Masal Gibi Başlayıp, Olaylı Şekilde Boşanan 6 Ünlü Çift - Son Dakika

Masal Gibi Başlayıp, Olaylı Şekilde Boşanan 6 Ünlü Çift

26.12.2017 15:14

Bütün bunlar film ya da dizi senaryosu değil. İşte Türkiye'de magazin tarihine damga vuran en olaylı boşanma davaları...

1
İhanetin gün ışığına çıkması ile boşanma kararı alan Umut Elçioğlu ve Pınar Altuğ, mal paylaşımı konusunda da çeşitli anlaşmazlıklar yaşadı.

2
Eski karı-koca şimdilerde birbirlerinin ismini bile anmıyor... Her ikisinin de farklı ve eskisinden çok daha mutlu bir hayatı var.

3
Pınar Altuğ - Umut Elçioğlu
Pınar Altuğ - Umut Elçioğlu
Oyuncu Pınar Altuğ 2000 yılında hayatını umut Elçioğlu ile birleştirdi. Gecelerde birlikte boy gösteren çiftin mutluluğu Umut Elçioğlu'nun askere gitmesiyle bozuldu. Pınar Altuğ, eşini Tony Teodoridis ile aldattı.

4
Tuğba Altıntop - Rafet El Roman
Tuğba Altıntop - Rafet El Roman
Türkiye'de magazin tarihinin en uzun süren boşanma ve velayet davasının kahramanlarından biri manken Tuğba Altıntop, diğeri de büyük bir aşkla severek evlendiği eşi Rafet El Roman...

El Roman müzik; Altıntop da mankenlik kariyerinin zirvesindeyken ikili birbirlerine aşık oldular. Uzun süre magazin gündeminin ilk sıralarında yer alan aşk nikah masasına uzandı.

5

Çift boşanmaya karar verdi. Bu noktada çocuklarının velayeti konusunda büyük tartışmalar yaşandı. Boşanmanın ardından Rafet El Roman, kızlarını da alıp Almanya'ya gitti. Altıntop cephesinden ise "feryatlar" yükselmeye başladı.

Çocuklarının velayetini alan Rafet El Roman, kızlarını Almanya'ya götürdü. Altıntop ise kızlarını görebilmek için yıllarca mücadele verdi.

6
El Roman ve Tuğba Altıntop evlendiler. Önceleri her şey de yolunda gidiyordu.Hatta çiftin mutluluğu dünyaya gelen kızları ile perçinlendi. Ardından bir kız çocukları daha oldu. Artık onlar iki çocuklu mutlu bir aileydiler. Ama sonra Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop'un evliliği sallantılı bir döneme girdi.

7
Şenay Akay - Buğra Özçetin
Şenay Akay - Buğra Özçetin
Bir dönemin Best Model Of The World birincisi, Şenay Akay ailesinin tüm itirazlarına rağmen Buğra Özçetin ile evlendi. Eşine olan aşkını sürekli dile getiren Akay'ın mutluluğu, Özçetin'in Yasemin Hadivent ile görüntülenmesiyle son buldu.Çift, Şişli 1'inci Aile Mahkemesi'nde görülen davayla yollarını ayırdı.

8
Kızları Merve'nin dünyaya gelmesine rağmen evliliklerini sürdüremediler. Onlar da uzun süren kavgalı bir sürecin ardından yollarını kesin olarak ayırdılar.

9
Serpil Çakmaklı - Yalçın Dümer
Serpil Çakmaklı - Yalçın Dümer
Serpil Çakmaklı ile Yalçın Dümer, 1993 yılında evlendiler. Amaçları birlikte mutlu bir ömür sürmekti. Ama olmadı.

10
Sibel Can - Hakan Ural
Sibel Can - Hakan Ural
Sibel Can'ın şöhret basamaklarını hızla tırmandığı bir dönemde sürpriz bir kararla ve gizlice evlenmişti Can ve Ural.

11
Magazin basını Can'ın şöhretinin ilk gününden bu yana olduğu gibi yine her adımını takip etti. Çift sonunda boşandı. Ama Hakan Ural'ın adı Sibel Can'ın ikinci eşi Sulhi Aksüt'ten boşanacağı iddiaları ortaya atıldığı dönemde yeniden gündeme geldi.

12
Şenay Akay'ın ikinci bir şansı vermeyeceğini açıkladığı Buğra Özçetin, ayrılıktan kısa süre sonra bu kez İzmirli bir güzelle görüntülendi. Özçetin ve Akay artık görüşmüyor...Buğra Özçetin ile Şenay Akay'ın boşanma süreci uzun süre magazin gündeminde kalmıştı.

13
Can'ın evindeki kasayı boşalttığı şeklindeki sözlerine karşılık Sulhi Aksüt'ün mahkemeye sunduğu savunmasında sarf ettiği sözler, Hakan Ural'ı çılgına çevirdi. Aksüt, “Sibel'in parasında gözüm olsaydı, eski eşi Hakan Ural'a boşanırken 500 bin dolar ödemezdim. Sarıyer'deki annemin evini Hakan Ural'a vermezdim” deyince Ural da böyle bir para almadığını iddia etti.

Sibel Can ikinci eşi Aksüt'ten de boşandı.

14
Hatta Suna 10 yıllık birlikteliği bittikten sonra yaşadığı acıları son albümünde topladı. Suna'nın dört yıllık bir aradan sonra çıkardığı albümünde yer alan “Hakkımı Helam Etmiyorum” şarkısının sözlerini de eski eşine ithaf ettiği ileri sürüldü.

15
Zaman içinde iki çocukları da oldu. Ama evlilikleri yürümedi. Boşanma sürecinde de magazin basının gündeminden hiç inmedi ikili. Can'ın bir dönemin önde gelen mankenlerinden Karahan Çantay ile ilişki yaşadığı bile iddia edildi.

16
Melike Öcalan - Suat Suna
Melike Öcalan - Suat Suna
Melike Öcalan ile Suat Suna da bir zamanlar Romeo ile Juliet gibi birbirlerine aşıktı... Onların evliliği de büyük bir aşkla başlayıp hüsranla sonuçlandı.

17
Altıntop bu süreçte kızlarını sadece internette görebildiğini ya da telefonla konuşabildiğini de iddia etmişti. Ancak Altıntop ile El Roman cephesinde sular hiç durulmadı. Çift basın aracılığıyla birbirleriyle tartışmaktan hiç geri kalmadı. Zaten ünlü çift arasındaki bu karşılıklı 'atışma' daha evlilik yasal olarak bitmeden başlamıştı. Tuğba Altıntop evli oldukları sırada Rafet El Roman ile Propoganda adlı filmde başrolü paylaştığı Meltem Cumbul arasında bir ilişki olduğunu iddia etmişti. Altıntop işi "Meltem boşuna inkar etmesin. Kocamla birlikte oldu demeye kadar götürmüştü.

18
Bu söylentilere de Cumbul ile El Roman'ın filmdeki ateşli sahnelerinin neden olduğu söylenmişti. El Roman ile Altıntop çiftinin basına da yansıyan tartışmaları sadece bununla sınırlı kalmadı. Bir iddia da Rafet El Roman'dan geldi. Ünlü şarkıcı eski eşinin evlilikleri sırasında kendisini evli bir erkekle aldattığını ileri sürdü.

Ünlü çiftin çok konuşulan sancılı boşanma süreci uzun zaman önce sona erdi. Şimdi daha sakin bir hayat sürdürüyor ikisi de.

19

Son Dakika Masal Gibi Başlayıp, Olaylı Şekilde Boşanan 6 Ünlü Çift - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement