Masumlar Apartmanı'nın Dr. Yağmur'u plajda bikinisini değiştirdi - Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın Dr. Yağmur'u plajda bikinisini değiştirdi

08.08.2021 10:44

Masumlar Apartmanı dizisinin 'Dr. Yağmur'u Seda Akman, tatil için Bodrum'da. Deniz'in güneşin tadının çıkaran ünlü oyuncu plajda objektiflere takıldı. Üzerini değiştirmek için kabine gitmeye üşenen Akman, şezlongun yanında bikinisini çıkarıp mayosunu giydi.

1
Posta'dan Umut Ünver'in haberine göre; Masumlar Apartmanı dizisinde Dr. Yağmur karakterini başarıyla canlandıran Seda Akman, tatil için Bodrum'u seçti.
2
43 yaşındaki oyuncu önceki gün arkadaşlarıyla Türkbükü'nde bir beach'te görüntülendi.

3
Denize girip çıktıktan sonra kabine gitmeye üşenen Akman, etrafı gözden geçirdikten sonra plaj elbisesini giyip altından bikinisini çıkarıp mayosunu giydi.
4
SEDA AKMAN KİMDİR?
SEDA AKMAN KİMDİR?
43 yaşında olan ve 13 Ocak 1978 tarihinde Kütahya'da dünyaya gelen Seda Akman, Ankara Bilkent Üniversitesi Diksiyon ve Oyunculuk Bölümü mezunu.

5
1998 senesinde Miss Palmolive seçilen Akman, sonrasında Miss Intercontinental yarışmasında 4. oldu. 1999 senesinde ise Best Model of Turkey yarışmasında Best Fotomodel seçildi.
6
İlk oyunculuk deneyimini 2003 senesinde yayınlanan Yazı Tura isimli sinema filminde canlandırdığı Nazan karakteriyle yaşamış olan Akman; Bu Şehir Arkadan Gelecek, Adı Zehra, Yazı Tura, Bir İstanbul Masalı, Balans ve Manevra, Aşk ve Mavi, Kalp Atışı, Gecenin Kraliçesi, Acil Servis, Fatih, Tozlu Yollar, Eve Düşen Yıldırım, Karakol, Küçük Sırlar, hesaplaşma, Annem, Emret Komutanım, Kanlı Düğün, Behzat Ç, Mükemmel Çift, Sonbahar, Bir İstanbul Masalı, Ölümsüz Aşk, Yazı Tura, Balans ve Manevra, İyi Yemek Öldürür, Emret Komutanım: Şah Mat gibi yapımlarda rol almıştır.
7
Seda Akman, 1.70 metre boyunda olup 54 kilodur ve Oğlak burcudur.
8

Son Dakika Masumlar Apartmanı'nın Dr. Yağmur'u plajda bikinisini değiştirdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
500
18:18
Advertisement