Son dakika Murat Kurum haberleri, Murat Kurum son dakika, son dakika Murat Kurum

Son Dakika Murat Kurum Haberleri

Son dakika Murat Kurum haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son murat kurum haberleri anında burada.

 • 10:45 Yeşildere'de kentsel dönüşüm heyecanı Yeşildere'de kentsel dönüşüm heyecanı

  Yeşildere'de kentsel dönüşüm heyecanı Başkan Başdaş: "Sanki savaştan çıkmışız gibi bir durum hakim burada.

 • 10:36 MÜSİLAJ ETKİSİ AZALINCA BATIK ŞEHRE DALIŞLAR ARTTI MÜSİLAJ ETKİSİ AZALINCA BATIK ŞEHRE DALIŞLAR ARTTI

  İZMİT Körfezi'nde müsilajla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda olumlu sonuçların alınmasıyla Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde 17 Ağustos depreminde bir kısmı sulara gömülen Değirmendere'de dalışlar yeniden arttı.

 • Dün Dün 18:04 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir'deki toplu açılış töreninde konuştu: (3) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir'deki toplu açılış töreninde konuştu: (3)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yatıyorlar, kalkıyor, Kavala, Kavala. 'Kavala' dediğin Soros'un Türkiye şubesi. 10 büyükelçi onun için Dışişleri Bakanlığına geliyor.

 • Dün Dün 17:05 Erdoğan: Memur olarak görevinizi yaptığınız sürece hiçbiri kılınıza dokunamaz (2) Erdoğan: Memur olarak görevinizi yaptığınız sürece hiçbiri kılınıza dokunamaz (2)

  TOPLU FABRİKA AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çinli Haier Beyaz Eşya Fabrikası ve Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyete geçen 52 yeni fabrikanın açılışını gerçekleştirdi.

 • Dün Dün 16:33 Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Hedefimiz Türkiye'yi Avrupa'nın elektrikli araç ve batarya üssü haline getirmektir' Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hedefimiz Türkiye'yi Avrupa'nın elektrikli araç ve batarya üssü haline getirmektir"

  Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hedefimiz Türkiye'yi Avrupa'nın elektrikli araç ve batarya üssü haline getirmektir" "Dijital teknolojilerde de doğru ürünlere yatırım yaparak, yeni adımların hazırlıkları içerisindeyiz" "Hedefimiz Made in Türkiye markasını dünyada hak ettiği yere ulaştırmak"...

 • Dün Dün 16:32 Cumhurbaşkanı Erdoğan, HAİER Beyaz Eşya Fabrikası ve 52 fabrikanın açılışında konuştu: (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan, HAİER Beyaz Eşya Fabrikası ve 52 fabrikanın açılışında konuştu: (2)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gücümüze güç katan, büyük ve güçlü Türkiye'nin taşıyıcı sütunları olan müteşebbislerimizle birlikte altından kalkamayacağımız yük yoktur.

 • Dün Dün 16:23 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir'deki toplu açılış töreninde konuştu: (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir'deki toplu açılış töreninde konuştu: (2)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yatırımları teşvik edecek, üretimi artıracak, istihdamı güçlendirecek, ihracatı teşvik edecek bir ekonomi politikasıyla, küresel krizi Türkiye için tarihi bir fırsata dönüştürmek istediklerini söyledi.

 • Dün Dün 15:46 Marmara Denizi'nin 'özel çevre koruma bölgesi' ilan edilecek olması balıkçıları sevindirdi Marmara Denizi'nin "özel çevre koruma bölgesi" ilan edilecek olması balıkçıları sevindirdi

  Tekirdağlı balıkçılar, Marmara Denizi'nin, "özel çevre koruma bölgesi" ilan edilmesine yönelik çalışmaları memnuniyetle karşıladı.

 • Dün Dün 09:39 Bakan Kurum, Sultanbeyli Millet Bahçesi ilk fidan dikim törenine katıldı Bakan Kurum, Sultanbeyli Millet Bahçesi ilk fidan dikim törenine katıldı

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sultanbeyli Millet Bahçesi ilk fidan dikim törenine katıldı.

 • 22.10.2021 22 Eki 21:12 Sultanbeyli'ye yapılacak 'Millet Bahçesi' için ilk fidanlar dikildi Sultanbeyli'ye yapılacak 'Millet Bahçesi' için ilk fidanlar dikildi

  Sultanbeyli'ye yapılacak 'Millet Bahçesi' için ilk fidanlar dikildi Sultanbeyli için önemli projelerden biri olan Millet Bahçesi'nin ilk fidanı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin'in katılımlarıyla dikildi.

 • 22.10.2021 22 Eki 19:04 Bakan Kurum, Sultanbeyli'deki millet bahçesi fidan dikim programında konuştu (2) Bakan Kurum, Sultanbeyli'deki millet bahçesi fidan dikim programında konuştu (2)

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Bundan 50-60 yıl geriye gittiğimizde ülkemiz 1950'lerdeki sanayileşme devrimini kaçırmış, teknolojik devrimi de kısmen kaçırmış.

 • 22.10.2021 22 Eki 17:40 Bakan Kurum, Sultanbeyli Millet Bahçesi ilk fidan dikim törenine katıldı Bakan Kurum, Sultanbeyli Millet Bahçesi ilk fidan dikim törenine katıldı

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sultanbeyli Millet Bahçesi ilk fidan dikim törenine katıldı.

 • 22.10.2021 22 Eki 16:52 Son dakika haberi... Başkan Büyükakın'ın Marmara'ya yönelik önerilerine Bakan Kurum'dan tam destek Son dakika haberi... Başkan Büyükakın'ın Marmara'ya yönelik önerilerine Bakan Kurum'dan tam destek

  Son dakika yerel haberine göre Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un başkanlığında toplanan Marmara Denizi Koruma Eylem Planı Koordinasyon Kurulu'na katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, dikkat çeken önerilerde bulundu.

 • 22.10.2021 22 Eki 15:59 UZUNGÖL'ÜN YENİ 'İMAR PLANI'NDA 3 KAT SINIRI UZUNGÖL'ÜN YENİ 'İMAR PLANI'NDA 3 KAT SINIRI

  Trabzon'un dünyaca ünlü turizm merkezi Uzungöl'de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca uygulanması planlanan 'Uzungöl Koruma Amaçlı İmar Planı' ile ilgili Uzungöl Platformu üyeleri, basın toplantısı düzenlendi.

 • 22.10.2021 22 Eki 15:48 Başkan Büyükakın'ın Marmara'ya yönelik önerilerine tam destek Başkan Büyükakın'ın Marmara'ya yönelik önerilerine tam destek

  Marmara Denizi Koruma Eylem Planı Koordinasyon Kurulu'nun 3. toplantısı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un başkanlığında gerçekleştirildi.

 • 22.10.2021 22 Eki 15:05 Bakan Kurum: '11 bin metreküp müsilaj topladık' Bakan Kurum: "11 bin metreküp müsilaj topladık"

  Bakan Kurum: "11 bin metreküp müsilaj topladık" "Doğaya zarar veren tek bir litre suya dahil tahammülümüz yok" "Marmara Bölgesinde her 1 milyon 200 bin vatandaşımızın atık suyunu yeniden kullanacağız" "İyi ve organik tarım alanlarını 10 bin hektara çıkaracağız" Çevre ve Şehircilik Bakanı...

 • 22.10.2021 22 Eki 14:30 Bakan Kurum, Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Kurulu toplantısı sonrası konuştu (2) Bakan Kurum, Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Kurulu toplantısı sonrası konuştu (2)

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi'nden bir aylık temizleme çalışması sonucu 11 bin metreküp müsilajın toplanarak bertaraf edildiğini belirterek, "Şu an 207 noktada 200 kilometreyi aşan tarama ile denizin ilk 80 metresinde taramalarımız devam ediyor ve yaz ayları başında...

 • 22.10.2021 22 Eki 14:16 BAKAN KURUM: 11 BİN METREKÜP MÜSİLAJI TOPLAYARAK BERTARAF ETTİK BAKAN KURUM: 11 BİN METREKÜP MÜSİLAJI TOPLAYARAK BERTARAF ETTİK

  Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Kurulu üçüncü kez topladıSemra DEMİR - Doğan GÜNDOĞDU / - Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Kurulu'nun üçün toplantısı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un başkanlığında gerçekleşti.

 • 22.10.2021 22 Eki 11:30 Samsat'ta doğalgaz mutfaklara ulaştı Samsat'ta doğalgaz mutfaklara ulaştı

  Adıyaman'ın Samsat ilçesi tarihi bir gün yaşadı.

 • 22.10.2021 22 Eki 11:15 Müsilaja karşı ileri biyolojik arıtma tesislerinin devreye alınması çağrısı Müsilaja karşı ileri biyolojik arıtma tesislerinin devreye alınması çağrısı

  Marmara Belediyeler Birliği (MBB) Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Marmara Denizi'nde müsilajla mücadele çalışmalarına ilişkin, "Müsilaj suyun içinde var ama gözle görmediğimiz için rahatsız edici seviyede değil. Tedbir alınmayacak seviyede mi? Hayır, öyle değil.

 • 22.10.2021 22 Eki 09:40 Millet bahçesi Kızılırmak'a yarenlik edecek Millet bahçesi Kızılırmak'a yarenlik edecek

  Millet bahçesi Kızılırmak'a yarenlik edecek 67 milyon liraya inşa ediliyor, yüzde 70'i tamamlandı Kırıkkale'de, Türkiye'nin en uzun nehri Kızılırmak'a yarenlik edecek ve 67 milyon liralık bütçeyle inşası süren millet bahçesindeki çalışmaların yüzde 70'i tamamlandı.

 • 22.10.2021 22 Eki 09:25 İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ

  14.30-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezi'nde Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu'na katılacak.

 • 22.10.2021 22 Eki 08:58 Soylu: 'Terörü finanse eden de, güç ve yön veren de Avrupa'dır' Soylu: "Terörü finanse eden de, güç ve yön veren de Avrupa'dır"

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması ANKARA - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hak-İş Konfederasyonu 46. Kuruluş Yıl Dönümü ve Başkanlar Kurulu Toplantısı'na katıldı.

 • 21.10.2021 21 Eki 23:58 GÜNDEM ÖZETİ / 22 Ekim 2021 GÜNDEM ÖZETİ / 22 Ekim 2021

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi'nde 4. Uluslararası Necmettin Erbakan ve Milli Görüş Sempozyumu ile Ankara Kitap Fuarı'nın açılışına iştirak edecek.

 • 21.10.2021 21 Eki 11:13 Çevre ve Şehircilik Bakanlığında Antalya toplantısı Çevre ve Şehircilik Bakanlığında Antalya toplantısı

  AK Parti Antalya milletvekilleri, belediye başkanları, ilçe başkanları ile kurum müdürleri, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.

 • 20.10.2021 20 Eki 21:13 Bakan Kurum, Sokak Atıkları Toplayıcıları Derneği Başkanı Karaman'ı kabul etti Bakan Kurum, Sokak Atıkları Toplayıcıları Derneği Başkanı Karaman'ı kabul etti

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sokak Atıkları Toplayıcıları Derneği Başkanı Recep Karaman ile görüştü.

 • 20.10.2021 20 Eki 14:41 AK PARTİLİ SÜREKLİ: 'EMSAL ARTIŞI OLUMLU SONUÇLANDI ANCAK EKSİK VE GEÇ KALINDI' AK PARTİLİ SÜREKLİ: "EMSAL ARTIŞI OLUMLU SONUÇLANDI ANCAK EKSİK VE GEÇ KALINDI"

  AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, deprem konutlarında kredi ve faiz uygulamalarındaki yeni değişiklikleri açıklayarak, yüzde 20'lik emsal artışının altını çizdi.

 • 20.10.2021 20 Eki 14:26 Proje alanlarında hak sahibi olan depremzedeler için kredi açıklaması Proje alanlarında hak sahibi olan depremzedeler için kredi açıklaması

  AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir depreminde yıkılan binaların bulunduğu 7 proje alanı için yapımı süren evlerle ilgili depremzedelere yüzde 10 faizle, 1 yıl ödemesiz 19 yıl geri ödemeli kredi verileceğini bildirdi.

 • 20.10.2021 20 Eki 11:45 Elazığ'da son 2 haftada bin 683 konut hak sahiplerine teslim edildi Elazığ'da son 2 haftada bin 683 konut hak sahiplerine teslim edildi

  Elazığ'da son 2 haftada bin 683 konut hak sahiplerine teslim edildi Elazığ'da 24 Ocak 2020'de meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası ilçelerde yapımına başlanan konutlar tamamlandı.

 • 19.10.2021 19 Eki 15:51 Özdemir Bayraktar son yolculuğuna uğurlandı Özdemir Bayraktar son yolculuğuna uğurlandı

  İSTANBUL'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar, Fatih Camii'nde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

 • 19.10.2021 19 Eki 14:11 Milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar son yolculuğuna uğurlandı Milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar son yolculuğuna uğurlandı

  Tedavi gördüğü hastanede 72 yaşında hayatını kaybeden Milli Teknoloji Hamlesi idealinin ve milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar, İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı.

 • 19.10.2021 19 Eki 10:27 Son dakika haber | Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum'dan, Akdeniz'deki depreme ilişkin açıklama Açıklaması Son dakika haber | Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum'dan, Akdeniz'deki depreme ilişkin açıklama Açıklaması

  Son dakika haber: Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Akdeniz'de Antalya'nın Kaş ilçesi açıklarında meydana gelen depreme ilişkin "Ekiplerimiz şu ana kadar olumsuz bir durum ve tespitle karşılaşmadılar.

 • 18.10.2021 18 Eki 23:51 Son dakika haber... KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜDÜRÜ GÜRGEN YENİ FİKİRTEPE'NİN TEMELLERİNİN ATILDIĞI, BİNALARIN YÜKSELDİĞİ DURUMA DOĞRU GİDİYORUZ Son dakika haber... KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜDÜRÜ GÜRGEN YENİ FİKİRTEPE'NİN TEMELLERİNİN ATILDIĞI, BİNALARIN YÜKSELDİĞİ DURUMA DOĞRU GİDİYORUZ

  Edinilen son dakika haberine göre ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen, Fikirtepe Kentsel Dönüşüm alanını ziyaret ederek Siz de gördünüz alanın nereden baksanız yüzde 97'si boşaltılmış durumda.

 • 18.10.2021 18 Eki 16:16 Bakanlar ve siyasiler, Özdemir Bayraktar'a rahmet diledi Bakanlar ve siyasiler, Özdemir Bayraktar'a rahmet diledi

  Bakanlar ve siyasiler, İstanbul'da vefat eden Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar için başsağlığı diledi.

 • 18.10.2021 18 Eki 15:48 Fikirtepe'de kentsel dönüşümde tünelin ucu gözüktü Fikirtepe'de kentsel dönüşümde tünelin ucu gözüktü

  Fikirtepe'de kentsel dönüşümde tünelin ucu gözüktü Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürü Vedad Gürgen: "Fikirtepe'de vatandaşın kapısını çalarak ihtiyaçlarını karşılıyoruz" Genel Müdür Gürgen: "Bakan Murat Kurum Fikirtepe'yle özel olarak ilgilendi" Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve...

 • 18.10.2021 18 Eki 14:17 Milletvekili Arvas: 'Şehrimiz ve hemşehrilerimizin geleceği adına istişarelerde bulunduk' Milletvekili Arvas: "Şehrimiz ve hemşehrilerimizin geleceği adına istişarelerde bulunduk"

  AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal ve Abdulahat Arvas ile Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.

 • 17.10.2021 17 Eki 11:17 Meram'da Şükran Kentsel Dönüşüm Projesi'nde ilk temel atılıyor Meram'da Şükran Kentsel Dönüşüm Projesi'nde ilk temel atılıyor

  Konya'nın merkez Meram ilçesinde Sahip Ata Mahallesi Şükran Kentsel Dönüşüm Projesi'nde ilk temel 18 Ekim Pazartesi günü atılıyor.

 • 16.10.2021 16 Eki 13:48 TARİHİ ÇARŞI VE HANLAR BÖLGESİ'NİN ÇEVRESİNDEKİ BİNALARIN YIKIMI SÜRÜYOR TARİHİ ÇARŞI VE HANLAR BÖLGESİ'NİN ÇEVRESİNDEKİ BİNALARIN YIKIMI SÜRÜYOR

  BURSA'nın UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi'nin çevresindeki binaların yıkımı sürüyor.

 • 16.10.2021 16 Eki 00:59 Bakan Pakdemirli: 'Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak' Bakan Pakdemirli: "Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak"

  Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, elektrikli traktörle üreticinin en önemli sorunlarından biri olan yakıt maliyetlerinde yüzde 80-90 tasarruf sağlanacağını, ülkenin yeşil hedeflerine uygun bir üretimin yapılacağını belirtti.

 • 15.10.2021 15 Eki 19:27 Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, depremzedeler için yapılan konutların inşaatlarını inceledi Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, depremzedeler için yapılan konutların inşaatlarını inceledi

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir'de 30 Ekim 2020'de yaşanan depremde evleri ağır hasar gören vatandaşlar için yapılan konutlara ilişkin, "Depremzedeler dışında ilave bir yoğunluğu getirmeyeceğiz.

 • 15.10.2021 15 Eki 19:17 BAKAN KURUM YEŞİL DÖNÜŞÜME LİDERLİK EDEN ÜLKE OLMAK İSTİYORUZ BAKAN KURUM YEŞİL DÖNÜŞÜME LİDERLİK EDEN ÜLKE OLMAK İSTİYORUZ

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni'nin ardından İzmir depreminin yıkıcı etkisini gösterdiği Bayraklı ilçesine geldi.

 • 15.10.2021 15 Eki 19:14 Bakan Kurum ilk kez açıkladı: İzmir Yeşildere'ye kentsel dönüşüm projesi geliyor Bakan Kurum ilk kez açıkladı: İzmir Yeşildere'ye kentsel dönüşüm projesi geliyor

  Bakan Kurum ilk kez açıkladı: İzmir Yeşildere'ye kentsel dönüşüm projesi geliyor İzmir'de geçen yıl meydana gelen depremin ardından tamamlanma aşamasına geçen binaların şantiyelerini ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Yeşildere bölgesine ilişkin önemli açıklamada bulundu.

 • 15.10.2021 15 Eki 18:31 Kurum: 'Biz Türkiye olarak yeşil dönüşüme maruz kalan ülke değil etki eden, yöneten, liderlik eden bir ülke olacağız' Kurum: "Biz Türkiye olarak yeşil dönüşüme maruz kalan ülke değil etki eden, yöneten, liderlik eden bir ülke olacağız"

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un konuşması Kurum: "Biz Türkiye olarak yeşil dönüşüme maruz kalan ülke değil etki eden, yöneten, liderlik eden bir ülke olacağız"İZMİR - Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "Dokuz Eylül Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Açılış Töreni"ne...

 • 15.10.2021 15 Eki 18:16 Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: 'Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak' Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: "Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak"

  Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: "Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, elektrikli traktörle üreticinin en önemli sorunlarından biri olan yakıt maliyetlerinde yüzde 80-90 tasarruf sağlanacağını, ülkenin yeşil hedeflerine...

 • 15.10.2021 15 Eki 17:54 Kurum: 'Bugün hamdolsun 5066 konutumuz ve 369 dükkanımızın inşaatları hızla sürmektedir' Kurum: "Bugün hamdolsun 5066 konutumuz ve 369 dükkanımızın inşaatları hızla sürmektedir"

  Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum'un üniversiteyi gezmesi Bakanların rektörü ziyaret etmesi İstiklal marşı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un konuşması Kurum: "Bugün hamdolsun 5066 konutumuz ve 369 dükkanımızın inşaatları hızla sürmektedir"İZMİR - Çevre...

 • 15.10.2021 15 Eki 17:46 Son dakika... Bakan Kurum, Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni'nde konuştu Açıklaması Son dakika... Bakan Kurum, Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni'nde konuştu Açıklaması

  Son dakika gündem haberine göre Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bugünden itibaren 207 üniversite kampüsünün tamamını "İklim Dostu Kampüs" yapmak için kolları sıvadıklarını, üniversitelerin belirleyeceği iklim elçileriyle bir buluşma gerçekleştireceklerini söyledi.

 • 15.10.2021 15 Eki 17:39 Son dakika haberi: BAKAN KURUM: YEŞİL DÖNÜŞÜME LİDERLİK EDEN ÜLKE OLMAK İSTİYORUZ Son dakika haberi: BAKAN KURUM: YEŞİL DÖNÜŞÜME LİDERLİK EDEN ÜLKE OLMAK İSTİYORUZ

  Son dakika gündem haberi: Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, fahri doktora takdim töreninin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi'nin (DEÜ) 2021- 2022 Akademik Yılı Açılış Töreni'ne katıldı.

 • 15.10.2021 15 Eki 16:43 Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Yılı töreninde konuştu Açıklaması Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Yılı töreninde konuştu Açıklaması

  Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, elektrikli traktörle üreticinin en önemli sorunlarından biri olan yakıt maliyetlerinde yüzde 80-90 tasarruf sağlanacağını, ülkenin yeşil hedeflerine uygun bir üretimin yapılacağını belirtti.

 • 15.10.2021 15 Eki 16:42 Bakan Kurum'a 'Fahri Doktor' Unvanı Verildi Bakan Kurum'a 'Fahri Doktor' Unvanı Verildi

  İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Senatosu tarafından alınan kararla Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a "Fahri Doktor" ünvanı verildi.

 • 15.10.2021 15 Eki 15:39 EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI: SELİMİYE İÇİN SAYIN CUMHURBAŞKANI'NIN RİCASINI EMİR SAYDIK EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI: SELİMİYE İÇİN SAYIN CUMHURBAŞKANI'NIN RİCASINI EMİR SAYDIK

  EDİRNE Belediye Başkanı Recep Gürkan, Selimiye Camisi çevresinde rekreasyon çalışmalarına başlanan proje için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan yardım istedikleri yönündeki söylemlerin doğru olmadığını söyledi.

Advertisement