Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Murat Kurum haberleri, Murat Kurum son dakika, son dakika Murat Kurum

Son Dakika Murat Kurum Haberleri

Son dakika Murat Kurum haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son murat kurum haberleri anında burada.


 • 27.11.2023 27 Kas 11:33 Temayül yoklaması sona erdi! İşte AK Parti'nin İstanbul adaylığı için öne çıkan 3 isim

  Temayül yoklaması sona erdi! İşte AK Parti'nin İstanbul adaylığı için öne çıkan 3 isim AK Parti 150 bin civarındaki teşkilat üyesinin katılımıyla 81 ilde yerel seçimler için temayül yoklaması gerçekleştirdi. Temayül yoklaması sonuçlarına göre AK Partinin İstanbul adaylığı için 3 ismin öne çıktığı iddia edilirken, bu isimlerin Osman Nuri Kabaktepe, Murat Kurum ve Selçuk Bayraktar olduğu öne sürülüyor.

 • 26.11.2023 26 Kas 19:29 AK Parti İstanbul'da temayül yoklaması yaptı: İBB için 6 aday adayı müracaat etti

  AK Parti İstanbul'da temayül yoklaması yaptı: İBB için 6 aday adayı müracaat etti Yaklaşan 2024 yerel seçimlerinde AK Parti'nin İstanbul'da hangi isimleri aday göstereceği merak konusu olurken, ilk hamle bugün geldi. AK Parti İstanbul İl Başkanlığınca düzenlenen temayül yoklaması yapıldı. Siyaset kulislerinde İstanbul için konuşulan isimlerin İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve eski Çevre ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum olduğu bildirilirken İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı için 6 aday adayının müracaatlarını yaptığı açıklandı.

 • 26.11.2023 26 Kas 15:03 Bomba iddia: AK Parti'de İstanbul adaylığı için konuşulan isimler Ali Yerlikaya ve Murat Kurum

  Bomba iddia: AK Parti'de İstanbul adaylığı için konuşulan isimler Ali Yerlikaya ve Murat Kurum 2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde AK Parti'nin İstanbul ve Ankara'da hangi isimleri aday göstereceği merak konusu olurken, ilk ciddi adım bugün atıldı. 81 ilde gerçekleştirilen temayül yoklamasında 160 bin AK Parti üyesinin oy kullanması beklenirken, İstanbul için konuşulan isimlerin ikiye indiği ve yarışın İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ile eski Çevre ve İklim Değişikliği Bakanı, İstanbul Milletvekili Murat Kurum arasında olduğu belirtiliyor.

 • 23.11.2023 23 Kas 18:29 Depreme toplantıda yakalanan Bakan Özhaseki, apar topar dışarı çıktı

  Depreme toplantıda yakalanan Bakan Özhaseki, apar topar dışarı çıktı Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Malatya'daki 5,2 şiddetindeki depreme Adıyaman Valiliği'ndeki koordinasyon toplantısında yakalandı. Bakan Özhaseki, deprem sırasında toplantıyı terk ettiklerini ve dışarı çıkmayı uygun gördüklerini belirtti.

 • 15.11.2023 15 Kas 09:54 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Azerbaycan'a gitti

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Azerbaycan'a gitti Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye resmi ziyaret gerçekleştirdi. Bakan Özhaseki, Azerbaycan Ekoloji ve Doğal Kaynaklar Bakanı Muhtar Babayev ve Büyükelçi Cahit Bağcı ile bir araya gelerek iki ülke arasındaki iş birliğini ve ortak projeleri sürdüreceklerini belirtti.

 • 10.11.2023 10 Kas 13:42 Bursa'da Kentsel Dönüşüm Alanında Temel Atma Töreni

  Bursa'da Kentsel Dönüşüm Alanında Temel Atma Töreni Bursa Büyükşehir Belediyesi, Yıldırım ilçesindeki kentsel dönüşüm alanında 1. etap temel atma töreni düzenledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, daha güzel bir Bursa oluşturmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Törenle birlikte 55 adet taşınmaz parselin belediyeye geçtiği vurgulandı. İnşaat çalışmalarının 2025 yılı ortasında tamamlanması planlanıyor.

 • 09.11.2023 09 Kas 02:32 TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, İstanbul'daki riskli konutların dönüşümü hakkında konuştu

  TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, İstanbul'daki riskli konutların dönüşümü hakkında konuştu TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Marmara Üniversitesi'nde düzenlenen 'Türkiye Yüzyılı'nda Dirençli Şehirler Paneli'ne katıldı. Konuşmasında, İstanbul'da 1.5 milyon konutun riskli olduğunu ve 600 bin konutun acilen dönüştürülmesi gerektiğini belirtti. 2012 yılından bu yana 39 ilçede 800 bin konutun dönüşümünün tamamlandığını ve şu anda 171 bin konutun dönüşüm çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

 • 08.11.2023 08 Kas 18:43 Murat Kurum: "2053 yılında İstanbul tüm dünyaya model şehir olacaktır"

  Murat Kurum: '2053 yılında İstanbul tüm dünyaya model şehir olacaktır' Murat Kurum: "2053 yılında İstanbul tüm dünyaya model şehir olacaktır" 'Türkiye Yüzyılı'nda Dirençli Şehirler Paneli' düzenlendi 8 Kasım Dünya Şehircilik Günü çerçevesinde Marmara Üniversitesi'nde düzenlenen 'Türkiye Yüzyılı'nda Dirençli Şehirler Paneli'nde konuşan TBMM Çevre Komisyonu...

 • 08.11.2023 08 Kas 17:31 Murat Kurum, Türkiye Yüzyılı'nda Dirençli Şehir Paneli'ne katıldı

  Murat Kurum, Türkiye Yüzyılı'nda Dirençli Şehir Paneli'ne katıldı TBMM Çevre Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Sayın Murat Kurum, 8 Kasım Dünya Şehircilik Günü'nde Türkiye Yüzyılı'nda Dirençli Şehirler Paneli'ne katıldı.

 • 08.11.2023 08 Kas 16:57 Murat Kurum: 600 bin konutu bir an önce dönüştürmemiz gerekiyor

  Murat Kurum: 600 bin konutu bir an önce dönüştürmemiz gerekiyor TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Marmara Üniversitesi'nde, 8 Kasım Dünya Şehircilik Günü kapsamında düzenlenen 'Türkiye Yüzyılı'nda Dirençli Şehirler Paneli' ne katıldı.

 • 03.11.2023 03 Kas 12:20 TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, İstanbul'da Filistinli öğrencilerle buluştu

  TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, İstanbul'da Filistinli öğrencilerle buluştu TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, İstanbul'daki üniversitelerde öğrenim gören Filistinli öğrencilerle bir araya geldi. Kurum, öğrencilerin Gazze'deki yakınlarıyla ilgili bilgi aldı ve gelecek hayallerini dinledi.

 • 02.11.2023 02 Kas 12:50 Cumhur İttifakı'nın İBB adayı kim olsun? 14 Mayıs'ı bilen şirket anket yaptı, sıralamada büyük sürprizler var

  Cumhur İttifakı'nın İBB adayı kim olsun? 14 Mayıs'ı bilen şirket anket yaptı, sıralamada büyük sürprizler var Yerel seçimler için geri sayım devam ederken Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na kimi aday göstereceği merak ediliyor. Sonar Araştırma tarafından yapılan ankette Murat Kurum diyenlerin oranı yüzde 31.6, Tevfik Göksu diyenlerin oranı ise yüzde 18.1 olarak belirlendi. Ankette sıralamaya Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı da girdi.

 • 20.10.2023 20 Eki 16:49 Malatya Merkez Çarşısı Ticaret Hanelerinin İnşaatına Başlandı

  Malatya Merkez Çarşısı Ticaret Hanelerinin İnşaatına Başlandı AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile yapılan toplantıda Malatya Merkez Çarşısı'nın ticaret hanelerinin inşaatına bir an önce başlanması kararı alındığını ve Bakan Özhaseki'nin bir müteahhit firmaya talimat verdiğini belirtti. Tüfenkci, inşaat çalışmalarının başladığı şehir merkezi ticari yapılarıyla ilgili açıklamalarda bulundu ve ilk etapta yapılacak 5 blokla beraber etap etap yapımların devam edeceğini söyledi.

 • 05.10.2023 05 Eki 20:29 TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, Almanya Federal Cumhuriyeti, Avrupa ve İklimden Sorumlu Devlet Bakanı Anna Luhrmann ile görüştü

  TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, Almanya Federal Cumhuriyeti, Avrupa ve İklimden Sorumlu Devlet Bakanı Anna Luhrmann ile görüştü TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, Almanya Federal Cumhuriyeti, Avrupa ve İklimden Sorumlu Devlet Bakanı Anna Luhrmann ve beraberindeki heyet ile görüşerek iklim krizi ve neden olduğu yıkım ve tahribatların dünyayı derinden etkilediğini belirtti. Kurum, sıcaklık rekorları, orman yangınları ve sellerin büyük bir krizin eşiğinde olduğumuzu gösterdiğini vurguladı.

 • 05.10.2023 05 Eki 15:17 TBMM Çevre Komisyonu Başkanı: İklim Krizi Dünyamızı Derinden Etkiliyor

  TBMM Çevre Komisyonu Başkanı: İklim Krizi Dünyamızı Derinden Etkiliyor TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, Almanya Federal Cumhuriyeti, Avrupa ve İklimden Sorumlu Devlet Bakanı Anna Luhrmann ile yaptığı görüşmede, iklim krizinin dünyayı derinden etkilediğini ve sıcaklık rekorları, orman yangınları ve sellerin büyük bir krizin eşiğinde olduğumuzu gösterdiğini belirtti. Kurum, iklim değişikliği sebebiyle yaşanan gıda krizleri, kuraklık ve hava olaylarının her geçen gün arttığını ve ülkelerin düzensiz göçlerden etkilendiğini ifade etti.

 • 26.09.2023 26 Eyl 16:31 Haberler.com'dan ''AK Parti'nin İBB adayı kim olsun?'' anketi! İlk sırada Murat Kurum, ikinci sırada Ahmet Misbah Demircan var

  Haberler.com'dan ''AK Parti'nin İBB adayı kim olsun?'' anketi! İlk sırada Murat Kurum, ikinci sırada Ahmet Misbah Demircan var Yerel seçim için geri sayım devam ederken AK Parti'nin İBB adayının kim olacağı herkes tarafından merak ediliyor. Haberler.com olarak sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız ''AK Parti'nin İBB adayı kim olsun?'' anketinden çıkan sonuca göre; yüzde 53 ile Murat Kurum ilk sırada yer alırken, Ahmet Misbah Demircan büyük bir sürprize imza atarak yüzde 19'luk kesimin desteğiyle ikinci sırada kendine yer buldu.

 • 06.09.2023 06 Eyl 13:13 TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Kurum'dan Bakan Tunç'a ziyaret

  TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Kurum'dan Bakan Tunç'a ziyaret Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'u makamında ziyaret etti.

 • 02.09.2023 02 Eyl 19:48 TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, adına verilen liseyi ziyaret etti

  TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, adına verilen liseyi ziyaret etti TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Konya'nın Karapınar ilçesinde adının verildiği liseyi ziyaret etti. Kurum, okulu gezdi, öğrencilerin taleplerini dinledi ve sosyal etkinlikler yapacaklarını söyledi.

 • 28.08.2023 28 Ağu 10:00 ''AK Parti'nin İBB adayı kim olsun?'' anketinin zirvesinde Murat Kurum yer aldı

  ''AK Parti'nin İBB adayı kim olsun?'' anketinin zirvesinde Murat Kurum yer aldı Yerel seçimler yaklaşırken AK Parti'nin İBB adayının kim olacağı herkes tarafından merak ediliyor. 39 ilçede 3 bin kişiyi kapsayan araştırmanın sonucuna göre; vatandaşların yüzde 18.1 tercihini Murat Kurum'dan yana kullandı. Sürpriz isimlerin yer aldığı listeye 6 ilçe belediye başkanı da girmeyi başardı.

 • 26.08.2023 26 Ağu 10:34 AK Parti'nin İBB adayı kim olacak? Ön plana çıkan 5 isim Erdoğan'a sunum yapacak

  AK Parti'nin İBB adayı kim olacak? Ön plana çıkan 5 isim Erdoğan'a sunum yapacak Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yeniden aday olacağını ilan etmesinin ardından gözler AK Parti'nin adayının kim olacağına çevrildi. Şu ana kadar adaylık için 5 isim plana çıkarken bu isimlerin önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir sunum yapacağı öğrenildi.

 • 25.08.2023 25 Ağu 12:41 TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, Türkiye'nin acilen kapsamlı bir iklim kanununa ihtiyacı olduğunu belirtti

  TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, Türkiye'nin acilen kapsamlı bir iklim kanununa ihtiyacı olduğunu belirtti TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, Türkiye'nin acilen kapsamlı bir iklim kanununa ihtiyacı olduğunu belirterek, önümüzdeki 100 yılı şekillendirecek bir çerçeveye sahip olacak iklim kanununu, Çevre Komisyonumuzda görüştükten hemen sonra Meclisimizin onayına sunacağız. Kurum, iklim değişikliğiyle mücadele çalışmalarına değinerek, iklim kanunu ile tüm vatandaşların, gelecek nesillerin çevre hakkını koruyacak, çevre ve iklim adaletini en güzel şekilde tesis edeceklerini belirtti.

 • 25.08.2023 25 Ağu 10:03 İklim Kanunu teklifi, yeni yasama döneminde TBMM gündemine gelecek

  İklim Kanunu teklifi, yeni yasama döneminde TBMM gündemine gelecek TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, "Yüce Meclis'imizin açılmasıyla önümüzdeki 100 yılı şekillendirecek bir çerçeveye sahip olacak İklim Kanunu'nu Çevre Komisyonumuzda görüştükten hemen sonra Meclis'imizin onayına sunacağız." bilgisini verdi.

 • 20.08.2023 20 Ağu 11:06 Erdğan, İmamoğlu'nun karşısına kimi çıkaracak? Vitrinde 5 isim var ama parti içerisinde 2 farklı görüş hakim

  Erdğan, İmamoğlu'nun karşısına kimi çıkaracak? Vitrinde 5 isim var ama parti içerisinde 2 farklı görüş hakim İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bir kez daha belediye başkanlığına aday olacağının sinyalini vermesi sonrası gözler AK Parti'nin adayına çevrildi. Kulislerde Murat Kurum, Fahrettin Koca, Şadi Yazıcı, Tevfik Göksu ve Hilmi Türkmen isimleri ön plana çıkarken parti içerisinde 2 farklı görüş hakim. Bir kesim ilçe belediye başkanlarından birinin aday gösterilmesinin daha isabetli olacağını savunurken, bir kesim de Kurum ve Koca gibi isimlerin tercih edilmesi gerektiğini ifade ediyor.

 • 11.08.2023 11 Ağu 12:59 Vitrinde 5 isim var! "Erdoğan'ı "Aşkım, sevdam" dediği İstanbul için zor bir sınav bekliyor

  Vitrinde 5 isim var! 'Erdoğan'ı 'Aşkım, sevdam' dediği İstanbul için zor bir sınav bekliyor 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti'nin kimi aday göstereceği herkes tarafından merak ediliyor. Adaylık için kulislerde partinin ağır topları olarak tabir edilen Murat Kurum, Fahrettin Koca, Şadi Yazıcı, Tevfik Göksu ve Hilmi Türkmen'in isimleri ön plana çıkıyor. Yakın zamanda bu isimlerle özel bir görüşme yapması beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı zor bir seçim bekliyor.

 • 07.08.2023 07 Ağu 10:06 AK Parti'de İstanbul adayı kim olacak? İsmi geçen 5 isimle Erdoğan bizzat görüşecek

  AK Parti'de İstanbul adayı kim olacak? İsmi geçen 5 isimle Erdoğan bizzat görüşecek 2024 yerel seçimleri için geri sayım devam ederken AK Parti'de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylık için kulislerde Murat Kurum, Fahrettin Koca, Şadi Yazıcı, Tevfik Göksu ve Hilmi Türkmen isimleri ön plana çıkıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aday belirleme sürecinde ince eleyip sık dokuyacağı ve bu isimlerle görüşme yapacağı konuşuluyor. Aday belirleme sürecinde anket çalışması yapılacak ve CHP'nin güçlü olduğu ilçelerde vatandaşa ismi İBB adayı olarak geçen vitrindeki isimler sorulacak. Erdoğan'ın bu isimlerle görüşerek adaylık için yeşil ışık yakacak ve İstanbul'un sorunlarını kapsayan bir rapor hazırlamalarını isteyeceği belirtiliyor.

 • 04.08.2023 04 Ağu 12:30 Erdoğan, ''Aşkım'' dediği İstanbul'u kime emanet edecek? Zafer Şahin, 5 isim sıraladı

  Erdoğan, ''Aşkım'' dediği İstanbul'u kime emanet edecek? Zafer Şahin, 5 isim sıraladı 2024 yerel seçimleri için geri sayım devam ederken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul'da AK Parti'nin adayının kim olacağı merak konusu. Gazeteci Zafer Şahin, 5 isim sıralayarak, bu isimlerden birinin Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından İBB adayı olarak gösterilebileceğini belirtti. AK Parti kulislerinde ise anket çalışması yapılacağı ve sonuçların aday belirlemede önemli bir kriter olacağı konuşuluyor.

 • 01.08.2023 01 Ağu 12:55 İstanbul'da yerel seçim için adaylık yarışı başladı

  İstanbul'da yerel seçim için adaylık yarışı başladı AK Parti kulislerinde İstanbul için adaylık için Murat Kurum, Tevfik Göksu, Fahrettin Koca ve Şadi Yazıcı isimleri ön plana çıkıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul bölge milletvekillerine aday belirlenme sürecini beklemeden çalışmaları için talimat verdi. MHP Genel Başkanı Bahçeli ise İstanbul dahil 11 büyükşehrin Cumhur İttifakı yönetimine geçmesi gerektiğini vurguladı.

 • 28.07.2023 28 Tem 17:22 AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum Ümraniye'de Aşure Dağıttı

  AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum Ümraniye'de Aşure Dağıttı AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte vatandaşlara aşure dağıttı. Kurum, aşure gününün birliğin ve beraberliğin sembolü olduğunu vurgulayarak, Kerbela şehitleri ve Mehmetçikleri rahmetle andığını belirtti. Ayrıca, Ümraniye Belediyesinin ilçeye yaptığı hizmetlerden bahsederek, İstanbul için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. Programda Mehteran gösterisi yapıldı ve Kur'an-ı Kerim okundu.

 • 28.07.2023 28 Tem 15:55 AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Ümraniye İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti

  AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Ümraniye İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Ümraniye İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. Ziyarette Murat Kurum, ilçe başkanı Salim Çetinkaya ile parti çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Ziyarete Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Milletvekili Hulusi Şentürk ve AK Parti İstanbul il Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Aktaş da katıldı.

 • 28.07.2023 28 Tem 15:35 AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Ümraniye İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti

  AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Ümraniye İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. Ziyarette Murat Kurum ve ilçe başkanı Salim Çetinkaya parti çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Ziyarete Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Milletvekili Hulusi Şentürk ve AK Parti İstanbul il Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Aktaş da katıldı.

 • 28.07.2023 28 Tem 15:30 AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Ümraniye İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti

  AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Ümraniye İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Ümraniye İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. Murat Kurum'u ilçe başkanı Salim Çetinkaya karşıladı. Görüşmede Murat Kurum ve ilçe başkanı Çetinkaya parti çalışmaları konusunda fikir alışverişinde bulundu. Ziyarete Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Milletvekili Hulusi Şentürk ve AK Parti İstanbul il Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Aktaş da katıldı.

 • 28.07.2023 28 Tem 12:50 TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, Manavgat yangınında felçli eşiyle kalan İbrahim Deniz'i ziyaret etti

  TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, Manavgat yangınında felçli eşiyle kalan İbrahim Deniz'i ziyaret etti TBMM Çevre Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Manavgat yangını sırasında felçli eşi Ayşe Deniz'i yalnız bırakmamak için evinden ayrılmak istemeyen İbrahim Deniz'i (80) ziyaret etti. Kurum, daha önce çiftin evinin yapılmasını sağlamıştı. 2 yıl sonra ailesiyle birlikte Deniz çiftini ziyaret eden Kurum, duygusal anlar yaşadı.

 • 28.07.2023 28 Tem 12:22 Manavgat Yangınında Felçli Eşiyle Evinden Ayrılmayan İbrahim Deniz'i Ziyaret Eden Murat Kurum

  Manavgat Yangınında Felçli Eşiyle Evinden Ayrılmayan İbrahim Deniz'i Ziyaret Eden Murat Kurum TBMM Çevre Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Manavgat yangını sırasında felçli eşi Ayşe Deniz'i yalnız bırakmamak için evinden ayrılmak istemeyen İbrahim Deniz'i ziyaret etti. Kurum, yangın sonrası çiftin evinin yapılmasını sağladı ve 2 yıl sonra ailesiyle birlikte ziyaret etti.

 • 28.07.2023 28 Tem 12:16 Manavgat Yangınında Felçli Eşiyle Evinden Ayrılmayan İbrahim Deniz'i TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum Ziyaret Etti

  Manavgat Yangınında Felçli Eşiyle Evinden Ayrılmayan İbrahim Deniz'i TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum Ziyaret Etti Manavgat yangını sırasında felçli eşiyle evinden ayrılmayan İbrahim Deniz'i ziyaret eden TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, çiftin yaşadığı hasarlı evin onarımını sağladı. 2 yıl sonra ailesiyle birlikte tekrar ziyaret eden Kurum, duygusal anlar yaşadı. Manavgat'ta yapılan çalışmalar sonucunda afetzedelere 910 köy evi inşa edildi ve 550 evin anahtarı teslim edildi.

 • 28.07.2023 28 Tem 11:37 AK Parti Milletvekili Murat Kurum, Manavgat yangınında eşini yalnız bırakmayan İbrahim Deniz'i ziyaret etti

  AK Parti Milletvekili Murat Kurum, Manavgat yangınında eşini yalnız bırakmayan İbrahim Deniz'i ziyaret etti AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Manavgat yangınının ikinci yılında yangın anında eşini yalnız bırakmamak için evinden ayrılmak istemeyen İbrahim Deniz'i ziyaret etti. Kurum, Deniz çiftinin evinin yapılmasını sağlamış ve ziyaretinde Deniz ailesine karpuz hediye etmiştir.

 • 26.07.2023 26 Tem 11:01 AK Parti, İstanbul için anket çalışması yapıyor! 4 isim ön planda

  AK Parti, İstanbul için anket çalışması yapıyor! 4 isim ön planda AK Parti, 2024 yerel seçimlerinde İstanbul'u kazanacak bir aday belirlemek için 39 ilçeyi kapsayan bir anket çalışması yapmaya hazırlanıyor. Çalışmanın sonuçları, AK Parti'nin düşük oy aldığı ilçelerden çıkacak sonuçlarla birlikte aday belirleme sürecinde etkili olacak. Şu ana kadar adaylık için vitrine çıkan isimler arasında Murat Kurum, Tevfik Göksu, Fahrettin Koca ve Şadi Yazıcı bulunuyor.

 • 22.07.2023 22 Tem 12:00 AK Parti'de ismi İBB adaylığıyla anılan Tevfik Göksu'nun namaz kıldığı görsel gündem oldu

  AK Parti'de ismi İBB adaylığıyla anılan Tevfik Göksu'nun namaz kıldığı görsel gündem oldu İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun CNN Türk yayını arasında çekilen namaz fotoğrafları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

 • 19.07.2023 19 Tem 19:04 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul adayı kim olacak?

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul adayı kim olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul'da AK Parti'nin adayının kim olacağı merak konusu. Murat Kurum, Tevfik Göksu, Şadi Yazıcı ve Fahrettin Koca isimleri adaylık için ön plana çıkıyor.

 • 27.06.2023 27 Haz 15:49 Bakan Özhaseki: Sene sonuna kadar 311 bin kalıcı konut tamamlanacak

  Bakan Özhaseki: Sene sonuna kadar 311 bin kalıcı konut tamamlanacak Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, deprem bölgelerinde sene sonuna kadar 311 bin kalıcı konutun tamamlanacağını söyleyerek, 'Fay hatları ve dere yatakları üzerinde asla yapılaşma olmayacak' dedi. Özhaseki, inşaatlarda artık müsamaha olmayacağını vurgulayarak, herkesin yapım konusunda pür dikkat olması gerektiğini belirtti.

 • 23.06.2023 23 Haz 22:18 AK Parti'de İstanbul adaylığı için isim sayısı azaldı

  AK Parti'de İstanbul adaylığı için isim sayısı azaldı AK Parti'de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylık için kulislerde öne çıkan isim sayısı Süleyman Soylu'nun Ankara için gündeme gelmesiyle birlikte 3'e düştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'un CHP'den geri alınması talimatını verirken, seçmenin beklentilerinin tek tek sorulacağını belirtti.

 • 16.06.2023 16 Haz 15:05 Erdoğan, İstanbul'u geri almak için var gücüyle çalışacak: Fetret devrinden hep beraber çıkartacağız

  Erdoğan, İstanbul'u geri almak için var gücüyle çalışacak: Fetret devrinden hep beraber çıkartacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2024 yılında yapılacak yerel seçimler için geri sayım ederken İstanbul'u geri almak için var gücüyle çalışacaklarını ifade etti. İstanbul'u fetret devrinden çıkaracaklarını belirten Erdoğan'ın açıklamaları sonrası adaylık için Süleyman Soylu, Murat Kurum, Tevfik Göksu ve Şadi Yazıcı'nın isimleri konuşuluyor.

 • 14.06.2023 14 Haz 17:14 Eski Kabine üyelerine Meclis'te yeni görevler verildi

  Eski Kabine üyelerine Meclis'te yeni görevler verildi Milletvekilliği seçimlerinde aday olan ancak yeni Kabine'de yer almayan eski Kabine üyelerine Meclis'te yeni görevler verildi. İhtisas Komisyonları Başkanları listesinde yer alan isimlerin görevleri de açıklandı.

 • 12.06.2023 12 Haz 10:54 Erdoğan'ın tercihi ne olacak? AK Parti'de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylık yarışı kızışıyor

  Erdoğan'ın tercihi ne olacak? AK Parti'de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylık yarışı kızışıyor 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde AK Parti'nin İstanbul'dan hangi ismi aday göstereceği herkes tarafından merak ediliyor. Adaylık için adı geçen isimlerden biri olan İBB AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun AK Parti yöneticilerine İBB için adaylık istediğini iddia edildi.

 • 08.06.2023 08 Haz 22:24 AK Parti'nin İBB adayı kim olacak? Erdoğan'ın "sevdam" dediği İstanbul için masada 4 önemli aday var

  AK Parti'nin İBB adayı kim olacak? Erdoğan'ın 'sevdam' dediği İstanbul için masada 4 önemli aday var 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde AK Parti'nin İstanbul'da kimi aday göstereceği merak konusu... Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın her fırsatta "Aşkım, sevdam" olarak tanımladığı megakent için kulislerde Süleyman Soylu, Murat Kurum, Tevfik Göksu ve Şadi Yazıcı isimleri ön plana çıkıyor.

 • 08.06.2023 08 Haz 14:24 Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşları uyardı: Binalarınız dayanıklı değilse dönüşüm sürecini başlatın

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşları uyardı: Binalarınız dayanıklı değilse dönüşüm sürecini başlatın Cumhurbaşkanı Erdoğan, 9 Millet Bahçesi Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Vatandaşlarımıza bir kez daha sesleniyorum. Binanız depreme dayanıklı değilse dönüşüm sürecini başlatın. En yakın zamanda deprem vilayetlerini tek tek dolaşacağım" ifadelerini kullandı.

 • 08.06.2023 08 Haz 11:40 Gözler Murat Kurum'a çevrilse de kulisler bu iddiayla sallanıyor: AK Parti İBB için Tevfik Göksu'yu düşünüyor

  Gözler Murat Kurum'a çevrilse de kulisler bu iddiayla sallanıyor: AK Parti İBB için Tevfik Göksu'yu düşünüyor Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nı devreden AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum'un adı, 2024 yerel seçimlerinde İBB başkanı adaylığı için geçmişti ancak son dönemde kulislerde, Kurum'un vekil olarak görevine devam edeceği iddia edildi. İBB başkanlığı içinse Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun adı konuşuluyor.

 • 05.06.2023 05 Haz 10:28 Murat Kurum İstanbul Belediye Başkan Adayı mı Olacak?

  Murat Kurum İstanbul Belediye Başkan Adayı mı Olacak? Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nda devir teslim töreni gerçekleşti. Yeni Bakan Mehmet Özhaseki, görevi törenle Murat Kurum'dan devralırken, tören sonrasında Ankara kulislerinde konuşulan bir iddia gündem yarattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni Kabine'de yer vermediği Kurum'u 2024 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday göstereceği ve çalışmalarına odaklanması için bu kararı aldığı öne sürüldü.

 • 04.06.2023 04 Haz 20:18 Murat Kurum'un yeni görevi ne?

  Murat Kurum'un yeni görevi ne? Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nda devir teslim töreni gerçekleşti. Yeni Bakan Mehmet Özhaseki, görevi törenle Murat Kurum'dan devralırken, tören sonrasında Ankara kulislerinde konuşulan bir iddia gündem yarattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni Kabine'de yer vermediği Kurum'u 2024 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday göstereceği ve çalışmalarına odaklanması için bu kararı aldığı öne sürüldü. Murat Kurum yeni görevi ne? Murat Kurum'a ne görev verildi?

 • 04.06.2023 04 Haz 15:47 Mehmet Özhaseki, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı görevini devraldı

  Mehmet Özhaseki, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı görevini devraldı Yeni kabinede Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı olan Mehmet Özhaseki, Murat Kurum'dan görevi devraldı. Özhaseki, deprem bölgesindeki konutların söz verildiği gibi en kısa süre içerisinde bitirilmesini hedeflediklerini söyledi.

 • 04.06.2023 04 Haz 13:48 Mehmet Özhaseki, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı görevini devraldı

  Mehmet Özhaseki, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı görevini devraldı Mehmet Özhaseki, Murat Kurum'dan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı görevini devraldı. Özhaseki, deprem gerçeğinden hareketle tüm planların buna göre yapılması gerektiğini belirtti ve bakanlığı daha ileriye götürmek için elinden geleni yapacağını söyledi. Murat Kurum ise 5 yıllık görevi süresince ülkenin 81 ilinde, her afette tüm ekibiyle Türk milleti ve vatan için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini vurguladı.

Advertisement