Nereden nereye! Gençlik fotoğrafını paylaşan Pınar Altuğ'a beğeni yağdı - Son Dakika

Nereden nereye! Gençlik fotoğrafını paylaşan Pınar Altuğ'a beğeni yağdı

27.03.2020 13:07

Modellikten oyunculuğa, şimdilerde ise sosyal medya fenomenliğine kadar bir kariyer süreci olan Pınar Altuğ, yıllar öncesine ait bir fotoğrafını paylaştı. Karantina günlerinde arşivi karıştıran başarılı ismin gençlik yıllarına ait fotoğrafı sizi çok şaşırtacak.

1
Televizyon ve sanat dünyasının ünlü isimleri koronavirüs nedeniyle evlerinde kaldı. Eski albümlerini karıştıran ünlüler pek bilinmeyen fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı. Kimi çocukluğuna gitti, kimi okul sıralarına, kimi de en özel anlarına. Ortaya çıkan kareler de görenlere fazlasıyla şaşkınlık yarattı.
2
Gençlik fotoğrafını paylaşan Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Meltem karakteri ile akıllara kazınan Pınar Altuğ, Türkiye'nin sevilen oyuncularından biri.
3
Ekranların başarılı ismi, salgın dolayısıyla evine kapandığı şu günlerde arşivinden paylaşımlar yaptı. Modellikle başladığı kariyerini zirveye taşıyan ünlü ismin gençlik fotoğrafları görenleri şaşırttı.
4
İşte başta Pınar Altuğ ve kendilerini karantinaya olan ünlülerin "tbt" paylaşımları ve'Yok artık' dedirten değişimleri.
5
Pınar Altuğ
Pınar Altuğ
Madem ki evdeyim o zaman biraz eski dosyalar karıştırılır 1992.
6
7
8
Burçin Orhon
Burçin Orhon
Tbt zamanı. 96 filan. Param Yok Memet!
9
Deniz Pulas
Deniz Pulas
Güzeller güzeli Arzum Onan… Ben niye kartonet gibi görünüyorum? Sağlıkla huzurla canlarım.
10
Tuvana Türkay
Tuvana Türkay
11
12
13
14
Açelya Akkoyun
Açelya Akkoyun
Madem #tbt zamanı. SEVGİLER CERGEL'LERDEN.

Son Dakika Nereden nereye! Gençlik fotoğrafını paylaşan Pınar Altuğ'a beğeni yağdı - Son Dakika

YORUMLAR (1)
  • fotomodelci: yaww tamam eskiden hepiniz lezzetliydin ama malesef herşeyin bi tarihi var sa şimdi tarihin gecti senin bi otur evinde lütfen Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı