayan, farklı işlevleri olan, hazır ve temiz bir alternatif? Evet, artık var, Hitch Hotel! Hitch Hotel aslında portatif bir gezi ekipmanı. Kapalı konumdayken bir eşya
 • 13 Temmuz 2018 20:19 Himalaya Tuz Lambası Nedir? Himalaya Tuz Lambası Nedir? Pakistan’ın Himalaya Dağları’ndan gelip evlerimizi süsleyen Himalaya tuz lambası ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bu yazıya topladık. Gelin, evlerimizdeki kirli havayı temizleyerek astım, alerji ve radyasyon gibi konularda ismini fazlasıyla duyuran bu mucizevi ürüne bir göz atalım. Himalaya tuz lambası, Himalaya Dağları’ndan çıkarılan saf tuzun blok haline getirilerek ortasına ampul konmasıyla üretilen bir üründür. Normal tuzda bulunan sodyum klorite ek olarak magnezyum, potasyum ve çinko minerallerini de barındıran bu
 • 13 Temmuz 2018 11:53 İstanbul'un Konutta En Ucuz İlçesi Esenyurt Oldu İstanbul'un Konutta En Ucuz İlçesi Esenyurt Oldu Türkiye Veri İşleme Merkezi'nin araştırmasına göre, İstanbul'da en düşük konut metrekare fiyatı 2 bin 204 TL ile Esenyurt'ta yer alıyor.
 • 12 Temmuz 2018 22:38 Dünyada İlk Kez 3D Yazıcı İle Yapılan Ev 54 Saatte Tamamlandı Dünyada İlk Kez 3D Yazıcı İle Yapılan Ev 54 Saatte Tamamlandı Fransa'da 3D yazıcı ile yapılan 4 odalı ev 54 saatte tamamlandı. Standart inşa maliyetinden yüzde 20 daha ucuz olan evin toplam maliyeti 233 bin dolar tuttu.
 • 11 Temmuz 2018 20:19 Evinizde Uygulayabileceğiniz Feng Shui Teknikleri İnsan, doğanın bir parçasıdır. Yaşadığı ortamda tıpkı doğadaki gibi bir denge ve uyum arar. İnsanın yaşadığı mekanla uyumsuzluk içinde olması, günlük hayatını ve ruh durumunu olumsuz etkiler. Kelime karşılığı “rüzgar” ve “su” olan kadim Çin öğretisi Feng Shui, doğaya içkin evrensel hayat enerjisini, içinde yaşam sürdürdüğünüz ortamlarda harekete geçirme tekniklerini sunar. Bu felsefe, doğa enerjisi ile uyum ve denge içinde yaşamayı ve bunu yaşam alanlarınıza taşımanın yollarını gösterir. Yaklaşık 5,000
 • 09 Temmuz 2018 20:19 Yazın Evde Keyifle Yapabileceğiniz 6 Şey Yazın Evde Keyifle Yapabileceğiniz 6 Şey Yaz mevsimi; dinlenmenin, gezmenin, yenilenmenin mevsimi… Uzun yaz günlerinde evde, sokakta ya da canınız nerede istiyorsa orada yapabileceğiniz onlarca şey var. Yeter ki miskinliği üzerinizden atın ve başlayın. İşte, yazın evde keyifle yapabileceğiniz 6 şey! Dinlenin Elbette listenin başına dinlenmeyi yazmasak olmazdı. Kışın bir türlü doyamadığınız sabah uykuları, uykunun en tatlı hâli siestalar, sizi bekler. Ancak, dinlenmekten kastımız, sadece uyumak veya ayakları uzatmak değil. Zihninizi karıştıran ne varsa onlardan da kurtulmak.
 • 09 Temmuz 2018 20:19 Tek Başına Eve Çıkma Kararı Aldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler Tek Başına Eve Çıkma Kararı Aldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler Ailelerimizle geçirdiğiniz güvenli, konforlu yılların ardından artık hayatınızı tek başınıza yaşama kararı almış olabilirsiniz. Belki okuyacağınız okulun olduğu şehirde küçük bir öğrenci evi, belki de ekonomik özgürlüğünüzün kanıtı olarak sadece size ait olmasını istediğiniz şirin bir daire arayabilirsiniz. Tercihiniz hangisinden yana olursa olsun “Tek başına eve çıkma kararı aldıktan sonra nelere dikkat edilmesi gerekir?” sorusu, mutlaka aklınızı kurcalayacaktır. Tek Başına Eve Çıkmanın Avantajları Tek başına eve çıkmanın avantajları, bu konuda
 • 07 Temmuz 2018 20:19 Satın Almak Yerine Kendiniz Yapabileceğiniz Şeyler Satın Almak Yerine Kendiniz Yapabileceğiniz Şeyler Son yıllarda insanlar evleri için gerekli bazı ihtiyaçları dışarıdan karşılamayı değil de kendileri yapmayı tercih ediyorlar.
 • 05 Temmuz 2018 20:19 Ev Dekorasyonu Konusunda İlham Alabileceğiniz Film Önerileri Ev Dekorasyonu Konusunda İlham Alabileceğiniz Film Önerileri Sanat yönetmenlerinin uzun süre üzerinde düşündüğü, yoğun çalışmalar sonucu ortaya çıkan atmosferler her ne kadar farkında olmasak da en sevilen filmlerin öne çıkmasını sağlayan önemli bir unsuru oluşturuyor. Şimdiye kadar izlediğiniz veya izlemediğiniz tüm filmlere farklı bir gözle bakmaya hazır mısınız? Farklı tarzlarda yaratılan bu film setleri ev dekorasyonu konusunda size düşündüğünüzden daha fazla fikir verebilir. Country sevenler için: Tatil Cameron Diaz ve Kate Winslet gibi ünlü oyuncuların oynadığı 2006 yapımı Tatil filmi
 • 05 Temmuz 2018 20:19 Eski Sehpalar Nasıl Boyanır? Eski Sehpalar Nasıl Boyanır? Renginden sıkıldığınız ya da eskiyen sehpalarınızı atmak yerine yeni bir renk ile farklılaştırabilir ve uzun bir süre kullanmaya devam edebilirsiniz. Peki bunu yapabilmeniz için “sehpa nasıl boyanır, sehpaları boyamak için hangi boyalar kullanılmalıdır ve eskiyen sehpalar nasıl değerlendirilebilir?” sorularına öncelikle cevap bulmalısınız. Sehpa boyamak için gerekli malzemeler: Genel anlamda sehpa boyamak için ihtiyaç duyulan malzemeler sehpaya uygun boya, vernik, rulo fırça, ince uçlu fırçadır. Sehpanızın malzemesine uygun boyayı seçtikten sonra genel hatları
 • 03 Temmuz 2018 20:19 Moka Pot Nasıl Temizlenir? Moka Pot Nasıl Temizlenir? Kahve içmeden güne başlayamayan bir kuşağın çocuklarıyız. Hangi kahve çekirdeğini kullandığımızdan tutun da kahveyi nasıl yaptığımıza kadar artık her şey çok önemli. Söz konusu kahve olduğunda önce İtalya’ya uğramamız gerek. Espressonun ana vatanı olan İtalya’da neredeyse her evde moka pot bulmak mümkün. Hatta bunu birçok kişinin seyahatlerinde bile yanlarında taşıdıklarını söyleyebiliriz. Artık sadece İtalyan geleneği olmaktan çıkıp bizlerin de evlerinde kolaylıkla kullanabileceği, sabahları uyandığımızda espressosuz güne başlayamayanlar için her boyda ve
 • 29 Haziran 2018 20:19 Kapsül Gardırop Ne Demektir? Kapsül Gardırop Ne Demektir? Tüketimin giderek arttığı günümüzde gereksiz yere yapılan alışverişlerin büyük bir kısmı hazır giyim sektörü üzerinden gerçekleşir. Ancak pek çok kişi ihtiyaçtan fazlasını satın alma alışkanlığını geride bırakmaya, hayatını ve yaşam alanlarını daha minimalist bir düzene sokmaya çalışır. Bu da farklı isimlerde pek çok akıma, trende neden olur. Bu trendler arasında yer alan kapsül gardırop nedir, nasıl gerçekleştirilir yazımızda bulabilirsiniz. Kapsül Gardırop Nedir? Modası hiç geçmeyecek, birbiriyle uyumlu renklerdeki temel kıyafetlerin
 • 29 Haziran 2018 20:19 Modern ve Şık Salon Dekorasyonlarına 7 Çarpıcı Örnek Modern ve Şık Salon Dekorasyonlarına 7 Çarpıcı Örnek Salonlar evlerimizin en merkezi, en gözle görülen yerleridir. Hane halkının hemen her tür yaşamsal faaliyeti bir evin salonunda odaklanır ve bir yönüyle de o salona biçimini verir. Salonun dekorasyonu, renk tercihleri, yerleşimi gibi faktörler de keza ev halkının yaşam kalitesi üzerinde dolaysız bir etkiye sahiptir ve tam da bu yüzden sandığımızdan çok daha önemlidir. İyi ve üzerine düşünülmüş bir dekorasyona sahip, her yönüyle şık ve iç açıcı bir salon, oradan
 • 29 Haziran 2018 20:19 Taşınırken Eski veya Kullanılmayan Eşyalar Nasıl Değerlendirilir? Taşınırken Eski veya Kullanılmayan Eşyalar Nasıl Değerlendirilir? Taşınma işinin en önemli adımı, isteklerinizi net olarak belirleyebilmektir. Aynı kentte, aynı semtte bir ev mi arıyorsunuz, tamamen şehir mi değiştireceksiniz, büyüklüğü ne olmalı, bütçeniz ne kadar, “mutlaka olmalı” diye baktığınız özellikler, kesinlikle olmamasını istediğiniz şeyler net olarak belirginleşince, ilan  çokluğunun yarattığı karmaşa sizi etkilemeyecek, daha isabetli seçimler yapabilirsiniz. Farklı niteliklere sahip ve isteklerinize özel pek çok ilanı www.milliyetemlak.com‘da görebilir ve ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Taşınmak, her zaman sadece ev değiştirmek ile sınırlandırılamaz. Taşınırken
 • 19 Şubat 2018 20:19 Küçük Evler İçin Dekorasyon Önerileri Küçük Evler İçin Dekorasyon Önerileri