Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Faruk Özlü haberleri, Faruk Özlü son dakika, son dakika Faruk Özlü

Son Dakika Faruk Özlü Haberleri

Son dakika Faruk Özlü haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son faruk özlü haberleri anında burada.


 • 13:46 Düzce Belediye Başkanı Özel Bireylerle Buluştu

  Düzce Belediye Başkanı Özel Bireylerle Buluştu Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kusursuz Kafe'de özel bireylerle bir araya geldi. Özlü, özel bireyler için erişilebilir bir hayat inşa etmenin önemine değindi.

 • 02.12.2023 02 Ara 14:57 Düzce Belediye Başkanı Düzcespor'a başarı dileklerini iletti

  Düzce Belediye Başkanı Düzcespor'a başarı dileklerini iletti Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, TFF 2. Lig'de mücadele eden Düzcespor yönetimi ve futbolcularıyla bir araya gelerek Sarıyer maçı öncesi başarı dileklerini iletti. Özlü, futbolculara verdiği sözü hatırlatarak desteklerinin devam edeceğini belirtti.

 • 30.11.2023 30 Kas 14:32 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Aziziye Merkez Pazaryeri'nde pazarcılara önlük hediye etti

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Aziziye Merkez Pazaryeri'nde pazarcılara önlük hediye etti Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün girişimleriyle hizmete açılan Aziziye Merkez Pazaryeri, vatandaşlar ve pazarcı esnafı tarafından tam not aldı. Başkan Yardımcısı Hasan Günden, pazarcı esnaflarını ziyaret ederek Başkan Özlü'nün hediye ettiği önlükleri takdim etti.

 • 24.11.2023 24 Kas 13:19 Düzce Valisi ve Belediye Başkanı Öğretmenler Günü Mesajı Yayımladı

  Düzce Valisi ve Belediye Başkanı Öğretmenler Günü Mesajı Yayımladı Düzce Valisi Selçuk Aslan ve Belediye Başkanı Faruk Özlü, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı. Vali Aslan, eğitimin önemine vurgu yaparak öğretmenlere minnettarlığını ifade etti. Belediye Başkanı Özlü ise öğretmenlerin ülkenin en önemli değerleri olduğunu belirterek, onların fedakarlık ve özveriyle geleceğimizi şekillendirdiğini söyledi.

 • 23.11.2023 23 Kas 11:31 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Merkez Pazaryeri'ni ziyaret etti

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Merkez Pazaryeri'ni ziyaret etti Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Merkez Pazaryeri'nde yapılan çalışmaları takip etti. Özlü, pazaryerindeki eksiklerin tamamlanacağını ve pazarcı esnafının iki hafta içinde yeni yerlerine taşınacağını belirtti. Ayrıca, eski pazaryeri yerine tuhafiyelerin geleceğini ve kumaş pazarı için yeni bir yer belirlendiğini açıkladı.

 • 11.11.2023 11 Kas 13:35 Düzce'de 6 yaş arası çocuklar için Gündüz Bakım Evi tamamlanma aşamasında

  Düzce'de 6 yaş arası çocuklar için Gündüz Bakım Evi tamamlanma aşamasında Düzce Belediye Başkanlığı ve Düzce BelKA tarafından yürütülen Demetevler Mahallesinde belediye çalışanlarının 2-6 yaş arası çocukları için yapılan Gündüz Bakım Evi inşaatı tamamlanma aşamasına geldi. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çalışmaları inceleyerek bilgi aldı.

 • 09.11.2023 09 Kas 15:38 Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, sınıf başkanı adayının okul ziyaretini gerçekleştirdi

  Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, sınıf başkanı adayının okul ziyaretini gerçekleştirdi Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, sınıf başkanı seçilmek için belediye başkanını okula getireceğini vaad eden ilkokul öğrencisi Mehmethan Şahincioğlu'nu ziyaret etti. Özlü, öğrenciyle bir araya gelerek seçim öncesinde moral verdi ve Mehmethan'ın arkadaşlarına okula mehteran takımı getirme sözünü de yerine getireceğini söyledi.

 • 09.11.2023 09 Kas 15:15 Düzce Belediye Başkanı Özlü, İlkokul Öğrencisine Destek Verdi

  Düzce Belediye Başkanı Özlü, İlkokul Öğrencisine Destek Verdi Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ilkokul 1. sınıf öğrencisinin sınıf başkanlığı vaadini yerine getirmesi için okulu ziyaret ederek kendisine destek verdi. Mehmethan Şahincioğlu'nun isteği üzerine Başkan Özlü, seçimi kazanması halinde okul bahçesinde mehteran takımının konser vereceğini söz verdi.

 • 31.10.2023 31 Eki 10:31 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Binali Yıldırım ile bir araya geldi

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Binali Yıldırım ile bir araya geldi Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, TBMM eski Başkanı ve Türk Devletleri Teşkilatı Aksakallar Konseyi Başkanı Binali Yıldırım ile bir araya geldi. Başkan Özlü, Binali Yıldırım ile yaptığı görüşmede uluslararası siyasi gelişmeleri değerlendirdi.

 • 30.10.2023 30 Eki 17:59 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Tarım Akademisi'nde mısır hasadına katıldı

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Tarım Akademisi'nde mısır hasadına katıldı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Tarım Akademisi alanında gerçekleştirilen mısır hasadına katıldı. Özlü, çiftçilere modern tarım tekniklerini öğretmek ve tarımsal üretimi artırmak amacıyla bu tür etkinliklerin düzenlendiğini belirtti. Düzce Belediyesi, tarım alanlarının ekonomiye kazandırılması için önemli girişimlerde bulunmaya devam ediyor.

 • 28.10.2023 28 Eki 10:02 Düzce Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Ücretsiz Ulaşım Sağlayacak

  Düzce Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Ücretsiz Ulaşım Sağlayacak Düzce Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yılında toplu ulaşımın tüm gün ücretsiz olacağını duyurdu. Başkan Dr. Faruk Özlü'nün talimatıyla alınan karar, Cumhuriyet'in yıl dönümünde hemşehrilerin ulaşımını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

 • 27.10.2023 27 Eki 15:55 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, basın temsilcileriyle 23 Nisan Parkı'ndaki kahvaltı evinde buluştu

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, basın temsilcileriyle 23 Nisan Parkı'ndaki kahvaltı evinde buluştu Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehre kazandırılan önemli yatırımlardan biri olan 23 Nisan Parkı içerisinde yer alan kahvaltı evinde yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi. Başkan Özlü, basın mensuplarına parkın ve kahvaltı evinin özelliklerini anlattı ve katılımları için teşekkür etti.

 • 19.10.2023 19 Eki 11:36 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Muhtarlar Günü'nü Kutladı

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Muhtarlar Günü'nü Kutladı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, muhtarların devlet kurumları ve belediye ile ilişkilerinde önemli bir rol oynadığını belirtti. Özlü, muhtarların görüş ve önerileriyle birlikte Düzce'nin gelişmesi ve dönüşümü için iş birliği içinde çalışacaklarına inancını dile getirdi.

 • 17.10.2023 17 Eki 20:31 Düzce Belediyesi Filistin'e Destek Programı Gerçekleştirdi

  Düzce Belediyesi Filistin'e Destek Programı Gerçekleştirdi Düzce Belediyesi tarafından Cedidiye Meydanı'nda düzenlenen programa katılan vatandaşlar, İsrail'e karşı sloganlar atarak Filistin'e desteklerini gösterdi. AK Parti, MHP, Yeniden Refah, DEVA ve Gelecek Partisi il başkanları da birlik ve beraberlik mesajı vererek Filistin halkının yanında olduklarını belirtti. Belediye Başkanı Faruk Özlü ise İsrail'in bölgedeki amacının soykırım olduğunu vurgulayarak Orta Doğu'nun haritasının değiştirilmesine yönelik bir süreç olduğunu ifade etti. Programa, Düzce Üniversitesi'nde eğitim gören Filistinli öğrenciler de katıldı.

 • 17.10.2023 17 Eki 12:07 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, üniversite öğrencilerine çalışma tavsiyesinde bulundu

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, üniversite öğrencilerine çalışma tavsiyesinde bulundu Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Doğuş Üniversitesi'nin daveti üzerine öğrencilere çalışma ve başarıyla ilgili tavsiyelerde bulundu.

 • 10.10.2023 10 Eki 12:15 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahalle toplantılarında vatandaşların istek, talep ve şikayetlerini dinleyerek, hızlı çözüm için talimatlar veriyor. Özlü, pandemi döneminde ara verilen ziyaretlerine tekrar başlayarak, merkeze bağlı 59 mahallenin hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

 • 05.10.2023 05 Eki 18:02 Düzce Belediyesi Amatör Spor Kulüplerine 1 Milyon TL Değerinde Yardım Yaptı

  Düzce Belediyesi Amatör Spor Kulüplerine 1 Milyon TL Değerinde Yardım Yaptı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, spor yatırımlarının artırılması ve gençlerin spora teşvik edilmesi konusunda önem taşıyan Amatör Spor Kulüpleri'ne destek programına katıldı. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde düzenlenen organizasyonda konuşan Başkan Özlü: 'İmkanlarımız dahilinde spor kulüplerimize yardım ediyoruz. Bugün 31 kulübümüze 1 Milyon TL değerinde ayni yardımda bulunuyoruz.' Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, ilde faaliyetlerini sürdüren Amatör Spor Kulüpleri'ne destek olmak amacıyla önemli bir organizasyon düzenledi.

 • 03.10.2023 03 Eki 14:40 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Mahalle İhtiyaçlarını Yerinde Tespit Ediyor

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Mahalle İhtiyaçlarını Yerinde Tespit Ediyor Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahalleleri ziyaret ederek mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarını tespit ediyor ve çözüm buluyor. Özlü, beraberindeki ekibiyle birlikte Orhangazi, Çamköy ve Beyciler mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların taleplerini dinledi ve not aldı.

 • 01.10.2023 01 Eki 13:01 Düzce Belediyesi, 65 Yıldır Evli Olan Çifte Ziyarette Bulundu

  Düzce Belediyesi, 65 Yıldır Evli Olan Çifte Ziyarette Bulundu Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekibi, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla 65 yıldır evliliklerini sürdüren Zakire ve Nizamettin Ilgaz çiftine ziyarette bulundu. Ekipler, çifte Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün selamlarını iletti.

 • 28.09.2023 28 Eyl 13:15 Başkan Özlü "İsteklerinizi yapmak bizim görevimiz"

  Başkan Özlü 'İsteklerinizi yapmak bizim görevimiz' Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

 • 27.09.2023 27 Eyl 21:55 Düzce Belediye Başkanı Futbolculara Baklava İkram Etti

  Düzce Belediye Başkanı Futbolculara Baklava İkram Etti Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Düzcespor'un akşam idmanını takip etti. Futbolcularla kısa bir süre sohbet eden Faruk Özlü, futbolculara baklava ikram etti. Başkan Özlü, 'Şehrimizin spordaki yegane temsilcisi Düzcesporumuzun kıymetli futbolcuları ve teknik heyetini antrenmanlarında ziyaret ettik. Şampiyonluk, onu en çok isteyenin olacak, çalışmaya devam çocuklar' dedi.

 • 27.09.2023 27 Eyl 21:20 Düzce Belediye Başkanı İtfaiye Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti

  Düzce Belediye Başkanı İtfaiye Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İtfaiye Haftası ve teşkilatın 309. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla İtfaiye Müdürlüğü personelini ziyaret etti. Başkan Özlü, itfaiye erleriyle bir araya gelerek görevlerini kutladı ve teşkilatın yenilenmesi konusunda yapılan çalışmalardan bahsetti.

 • 26.09.2023 26 Eyl 19:11 Düzce Belediyesi, Aziziye Mahallesi'nde Modern Pazaryeri İnşaatını Tamamladı

  Düzce Belediyesi, Aziziye Mahallesi'nde Modern Pazaryeri İnşaatını Tamamladı Düzce Belediyesi, Aziziye Mahallesi'nde yapımı tamamlanan modern pazaryerinin pazarcı tezgahlarının yapımına hız verdi. Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından üretilen tek tip tezgahlar, kısa süre içinde pazaryerinde yerini alacak. 7 bin metrekarelik alanda hizmet verecek olan pazaryeri, esnafların ve vatandaşların modern ve sağlıklı alışveriş yapmalarını sağlayacak.

 • 22.09.2023 22 Eyl 17:48 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle Bahçelievler ve Sallar mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Özlü, vatandaşların taleplerini dinleyerek çözüme kavuşturdu ve hizmetler hakkında bilgi verdi. Başkan Özlü, mahalle ziyaretlerinin düzenli olarak devam edeceğini belirtti.

 • 21.09.2023 21 Eyl 18:10 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 15 Temmuz Lisesi'ni Ziyaret Etti

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 15 Temmuz Lisesi'ni Ziyaret Etti Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mezunu olduğu 15 Temmuz Lisesi'ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında öğrenciler tarafından Başkan Özlü'ye ilkokul diploması hediye edildi. Başkan Özlü, öğrencilere eğitimlerine devam etmeleri ve hedeflerine ulaşmaları konusunda tavsiyelerde bulundu. Ayrıca, Düzce'deki okulların yenilenmesi için çalışmaların sürdüğünü ve yeni bir okulun Eski Düzce Lisesi mimarisine uygun olarak inşa edileceğini belirtti.

 • 21.09.2023 21 Eyl 17:04 Düzce Belediyesi ve Düzce Üniversitesi Arasında İndirim Protokolü İmzalandı

  Düzce Belediyesi ve Düzce Üniversitesi Arasında İndirim Protokolü İmzalandı Düzce Belediyesi ve Düzce Üniversitesi arasında yapılan protokol ile üniversite personeli ve birinci derece yakınları, belediye sosyal tesislerinde yüzde 10 indirimden yararlanabilecek.

 • 20.09.2023 20 Eyl 13:52 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kuyumcuhacıali, Yukarı ve Aşağı Yahyalar Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek yapılan projeleri anlattı ve gelecek için neler yapabileceklerini tartıştı. Özlü, vatandaşların taleplerini dinleyerek ilgili birimlere talimat verdi.

 • 19.09.2023 19 Eyl 11:02 Düzce Belediyesi Çocuk Gündüz Bakımevi Kuracak

  Düzce Belediyesi Çocuk Gündüz Bakımevi Kuracak Düzce Belediyesi bünyesinde kurulacak Çocuk Gündüz Bakımevi, Belka A.Ş. ve kurumda çalışan personellerin 2-6 yaş arasındaki çocuklarına hizmet verecek.

 • 14.09.2023 14 Eyl 17:55 Nobel İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ulusoy'un annesi Sabiha Ulusoy adına kütüphane açıldı

  Nobel İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ulusoy'un annesi Sabiha Ulusoy adına kütüphane açıldı Düzce'de Nobel İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ulusoy tarafından yaptırılan kütüphane, Sabiha Ulusoy'un adıyla hizmete açıldı. Açılışta konuşan Ulusoy, kütüphaneyi canlandırarak gençleri dinleyeceğini ve rafları kitaplarla dolduracaklarını belirtti. Açılış törenine Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve diğer davetliler katıldı. Düzce Valisi Aslan, eğitimin önemine vurgu yaparak Türkiye'nin yükselişine dikkat çekti. Düzce Belediye Başkanı Özlü ise kütüphanenin nezih bir ortamda hizmet vereceğini ve içinde küçük bir kafenin bulunacağını söyledi. Nobel İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Ulusoy ise kütüphanenin kurulmasının kendisi için önemini vurgulayarak her geldiğinde buraya uğrayacağını ve gençleri dinleyeceğini ifade etti.

 • 14.09.2023 14 Eyl 17:29 Nobel İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ulusoy tarafından yaptırılan kütüphane Düzce'de hizmete açıldı

  Nobel İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ulusoy tarafından yaptırılan kütüphane Düzce'de hizmete açıldı Nobel İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ulusoy tarafından yaptırılan kütüphane, Düzce'de düzenlenen törenle hizmete açıldı. Kütüphaneye Hasan Ulusoy'un annesi Sabiha Ulusoy'un ismi verildi. Açılışta konuşan Ulusoy, kütüphaneyi canlandırarak rafları kitaplarla dolduracaklarını belirtti. Açılış törenine Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve diğer davetliler katıldı. Kütüphane, nezih bir ortamda hizmet verecek ve içinde küçük bir kafe bulunacak.

 • 13.09.2023 13 Eyl 15:50 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Burhaniye ve Çay mahallelerindeki vatandaşları ziyaret etti. Toplantılarda yapılan çalışmalar, eksikler ve projeler hakkında samimi bir ortamda konuşuldu. Başkan Özlü, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm bulma sözü verdi.

 • 04.09.2023 04 Eyl 14:07 Düzcespor Yeni Stadında İlk Maçını Kazandı

  Düzcespor Yeni Stadında İlk Maçını Kazandı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor'un yeni stadındaki ilk maçında elde ettiği galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu. Özlü, oyuncuların yenilmemesini arzuladığını belirterek, başarılarının devamını diledi.

 • 31.08.2023 31 Ağu 23:06 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Şehir Stadyumu'nda futbolcularla buluştu

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Şehir Stadyumu'nda futbolcularla buluştu Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Şehir Stadyumu'nda futbolcularla bir araya gelerek destek mesajı verdi. Yeni stadyumda yapılan incelemelerin ardından futbolcularla birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Özlü, maçlarda başarı ve performans beklediğini belirtti.

 • 29.08.2023 29 Ağu 12:58 Düzcespor'un ilk maçında tribünler ücretsiz olacak

  Düzcespor'un ilk maçında tribünler ücretsiz olacak Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor'un Şehir Stadında çıkacağı ilk maçında maraton ve kale arkası tribünlerinin taraftarlara ücretsiz olacağını söyledi. Başkan Özlü, ücretsiz otobüslerin de kaldırılacağını belirttiği açıklamasında tüm Düzcelileri takımına destek olmaya davet etti.

 • 24.08.2023 24 Ağu 16:30 Düzce'de Modern Sanayi Sitesi Projesi İnşaatının Yüzde 75'i Tamamlandı

  Düzce'de Modern Sanayi Sitesi Projesi İnşaatının Yüzde 75'i Tamamlandı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün vizyon projelerinden biri olan Modern Sanayi Sitesi projesinde inşaatın yüzde 75'lik bölümü tamamlandı. Eski sanayi çarşısının görüntü ve gürültü kirliliği oluşturmasından ötürü başlatılan proje, daha ulaşılabilir, modern ve günün şartlarına uygun bir hizmet sunmayı hedefliyor. İlk etabında 102 dükkanın yer alacağı sitenin önemli kısmı tamamlanırken, ikinci etap için ihale hazırlıklarına başlandı. Projenin bir yıl içinde tamamlanması planlanıyor.

 • 22.08.2023 22 Ağu 09:41 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'yü tebrik etti

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'yü tebrik etti AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'yü ziyaret ederek, yaptığı hizmetlerden dolayı tebrik etti. Yılmaz, Özlü'nün Düzce'yi geleceğe taşıyacak güzel hizmetler yaptığını belirtti.

 • 18.08.2023 18 Ağu 14:21 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Çamlıevler ve Çavuşlar Mahallelerine Ziyaret Gerçekleştirdi

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Çamlıevler ve Çavuşlar Mahallelerine Ziyaret Gerçekleştirdi Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Çamlıevler ve Çavuşlar Mahallelerine yaptığı ziyarette vatandaşlardan gelen her soruya bizzat cevap vererek taleplerin karşılanması için de ilgili müdürlerine anlık talimatlar verdi. Özlü, mahalle ziyaretlerinde yapılanları anlatarak Düzcelilerin belediye hizmetlerinden beklentisini öğreniyor. Çamlıevler Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılaşan Özlü, muhalefet parti üyesi bir vatandaşın takdirini kazandı. Çavuşlar Mahallesi'nde ise çocuklar Özlü'yü coşkuyla karşıladı ve derslerine destek olarak farklı branşlardan kurslar istediler.

 • 16.08.2023 16 Ağu 13:35 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Mamure Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Mamure Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Mamure Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi. Özlü, burada yaptığı konuşmada, Mamure'nin şehir konforunda bir köy olacağını ve bütün nimetlere sahip olacağını belirtti. Başkan Özlü, mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek çözüm için talimat verdi.

 • 11.08.2023 11 Ağu 21:24 Düzce Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni

  Düzce Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel toplu sünnet şöleni büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. 160 çocuk sünnet edilerek erkekliğe ilk adımını attı. Şölende çocuklar ve aileleri birbirinden renkli etkinliklerle eğlenceli bir gün geçirdi.

 • 11.08.2023 11 Ağu 13:25 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Darıcı Mahallesinde Mahalle Ziyaretlerine Başladı

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Darıcı Mahallesinde Mahalle Ziyaretlerine Başladı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Darıcı Mahallesinde vatandaşları dinleyerek belediye hizmetleri konusunda fikirlerini sordu. Mahallede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler paylaşıldı. Özlü, vatandaşlardan eksik gördüklerini söylemelerini isteyerek mahalle ihtiyaçlarını dinlemek ve çözüm üretmek amacıyla toplantı düzenledi. Ayrıca, yol terkleri ve park talepleri konusunda açıklamalarda bulundu.

 • 10.08.2023 10 Ağu 11:46 Düzcespor Kayyım Heyeti, Teknik Heyet ve Futbolcular Bir Araya Geldi

  Düzcespor Kayyım Heyeti, Teknik Heyet ve Futbolcular Bir Araya Geldi Düzcespor kayyım heyeti, teknik heyet ve futbolcular, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısında bir araya geldi. Özlü, Düzcespor'un bu sezonda geçmiş yıllarda olduğu gibi başarılı oyunlar çıkaracağını belirtti. Toplantıda kayyım heyeti başkanı Muzaffer Leblebici, teknik direktör Adnan Şentürk ve futbolcular da hazır bulundu. Başkan Özlü, Düzcespor'a herkesin sahip çıkması gerektiğini vurgulayarak, desteklerin her şekilde sağlanması gerektiğini ifade etti. Ayrıca, Düzcespor'un yeni stadının tamamlandığını ve 1. Lig takımlarının oynayacağı kalitede olduğunu söyledi.

 • 09.08.2023 09 Ağu 00:46 Demet Akalın ile Dünya Düzce Günleri final yaptı

  Demet Akalın ile Dünya Düzce Günleri final yaptı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün öncülüğünde düzenlenen 'Dünya Düzce Günleri' etkinliği, pop müziğin ünlü ismi Demet Akalın'ın konseriyle sona erdi. Akalın'ın sahne performansıyla binlerce Düzceli unutulmaz bir gece yaşadı. DJ Uğur'un hareketli müzikleriyle coşan Düzceliler, Akalın'ın şarkılarına eşlik ederek eğlendi.

 • 31.07.2023 31 Tem 23:08 Düzce Belediyesi ve İş Adamı Burhan Özdemir, Cedidiye Camii Minarelerinin İnşaatı İçin Protokol İmzaladı

  Düzce Belediyesi ve İş Adamı Burhan Özdemir, Cedidiye Camii Minarelerinin İnşaatı İçin Protokol İmzaladı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Cedidiye Camii Meydan Projesinde yenilenmesi öngörülen ve projeleri Düzce Belediyesi tarafından yaptırılan cami minareleri inşaatının Düzceli iş adamı Burhan Özdemir tarafından üstlenildiğini söyledi. İş adamı Burhan Özdemir ve Başkan Özlü, Cedidiye Camii minarelerinin inşası ve camiinin yenilenmesini kapsayan bir protokol imzaladılar. Yeni minarelerin Selimiye Camii minarelerine benzediğini ifade eden Başkan Faruk Özlü, inşaatın en kısa sürede başlayacağını ve bu yaz bitirileceğini belirtti.

 • 25.07.2023 25 Tem 19:19 Düzce Belediyesi Tarım Seferberliği Kapsamında Buğday Hasadı Yaptı

  Düzce Belediyesi Tarım Seferberliği Kapsamında Buğday Hasadı Yaptı Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün talimatıyla başlatılan tarım seferberliği kapsamında belediyeye ait 5 dönüm araziye ekilen buğdayın hasadı gerçekleştirildi. Hasattan elde edilen buğday, Beltur A.Ş. aracılığıyla un haline getirilerek şirket bünyesindeki sosyal tesislerde kullanılacak.

 • 25.07.2023 25 Tem 16:06 Düzce Belediyesi Güney Spor Kampüsü'nde çalışmaları tamamlıyor

  Düzce Belediyesi Güney Spor Kampüsü'nde çalışmaları tamamlıyor Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün liderliğinde başlatılan spor yatırımlarından Güney Spor Kampüsü'nde çalışmalar sona yaklaştı. Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri, stadın TFF standartlarına uygun olduğunu belirterek incelemelerde bulundu. Başkan Özlü, Düzcespor'un durumu hakkında açıklama yaparak, Şıralık Spor Kampüsü'nün kullanıma açılmasına az bir süre kaldığını belirtti.

 • 24.07.2023 24 Tem 22:38 Düzce Belediyesi, Gez Gör Otobüsü ile Turizm ve Tanıtıma Katkı Sağlıyor

  Düzce Belediyesi, Gez Gör Otobüsü ile Turizm ve Tanıtıma Katkı Sağlıyor Düzce Belediyesi, turizm ve tanıtım faaliyetlerine destek olmak amacıyla restore edilen Gez Gör Otobüsü'nü gazetecilerle birlikte ilk seferini gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Faruk Özlü, otobüsün şehir turunda gazetecilere eşlik ederek, Düzce'nin turistik yerlerini gezdirdi. Özlü, gazetecilere kentin tanıtımında önemli bir rol düştüğünü belirterek, haftada 10 bin kişiye ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti. Otobüsün güzergahında birçok turistik yer bulunuyor.

 • 21.07.2023 21 Tem 10:06 Düzce Belediyesi Melen Su Park'ta Yenileme Çalışmaları Yapıyor

  Düzce Belediyesi Melen Su Park'ta Yenileme Çalışmaları Yapıyor Düzce Belediyesi sorumluluğu altındaki Melen Su Park'ta mescit ve tuvaletlerde yenileme çalışması yapılıyor. Yapılan denetimlerde mescidi mesken tutan kişilerin uyuduğu ve tuvaletlerde zarar verildiği tespit edildi. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, vatandaşları ortak kullanım alanlarına sahip çıkmaya çağırdı.

 • 18.07.2023 18 Tem 20:26 Düzce Belediyesi Belka A.Ş. ile Turkcell arasında sözleşme uzatıldı

  Düzce Belediyesi Belka A.Ş. ile Turkcell arasında sözleşme uzatıldı Düzce Belediyesi Belka A.Ş. bünyesinde hizmet veren İş Kulübü ile Turkcell'in kuruma özel tasarladığı programın sözleşmesi uzatıldı. İmza törenine Düzce Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Murat Gülmez, Belka A.Ş. Genel Müdürü Necla Erdoğan ve Ultia yetkilileri katıldı. Protokol kapsamında İş Kulübü'ne başvuran vatandaşların kişisel verileri güvenli bir şekilde işlenmeye devam edecek.

 • 18.07.2023 18 Tem 18:17 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gençlerle Kitap Okuma Etkinliğinde Buluştu

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gençlerle Kitap Okuma Etkinliğinde Buluştu Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Müftülük tarafından düzenlenen 'Rotayı Yıldızlar Belirler Projesi' kapsamında Millet Bahçesi'nde gençlerle kitap okuma etkinliğine katıldı. Özlü, gençlerin sosyal yaşamlarına katkı sağlamak amacıyla yapılan projeleri desteklemekte ve gençlerle bir araya gelmektedir. Etkinlikte gençlerle sohbet eden Özlü, okumanın, öğrenmenin ve araştırmanın önemine vurgu yaparak gençleri teşvik etti. Etkinlik sonunda müftülükte görevli hocalar, Başkana teşekkür etmek amacıyla kitap hediye etti.

 • 27.06.2023 27 Haz 15:55 Düzce Valisi ve Belediye Başkanı Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı

  Düzce Valisi ve Belediye Başkanı Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı Düzce Valisi Cevdet Atay ve Belediye Başkanı Faruk Özlü, Kurban Bayramı'nı kutlayan mesajlar yayımladı. Vali Atay, bayramın birlik, beraberlik ve paylaşma ruhunun daha da yoğun yaşandığı anlamlı günler olduğunu belirtirken, Başkan Özlü de bayrama sağlık ve afiyet içinde erişmenin huzurunu yaşadıklarını dile getirdi. Her iki yetkili de ihtiyaç sahibi olanları unutmayarak, toplumsal dayanışmanın önemine vurgu yaptılar.

Advertisement