Son dakika Fatma Çalkaya haberleri, Fatma Çalkaya son dakika, son dakika Fatma Çalkaya

Son Dakika Fatma Çalkaya Haberleri

Son dakika Fatma Çalkaya haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son fatma çalkaya haberleri anında burada.


 • 19.09.2023 19 Eyl 11:38 Balçova'da Gaziler Günü kutlandı Balçova'da Gaziler Günü kutlandı

  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e Gazilik unvanın verilişinin yıl dönümü olan 19 Eylül Gaziler Günü, Balçova'da kutlandı.

 • 01.09.2023 01 Eyl 11:30 Balçova Belediyesi, Öğrencilerin Yurt İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Çalışmalarını Sürdürüyor Balçova Belediyesi, Öğrencilerin Yurt İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Çalışmalarını Sürdürüyor

  Balçova Belediyesi, öğrencilerin yurt ihtiyaçlarını karşılamak için yeni kız yurdunun inşaatına devam ediyor. Başkan Fatma Çalkaya, Türkiye genelinde yaşanan barınma sorununa dikkat çekerek, öğrencilerin güvenli bir şekilde kalabilecekleri yurtlar inşa ettiklerini belirtti.

 • 22.06.2023 22 Haz 09:44 Balçova Belediyesi'nden çocuklara robotik kodlama eğitimi Balçova Belediyesi'nden çocuklara robotik kodlama eğitimi

  Balçova Belediyesi tarafından açılan robotik kodlama kursunda 117 çocuk eğitim aldı. İlköğretim 4 ve 5. sınıflarda okuyan çocuklar, robotik kodlamanın yanı sıra yaratıcı düşünme, takım çalışması, kendini ifade edebilme, pozitif düşünme gibi konularda eğitim aldı. Eğitimleri başarıyla tamamlayan çocuklar için sertifika töreni düzenlendi ve Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, minik mucitlere Robot Show sürprizi yaptı.

 • 05.06.2023 05 Haz 13:25 Balçova'da Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında Satranç Turnuvası düzenlendi Balçova'da Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında Satranç Turnuvası düzenlendi

  Balçova Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu İzmir Temsilciliği tarafından düzenlenen Ulusal Satranç Turnuvası, Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirildi. Toplam 367 sporcunun katıldığı turnuvada, dereceye giren yarışmacılara ödülleri Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya tarafından verildi. Turnuvaya katılan tüm sporculara madalya ve katılım belgesi verildi.

 • 05.06.2023 05 Haz 11:39 Balçova'da Ulusal Satranç Turnuvası Tamamlandı Balçova'da Ulusal Satranç Turnuvası Tamamlandı

  Balçova Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu İzmir Temsilciliği işbirliğiyle düzenlenen 7. Ulusal Satranç Turnuvası tamamlandı. Toplam 367 sporcunun katıldığı turnuvada dereceye giren yarışmacılara ödülleri Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya tarafından verildi. Başkan Çalkaya, çocukların doğru düşünmeyi, analiz ve hamle yapmayı öğrenecekleri satranç sporunu önemsediklerini belirterek, Cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatacak olan çocuklara destek vereceklerini söyledi.

 • 26.05.2023 26 May 13:19 Balçova Belediyesi, Narkoz ile Moral Konseri Düzenledi Balçova Belediyesi, Narkoz ile Moral Konseri Düzenledi

  Üniversite sınavlarına hazırlanan gençler için Balçova Belediyesi, İzmir'in sevilen gruplarından Narkoz ile moral konseri düzenledi. Konserde gençler stres atarken, Belediye Başkanı Fatma Çalkaya da gençlere umut dolu mesajlar verdi.

 • 24.05.2023 24 May 14:12 Balçova Belediye Başkanı Çalkaya: 'Kız Çocuklarımız İçin Sandığa Gidelim' Balçova Belediye Başkanı Çalkaya: "Kız Çocuklarımız İçin Sandığa Gidelim"

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, kapı kapı gezerek, vatandaşları Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oy vermeye davet etti. Başkan Çalkaya, “Bu seçimlerde en büyük görev annelere düşüyor. Kız çocuklarımız için sandığa gidip tercihimizi demokrasiden yana kullanmalıyız” diye konuştu.

 • 24.05.2023 24 May 14:10 Başkan Çalkaya, vatandaşları oy kullanmaya davet ediyor Başkan Çalkaya, vatandaşları oy kullanmaya davet ediyor

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, kapı kapı gezerek vatandaşları cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oy kullanmaya davet ediyor.

 • 20.05.2023 20 May 14:15 İzmir Balçova'da Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Caddesi asfaltlanıyor İzmir Balçova'da Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Caddesi asfaltlanıyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Balçova'da Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Caddesi'nin asfaltlama çalışmasına başladı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, bölge halkının taleplerini dile getirdiği yolun kısa süre içinde hizmete gireceğinin müjdesini verdi. Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya da çalışmanın büyük bir ihtiyacı karşılayacağını belirtti.

 • 20.04.2023 20 Nis 10:33 Balçova'da Ramazan Dayanışması Balçova'da Ramazan Dayanışması

  Ramazan ayı Balçova’da tam bir dayanışma içinde geçti. Balçova Belediyesi, binlerce vatandaşa erzak paketi gönderirken açık alanlarda toplu iftarlar düzenlendi. Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, son iftar yemeğinde şehit ve gazi aileleri ile bir araya geldi.

 • 20.04.2023 20 Nis 10:05 Balçova Belediyesi Ramazan ayında dayanışma örneği sergiledi Balçova Belediyesi Ramazan ayında dayanışma örneği sergiledi

  Balçova Belediyesi, Ramazan ayında binlerce vatandaşa erzak paketi göndererek ve toplu iftarlar düzenleyerek dayanışma örneği sergiledi. Belediye Başkanı Fatma Çalkaya son olarak şehit ve gazi aileleri ile bir araya geldi. Deprem felaketi nedeniyle geleneksel Ramazan eğlencelerini bu yıl düzenlemeyen belediye, mahallelerde düzenlenen halka açık iftar yemekleri ile vatandaşları bir araya getirdi.

 • 18.04.2023 18 Nis 12:39 Köy Enstitülerinin Kuruluş Yıl Dönümünde Balçova Belediyesi'nden Yakup Kepenek'e Onur Ödülü Köy Enstitülerinin Kuruluş Yıl Dönümünde Balçova Belediyesi'nden Yakup Kepenek'e Onur Ödülü

  Balçova Belediyesi ve Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği (YKKED) tarafından Köy Enstitüleri’nin kuruluş günü nedeniyle düzenlenen panelde, Prof. Dr. Yakup Kepenek’e Aydınlanma Onur Ödülü verildi. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde düzenlenen törende Kepenek’e ödülünü, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya ve YKKED Başkanı Prof. Dr. Ethem Duygulu birlikte takdim etti.

 • 20.03.2023 20 Mar 00:58 Balçova'da şehit aileleri onuruna yemek Balçova'da şehit aileleri onuruna yemek

  Balçova Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle ilçedeki şehit yakınları onuruna bir yemek düzenledi.

 • 19.03.2023 19 Mar 11:52 Balçova'da Şehit Aileleri Onuruna Yemek Düzenlendi Balçova'da Şehit Aileleri Onuruna Yemek Düzenlendi

  Balçova Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108'inci yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla ilçedeki şehit yakınları onuruna bir yemek düzenledi.

 • 17.02.2023 17 Şub 14:52 Balçova'da depremzedelerin yaraları sarılıyor Balçova'da depremzedelerin yaraları sarılıyor

  Kahramanmaraş merkezli 10 ili enkaza çeviren depremde yaşam mücadelesi devam ederken, başka illere giden depremzedeler de hayatlarını sürdürme mücadelesi veriyor.

 • 06.01.2023 06 Oca 11:24 Başkan Çalkaya: 'Balçova'da 160 öğrenci kapasiteli yeni bir öğrenci yurdu yapıyoruz' Başkan Çalkaya: "Balçova'da 160 öğrenci kapasiteli yeni bir öğrenci yurdu yapıyoruz"

  Yeni yıla ilçedeki hasta ve yalnız yaşayan vatandaşları ziyaret ederek giren Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, yurtta kalan kız öğrencileri de ziyaret ederek birlikte yemek yedi.

 • 01.01.2023 01 Oca 10:47 Başkan Fatma Çalkaya, Yeni Yılda Balçovalıların Evine Konuk Oldu Başkan Fatma Çalkaya, Yeni Yılda Balçovalıların Evine Konuk Oldu

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, dostluğu ve yardımlaşmayı artırmak adına sürdürdüğü ev ziyaretleri geleneğini bu yıl da bozmayarak, yeni yılın gelişini hemşehrileriyle birlikte kutladı.

 • 28.12.2022 28 Ara 11:47 Balçova Belediyesi'nden 'Engelsiz Yeni Yıl Partisi' Balçova Belediyesi'nden 'Engelsiz Yeni Yıl Partisi'

  Balçova Belediyesi’nin ilçede yaşayan engelli yurttaşlar için geleneksel hale getirdiği ‘Engelsiz Yeni Yıl Partisi’ bu yıl da coşkuyla kutlandı.

 • 12.12.2022 12 Ara 10:36 Beyaz Baretli Kadınlar Projesi, 4. Yılına Girdi Beyaz Baretli Kadınlar Projesi, 4. Yılına Girdi

  İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi'nin başlattığı ve Balçova, Karşıyaka, İzmir Büyükşehir Belediyeleri’nin desteklediği Beyaz Baretli Kadınlar Projesi, dördüncü yılına girdi. Balçova’daki buluşma toplantısında Başkan Fatma Çalkaya, genç mühendis adaylarına, “Türk kadınının her işi başarabileceğini herkese göstereceğinize inanıyorum” diye seslendi.

 • 26.11.2022 26 Kas 10:14 Balçovalı Kadınlar Şiddete 'Dur' Dedi Balçovalı Kadınlar Şiddete "Dur" Dedi

  Balçova Belediyesi ile Yaşar Üniversitesi Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama-Araştırma Merkezi (YÜKAM), 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla farkındalık etkinliği düzenledi. Balçovalı Kadınlar ve Yaşar Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin katıldığı eylemde Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya “Şiddet durana kadar sesimizi yükselteceğiz” dedi.

 • 30.10.2022 30 Eki 10:59 Balçova'da Kortej Yürüyüşüne Binlerce Yurttaş Katıldı Balçova'da Kortej Yürüyüşüne Binlerce Yurttaş Katıldı

  İzmir Balçova Belediyesi'nin düzenlediği Cumhuriyet Bayramı kortejinde binlerce yurttaş marşlar söyleyerek kilometrelerce yürüdü. Muhteşem yürüyüşün ardından Grup Gündoğarken ve Anıl Yülek’in verdiği konserde Balçovalılar, Cumhuriyet coşkusunu doyasıya yaşadı.

 • 26.10.2022 26 Eki 10:46 İzmir yerel haberleri... Balçova Belediyesi, Cemr Belgesi'ni İmzaladı İzmir yerel haberleri... Balçova Belediyesi, Cemr Belgesi'ni İmzaladı

  İzmir haber: Avrupa Belediyeler ve Bölgeler Konseyi (CEMR) tarafından hazırlanan Avrupa Yerel Yaşamda Kadın-Erkek Eşitliği Şartı, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya tarafından imzalandı.

 • 21.07.2022 21 Tem 11:46 Balçova'da Yerel Eşitlik Eylem Planı Çalıştayı Balçova'da Yerel Eşitlik Eylem Planı Çalıştayı

  Balçova Belediyesi "toplumsal cinsiyet eşitliği" kapsamında hazırlamaya başladığı "Yerel Eşitlik Eylem Planı" ile ilgili bir çalıştay düzenledi. Sivil toplum örgütleri, odalar ve derneklerin de katıldığı çalıştayda konuşan Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, "Yıllardır kadınlara başta olmak üzere toplumun tüm dezavantajlı bireylerine verdiğimiz hizmetleri bu eylem planı ile daha kurumsal hale getirmeyi hedefliyoruz" dedi.

 • 18.04.2022 18 Nis 10:54 İmamoğlu ve Çalkaya, Aydınlana Onur Ödülü verdi İmamoğlu ve Çalkaya, Aydınlana Onur Ödülü verdi

  Köy Enstitüleri'nin kuruluşunun 82. yıl dönümü, Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneğinin düzenlediği etkinlikte kutlandı.

 • 24.01.2022 24 Oca 17:21 İzmir'in kadın başkanları, Başkan Çerçioğlu ile görüştü İzmir'in kadın başkanları, Başkan Çerçioğlu ile görüştü

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya ve Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.

 • 24.01.2022 24 Oca 13:05 Balçova'da sıcak dokunuş Balçova'da sıcak dokunuş

  Vatandaşlara desteğini artırarak devam eden Balçova Belediyesi, eğitim giderinden yakacak giderine; sıcak yemekten hastane masraflarına kadar birçok vatandaşa sosyal yardımda bulunuyor.

 • 01.01.2022 01 Oca 11:18 Başkan Çalkaya, yeni yıla Balçovalı, hemşehrilerini ziyaret ederek girdi Başkan Çalkaya, yeni yıla Balçovalı, hemşehrilerini ziyaret ederek girdi

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, yeni yıla Balçovalı hemşehrilerini evlerinde ziyaret ederek girdi.

 • 28.12.2021 28 Ara 12:30 Başkan Çalkaya'dan barınak denetimi Başkan Çalkaya'dan barınak denetimi

  Son dönemde ardı ardına yaşanan köpek saldırıları gündemdeki yerini korurken, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Veteriner İşleri Müdürlüğünde ve hayvan bakımevinde incelemelerde bulundu.

 • 22.12.2021 22 Ara 15:45 Balçova'dan Makedonya'ya dostluk köprüsü Balçova'dan Makedonya'ya dostluk köprüsü

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya ve Belediye Meclis Üyeleri, 21 Aralık Türkçe Eğitim Bayramını katlamak ve Balçova'nın kardeş şehirlerini ziyaret etmek için Kuzey Makedonya Cumhuriyeti'ne gitti.

 • 22.12.2021 22 Ara 11:41 Balçova'dan Makedonya'ya dostluk köprüsü Balçova'dan Makedonya'ya dostluk köprüsü

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya ve belediye meclis üyeleri, 21 Aralık Türkçe Eğitim Bayramını kutlamak ve Balçova'nın kardeş şehirlerini ziyaret etmek için Kuzey Makedonya Cumhuriyetine gitti.

 • 16.12.2021 16 Ara 10:04 Başkan Çalkaya, okul aile birlikleri ile eğitimi konuştu Başkan Çalkaya, okul aile birlikleri ile eğitimi konuştu

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, ilçede bulunan okulların aile birlikleri ile bir araya geldi.

 • 02.12.2021 02 Ara 10:06 Engel Tanımıyorlar Engel Tanımıyorlar

  İzmir'de engelli bireylerin hakları ve yaşam koşullarının iyileştirilmesi için faaliyet gösteren 30 derneğin temsilcisi Balçova'da bir araya geldi.

 • 24.11.2021 24 Kas 12:06 Başkan Çalkaya Eğitim Emekçilerini unutmadı Başkan Çalkaya Eğitim Emekçilerini unutmadı

  Balçova Belediye başkanı Fatma Çalkaya, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçedeki öğretmenlere birer kalem seti hediye etti.

 • 20.10.2021 20 Eki 10:43 Başkan Çalkaya'dan muhtarlara yemek Başkan Çalkaya'dan muhtarlara yemek

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle ilçede hizmet veren mahalle muhtarları onuruna yemek düzenledi.

 • 12.10.2021 12 Eki 14:59 Başkan Çalkaya'dan çevre duyarlılık mesajı Başkan Çalkaya'dan çevre duyarlılık mesajı

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya periyodik olarak yaptıkları dere temizliklerinin fotoğraflarını paylaşarak çevre kirliliğine karşı verdikleri savaşta vatandaşlardan da kendilerine destek olmalarını istedi.

 • 09.09.2021 09 Eyl 11:55 Ecrin'den Başkan Çalkaya'ya ziyaret Ecrin'den Başkan Çalkaya'ya ziyaret

  Kemik Kanseri tedavisi sırasında yaşadıklarını kitap yazarak anlatan ve kanser hastası çocuklara umut olan 11 yaşındaki Ecrin Aydoğ, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya'yı ziyaret etti.

 • 22.08.2021 22 Ağu 11:00 Son dakika haberi: Balçova'nın ormanları 15 kamerayla izleniyor Son dakika haberi: Balçova'nın ormanları 15 kamerayla izleniyor

  Son dakika haber: Balçova'nın ormanları 15 kamerayla izleniyor Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya: "Ormanları korumak için elimizden gelen her şeyi yapacağız" İzmir şehir merkezinin en yeşil ilçesi Balçova'da, orman yangınlarına anında müdahale etmek amacıyla hakim tepelere 24 saat ormanları gözetleyen 3'ü...

 • 13.08.2021 13 Ağu 12:03 Başkan Çalkaya'dan alev savaşçılarına anlamlı hediye Başkan Çalkaya'dan alev savaşçılarına anlamlı hediye

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Muğla'daki yanın söndürme çalışmalarına katılan personeli ile bir araya geldi. Başkan Çalkaya alev savaşçılarına birer çam fidanı hediye ederek ikramiye ile ödüllendirdi.

 • 13.08.2021 13 Ağu 09:54 Başkan Çalkaya'dan alev savaşçılarına anlamlı hediye Başkan Çalkaya'dan alev savaşçılarına anlamlı hediye

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Muğla'daki yangın söndürme çalışmalarına katılan personeli ile bir araya geldi.

 • 20.06.2021 20 Haz 11:44 Son dakika haberleri: Başkan Çalkaya şehit babalarını yalnız bırakmadı Son dakika haberleri: Başkan Çalkaya şehit babalarını yalnız bırakmadı

  Son dakika habere göre Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Babalar Günü nedeniyle ilçede yaşayan şehit babalarını ve engelli çocuklarına bakan babaları ziyaret etti.

 • 09.05.2021 09 May 11:29 Başkan Çalkaya'dan annelere ziyaret Başkan Çalkaya'dan annelere ziyaret

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, ilçede 80 yaşını geçmiş anneleri evlerinde ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı.

 • 01.05.2021 01 May 13:44 Başkan Çalkaya, işçilerle halay çekip 1 Mayıs'ı kutladı Başkan Çalkaya, işçilerle halay çekip 1 Mayıs'ı kutladı

  Balçova Belediyesi personeli, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramını coşkuyla kutlarken, işçilerin bayram ikramiyelerinin hesaplarına yattığını ifade eden Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, mesai arkadaşları ile birlikte sosyal mesafe kurallarına uyarak 1 Mayıs halayı çekti.

 • 23.04.2021 23 Nis 15:04 Balçova'da 23 Nisan coşkusu Balçova'da 23 Nisan coşkusu

  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı, İzmir'in Balçova ilçesinde coşkuyla kutlandı.

 • 19.03.2021 19 Mar 10:06 Başkan Çalkaya'dan şehit ailelerine ziyaret Başkan Çalkaya'dan şehit ailelerine ziyaret

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Şehitleri Anma Günü'nde de şehit ailelerini yalnız bırakmadı.

 • 01.01.2021 01 Oca 13:00 Balçova'da salgın önlemleriyle vatandaşlara yeni yıl ziyareti Balçova'da salgın önlemleriyle vatandaşlara yeni yıl ziyareti

  Balçova'da yıllardır gelenek haline gelen Çalkaya Ailesi'nin yeni yıl ziyaretleri, bu yılda korona virüsü tedbirleri çerçevesinde devam etti.

 • 09.12.2020 09 Ara 11:53 Balçova'daki memurlara yeni yıl müjdesi Balçova'daki memurlara yeni yıl müjdesi

  Balçova Belediyesi ile Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası arasında, belediye bünyesindeki 101 memurun mali ve sosyal haklarını kapsayan sözleşme imzalandı.

 • 22.09.2020 22 Eyl 09:54 Balçova'da Hareketlilik Haftası Balçova'da Hareketlilik Haftası

  Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Balçovalı kadınlar, açık alanlara çıkarak spor yaptı.

 • 19.09.2020 19 Eyl 13:19 Başkan Çalkaya Gazileri evlerinde ziyaret etti Başkan Çalkaya Gazileri evlerinde ziyaret etti

  Mustafa Kemal Atatürk'e Gazilik unvanın verilişinin yıldönümü olan 19 Eylül Gaziler Günü, Balçova'da kutlandı.

 • 04.09.2020 04 Eyl 12:31 Başkan Çalkaya, zabıtalarla bir araya geldi Başkan Çalkaya, zabıtalarla bir araya geldi

  Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Zabıta Teşkilatının kuruluş yıl dönümü nedeniyle zabıta personeli ile bir araya geldi.

 • 20.08.2020 20 Ağu 13:10 Balçova'da denetimler aralıksız devam ediyor Balçova'da denetimler aralıksız devam ediyor

  Korona virüs vakalarının yeniden artış göstermesi üzerine yayınlanan genelge gereği, Balçova'da denetimler devam ediyor.

Advertisement