Son dakika Enes Özdemir haberleri, Enes Özdemir son dakika, son dakika Enes Özdemir

Son Dakika Enes Özdemir Haberleri

Son dakika Enes Özdemir haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son enes özdemir haberleri anında burada.

  • 01.12.2019 18:54 Karate 1 Premier Lig'de milli sporcular 2 altın, 4 gümüş, 1 bronz kazandı Karate 1 Premier Lig'de milli sporcular 2 altın, 4 gümüş, 1 bronz kazandı

    2019'un son turnuvasında tüm kategorilerde 6 kadın, 12 erkek sporcu ile tatamiye çıkan Karate Milli Takımı'nda kumite 84 kiloda Uğur Aktaş ve Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes Özdemir'den oluşan Erkek Kata Takımı altın madalya aldı

  • 01.12.2019 00:02 Milli karatecilerden Madrid'in ikinci günde iki final Milli karatecilerden Madrid'in ikinci günde iki final

    23,88 puan alan Emre Vefa Göktaş ile 23,66 puan toplayan Enes Özdemir ise turnuvaya veda etti

  • 29.11.2019 23:44 Milli karetecilerden Madrid'de iyi başlangıç Milli karetecilerden Madrid'de iyi başlangıç

    Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş ve Enes Özdemir'den oluşan Erkek Kata Milli Takımı da final vizesi aldı

  • 26.11.2019 12:10 Milli karateciler, sezonu Madrid'de kapatacak Milli karateciler, sezonu Madrid'de kapatacak

    etabında mücadele edecek milli sporcular ve kategorileri ise şöyle: Kadınlar: Ferdi kata: Dilara EltemurKumite 50 kilo: Serap Özçelik ArapoğluKumite 55 kilo: Tuba YakanKumite 61 kilo: Merve ÇobanKumite 68 kilo: Eda EltemurKumite +68 kilo: Meltem HocaoğluErkekler: Ferdi kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes ÖzdemirKumite 60 kilo: Eray ŞamdanKumite 67 kilo: Burak Uygur, Ömer Abdurrahim ÖzerKumite 75 kilo: Erman Eltemur, Murat Öz, Eren Akkurt, Ferhat DemirKumite 84 kilo: Uğur AktaşKumite +84 kilo: Alparslan YamanoğluErkek Takım Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes Özdemir

  • 06.11.2019 10:10 Milli karateci Enes Özdemir'den Başkan Acar'a ziyaret Milli karateci Enes Özdemir'den Başkan Acar'a ziyaret

    Dünya ve Avrupa şampiyonu milli karateci Enes Özdemir, ailesi ile Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar'ı makamında ziyaret etti.

  • 24.10.2019 15:34 Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Karate Şampiyonası Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Karate Şampiyonası

    - Üç Türk sporcu finalde kaybettiŞampiyonada finale çıkan diğer Türk sporcular Damla Su Türemen, Enes Özdemir ve Kutluhan Duran da dünya ikinciliğini elde etti

  • 22.10.2019 17:31 Santiago'da karate heyecanı başlıyor Santiago'da karate heyecanı başlıyor

    Şampiyonada Türkiye'yi temsil edecek sporcular şunlar: ÜMİTLERDamla Su Türemen - Ferdi KataMüşerref Özdemir - Kumite 47kgIlgın Işık Yılmaz - Kumite 54kgSudenur Aksoy - Kumite +54kgFurkan Kaynar - Ferdi KataAbdülsamet Köse - Kumite 52kgEnes Fatih Kurt - Kumite 57kgÖmer Faruk Yürür - Kumite 63kgİsmail Çiçek - Kumite 70kgKadir Furkan Genç - Kumite +70kgGENÇLERAyşe Yılmaz - Ferdi KataNursu Çevik - Kumite 48kgBeyza Atalay - Kumite 53kgGülbahar Gözütok - Kumite 59kgFatoş Hansu - Kumite +59kgEnes Özdemir - Ferdi KataMehmet Yusuf Boy - Kumite 55kgEkrem Altuner Yılmaz - Kumite 61kgEmir Buğra Gencan - Kumite 68kgHasan Arslan - Kumite 76kgUğur Burak Özgündüz - Kumite +76kg21 YAŞ ALTIKeyda Nur Çolak - Ferdi KataRabia Elik - Kumite 50kgGülsen Demirtürk - Kumite 55kgİrem Durmaz - Kumite 61kgFatma Rana Yıldırım - Kumite 68kgRabia Şentürk - Kumite +68kgKutluhan Duran - Ferdi KataÖmer Faruk Ateş - Kumite 60kgÖmer Abdurrahim Özer - Kumite 67kgAli Eşsiz - Kumite 75kgSamed Gök - Kumite 84kgBekir Kavak - Kumite +84kgGenç Bayanlar Takım Kata: Damla Su Türemen, Şule Azra Akbulut, Zehra KayaGenç Erkekler Takım Kata: Burak Arslan, Emin Aksoy, Sabri Doğan Başer(İHA)

  • 09.10.2019 12:39 İBB Spor'dan 7 günde 19 madalya İBB Spor'dan 7 günde 19 madalya

    Rusya'daki Karate 1 Premier Lig'de sezonun altıncı etabında mücadele eden sporcular Kutluhan Demir ve Enes Özdemir altın madalya kazanırken, kumite +68 kiloda yarışan sporcu Eda Eltemur'un bronz madalyanın sahibi olduğu açıklandı

  • 09.10.2019 10:45 İBB Spor'dan 7 günde 19 madalya İBB Spor'dan 7 günde 19 madalya

    Kata Milli Takımı'nda yer alan İBB'li sporcular Kutluhan Demir ve Enes Özdemir altın madalya kazanırken, kumite +68 kiloda yarışan Eda Eltemur bronz madalyayı boynuna taktı

  • 06.10.2019 20:17 Bakan Kasapoğlu'ndan milli karatecilere tebrik Bakan Kasapoğlu'ndan milli karatecilere tebrik

    Bakan Kasapoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen şampiyonada madalya alan milli sporcuları kutlayarak, "4-6 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen Karate 1 Premier Lig Moskova etabında gümüş madalya kazanan Eray Şamdan, bronz madalya kazanan Eda Eltemur ve takım halinde şampiyon olan Ali Sofuoğlu-Kutluhan Duran-Enes Özdemir'i yürekten kutluyorum

  • 06.10.2019 20:15 Karate 1 Premier Lig'de Türk sporculardan 3 madalya Karate 1 Premier Lig'de Türk sporculardan 3 madalya

    Megasport Arena'daki müsabakalarda Türkiye'ye tek altın madalyayı Ali Sofuoğlu, Kutluhan Duran ve Enes Özdemir'den oluşan Erkek Kata Milli Takımı getirdi

  • 03.10.2019 13:43 Karate 1 Premier Lig'de 6. etap Rusya'da Karate 1 Premier Lig'de 6. etap Rusya'da

    Karate 1 Premier Lig'de mücadele edecek Türk sporcular ise şöyle: Kadınlar: Ferdi Kata: Dilara EltemurKumite 50 kilo: Serap Özçelik ArapoğluKumite 55 kilo: Tuba YakanKumite 61 kilo: Merve ÇobanKumite 68 kilo: Eda EltemurKumite +68 kilo: Meltem HocaoğluErkekler: Ferdi Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes ÖzdemirKumite 60 kilo: Eray ŞamdanKumite 67 kilo: Burak UygurKumite 75 kilo: Erman Eltemur, Murat Öz, Enes BulutKumite 84 kilo: Uğur AktaşKumite +84 kilo: Alparslan YamanoğluTakım Kata: Ali Sofuoğlu, Kutluhan Duran, Enes Özdemir

  • 03.10.2019 11:26 Karate Milli Takımı Rusya'da tatamiye çıkacak Karate Milli Takımı Rusya'da tatamiye çıkacak

    Türkiye'yi temsil edecek milli karateciler şöyle: KADINLARFerdi Kata: Dilara EltemurKumite 50kg: Serap Özçelik ArapoğluKumite 55kg: Tuba YakanKumite 61kg: Merve ÇobanKumite 68kg: Eda EltemurKumite +68kg: Meltem HocaoğluERKEKLERFerdi Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes ÖzdemirKumite 60kg: Eray ŞamdanKumite 67kg: Burak UygurKumite 75kg: Erman Eltemur, Murat Öz, Enes BulutKumite 84kg: Uğur AktaşKumite +84kg: Alparslan YamanoğluTakım Kata: Ali Sofuoğlu, Kutluhan Duran, Enes Özdemir(İHA)

  • 03.10.2019 10:51 Karate Milli Takımı Rusya'da tatamiye çıkacak Karate Milli Takımı Rusya'da tatamiye çıkacak

    Türkiye'yi temsil edecek milli karateciler şöyle: KADINLARFerdi Kata: Dilara EltemurKumite 50kg: Serap Özçelik ArapoğluKumite 55kg: Tuba YakanKumite 61kg: Merve ÇobanKumite 68kg: Eda EltemurKumite +68kg: Meltem HocaoğluERKEKLERFerdi Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes ÖzdemirKumite 60kg: Eray ŞamdanKumite 67kg: Burak UygurKumite 75kg: Erman Eltemur, Murat Öz, Enes BulutKumite 84kg: Uğur AktaşKumite +84kg: Alparslan YamanoğluTakım Kata: Ali Sofuoğlu, Kutluhan Duran, Enes Özdemir - İSTANBUL

  • 19.09.2019 12:29 Karatede sezon Şili'de sona erecek Karatede sezon Şili'de sona erecek

    Karate 1 A Serisi'nde tatamiye çıkacak sporcular ve sıkletleri ise şöyle: Kadınlar: Ferdi Kata: Dilara Eltemur, Keyda Nur ÇolakKumite 50 kilo: Serap Özçelik ArapoğluKumite 55 kilo: Tuba YakanKumite 61 kilo: Merve ÇobanKumite 68 kilo: Eda EltemurKumite +68 kilo: Meltem HocaoğluErkekler: Ferdi Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Kutluhan Duran, Enes ÖzdemirKumite 60 kilo: Eray ŞamdanKumite 67 kilo: Burak Uygur, Muratcan DenizKumite 75 kilo: Erman Eltemur, Murat Öz, Enes BulutKumite 84 kilo: Uğur AktaşKumite +84 kilo: Alparslan YamanoğluTakım Kata: Ali Sofuoğlu, Kutluhan Duran, Enes Özdemir

  • 19.09.2019 11:06 Milli karateciler rotasını Şili'ye çevirdi Milli karateciler rotasını Şili'ye çevirdi

    Şili'de Türkiye'yi temsil edecek milli karateciler: KadınlarFerdi Kata: Dilara Eltemur, Keyda Nur ÇolakKumite 50 kg: Serap Özçelik ArapoğluKumite 55 kg: Tuba YakanKumite 61 kg: Merve ÇobanKumite 68 kg: Eda EltemurKumite +68 kg: Meltem HocaoğluErkeklerFerdi Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Kutluhan Duran, Enes ÖzdemirKumite 60 kg: Eray ŞamdanKumite 67 kg: Burak Uygur, Muratcan DenizKumite 75 kg: Erman Eltemur, Murat Öz, Enes BulutKumite 84 kg: Uğur AktaşKumite +84 kg: Alparslan YamanoğluTakım Kata: Ali Sofuoğlu, Kutluhan Duran, Enes Özdemir - İSTANBUL

  • 19.09.2019 11:06 Milli karateciler rotasını Şili'ye çevirdi Milli karateciler rotasını Şili'ye çevirdi

    Şili'de Türkiye'yi temsil edecek milli karateciler: KadınlarFerdi Kata: Dilara Eltemur, Keyda Nur ÇolakKumite 50 kg: Serap Özçelik ArapoğluKumite 55 kg: Tuba YakanKumite 61 kg: Merve ÇobanKumite 68 kg: Eda EltemurKumite +68 kg: Meltem HocaoğluErkeklerFerdi Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Kutluhan Duran, Enes ÖzdemirKumite 60 kg: Eray ŞamdanKumite 67 kg: Burak Uygur, Muratcan DenizKumite 75 kg: Erman Eltemur, Murat Öz, Enes BulutKumite 84 kg: Uğur AktaşKumite +84 kg: Alparslan YamanoğluTakım Kata: Ali Sofuoğlu, Kutluhan Duran, Enes Özdemir(İHA)

  • 09.09.2019 17:08 Darıcalı karateci Tokyo'dan madalya ile döndü Darıcalı karateci Tokyo'dan madalya ile döndü

    Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş ve Enes Özdemir'den oluşan Türkiye Erkek Kata Milli Takımı da repesaj finalinde ev sahibi Japonya'yı mağlup ederek üçüncülük kupasının sahibi oldu

  • 08.09.2019 16:16 Tokyo'da milli karatecilerden 3 madalya Tokyo'da milli karatecilerden 3 madalya

    Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş ve Enes Özdemir'den oluşan Erkek Kata Milli Takımı da repesaj finalinde ev sahibi Japonya'yı (26

  • 08.09.2019 16:10 Tokyo'da milli karatecilerden 3 madalya Tokyo'da milli karatecilerden 3 madalya

    Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş ve Enes Özdemir'den oluşan Erkek Kata Milli Takımı da repesaj finalinde ev sahibi Japonya'yı (26

  • 08.09.2019 14:35 Karate 1 Premier Lig'de 3 madalya Karate 1 Premier Lig'de 3 madalya

    Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş ve Enes Özdemir'den oluşan Erkek Kata Milli Takımı ise repesaj finalinde ev sahibi Japonya'yı mağlup ederek üçüncülük kupasının sahibi oldu

  • 04.09.2019 13:41 Karate 1 Premier Lig'de beşinci etap Japonya'da Karate 1 Premier Lig'de beşinci etap Japonya'da

    Karate 1 Premier Lig'de Türkiye'yi temsil edecek sporcular ve sıkletleri şöyle: Kadınlar: Ferdi Kata: Dilara EltemurKumite 50 kilo: Serap Özçelik ArapoğluKumite 55 kilo: Tuba YakanKumite 61 kilo: Merve ÇobanKumite 68 kilo: Eda EltemurKumite +68 kilo: Meltem HocaoğluErkekler: Ferdi Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes ÖzdemirKumite 60 kilo: Eray ŞamdanKumite 67 kilo: Burak UygurKumite 75 kilo: Erman Eltemur, Murat Öz, Enes BulutKumite 84 kilo: Uğur AktaşKumite +84 kilo: Alparslan YamanoğluTakım kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes Özdemir

  • 04.09.2019 13:16 Milli karateciler sezonun ikinci yarısını Tokyo'da açacak Milli karateciler sezonun ikinci yarısını Tokyo'da açacak

    Organizasyonda Türkiye'yi temsil edecek milli karateciler şöyle: KadınlarFerdi Kata: Dilara EltemurKumite 50kg: Serap Özçelik ArapoğluKumite 55kg: Tuba YakanKumite 61kg: Merve ÇobanKumite 68kg: Eda EltemurKumite +68kg: Meltem HocaoğluErkeklerFerdi Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes ÖzdemirKumite 60kg: Eray ŞamdanKumite 67kg: Burak UygurKumite 75kg: Erman Eltemur, Murat Öz, Enes BulutKumite 84kg: Uğur AktaşKumite +84kg: Alparslan YamanoğluTakım Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes Özdemir - İSTANBUL

  • 03.08.2019 13:29 "Küçük Enes" yürümek için yardım bekliyor

    Erzurum'da doğuştan hidrosefali olan ve 15 kez ameliyat geçiren 5 yaşındaki Muhammet Enes Özdemir, az da olsa hissettiği ayaklarıyla yürümek için doktor ve devlet büyüklerinden yardım bekliyor.

  • 03.08.2019 10:33 "Küçük Enes" yürümek için yardım bekliyor

    Erzurum'da doğuştan hidrosefali olan ve 15 kez ameliyat geçiren 5 yaşındaki Muhammet Enes Özdemir, az da olsa hissettiği ayaklarıyla yürümek için doktor ve devlet büyüklerinden yardım bekliyor.

  • 30.06.2019 21:07 Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası

    Şampiyonada dereceye giren sporcular şunlar: Kategori Birinci İkinciÜçüncü Ümit Kadın KataDamla Su Türemen (Denizli) Didem Bakır (Ankara) Esra Çelik (Afyonkarahisar)Ümit Erkek Kata Furkan Kaynar (Ankara) Hasan Celal Yıldırım (İstanbul) Onur Çot (İstanbul) Genç Kadın Kata Ayşe Yılmaz (Afyonkarahisar) Şule Azra Akbulut (İstanbul) İdil Polat (Ankara) Genç Erkek Kata Enes Özdemir (İstanbul) Hüseyin Altundal (Trabzon) Resul Bercan Kılıç (Trabzon)21 Yaş Altı Kadın Kata Keydanur Çolak (Trabzon) Firdevs Zişan Arslan (Ankara) Arzu Firdevs Koç (Konya)21 Yaş Altı Erkek KataKutluhan Duran (İstanbul) Mustafa Eray Karaboğa (Ankara) Mehmet Batuhan Özdemir (Denizli) Ümit Erkek 52 kilo Mert Halıcı (Kocaeli) Emirhan Uygun (Sakarya) Görkem Boyazıoğlu (Bursa)Ümit Kadın 47 kilo Sıla Balkan (Bursa) Müşerref Özdemir (Antalya) Beyaz Daşdemir (İstanbul)Ümit Erkek 57 kilo Enes Fatih Kurt (İstanbul) Ekrem Ömer Gül (İstanbul) Gökdeniz Akdemir (Kocaeli)Ümit Kadın 54 kilo Hira Nur Yalçın (İstanbul) Elif Simay Erdemir (İstanbul) Bengisu Çelik (Bursa)Ümit Erkek 63 kilo Ömer Faruk Yürür (İstanbul) Kadir Kaan Bekler (Kocaeli) Bora Karaçeper (İstanbul) Ümit Kadın +54 kilo Sudenur Aksoy (İstanbul) İlknur İmece (Sivas) Seher Turalı (Bursa)Ümit Erkek 70 kilo İsmail Çiçek (Kocaeli) Mustafa Aydemir (Muğla) Ümit Ercan (İstanbul)Ümit Erkek +70 kilo Emirhan Duman (İstanbul) Ahmet Bakar (Ankara) Yusuf Can Özdemir (Antalya)Genç Erkek 55 kilo Oğuzhan Ada (Sivas) Mert Ali Ay (İstanbul) Batuhan Şahin (Sakarya)Genç Kadın 48 kilo Nursu Çevik (İstanbul) Çağla Börekçi (İstanbul) İclal İbiş (Kocaeli)Genç Erkek 61 kilo İhsan Ömer Parmak (İstanbul) Siyament Turhan (İstanbul) Emre Kaşık (Sakarya)Genç Kadın 53 kilo Beyza Atalay (Bursa) Setenay Sefil (İzmir) Berre Nur Bek (İstanbul)Genç Erkek 68 kilo Garip Deniz İşçioğlu (Hatay) Hakan Çelik (Bursa) Emir Buğra Gencan (Bursa)Genç Kadın 59 kilo Gülbahar Gözütok (Kayseri) Büşra Yazıcı (Bursa) Damla Gaye Dur (Muğla)Genç Erkek 76 kilo Ufuk Berke Çilengir (İzmir) Alperen Yaman (İstanbul) Ata Seymen Fidan (Sakarya)Genç Kadın +59 kilo Betül Azra Uçar (İstanbul) Beyza Ataklı (Kırklareli) İrem Buse Erzar (Ankara)Genç Erkek +76 kilo Uğur Burak Özgündüz (Kırklareli) Halit Muhammet Tamyüksel (Kocaeli) Miraç Kaan Punar (İstanbul)21 Yaş Altı Kadın 50 kilo Merve Tekin (Kocaeli) Şeyma Aleyna Atasert (Kocaeli) İrem Nur Çelik (Sakarya)21 Yaş Altı Erkek 60 kilo Ömer Faruk Ateş (Sakarya) Furkan Korkmaz (Sakarya) Fuat Demirel (İstanbul)21 Yaş Altı Kadın 55 kilo Esra Karabağ (Gaziantep) Damla Ocak (İstanbul) Özge Güler (İstanbul)21 Yaş Altı Erkek 67 kilo Ömer Abdurrahim Özer (Kocaeli) Muhammet Batuhan Arslan (İstanbul) Savaş Ulaş Gültekin (İstanbul)21 Yaş Altı Kadın 61 kilo Fatma Naz Yenen (Kocaeli) Çağla Eser (İstanbul) Gizem Özdemir (Kocaeli)21 Yaş Altı Erkek 75 kilo Eren Akkurt (Gaziantep) Ali Eşsiz (İstanbul) Cengizhan Demirler (Tekirdağ) 21 Yaş Altı Kadın 68 kilo Kayra Sezgin (Muğla) Hira Nur Kasatura (İstanbul) Rumeysa Yıldız (Sakarya)21 Yaş Altı Erkek 84 kilo Samed Gök (İstanbul) Volkan Aydın (Kocaeli) İbrahim Kerem Ocak (İstanbul)21 Yaş Altı Kadın +68 kilo Hatice Hale Nur Pınar (İstanbul) Beyza Nur Baş (Kırklareli) Vahide Köse (Sakarya)21 Yaş Altı Erkek +84 kilo Ömer Faruk Arslan (İstanbul) Furkan Kayalı (Ankara) İsmail Hakkı Balıkçıoğlu (Sakarya)

  • 30.06.2019 19:05 Türkiye Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası sona erdi Türkiye Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası sona erdi

    Genç Erkek Kata: İstanbul'dan Enes Özdemir, Trabzon'dan Hüseyin Altundal, Trabzon'dan Resul Bercan Kılıç ve İstanbul'dan Emin Aksoy

  • 30.06.2019 17:35 Türkiye Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası sona erdi Türkiye Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası sona erdi

    Genç Erkek Kata: İstanbul'dan Enes Özdemir, Trabzon'dan Hüseyin Altundal, Trabzon'dan Resul Bercan Kılıç ve İstanbul'dan Emin Aksoy

  • 30.06.2019 17:35 Türkiye Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası sona erdi Türkiye Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası sona erdi

    Genç Erkek Kata: İstanbul'dan Enes Özdemir, Trabzon'dan Hüseyin Altundal, Trabzon'dan Resul Bercan Kılıç ve İstanbul'dan Emin Aksoy

  • 24.06.2019 11:56 Milli karatecilerden Kanada'da 9 madalya

    Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş ve Enes Özdemir'den oluşan milli takım, finalde Peru'yu mağlup etti

  • 24.06.2019 11:16 Milli Karateciler Kanada'da 9 madalya kazandı Milli Karateciler Kanada'da 9 madalya kazandı

    Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş ve Enes Özdemir'den oluşan Milliler, Peru ile karşılaştığı finalde 25

  • 24.06.2019 10:57 Milli Karateciler Kanada'da 9 madalya kazandı Milli Karateciler Kanada'da 9 madalya kazandı

    Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş ve Enes Özdemir'den oluşan Milliler, Peru ile karşılaştığı finalde 25

  • 22.06.2019 16:49 Karate 1 A Serisi Kanada'da başladı

    Kadınlar kumite 50 kiloda Serap Özçelik Arapoğlu, kumite 55 kiloda Tuba Yakan, erkekler ferdi katada Ali Sofuoğlu ve Enes Özdemir ise yarın üçüncülük için tatamiye çıkacak

  • 20.06.2019 14:36 Karate 1 A Serisi yarın Kanada'da başlayacak

    Dünya Karate Federasyonunun (WKF) en yoğun katılımlı organizasyonları arasında yer alan Karate 1 A Serisi'nde mücadele edecek Türk sporcular ve kategorileri ise şöyle: Kadınlar: Ferdi Kata: Dilara EltemurKumite 50 kilo: Serap Özçelik ArapoğluKumite 55 kilo: Tuba YakanKumite 61 kilo: Merve ÇobanKumite 68 kilo: Eda EltemurKumite +68 kilo: Meltem Hocaoğlu, Yıldız ArasErkekler: Ferdi kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes ÖzdemirKumite 60 kilo: Aykut Kaya, Eray ŞamdanKumite 67 kilo: Burak Uygur, Muratcan Deniz, Ömer Abdurrahim ÖzerKumite 75 kilo: Erman Eltemur, Murat Öz, Enes BulutKumite 84 kilo: Uğur AktaşKumite +84 kilo: Alparslan YamanoğluTakım kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes Özdemir

  • 20.06.2019 14:20 Milli karateciler Tokyo 2020 için Kanada'da puan arayacak Milli karateciler Tokyo 2020 için Kanada'da puan arayacak

    Türkiye'yi temsil edecek milli karateciler şöyle: KADINLAR Ferdi Kata: Dilara Eltemur Kumite 50kg: Serap Özçelik Arapoğlu Kumite 55kg: Tuba Yakan Kumite 61kg: Merve Çoban Kumite 68kg: Eda Eltemur Kumite +68kg: Meltem Hocaoğlu, Yıldız ArasERKEKLER Ferdi Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes Özdemir Kumite 60kg: Aykut Kaya, Eray Şamdan Kumite 67kg: Burak Uygur, Muratcan Deniz, Ömer Abdurrahim Özer Kumite 75kg: Erman Eltemur, Murat Öz, Enes Bulut Kumite 84kg: Uğur Aktaş Kumite +84kg: Alparslan Yamanoğlu Takım Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes Özdemir(İHA)

  • 20.06.2019 14:15 Milli karateciler Tokyo 2020 için Kanada'da puan arayacak Milli karateciler Tokyo 2020 için Kanada'da puan arayacak

    Türkiye'yi temsil edecek milli karateciler şöyle: KADINLARFerdi Kata: Dilara EltemurKumite 50kg: Serap Özçelik ArapoğluKumite 55kg: Tuba YakanKumite 61kg: Merve ÇobanKumite 68kg: Eda EltemurKumite +68kg: Meltem Hocaoğlu, Yıldız ArasERKEKLERFerdi Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes ÖzdemirKumite 60kg: Aykut Kaya, Eray ŞamdanKumite 67kg: Burak Uygur, Muratcan Deniz, Ömer Abdurrahim ÖzerKumite 75kg: Erman Eltemur, Murat Öz, Enes BulutKumite 84kg: Uğur AktaşKumite +84kg: Alparslan YamanoğluTakım Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes Özdemir - İSTANBUL

  • 19.05.2019 20:15 Karatede 9 Madalya

    Emre Vefa Göktaş, Kutluhan Duran ve Enes Özdemir'den oluşan Erkek Kata Milli Takımı da altın madalya kazandı

  • 01.05.2019 12:39 Balkan Karate Şampiyonalarında 33 Madalya

    Cacak kentindeki organizasyonda milli sporcular, Büyükler Balkan Şampiyonası'nda Enes Özdemir, Şükrü Onur Demir, Ömer Abdurrahim Özer ve Enes Bulut'la altın madalyaya uzandı

  • 22.04.2019 10:53 Karate 1 Premeir Lig

    Rabat'taki organizasyonun kapanış müsabakasında ise Emre Vefa Göktaş, Kutluhan Duran ve Enes Özdemir'den oluşan Erkek Kata Milli Takımı, Rusya'yı mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı

  • 15.04.2019 16:55 Karate 1 Premier Lig Müsabakaları Fas'ta Yapılacak

    Olimpiyatlara da puan veren müsabakalarda mücadele edecek sporcuların sıklet ve kategorileri şöyle: Kadınlar: Ferdi Kata: Dilara Eltemur50 kilo kumite: Serap Özçelik Arapoğlu ve Gülsen Demirtürk55 kilo kumite: Tuba Yakan ve Asena Pekmezoğlu61 kilo kumite: Merve Çoban68 kilo kumite: Eda Eltemur+68 kilo kumite: Meltem Hocaoğlu ve Yıldız ArasErkekler: Ferdi Kata: Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Mehmet Yakan ve Enes Özdemir60 kilo kumite: Eray Şamdan ve Aykut Kaya67 kilo kumite: Burak Uygur75 kilo kumite: Erman Eltemur ve Murat Öz84 kilo kumite: Uğur Aktaş+84 kilo kumite: Alparslan YamanoğluErkek Takım Kata: Emre Vefa Göktaş, Kutluhan Duran ve Enes Özdemir

  • 07.04.2019 16:20 Akdeniz Ülkeleri Karate Şampiyonası Akdeniz Ülkeleri Karate Şampiyonası

    Madalya alan Türk sporcularAkdeniz ülkelerini buluşturan organizasyonda madalya kazanan ay-yıldızlı sporcular şöyle: Altın madalya: Menekşe Vardar (Ümit kadınlar kata)Müşerref Özdemir (Ümit kadınlar 47 kilo)Hatice Aysima Kurt (Ümit kadınlar 54 kilo)Abdulsamet Köse (Ümit erkekler 52 kilo)Keyda Nur Çolak (Genç kızlar kata)Enes Özdemir (Genç erkekler kata)Gülşen Demirtürk (21 yaş altı kadınlar 50 kilo)Damla Ocak (21 yaş altı kadınlar 55 kilo)Berk Erol (21 yaş altı erkekler 50 kilo)Gümüş madalya: Hülyanur Gümüş (Ümit kadınlar kata) Yunus Emre Sofuoğlu (Ümit erkekler kata)Sudenur Aksoy (Ümit kadınlar 54 kilo)Mehmet Nalbant (Ümit erkekler 63 kilo)Adem Alper Çoban (Ümit erkekler 70 kilo)Ayşe Yılmaz (Genç kızlar kata)Hüseyin Altundal (Genç erkekler kata)Fatma Naz Yenen (Genç kızlar 59 kilo)Mehmet Batuhan Özdemir (21 yaş altı erkekler kata)Asena Pekmezoğlu (21 yaş altı kadınlar 55 kilo)Rukiye Şenol (21 yaş altı kadınlar 61 kilo)Ömer Abdurrahim Özer (21 yaş altı erkekler 67 kilo)Bedir Demirok (21 yaş altı erkekler 84 kilo)Ömer Faruk Arslan (21 yaş altı erkekler + 84 kilo)Bronz madalya: Ilgın Işık Yılmaz (Ümit kadınlar 47 kilo)Türkan Ayer (Ümit kadınlar 54 kilo)Gülçin Akyıldız (Ümit kadınlar +54 kilo)Gökdeniz Akdemir (Ümit erkekler 52 kilo)Ömer Faruk Yürür (Ümit erkekler 57 kilo)Mustafa Eray Karaboğa (Genç erkekler kata)Gülşah Uyumaz (Genç kızlar 48 kilo)Fatma Uygur (Genç kızlar +59 kilo)Mümincan Baylan (Genç erkekler 55 kilo)Siyament Turhan (Genç erkekler 61 kilo)Hakan Çelik (Genç erkekler 68 kilo)Eren Akkurt (Genç erkekler 76 kilo)Uğur Burak Özgündüz (Genç erkekler +76 kilo)Arzu Firdevs Koç (21 yaş altı kadınlar kata)Selahattin Güngel (21 yaş altı erkekler kata)Merve Tekin (21 yaş altı kadınlar 50 kilo)Aslıhan Aygüneş (21 yaş altı kadınlar 61 kilo)Rumeysa Yıldız (21 yaş altı kadınlar 68 kilo)Hatice Hale Nur Punar (21 yaş altı kadınlar +68 kilo)Vahide Köse (21 yaş altı kadınlar +68 kilo)Fatih İzgi (21 yaş altı erkekler 67 kilo)

  • 17.02.2019 19:02 Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası

    Enes Özdemir, 2

  • 09.02.2019 21:53 Karate: 46. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası

    Hüseyin Can Göksü, Ömer Berat Kaynar ve Enes Özdemir'in yer aldığı genç erkek kata milli takımı, şampiyonluk mücadelesinde İspanya'ya kaybederek gümüş madalya aldı

  • 09.02.2019 01:25 Karatede İlk Gün 8 Madalya!

    Ümitler dünya şampiyonu unvanı ile ilk kez gençlerde mücadele eden Enes Özdemir, İtalyan Alessandro Cricco karşısında kazanarak Avrupa şampiyonu oldu

  • 09.02.2019 00:00 Karate: 46. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası

    Ümitler dünya şampiyonu unvanı ile ilk kez gençlerde mücadele eden Enes Özdemir, İtalyan Alessandro Cricco'yu mağlup ederek Avrupa şampiyonu oldu

  • 08.02.2019 23:56 Millilerden İlk Günde 8 Madalya Millilerden İlk Günde 8 Madalya

    Ümitler dünya şampiyonu unvanı ile ilk kez gençlerde mücadele eden Enes Özdemir, İtalyan Alessandro Cricco karşısında kazanarak Avrupa şampiyonu oldu

  • 08.02.2019 23:46 Millilerden İlk Günde 8 Madalya

    Ümitler dünya şampiyonu unvanı ile ilk kez gençlerde mücadele eden Enes Özdemir, İtalyan Alessandro Cricco karşısında kazanarak Avrupa şampiyonu oldu

  • 08.01.2019 03:35 Türkiye'nin Yıldızları: Enes Özdemir

    Dünya Ümitler Karate Şampiyonası'nda geçen yıl altın madalya kazanan Enes Özdemir, babasının çizdiği yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

  • 17.11.2018 21:17 Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası

    Enes Özdemir (Ankara)2

  • 17.11.2018 20:44 Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası

    Enes Özdemir (Ankara)2