Nike'tan Ronaldo'ya Özel 100 Adet Mercurial - Son Dakika

Nike'tan Ronaldo'ya Özel 100 Adet Mercurial

16.04.2014 02:21

Nike, Ronaldo'nun büyük performans sergilediği 2013-2014 sezonunu, sınırlı sayıda ürettiği Mercurial Vapor IX CR7 Özel Seri ayakkabıyla...

1
Nike, Ronaldo’nun büyük performans sergilediği 2013-2014 sezonunu, sınırlı sayıda ürettiği Mercurial Vapor IX CR7 Özel Seri ayakkabıyla kutluyor. Ronaldo yeni ayakkabısını ilk kez 16 Nisan’da İspanya’nın en büyük derbisinde giyecek.

Kaynak :

2
Tabanı özel altın renginde olan ayakkabının sade ve beyaz üst kısmı Ronaldo’nun beyaz ayakkabılara olan ilgisi göz önünde bulundurularak üretildi. Ayakkabının ayağı bir çorap gibi sarması ve numaralanmış topuk kısmı gibi detaylar sınırlı seride dikkat çekiyor.
3
Nike Futbol ayakkabıları Tasarım Direktörü Denis Dekovic, Cristiano Ronaldo’nun olağanüstü bir oyuncu olduğunu belirterek onun bu sezonda gösterdiği başarıyı kutlamak ve onurlandırmak için bu eşsiz ayakkabıyı piyasaya sunduklarını söyledi.
4
5

Son Dakika Nike'tan Ronaldo'ya Özel 100 Adet Mercurial - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement